המחזור ה-27:: סטטוס קוו בצמרת, תיקו לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/09.

1. 亚历山大帕托 Member

בחלק השני (מה שאני ראיתי, כי הדלקתי באמצע) ראיתי הגנה טובה, ובמיוחד סנדרוס חסם הרבה כדורים. בהיילייטס ראיתי שבחלק הראשון בעיקר תקפנו ודוקא ההגנה לא תפקדה היטב ואז אביאטי היה צריך להיות במיטבו.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מתי סנדרוס היה במיטבו בדיוק? היו לו כמה מהלכים נחמדים אבל גם הטעו אותו פעם אחת וזה היה קרוב לעלות לנו בשער.

ההגנה היום סבירה בהחלט אבל זה עדיין לא מונע מההתקפות של אטאלנטה להגיע מאחר והקישור מאוד פושר ולא לוחץ מספיק. בקהאם ואביאטי הם אנשי המחצית שלי.

3. 亚历山大帕托 Member

כשחסם בעיטות לשער ומנע מכדורים להגיע לחלוצים.

איזה בישול ענק של פאטו!

שער ליגה שביעי לפיפו.

ויודז ממש שמח מהצעד שעשה על המגרש באופן רשמי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם עד לפני כחודש ימים הראש לא חשב שנצליח לחזור לליגת האלופות, אולם הלב האמין בכל כוחו. התוצאות האחרונות, עם ההפסד הביתי הזה היום, ניתצו גם את האמונה שבלב.

נראה לי שפראנדלי איבד אימון בחביבו יובטיץ', זה כבר משחק שני רצוף שלמרות שחייבים מחץ התקפי המונטנגרי נשאר דבוק לספסל. אולי להצלחה של פאציני בסמפדוריה יש קשר לזה ...

מברוק לפיפו ולדי ואיו על השלושער! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

המשחק האחרון של רז'ה?!

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/09
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי השלושער זה 5 שערי ליגה (+ 3 באופ"א - הכי עצוב בשיבלו שמילאן עפו).

6. 亚历山大帕托 Member

צודק, היו לו רק שניים בליגה לפני כן.

7. GRANDE LAZIO Member

פרננדו מוסלרה אט אט הופך להיות אחד השוערים היציבים והמוכשרים בליגה.
    עוד משחק מצוין שלו, בתוספת למלך תומאסו הביאו לנו ניצחון 3 ברציפות 2-0 בנאפולי בליגה ו-4 בסך הכל.

אני מאוד מעריך את גוראן, אבל תומאסו עדיף עליו בכל האספקטים, והגיע הזמן שרוסי יחזיר אותו להרכב, כי בהרבה משחקים ההתקפה שלנו הייתה עלובה בלעדיו.

אנחנו 5 נק' מפיורנטינה שבמקום הרביעי, התעוררנו בדיוק בזמן!
    הכל פתוח, מקווה שנמשיך בתנופה.

לאציו גרנדה לאציו! :aaa021:

8. Joel Gion Member

ואלו הן באמת שתי הסיבות היחידות שאינטר לא זכתה באליפות במשך כל כך הרבה שנים. שני משחקים שפרוסים על פני 8 שנים מול יובנטוס. לא ניהול שכונתי ומביך - יובנטוס. מילא, נגיד ואתה צודק בקשר ל98, מה הקשר ל2006? אפילו קייבו הוותה איום יותר רציני עלינו מאשר אתם באותה עונה.
    לא משנה מה קרה, קורה ויקרה - אתם תמיד תחשבו בהיסטוריה כקבוצה שנהנתה מההפקר, כקבוצה שלא הייתה מגיעה לאן שהיא הגיעה אלמלא אותה מתנה שקיבלה מבתי המשפט. כואב לך לקרוא את הדיעות שלי? תנשך שפתיים, תבליג ותגיב בצורה עניינית או אל תגיב בכלל. לא חושב שהביקורת שלי הייתה כזאת מוגזמת וחסרת פרופורציות, אני בטוח שהרבה אנשים פה בפורום ובכלל בעולם הכדורגל האיטלקי מסכימים עם הקו שניסיתי להציג. בכל ההודעות שלך בנושא פה לא ניסית אפילו לסתור את דעתי לגבי ההתנהלות של אינטר העונה, ובמקום זה חיזקת את אותם רגשי נחיתות ובכיינות שדיברתי עליהם.

