המחזור ה-27:: סטטוס קוו בצמרת, תיקו לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/09.

1. Joel Gion Member

אני שמח שאתה שמח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

תשמח ותהנה כל עוד אתה יכול. בסופו של דבר דברים נוטים להסתדר. זה יקח עוד שנה, 3 שנים, אולי אפילו 5. בסופו של דבר אתה והקבוצה שלך תחזרו לבינוניות העצובה שאפיינה אתכם עד המתנה הזאת שקיבלתם לפני שנתיים וחצי.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/speciali/2008/calcio/Assets/Images/emblems/29.Xxxמילאן - אטאלאנטהhttp://www.gazzetta.it/speciali/2008/calcio/Assets/Images/emblems/603.Xxx
    יום ראשון, 16:00 שעון ישראל
    סטאדיו ג'וזפה מאצה (סאן-סירו), מילאנו

משונה, אבל עושה רושם שהפסד הליגה האחרון לסמפדוריה לא עשה רעש כמו שהוא היה אמור לעשות. מילא בתקשורת הקאלצ'ו הכללית, שהתעסקה בעיקר במעללי מוריניו נגד ספאלטי, אבל גם בסביבתה של מילאן התייחסו להפסד בתור דבר בלתי נמנע, אולי מתוך הבנה שאין לקבוצה הנוכחית אפשרות להשיג תוצאות טובות יותר. סאגת בקהאם ככל הנראה נגמרה סופית עם עיסקה שיתופית שתשאיר אותו עד לסוף העונה, ובתור "מתנה", האנגלי הבינלאומי צפוי לקבל ביום ראשון את המפתחות להובלת הקבוצה מעמדת הטרקווארטיסטה, מה שנכפה על מילאן עקב כך שגם סיידורף הצטרף למגזר הפצועים בקרב הקשרים ההתקפיים של הקבוצה. הפסד של ג'נואה ואיבוד נקודות של רומא, אמורים לתת למילאן הזדמנות נהדרת לפתוח פער קטן מהדולקות אחריה ולהבטיח לעצמה עוד כמה שבועות רגועים יחסית במקום השלישי - אותו מקום שמהווה את המטרה הנוכחית של הרוסונרי.
    הרכב משוער - אביאטי; בונרה, סנדרוס, מאלדיני, זמברוטה; פלאמיני, פירלו, יאנקולובסקי, בקהאם; אינזאגי, פאטו

http://img155.imageshack.us/img155/9084/610xpew.Xxx
    דייויד בקהאם - מעכשיו גם טרקווארטיסטה?

לאחר הניצחונות הביתיים המרשימים על אינטר ורומא, הגיעו כל אחד בתורם רצף קטן של תוצאות חלשות שהיוו ירידת מתח שאופייני לקבוצות מפתיעות. הנראזורי מברגאמו שאולי קיוו לתקן את ההפסד הביתי האחרון מול קייבו עם תוצאה טובה נוספת מול אחת הענקיות, מול מילאן בסאן-סירו, כנראה תצטרך להוריד מעט את מפלס הציפיות שלה, בעיקר בגלל ששני כוכביה והשחקנים המצטיינים שלה העונה, דוני ופלוקארי - יעדרו. אם זה לא מספיק, הבלם הנהדר תומאס מנפרדיני מורחק והחלוץ הותיק כריסטיאן ויירי יעדר גם הוא. כל זאת משאיר את המאמן דל-נרי עם אפשרויות מועטות בהתקפה: "יש לנו 18 שחקנים שיוכלו לצאת איתנו למשחק. זה לא הרבה, אבל זה מספיק. בכל מקרה יהיה לנו חלוץ אחד כשיר. אלו שישחקו יצטרכו לתת מעצמם 100%". אותו חלוץ יחיד צפוי להיות ג'אבינטו פלאזמאטי, השחקן שזכור לחובבי הקאלצ'ו בתור זה שהוריד את מכנסיו כדי להסתיר לשוער היריבה את הכדור בבעיטה חופשית. מאחוריו ישחק ואלדז המעולה, כשאת מרכז השדה ינסו להחזיק צי'גאריני ודה-אשנטיס הקשוח.
    הרכב משוער - קונסילי; גאריקס, קאפלי, טאלאמונטי, בליני; פריירה פינטו, דה-אשנטיס, צי'גאריני, פאדוין; ואלדז, פלאזמאטי

http://img144.imageshack.us/img144/2876/1232754170.Xxx
    כריסטיאנו דוני - אטאלנטה תצטרך להסתדר בלעדיו

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך לאציו קשורה לעניין? מעכשיו כל אוהד של קבוצה שממוקמת מתחת ליובה צריך לסתום את הפה?
    דרך אגב, אני לא מסכים איתו וגם אני חושב שאין מה להשוות בין יובה של קאפלו ובין אינטר של מוריניו (מילא זאת של מאנצ'יני), אבל זה לא אומר שכל אחד שיביע דעה שאנחנו לא מסכימים איתה יהפוך לפאתט. תרגע.

