המחזור ה-28 בסריה A:: פוסט זוועת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏12/3/10.

1. 亚历山大帕托 Member

לא היה נבדל, פבאלי תוך פחות מדקה עם הפאשלה הראשונה, אבל אביאטי הציל בכל מקרה.

המשחק הזה לא מתפתח טוב עבורנו. ההתקפה מאוד מסורסת. חוץ ממצבים נייחים אין לנו מה לכור פה.
    איפה נסטה שישים צמד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx סיידורף חייב להיכנס במחצית.

שוב הקוון הזה מציל את פבאלי, והפעם היה שער. אודו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/10
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כוס עמקף לא מספיק שחצי מההגנה שלנו פצועה, עכשיו גם אבאטה נכנס ומי מחליף אותו... מאסימו אודו עם ההרמות אומן שלו.

דווקא באחד המשחקים החשובים שלנו העונה מילאן נראת לא טוב. במחצית השנייה סידורף צריך להכנס, כנראה במקום גאטוזו.

3. milanezi22 Member

שוב אין לי מושג איך מילאן הסתדרה במשחקים הראשונים אחרי הפגרה שם פאטו היה פצוע וגם סיידורף כבר תקופה חוזר ל45 דקות ויוצא ל445.
    אבאטה פשוט זוועה, התחיל את העונה טוב אבל ככל שעובר הזמן והוא מקבל יותר דקות כך הרושם שלי לגביו פוחת. לא הרמות מדוייקות, לא טכניקה , לא דריבל וגם המהירות כבר לא עוזרת. חושך

פירלו גם הוא גרוע, מאבד כדורים, מסירות לא מדוייקות, איטי להחריד.
    רונאלדיניו עם רגל בקבר, מאז הגומלין באנגליה כל הרוח יצאה לו מהמפרסים.
    חייבים להכניס את סיידורף ואינזאגי למחצית השניה, ולהתפלל שגאטוזו-שעזב את השחקן שלו ואיפשר לו לבעוט את הכדור שאביאטי עצר כמו דידה.. או פאבאלי לא יעשו פנדל או פדיחה אחרת.

לא חושב שאפשר לתרץ היום תיקו מול קייבו. יותר נמוך מזה אי אפשר לרדת, גם ככה אינטר מסתלבטת עלינו עם המתנות ההזויות האלה, אז גם לא לקחת כשנותנים? טוב נו , אם לצפות לדברים הזויים זה רק ממילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  4. yonmu Member

הגנה מבולבלת וחלשה, קישור חסר יצירתיות והתקפה עלובה.
    אבייאטי עוד סביר אבל פאבאלי מזעזע, גאטוזו הולך לאיבוד ורק פירלו עושה משהו במרכז. בקהאם היה טוב בהתחלה אבל הוא חלוץ אגף בערך כמו שהונטלאר חלוץ אגף. רונאלדיניו ממשיך בכושר הגרוע מאז רומא, רק שעכשיו אין לו טיפת תירוץ.

סידורף מיד ואינזאגי\הונטלאר דקה 60 אם לא נכבוש עד אז.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוףףף מרגיז שקייבו שיחקו כל כך טוב במחצית הראשונה מילאן לא הגיעה למצב, וקייבו גם דפקו משקוף וגם שמו גול חוקי שנפסל ודווקא מילאן עכשיו קרובה יותר לשער, ועדיין פרט למשקוף של רונאלדיניו לא היה כלום ולעומת זאת פליסייר עושה שטויות אחרי שמקבל מתנה מאביאטי.

6. Roma מנהלים

שונא, שונא את הקבוצה הזאת!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיידורף אתה מספר 1. איזה גולאסו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

יאללה בונקר!

8. Jose Mourinho Member

נשבע לכם, ראיתי בוואן שהמשחק בתוספת הזמן והתוצאה 0-0, אמרתי נדליק את הטלוויזיה וזה בטוח ינחס את קייבו, וכך קורה. ככה גם קרה לי בניצחון של יובה מול ג'נואה.