9. Adriano23 Member

אם לאמר את האמת, מי שנראה הכי עלוב אלא אותם משתמשים/אוהדים שכל שבוע, כל דיון מחזור, כל הודעה מתלוננים על אותם דברים ומציינים את אותם דברים.

אינטר אלופת איטליה כבר 3 שנים, ובדרך לאליפות רביעית ברציפות.
    במקום לזבל את השכל כל פעם מחדש תתחילו להבין שיש פה משהו קצת יותר ממש שאתם מנסים לרמוז (שחיתות וכו') הקבוצה הזאת פשוט פיצחה את הנוסחא של הליגה האיטלקית והיא עושה את זה על הדרך הטובה ביותר.
    נכון, הכדורגל אפור, הכדורגל משעמם, משחק יעיל. כל מה שתרצו לומר .
    אבל קצת לכבד את המעמד, אינטר אלופה . אתם אלה שצריכים לנשוך שפתיים ולסבול את השלטון של אינטר כרגע , כמו שאני זוכר את עצמי. יוצא החוצה מהמאש אחרי משחק מול יובנטוס לפני מספר שנים ונושך את השפתיים בדרך לאוטו. מוחא כפיים לאלופת איטליה.

אתם רוצים להטיח כל פעם מחדש האשמות על טעויות שיפוט וטענה לשחיתות?
    אתם רק מצחיקים אותי מחדש כי הרי עמוק בפנים, אתם יודעים שב80% מהמקרים של טעות שיפוט. אינטר הייתה מתאפסת על עצמה ומביאה את השער שהיא צריכה.
    היא יודעת יותר טוב מכולם לנהל משחק התקפה כאשר צריך וזה הוכח כל כך הרבה פעמים עם שערים חוקיים אז תעשו לי טובה.. תחסכו את הכאב ראש.
    נהייתם כל כך עלובים שעל השער של באלוטלי אתם מתלוננים? אין ספק שהקוון הטוב בתבל לא היה מזהה את ההבדל. (מישהו ציין את מקסס אגב..??)
    ולכל אלה אשר מושפעים מהתגובות של המשתמשים פה ומאמצים את דעותיהם(רובכם קוראים בלבד ולא כותבים), דעו לכם. טעויות שיפוט קורות לכל הקבוצות באיטליה ובעולם. העובדה שאינטר היא היחידה שנבחנת בזכוכית מוגדלת עם אלפי ביקורות מכל סביבה אכן מעצימה את הטעויות.
    תתחילו להתעסק בעניין מאשר בקטנוניות, כמו שמוריניו אמר, אף אחד לא מדבר על כך שרומא לא תגיע להישגים והיא אשר מורכבת מהקישור החזק ביותר באיטליה. אף אחד לא מדבר על מילאן שכנראה תסיים עונה ללא תואר, הודחה מגביע אופ"א כאשר היא מחזיקה בשחקנים מהטופ העולמי ( די לבכות. טופ עולמי!) תתחילו להתעסק בכ-ד-ו-ר-ג-ל!

לא משנה איך אינטר תראה אתם תתלוננו. קצת קצת כבוד לאלופת איטליה.
    קצת לדעת לסתום את הפה וגם לפעמיים למחוא כפיים .
    מצטער על ההודעה הארוכה רק ראיתי את התלונות האחרונות וזה פשוט שבר את גב הגמל.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי תקופת השחיתות הסדר בא על כנו? קבלתם 2 וחצי אליפויות בבית משפט רונאלדו ב98? נו באמת ואנחנו בכיינים? דלפיירו ב06? רענון קצר יזכיר לך שתקופת השחיתות הארוכה שאתה מדבר עליה לא הייתה 100 שנה אלא שנה,והיא הייתה 04/05

לגבי החשק באייסוקר,ההלך רוח הזה לא קורה רק פה אלא גם באיטליה,אינטר הפכה לחתיכת קבוצה שנואה ולא רק על ידי יובה או מילאן.
    מה גם שפורום הוא מקום להביע דעות,לא לגטימי בעינך? חבל ,אבל אני חושב שזו לא הגישה שאליך לנקוט בה.בדיוק כמו שיש מקום לדעות אחרות יש גם מקום לשלך..