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/03/07/0KG5HPBG--346x212.Xxx
    אני לא רוצה לקרוא לזה טעות שיפוט ולהתחיל ולהוסיף את זה למניין הנקודות שנספרות לחובתה של אינטר, אבל בעיניי זה לא שער חוקי. אני לא מאשים את השופט/קוון כי בלתי אפשרי להבחין בדבר כזה בהילוך יחיד, למרות שזה הופך אותו איכשהו ללגיטימי. אני מאמין שלו הייתה מצלמה ממוחשבת על קו השער, היא לא הייתה מאשרת שער לזכותה של אינטר במהלך הזה.

קל להאשים את אינטר והיא אכן מעצבנת ומתסכלת, אבל אני חושב שבמשחק הספציפי הזה היה אפשר להאשים לא מעט את ג'נואה. אני מודע לזה שכשקבוצה כמו אינטר באה ומסתגרת מולך, קשה לך להעלות את המשחק שלך לרמה גבוהה וקשה להיות מדויק, אבל ג'נואה חטאה בהרבה מאוד מסירות לא מדויקות שהגיעו משחקנים שהיו לבד, אל עבר שחקנים שהיו פנויים לגמרי - דבר שנובע מלחץ לא מחויב למציאות.
    קרישיטו המשיך להרשים אותי בתור שחקן כנף שמאל והוא ממשיך להחזיק אצלי בתואר "השחקן הטוב ביותר" מבין מולינארו, דה-צ'לייה וקרישיטו עצמו. סקולי ויאנקוביץ' לא היו קיימים וחבל. חבל גם שביאבה לא ניצל את זה ששחקני ההגנה של אינטר לא הקדישו לו את מירב תשומת הלב.

דה-רוסי מאכזב אותי. מול אינטר הוא היה צריך שמקסס ירגיע אותו ואתמול עוד פעם הוא התנהג בצורה שלא ראויה לשחקן שמחזיק בתואר הקפטן. שילמד להרגע ואיך לפנות ולהתנהג עם השופטים. אולי יהיה עדיף באמת לתת למקסס את הסרט בהיעדרו של טוטי, כדי שדניאלה ילמד קצת איך מתנהגים. וכן, אני יודע שקצת אירוני שאני אומר את זה בהקשר של מקסס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אם אני לא טועה, לאחר ההרחקה של DDR, פאנוצ'י היה זה שקיבל את סרט הקפטן. נראה לי הזוי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/09
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Nereo Rocco
    בשנתיים האחרונות דה רוסי מילא את תפקיד הקפטן בצורה בלתי רגילה יחסית לגילו. הרוגע והדחיפה שהוא נותן לשחקנים היא עצומה. תכונה אחת רעה הוא כן לקח מטוטי והיא ללכת עד הסוף כדי להוכיח את צדקתו. אתמול דה רוסי התחרפן על טעות של שופט (שהיה נוראי אתמול לשני הצדדים) וקיבל צהוב שני על הפגנתיות. לא חושב שראיתי מתישהו שחקן שמקבל צהוב שני על דבר כזה , יש אי הסכמה להרבה מאוד שריקות של השופט בכל משחק עם הרבה צעקות ועצבים בדרך.
    לגבי פאנוצ'י, בוא לא נשכח שמדובר בקפטן השני של רומא ב6 שנים האחרונות. הוא התנצל על מעשיו ושילם את המחיר הכבד ואם דומנצ'יני החליט להעניק לו את הסרט במקום למונטלה, כנראה שהסיפור כבר נמצא מאחוריהם. מצד שני, עם ספאלטי על הקווים יכול להיות שזה לא היה קורה.
    אני מוטרד מהפציעה של פיזארו שיחמיץ את המשחק מול ארסנל ביחד עם דה רוסי, פרוטה ואקווילני. מה שישאיר את בריגי וטאדיי בתור הקשרים היחידים בסגל.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה לא חוקי בשער הזה? ברגע שהכדור עובר את השער זה שער חוקי וגם במקרה אמש זה היה חוקי. היה אמש משחק די מרגיז אבל בסופו של דבר ג'נואה לא הגיעה למשחק וביזבזה כמה הזדמנויות אדירות לכבוש לרשת של סזאר ואם יש משהו שלמדנו בשנים האחרונות שמול אינטר אסור לך לטעות ואמש לא במשחק גדול הספיקו שער של זטלאן ועוד בעיטת דרדלה של מי שהולך להיות אחד השחקנים השנואים בליגה, באלוטלי כדי לנצח.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לכאן הגענו יותם? אפילו את השערים החוקיים של אינטר אתם לא רוצים לאשר?

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה אופיינית לאוהד יובה מתוסכל? נו באמת ידידי,השנתיים האחרונות סובבו לך את הראש לגמרי?

