המחזור ה-27:: סטטוס קוו בצמרת, תיקו לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/09.

1. GRANDE LAZIO Member

ואני מעדיף את אינטר הזאת שתיקח אליפויות על ימין ועל שמאל, ולא את האנטי כדורגל הדוחה, העלוב והרבוי בטעויות של שופטים לטובתה כמו של יובנטוס.

מה שכן, אני מאוכזב מהכדורגל של אינטר באירופה. היא נראיתה מול מנצ'סטר ממש כמו שקייבו נראיתה מולה בסאן סירו. כ"כ הרבה פערים בהבדלי רמות.. לא ייאמן שזו אלופת איטליה.

מקווה שבגומלין נראה אותה אחרת לגמרי.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו, הכי חשוב זה לנצל את איבוד הנקודות הזה של רומא וג'נואה ולנצח מחר בבית את פאלרמו כדי לפתוח פער של 4 נקודות משתיהן, לפני היציאה למשחק החוץ מול אינטר.

3. 亚历山大帕托 Member

המוזמנים למחר:

Abbiati, Dida, Perucchini
    Antonini, Bonera, Darmian, Jankulovski, Maldini, Mattioni, Senderos, Zambrotta
    Beckham, Cardacio, Emerson, Flamini, Pirlo
    Inzaghi, Pato, Shevchenko, Viudez

הרכב משוער:

אביאטי
    זמברוטה מאלדיני בונרה אנטוניני
    יאנקולובסקי פירלו פלאמיני בקהאם
    פאטו אינזאגי

אצל אטאלנטה גם לא חסר בעיות כאשר הכוח ההתקפי העיקרי שלה בדמותם של דוני ופלוקארי ייעדר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השינויים המסיבים שעשה ראניירי בהרכב יובה הורגשו במחצית הראשונה, במיוחד כאשר טורינו כל כך להוטה הנלהבת. בסה"כ מחצית נהדרת.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני לא יודע מי יותר עלוב, אתה או אינטר. יובנטוס זוכה בריבוי טעויות אצל השופטים? אם כן, אני לא יודע איך אתה יכול לקרוא לאינטר. אינטר השנה הרוויחה לפחות 8-10 נק' על טעויות השיפוט שהיו לטובתה. תן לי השנה מקרה אחד, שבו יובנטוס זוכתה מחמת הספק? חתיכת פאתט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/09
  6. avdz7 Member

לגמרי מסכים איתך..

7. 亚历山大帕托 Member

זה היה 11 נק'.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, טעות שלי.
    בכל זאת אם היו מורידים לה את הנק' האלה היא הייתה היום במקום ה4 לפי הטבלה, למרות שאז הכל היה משתנה.

9. Antonio Member

היום היה שער חוקי למהדרין. זה שגנואה חטפה פיק ברכיים לאחר רקורד ביתי כל כך מרשים זו לא אשמת אינטר או השופט שהיה מצוין.

10. GRANDE LAZIO Member

יובנטיני, הקבוצה שלך כ"כ מגעילה, משעממת, רדודה ופתאטית בעצמה, שאני כבר לא מוצא עוד מילת גנאי לחבר עליה.

איזה טמטום זה להצדיק קבוצה שזכתה ב-3 אליפויות בגלל שופטים ושחיתויות.
    וגם אם אתה לא מסכים איתי, להבא, תכבד יותר את המגיב.

11. Joel Gion Member

צודק, כי אינטר של השנה ממש מגדירה מחדש את ה"טוטאל פוטבול". גם בתקופת האליפויות הפחות מלהיבות של יובה תחת קאפלו, הקבוצה תמיד הציגה כדורגל עדיף על הבזיון שאינטר מציגים העונה.
    בקשר לטעויות השיפוט, אל תתחיל עם זה בכלל. אני בספק אם בכל הקדנצייה של מוג'י היו כל כך הרבה טעויות בולטות לטובתה של יובנטוס, כמו בשנתיים האחרונות לטובתה של אינטר.