11. Jose Mourinho Member

אל תהיה תמים, 04/05 הייתה העונה היחידה שתפסו את מוג'י על חם, עם קצת היגיון אתה יכול להבין בעצמך שלא לקח לנבלה הזה מספר דו-ספרתי של שנים ביובנטוס כדי להחליט שהנה פתאום בא לו לקנות כמה שופטים. הוא היה פעיל בנושא הזה עוד לפני כן.

ד"א, איך היית אומר על יובה של קאפלו? היא הייתה זוכה באליפויות גם ללא עזרת השופטים, כי היא הייתה הכי חזקה באיטליה - אתה צודק, אבל אני אומר בדיוק את אותם הדברים גם על אינטר הנוכחית.

ניצחון של אינטר במשחק היה מקטין את הפער בין שתי הקבוצות ל2-3 נק'.

לא, אבל אלו היו רגעים סופר-קריטיים.

לא כואב לי שום דבר ואני לא אנשך שפתיים כדי לראות אותך מכנה את הקבוצה שאני אוהד "בני זונות". אם זה עושה לך ולפורום טוב, תפאדל. אני אגיב איך שאני רואה לנכון.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הבעיה הכי גדולה פה - הפראנויה של חלק גדול מאוהדי אינטר. מי התלונן? בסה"כ ציינו שזה לא שער. אסור? לא תמצא אפילו מישהו שיטען שזה שינה את פני המשחק. למה לעשות על זה מהומה?

אני גם לא מבין את הציפייה הזאת לכבוד. לא תקבלו כבוד מאוהדים אחרים, כי זה פשוט לא עובד ככה. זה נראה כאילו אתם כל הזמן מחכים לאישור מאוהדים אחרים על החוזק שלכם ושאתם צריכים חיזוקים כדי להצדיק את התארים שאתם זוכים בהם. זה מה שאתם משדרים לפחות... זה טבעי, כי אחרי כל-כך הרבה שנים ללא אליפות ואינספור ירידות שקיבלתם מאוהדים יריבים, אתם רוצים גם לקבל מחמאות. העניין הוא שלא סביר שדבר כזה יקרה. לא משנה כמה טובים תהיו, כמה תארים תיקחו - הגישה הזאת של ללכת ראש בראש עם כולם הופכת אתכם למאוסים. אתם כל הזמן מתבכיינים. אני לא מתלונן אפילו, לא אכפת לי, אתם רק פוגעים בעצמכם. רק תפסיקו עם ההשוואות ביניכם לבין יובה לבין אלוהים יודע מי מבחינת ניתוח תקשורתי. כל הזמן אני רואה בכי של אוהדי אינטר שזועקים לחוסר הצדק שמפגינים העיתונים הגדולים. די כבר... פעם אחת ולתמיד תהיו גאים בעצמכם. תשדרו גישה בטוחה שבה אתם מביעים את זה שאתם אלופים ושאתם לא צריכים אישור מאף אחד. תראו איך לאט לאט למרות השנאה, יכבדו אתכם כיריבים. עד אז, אל תתפלאו כשאנשים יגיבו ויתייחסו אל הקבוצה שלכם בתור "בני-זונות".

תעשו טובה ותפסיקו גם לקחת ביקורת על באלוטלי בתור ביקורת על כל ההיסטוריה של אינטר הגדולה. באלוטלי טיפוס נתעב. אף אחד לא נטפל אליו רק בגלל שהוא שחקן אינטר. אני אישית בשבוע שעבר כתבתי שהוא עלוב ביחס למטראצי, שחקן שאני תופס ממנו פייטר וסמל, למרות היותו מעצבן על המגרש. תזכירו לי באיזו קבוצה מטראצי משחק?

