המחזור ה-28 בסריה A:: פוסט זוועת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏12/3/10.

1. FelaKaT Member

ענק.

ככה"נ בקהאם סיים את העונה (ויחמיץ את המונדיאל), אם זה טוב או לא, תחליטו אתם...

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=uPe_a8cayK0

השידור של קרודלי.
    ב 1:43 הוא משתולל כמו ילד וחוגג עם הקהל.
    מ- 2:23 הוא מתחיל להשתגע.

אנחנו עוד נהרוס לו את הבריאות.

3. Jose Mourinho Member

איפה אותו צדיק שמתלהם בכל פעם שיש טעות שיפוט לטובת יריבותיה של מילאן בליגה? עם כל הצדקנות שלך לאחרונה ציפיתי לאותה תגובה שאתה מצפה מאוהדי אינטר - "אני לא מרוצה מהניצחון כי הוא הגיע כתוצאה מטעויות שיפוט", וכו'. עכשיו בדיוק הוכחת למה אין להתייחס לטענות שלך לטעויות שיפוט לטובת אינטר, כי אתה לא אובייקטיבי ולא אחיד.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדיק שטען שצלילה מכוערת (עם דילאי מביך) של אמברוסיני היא "פנדל ברור" ? תתבגר ואל תתייחס לכל שטות. הויכוחים האלה נמשכים כבר יותר מדיי זמן ולא תורמים שום דבר לדיון.

5. AS R Member

לא ייאמן שקבוצה כל כך בינונית נמצאת רק נקודה אחת מהמקום הראשון.

רומא איכזבה אתמול שוב, ואחרי כל המחמאות שהורעפו על ראניירי כשהקבוצה ניצחה 7 משחקים רצופים בליגה, עכשיו היא כבר עם 3 תוצאות תיקו רצופות. לוקראלי שחקן גדול, כשראיתי שהוא משחק התחלתי לחשוש, והוא הצדיק את זה כשהוא סוחב לבד את הקבוצה שלו. ההגנה של רומא נראתה זוועה, לא משחק טוב לחואן ומקסס. היה משחק עם הרבה עצבים של שתי הקבוצות. מנז שחקן כל כך כישרוני שלא יודע לנצל את זה ולהשתמש ביכולות שלו בצורה טובה. כשזה ייקרה סוף סוף יהיה קשה מאוד לעצור אותו.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנז היה טוב במחצית הראשונה אבל נעלם לגמרי בשניה. אני לא מתפלא שראניירי לא סומך עליו ומשתמש בו רק כשאין לו ברירה.
    פרוטה לעומת זאת, היה בכל מקום על המגרש, כבש ובישל את שני השערים האחרים. גם למקסס היה משחק טוב, חואן לעומת זאת נתן את המשחק הכי גרוע שלו מאז שהגיע לרומא.

7. milanezi22 Member

העונה השחקנים שלנו מתעלים על המאמן ובמו רגליהם מוציעים תוצאות משחק אחר משחק בליגה.
    עם כל הפציעות וההרכבים הבעייתיים של לאונרדו- אתמול היו אלה גאטוזו,בוריילו וחילוף מאוחר של סיידורף. מחר זה יהיה משהו אחר
    יש למילאן משחקי חוץ לא קלים, אם בבית אנחנו מתקשים לנצח את קייבו, אז צריך יותר מנס כדי לשמור על תוצאות כאלה בהמשך.
    קודם כל חייבים את פאטו ומאנסיני, את פיפו שיצא מאיפוס תודות ללאו, ואת בונרה שכמה שיותר מהר יחליף את פאבאלי.

החלמה מהירה לבקהאם שפשוט מתעלה מעל כולם במשחק ההקרבה שלו. לוחם אמיתי

8. Jose Mourinho Member

אתה בהחלט צודק, אבל אני לא מסוגל לעבור בשקט על צביעות. העיקר שהוא עורר רחמים עם משפטי ה"שוב, שוב, שוב". שיהיה, נקסט.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.uploadfileyou.com/files/v3ivryfb7dg50dueq889.Xxx

השחקן המצטיין. רואים כמה שמילאן חשובה לו. לא נראה לי שרונאלדיניו היה בוכה מתישהו בשביל מילאן.