גם אם מסיבה כזו או אחרת יש בעולם אוהדים נייטרליים שמעדיפים את אינטר של השנים האחרונות על יובנטוס של לפני הקאלצ'ופולי, אותם אוהדים לא יכולים ולא צריכים להתעלם מההתנהלות המביכה של כל מי שקשור לאינטר העונה. על הדשא יש כמה פרובוקטורים מעצבנים, על הקווים עומד אדם שרועדות לו הבייצים כל פעם שמישהו עם מיקרופון ניגש אליו ומתחיל לפלוט שטויות ולצאת נגד כל העולם, ובמשרדי ההנהלה יושב ככל הנראה האדם הכי בכיין בהיסטוריה של הקאלצ'ו. תחושת ה"כל העולם נגדנו" שכל כך אפיינה את מוראטי כל כך הרבה שנים לא עוזבת את הקבוצה הזאת גם העונה. כנראה שככה זה, תארי אליפות מזוייפים אפשר לקבל בבתי המשפט, אבל זהות ומנטאליות הם כבר דברים הרבה יותר מורכבים וקשים להשגה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה דברים טובים להגיד על המשחק שלנו

http://www.corrieredellosport.it/images/60/C_3_Media_734360_immagine_det.Xxx

דבר אחד טוב יש..

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

סליחה, אתה צודק, הרי לאציו זאת קבוצה עם הכדורגל המבשובח באירופה, סלח לי. אל תרבה לכתוב כאן שטויות שלא ראויות לרמה, ואני לא אקרא לך 'פאתט'. אתה מגזים מאד עם התגובה העלובה שלך, רדודה? איך בדיוק? כשאר יש לך מאמן חסר ביצים כמו ראניירי והנהלה שלא מבחינה בין כדורגל לכדורסל זה ברור. אך להגיד קבוצה רדודה, נו באמת. תחשוב קצת עם הראש לפני שאתה מגיב פה. האפשרויות הן כאלה: או שאתה לא מבין בכדורגל, או שאתה ילד קטן.

14. Jose Mourinho Member

תגובה אופיינית לאוהד יובה מתוסכל. אין דבר שיותר משמח אוהד אינטר מאשר לקרוא תגובה כזאת.

בקשר לכל הטענות על השיפוט, די להסתכל על זה כמו שחור ולבן, מאיפה לכם שאינטר לא הייתה מנצחת גם ללא טעויות השיפוט? אני זוכר גם כמה טעויות שיפוט נגד אינטר, שכמובן לא מוזכרות(אדום שהשופט המציא למונטארי מול קטאניה בחוץ, פנדל ברור מול טורינו בבית שלא נשרק לטובת אינטר, אבל למה שהתקשורת תוסיף לאינטר 2 נקודות בטבלה האידיוטית שלה?), גם בליגה וגם בליגת האלופות.
    אני לא עוקב באדיקות אחרי האירועים במשחקים של יובה ומילאן, אבל זכורים לי שער של יובה מעמדת נבדל ופנדלים שמילאן קיבלה במתנה העונה.

וכן, כל חובבי הכדורגל באיטליה שונאים את אינטר מלבד האוהדים שלה, וזה כולל גם את התקשורת, אין פה שום התבכיינות. זה בא לידי ביטוי בצורה ברורה גם כאן בפורום.

ובקשר למה שאנדריי כתב על זה ש"מילאן יותר טובה מאינטר גם עם חצי סגל", תמשיך להתבכיין, תודה שמילאן שלך פשוט לא מספיק טובה כדי להתמודד על האליפות, לא עם אינטר ואפילו לא עם יובנטוס - בשורה התחתונה הפער מאינטר למילאן כרגע הוא 15 נק' (בתקווה שיישאר כזה גם מחר), וזה בגלל פערי האיכות בין 2 הקבוצות ולא שום דבר אחר.

מי שרוצה להגיב לתגובה שלי עכשיו מוזמן, אני לא הולך להוסיף מעבר לזה, גם כי כאן זה דיון המחזור, וגם כי מתבהר לי מיום ליום שהארס בתגובות שלכם לא שווה יחס.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני לא רוצה להתחיל כאן וויכוח, אך הנה מספר דברים שאני שולף מהראש: מזל - שערי ניצחון מול רג'ינה ואודינזה בדקה ה-90+ (היה מגיע לכם?) שער ניצחון של מאייקון מול סיינה מעמדת נבדל ברורה. השער של אדריאנו בדרבי מול מילאן, ההצגה של באלוטלי מול רומא... והרשימה ממשיכה, אך אני לא יכול לזכור את כל אירועי העונה. AM I RIGHT?