זלאטן,
    ביקורת זה דבר שצריך להתמודד איתו בחיים. במקום לרוץ ולחפש מחבוא נוח שבו אפשר לצייר עולם ורוד, עדיף לפעמים לנסות ולהתמודד איתה (במקרה שחושבים שהיא באה ממקור הגיוני), או פשוט להתעלם ממנה (במקרה שהיא באה ממקור לא הגיוני). רוב מוחלט של כלי התקשורת באיטליה טען שלא היה פנדל במוצ"ש. תמצא גם המוני אוהדים במילאנו שלא מחבבים את אינטר וטיפוסים שישמחו לצעוק "אינטר מרדה" (מזכיר לך מישהו מסויים שכתב "בני-זונות"?) בכל הזדמנות. אז מה היית עושה אם היית גר באיטליה? לא היית יוצא מהבית? גם אתה יודע שזה לא רציני.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופר-פיפו... ככה נראתי אתמול אחרי המשחק:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הרבה זמן לא התרגשתי כמו שהתרגשתי ברגע שהוא השלים את השלושער. ברגעים הראשונים "פחדתי" שזה שער של זמברוטה, בגלל שחלק מהשחקנים ניגשו לחבק אותו. הלינק הגרוע לא איפשר לי לזהות מי עשה את הפריצה ומי היה כובש השער. חשבתי בהתחלה שזאת הייתה פריצה של פאטו ושזמברו' דחק. ברגע שכולם רצו לחבק את פיפו, ידעתי שזה הוא ופשוט התחלתי לצרוח. אני הולך לעשות עכשיו סיבוב באינטרנט ולחפש קישור להורדת המשחק מלא. אני חייב להוריד את זה ולשמור על דיסק. יכול מאוד להיות שזה השלושער האחרון בקריירה המקצוענית של השחקן המדהים הזה.

בקהאם במשחק נהדר. המסירה שלו על 650 מטר לפאטו במחצית הראשונה הייתה מדהימה. פאטו היה קצת לא מרוכז והחמיץ הזדמנויות, אבל גם לו מותר. טוב שפיפו היה שם כדי לחפות על זה. בלי סיידורף נראינו מאוד מהירים במשחק המעבר ופתאום נדמה שהשחקנים שלנו אשכרה רצו על המגרש. לא היה משחק גדול שלנו - אני משוכנע שעם דוני ופלוקארי, אטאלנטה הייתה מצליחה להשוות כשהיא לחצה. אביאטי - ענק!!! תודה! תודה! תודה! כולנו פשוט צריכים לשלוח לו זר פרחים על כל הנקודות שהוא השיג לנו העונה.

נאפולי מתפרקת והאמת? לא אכפת לי ולא כואב לי. שיתחילו לשים דגש על איטלקים.
    פיורנטינה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מחזור נהדר מבחינתנו, כל היריבות איבדו נקודות. אם לאציו תמשיך בכושר הזה, זאת שתהיה הכי פחות טובה במאבק על הכרטיס הרביעי לליגת האלופות, עוד תמצא את עצמה מחוץ לאירופה. אלא אם אינטר תנצח את סאמפ' 3-0 בגומלין של חצי גמר הגביע, הכרטיס השלישי לגביע אופ"א (איך שלא קוראים לזה היום) ילך לסמפדוריה/לאציו. מי שתסיים במקום השביעי (פיורנטינה? ג'נואה? רומא?) - לא תשתתף במפעל אירופי בעונת 2009/10.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם מוג'י היה מושחת 240 שנה הוא בטוח לא היה היחיד,לא הייתה לו שום סיבה הגיונית,לטעמי לפחות לשחד שופטים כשיובה הייתה באמת רמה מעל הליגה,אלא אם כן כמובן,הוא ידע שאחרים עושים את זה,אני עדיין בדעה שהיה פה משהו יותר עמוק שלא בטוח שנפטר...

ולגבי יובה של קאפלו,ברור שהייתה זוכה באליפות,וגם אינטר השנה זוכה באליפות ולא בגלל השופטים,ואני אשמח אם תראה ציטוט שלי בו אמרתי שאינטר השנה מובילה בגלל השופטים,אין זה סותר את זה שפשוא לא מגיע לכם,אתם נראים נחותים מהיריבות שלכם בלא מעט משחקים,וחבל כי אתם כן יכולים לשחק כדורגל,פשוט לא עושים את זה.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עמרי אפשר לומר הכל אבל לנסות ולנקות את מוג'י זה כבר מגוחך ומכתים את הקבוצה שלך. הבן אדם הזה גרם נזק לא רק לכדורגל האיטלקי אלא בעיקר ליובנטוס ולשם שלה. צריך להוקיע אותו לא לחפות על המעשים שלו ולהזיכרך שגם בעונות השיא של קאפלו עדיין נזקקתם לשופטים שיעזרו לכם.