המחזור ה-28 בסריה A:: פוסט זוועת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏12/3/10.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שתאמין למה שאני אומר, אבל נשבע לך שאני שמח, זה היה צריך להתפוצץ בפנים של מוריניו מזמן.

2. 亚历山大帕托 Member

העונה אינטר קבוצה חלשה ופגיעה. כבר אמרתי מה התאוריה שלי על תחילת העונה והזמן שלקח ללאונרדו להיכנס לעניינים. עם מאמן שהספיק לשפשף משרוקית אחת היינו כבר ביתרון מכובד על אינטר. אם ננצח את קייבו, נסגור פער מטורף.

החלום שלי מעבר לסקודטו זה לראות את מוריניו עוזב לריאל בקללות וביקורות על הקלצ'ו. לא חשבתי שאינטר יכולה להפוך ליותר מגעילה ממה שהיתה. התבדיתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/3/10
  3. AS R Member

פורצה קטאניה ! איזה משחק אדיר של הקבוצה הקטנה הזאת.
    אינטר עם ניצחון אחד ב-6 משחקים בליגה, איך שהיא נראית כרגע צ'לסי הולכת להעיף אותה בקלות ביום רביעי.

מילאן יכולה לצמק את הפער לנקודה אחת בלבד, ורומא ל-4 (ולרומא כאמור גם יש משחק מול אינטר בקרוב).

לפני כמה שבועות אמרתי כאן שיש סיכוי לא רע שאינטר תאבד את האליפות וצחקו עליי פה, אבל אינטר לא מאכזבת אותי וממשיכה בכושרה הרע.

4. cazzo Il Capocuoco

VAMOS CATANIA CARAJO!!!

:aaagath:

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/10
  5. Jose Mourinho Member

מי צחק? גם שהפער היה 12 ידעתי ששום דבר לא סגור.

6. AS R Member

לא אתה.

7. !Sempre Inter Member

הפסד פה הפסד שם, כולם יודעים מי יצחק אחרון בסוף.. נכון או לא?
    אינטר לא טובה בשבועות האחרונים, כל התיקויים המבזים למניהם (4 רצופים במספר, בין איזה ניצחון מקרי באודינה) מדברים בעד עצמם. כנראה שהאלופות רק פוגע לנו בליגה, אתה רואה שחקנים לא מרוכזים על המגרש..

חבל שמהתקפה מקרית של קטאניה אחרי חצי שני מזוויע שלהם ונינוח שלנו, ספגנו שער שיוויון שהפך משחק קליל לסיוט מתמשך. לוסיו היה זבל היום, גם מטארצי. וגם לזנטי חלק מהאשמה בגול הראשון. אתה לא נותן לשחקן להכניס כדור רוחב בצורה הזו.. טעות פטאלית. כל ההגנה נראתה מעופפת, כולל מאייקון שנראה לי משחק בלי חשק לעתים.

גם כן השופט החרא הזה. לא הייתה שום עבירה של מונטארי בצהוב הראשון. השחקן של קטאניה מעד או סתם עשה הצגה. בטח לא צהוב. בואו נקווה שמוריניו ימשיך במגמה האחרונה, אחרי שהפך את היצור הגנאי לשחקן ספסל, יזרוק אותו למקום שממנו בא. בנאדם בלי מוסריות, בלי שכל, רשלן, חובבן. קוארסמה דווקא היה בסדר. נייד, פעלתן באגף. אחלה שחקן.

וואלה, רק שזה לא יפגע בנו באמצע השבוע. במוראל, בביטחון. אוי ואבוי אם כן. זה משחק העונה, הליגה פחות חשובה. חייבים להגיע בכושר של המשחק הקודם כדי להשלים ת'עבודה.

פורצה אינטר!!

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/10
  8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולאק חלאס לעשות לנו בושות, אתה פעם אחרי פעם מוכיח שאוהדי אינטר בכיינים. מונטארי עשה עבירה ברורה מאחור, ומגיע לו צהוב.
    ואם יש אחד שאשם בתופעה שנקראת מונטארי, זה אך ורק מוריניו.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img706.imageshack.us/img706/6996/muntari.Xxx

פשוט אגדה.

לפני שבועיים לו-מונאקו אמר שמי שתרצה את מרטינז תצטרך לשלם 12 מיליון יורו. היום אני חושב שהוא צריך לעדכן את המספר הזה... 20 נשמע לי יותר הגיוני. אני מתקשה לראות במה סוארז של אייאקס עולה עליו. חומר למחשבה לאורוגוואים לקראת המונדיאל.

הקלאסה של מסקארה בפנדל... העכברוש הכי מקסים בעולם, אין ספק.

נ.ב.
    אני מרחם על כל הליצנים שיורדים על הליגה האיטלקית וחופרים על זה שהגרמנית והספרדית טובה יותר. אין לכם מושג על מה אתם מדברים. מישהו מסוגל בכלל לדבר על ליגה שקבוצות התחתית שלה נראות כמו קטאניה?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cache.daylife.com/imageserve/00Am0sldHL6ob/610x.Xxx

כן מוריניו, עד יום שלישי, אחרי זה לא ניתן לך עוד קרדיט!

11. !Sempre Inter Member

מוריניו יישאר גם בעונה הבאה וגם בזו שלאחריה. המנג'ר מספר 1 בעולם. מגיע לו העלאה במשכורת רק על איך שהקבוצה שלו נראיתה במשחק הראשון מול צ'לסי. במעמד הזה, לא ראיתי את אינטר משחקת ככה מעולם.

12. Roma מנהלים

לא היית חייב להגיד מה שאמרת, תתבייש.

ולגבי צ'לסי, פטר צ'ך עדיין פצוע, ועכשיו התווסף אליו גם הילריו. רוס טרנבול בן ה-25 יפתח מול ווסטהאם וכנראה גם מול אינטר.
    גם מצב ההגנה של צלסי אינו טוב (בוסינגווה, אשלי קול וריקארדו קראבליו). אינטר יכולה ואני מאמין שגם תבקיע גול.

13. 亚历山大帕托 Member

בקצב הזה אני עוד ארצה שאינטר תמשיך בליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

סיניסה מיכאילוביץ' גיבש את קטאניה תוך חודשים ספורים בלבד בצורה פשוט פנומנלית. תענוג צרוף לראות שחקנים כמו מרטינז ומסקארה (שחקן שאני מאד מעריך) שללא ספק ראויים לקבוצות הרבה יותר גדולות, ובכלל, קטאניה שמקומה במקום קצת יותר גבוה.

פשוט תענוג היה לראות הערב את קטאניה (למרות שהתחלתי לראות רק בדקה ה-70 כשהגעתי הביתה) ולפי מה שהבנתי גם בחצי הראשון הם היו הרבה יותר טובים מאינטר. השילוב של הארגנטינאים והאיטלקים פשוט נהדר. תענוג של קבוצה, באמת. וכל הקרדיט על כך מגיע למאמנה הסרבי.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתמן שמיכאילוביץ' יהיה מאמן גדול בעתיד, העבודה שלו ראויה לכל הערכה.