8. Jose Mourinho Member

היה גם נבדל ברור בשער של זלאטן(SKY המושחתים הזיזו את זלאטן אחורה במצלמה), ולג'נואה נפסלו לפחות 3 שערים חוקיים לגמרי, שהרי ההצלות של ז'וליו סזאר היו בעזרת השופט שאמר לו לפני המשחק לאן לזנק.

מה שבטוח, אייסוקר זה המקום האחרון שאני אמליץ לאוהדי אינטר לכתוב בו.

כרגע אוהדי יובה ומילאן הם המתוסכלים, בדיוק כמו שאוהדי אינטר היו עד 2006.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציניות בשקל הזאת אמורה להבהיר איזושהי נקודה? האם הביקורת שמקבלת אינטר על טעויות שיפוט לטובתה לא מוצדקות? הסרטון שהעלתי מקודם מפוברק? מה האוהד הנייטרלי אמור לחשוב אחריי שהוא רואה את הדברים האלה בעייניו ואת המאמן הכי שלוו באיטליה שתמיד נתן כבוד והערכה ליריבה מאבד את זה ומורחק?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זכותך למחות על הטעויות, אבל לפחות תצדיקו את השערים החוקיים.

11. 亚历山大帕托 Member

אני מבין שאוהדי אינטר עושים עניין גדול ממשחק בו ניצחו בזכות עצמם, אבל בואו לא נגזים עם לתת קרדיט לכל שער חוקי.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתפסת חזק מדיי על התגובה של יואב. אף פעם לא ראיתי אוהד אינטר בפורום הזה מקבל את העובדות כפי שהן אלא מנסה בכל מאמץ פטתי להצדיק את התופעה המגעילה בדרך זאת או אחרת.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ינינ ומוחמד - זה לא שער חוקי. החוק אומר שהכדור צריך לעבור במלוא היקפו את הקו. תסתכלו טוב על התמונה: זה לא שער!

עכשיו מה הקטע? אם תבקרו באתרים הגדולים באיטליה, תראו שיש קונצנזוס לגבי זה. אין פה ספק בכלל שלא היה שער.

אז, אוהדי אינטר,

1. תחסכו פניות אישיות ונקודתיות כלפיי וכלפי אייסוקר. אוהד אינטר שלא נוח לו באייסוקר, יהיה לו לא נוח גם באיטליה ובעצם בכל מקום אחר שמפעיל שיקול דעת אובייקטיבי.
    2. תודה שהוכחתם את הנכונות של מה שטוענים עליכם. אף אחד לא האשים את אינטר, אף אחד לא אמר שאישור השער שינה את מהלך המשחק, אף אחד לא עשה מזה סיפור כמו שעשו בנוגע למשחק שלכם מול רומא. לא רימיתם, לא התחזתם, לא הייתה טעות נוראית של השופט - היה מהלך שהסתבר כלא חוקי. זה הכל.
    מה אתם בוחרים לעשות? הר מעכבר. הפגנתם בעמוד הזה רגשי נחיתות שמתאימים בול לאופי של שאר האוהדים שלכם. ציינו שהשער לא היה חוקי (ובצדק) ואתם הפתכם את זה למתקפה רבתי על המועדון היקר שלכם. קצת פרופורציות.

14. Jose Mourinho Member

זאת לא הבעיה, אלא הדברים האלה:

מפעם לפעם נעלם החשק לכתוב כאן, וזה לא רק מהעונה. אני חושב שעדיף לפורום האיטלקי באייסוקר בלי אוהדי אינטר כלל וכלל, ככה כולכם תהנו מהרמוניה שכולם מסכימים עם כולם על שנאה לקבוצה אחת. נשארו פה 2 אוהדי אינטר, אפילו אוהדי פיורנטינה יש פה יותר(בלי לזלזל) - זה בדרך להפוך לאוהד אינטר אחד, שאני מאחל לו בהצלחה כנציג בודד של הקבוצה כאן.

----------

אחרי תקופת השחיתות של יובנטוס, מה שקורה עכשיו זה השבת הסדר על כנו. הפנדל שלא נשרק על רונאלדו באותו משחק ארור ב97/98, והחופשית של דל-פיירו בסן-סירו ב05/06 שלא הייתה צריכה להישרק והפכה לשער ניצחון, שוות את כל טעויות השיפוט שאינטר נהנית מהן העונה, והחוב עדיין לא הוחזר במלואו.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפשר לחלק את המחצית לשני חלקים, הראשון נהדר והשני זוועה כאילו דבר לא השתנה. פתחנו ממש טוב ולשם שינוי רמת הכדורגל הייתה גבוהה, בקהאם היה פנטסטי ועשה המון במגרש כולל אסיסט מצויין לפאטו שלא כבש בסוף. החלק השני של המחצית הראשונה היה בעיקר של אטאלנטה, רוב המשחק התנהל בחלק המגרש שלנו והיו להם מספר הזדמנויות ברמה מאוד גבוהה אבל למזלנו אביאטי עומד בשער. איזה :aaa8: הוא. נקווה שהעניינים ישתפרו במחצית השנייה.