אבל מה שבאמת מרגיז זה ששוב, בפעם המי יודע כמה, אינטר נהנית מטעות שיפוט במחזור הזה ומילאן שוב מקופחת. יאללה אנדריי, תביא את הטעות התורנית שאינטר נהנתה ממנה והשגיאה החמורה שמילאן קופחה בגללה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/10
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי כל כך ידעתי שהם ינצחו בדקה ה-90, אוףףףף איזה קבוצה מעצבנת כמה גולים הם יכולים לשים בדקה ה-90...הקבוצה שלי בועטת בתואר היישר לאחותה שמציגה כדוגל יותר מגעיל אפילו ממנה...

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף הצלחנו לצמצם את הפער לנקודה אחת בלבד. אמנם זה היה קשה ולא הכי משכנע אך עדיין הצלחנו. היינו יכולים להקיע עוד כמה שערים אם לא שתי החצות של אינזאגי ואחת של בקהאם וכמובן העיטה של רונאלדיניו לקורה. בוריילו איכזב אותי, הוא לא נגע בכלל בכדור.
    עדיין יש על מה לעבוד ומה לתקן אבל אסור לשכוח שאנחנו עם הרכב פצוע.

אגב, סיידורף המלך.

FORZA MILAN

11. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

פאטו חוזר בשבוע הבא...

12. yonmu Member

משחק כל כך גרוע שלנו. השופט הציל אותנו במחצית הראשונה, סידורף בשניה. לא ייאמן כמה שהסגל שלנו קצר.

אבייאטי - 7. לקח כל בעיטה. נכס.
    סילבה - 6. משחק הגנה בינוני.
    פאבאלי - 4.5. משחק רע. נקווה שלא ימשיך לעונה הבאה.
    אבאטה - 5.5. היה סביר עד הפציעה.
    זמברוטה - 6. טוב שחזר.
    אמברוזיני - 6. משחק סביר.
    גאטוזו - 5. נחלש מאוד.
    פירלו - 6.5. מהבודדים שתפקדו.
    בקהאם - 7. משחק לחימה נהדר. שילמד את רונאלדיניו.
    רונאלדיניו - 4.5. בעיטה נחמדה, כדור טוב לבקהאם, וזהו. ממשיך בכושר הרע וממשיך להוכיח שאנחנו חייבים שחקנים שיתחרו איתו על מקום בהרכב.
    בוריילו - 6. סביר.

אודו - 6. הפתיע אותי לטובה.
    סידורף - 8. ענק.
    אינזאגי - 4. יותר מדי החמצות, מסורבל. מקווה לראות את פאלוסקי במקומו בעונה הבאה.

לאונרדו - 4. הרכב רע, לקח לו יותר מדי זמן להעלות את סידורף.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה באוויר במשך כל המחצית השנייה. אפשר היה להריח את זה, זה ריחף, הקהל הרגיש את זה ולא הפסיק לדחוף, ובסוף קלארנס האליל עושה בצורה הכי וירטואוזית את מה שאינזאגי, בוריילו, בקהאם, רונלאדיניו ואלוהים יודע מי עוד לא הצליחו לעשות. גול של אליפות, אווירה של אליפות, דמעות (נשבע לכם!) בסיום - כי אני מרגיש אליפות בפעם הראשונה מזה כל-כך הרבה זמן. כמה שאני רוצה את זה, אבל הדרך עוד קשה וארוכה. אני לא אתחיל לחפור פה על הקלישאות שמדברות על X גמרים וכו'. פשוט נצטרך לבוא ולעשות את העבודה. אין אירופה, אין גביע - זה כל מה שנשאר.

משחק שכונתי מהסוג שרואים לרוב בספרד, אבל למי אכפת. היה כיף והייתה חווייה גדולה, למרות משחק לא טוב שלנו.

14. milanezi22 Member

סראבק סיידורף הזה היה חייב לשמור את כולם במתח עד הדקה ה90. ידעתי שהוא בריא כמו שור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

החלוצים שלנו גרועים, אלוהים ישמור.
    הקישור מתפרק, מלבד רונאלדיניו אין שום שחקן שיודע לחבר מסירה.
    אין לי מושג איך ניצחו את המשחק הזה.
    נקווה לקבל את פאטו מול נאפולי, אחרת סימפטום פאלרמו בסן סירו קרוב מתמיד.

15. Roma מנהלים

איזה באסה, שוב רואים את הברווזון המכוער. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

עוד כמה שבועות נקווה שתחזרו למקום שלכם.