10. 亚历山大帕托 Member

:aaagath:

די להיות עלוב. אתה כל כך כועס על מצב הדברים שאתה בא לפה כדי לדרדר את הדיון לשטויות שלך. לפחות אני מעלה את נושא הטעויות בהקשר לטעויות עצמן, ולא אם ציינת אותן בשידור חי או לא (אם אתה מתחיל להתווכח על זה, תקבל מנה, זה משהו אחר).

קובי דגנרט גם כן. טאדיי דרך על אמברוזיני שהגיע לכדור לפניו, לא היתה שום נגיעה של הברזילאי בכדור. איך תקרא לזה? למרות שדוקא מזה לא אכפת לי כי הוא בכל מקרה לא היה משתלט על הכדור. הבעיטה של בורדיסו בראש של הונטלאאר - צהוב שני ופנדל. אבל מה אני מסביר לך את זה? אתה חי בעולם של אשליות בו רומא היא קבוצת טופ שמתמודדת על אליפות.

11. Jose Mourinho Member

אז ציינת את זה על הדרך כדי להדגיש כמה פבאלי ואודו חלשים, אבל בשורה התחתונה שמחת על הניצחון שהושג כתוצאה מטעות שיפוט ולא העברת שום ביקורת על השופט כאשר אתה מצפה מאוהדי אינטר לצאת כנגד טעויות שיפוט לטובת קבוצתם. זו צביעות לשמה.

ולא, אני לא כועס על מצב הדברים במגרש, כי טעויות שיפוט קורות וזה לגיטימי, מה שהרגיז אותי זו הצביעות שלך ותו לא - שאחרי כל טעות שיפוט לטובת אינטר אפשר ממש להרגיש את הדמעות שלך זולגות על גבי הפורום, אבל כאשר מילאן נהנית מטעויות שיפוט מכריעות(והפלא ופלא, זה קרה גם במשחק האחרון בו ניצחתם בתוספת הזמן, בפירנצה) אתה מרשה לעצמך להנות מזה.

וכן, רומא היא קבוצת טופ שמתמודדת על אליפות וההרכב שלה טוב יותר מזה של מילאן בכל עמדה למעט רונאלדיניו וטיאגו סילבה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/10
  12. 亚历山大帕托 Member

ציינתי במפורש שהקוון הזה טעה פעמיים, ופעם אחת זה חסך לנו שער. איך עוד אתה רוצה שאבקר את השיפוט? ואני מצפה מכם משהו? להצליח על גב השופטים זה המהות שלכם, אני לא יכול לקחת את זה מכם.

נהניתי מהנצחון בפירנצה, כן. זה היה נצחון גדול, וכבר אמרתי שאני מסכים עם ההחלטה לא להעניק פנדל, למרות שלא הייתי מתלונן אם רוזטי היה מחליט אחרת. השער הפסול של קייבו צרם, ואמרתי את זה גם בצמד של הונטלאאר נגד אודינזה (שם שער אחד בוודאות היה בנבדל). לי זה צורם, כן. אני שונא כשהקבוצה משיגה נצחונות לא כשרים ב-100%. למזלי, זה לא קורה כמעט, וכל פעם שצורם לי הדמעות הטעימות שלך משכיחות את זה ואני שמח. אוהד אינטר שבוכה על טעויות שיפוט לטובת קבוצות אחרות... מוי כיף.

13. Jose Mourinho Member

אני רואה שאתה קצת קשה הבנה(קצת הרבה), אז אני אחזור על כך בפעם האחרונה, ואפילו עם הדגשה - אני לא מתלונן על טעויות שיפוט כי זה דבר לגיטימי שקרה, קורה, ויקרה בכדורגל, ואין בעיה עם זה כל עוד זה נעשה בתום לב. התלוננתי רק על הצביעות המטורפת שלך, אבל באמת שאין לי עניין לנהל איתך וויכוח/דיון אחרי מה שראיתי ממך לאחר הניצחון של מילאן אמש, כך שאני סוגר את זה כאן וזהו.

14. 亚历山大帕托 Member

אני שמח שאתה מבין שאין לך זכות להתלונן על טעויות שיפוט, למרות שאתה מנסה ליפיף את זה כאילו אצלכם זה שווה בשווה עם קבוצות אחרות. אני בטוח שגם זה בתום לב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

15. 亚历山大帕托 Member

מוריניו: "כולם יודעים למה מילאן צמצמה למינוס אחת ואני מעדיף לא לדבר על זה. אם אדבר, ישעו אותי לעוד לפחות שלושה משחקים."

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx