המחזור ה-27 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: "בוא'נה יש סריהA עכשיו"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י טל., ‏12/3/21.

1. VAR Member

ספרתי שלושה, מהם אחד פצוע לתקופה ממושכת ולא כתוצאה מרוטציה (אני מקווה שזאניולו הוא לא אחד מה4) ואת השניים האחרים החליפו שחקנים שלא אחת משחקים גם בליגה. גם מילאן עלתה עם הרכב הרבה יותר חזק ממה שהייתי מצפה ואכן לפי ההרכב המסתמן למשחק שיתחיל בעוד 20 דקות נראה שפיולי סימן את המשחק בחמישי כמשחק היותר חשוב של השבוע. כנראה שנאפולי הכי רוצה לשחק באלופות בעונה הבאה.
    גם מעניין למה הנ"ל תקף דווקא החל ממשחקי נוקאאוט של האירופית ולא לשלב הבתים.
    אני לא בקיא בבאר הפיננסית שיש לסונינג אבל קשה לי להאמין שהיינו רואים היום סגל ברמה הזאת אם לא ההעפלות הסופר-מזליקיות לליגת האלופות שציינתי.
    פסיק בהיסטוריה של המועדון הזה. תקופה של 4 עונות במקומות 5-9 (ותקופה עוקבת של 3 עונות במקום 4) היא כתם פי מיליון יותר גדול.
    הסגל של מילאן באמת נראה לך כמו סגל שיכול להצליח במקביל ב3 מפעלים? ניסינו את זה והגענו לשלבי ההכרעה של העונה כששחקנים נופלים לנו כמו זבובים. בהצלחה לנו.
    בהצלחה גם לכם.
    תלוי. אם הקמפיין האירופי שלי הוא ליגת האלופות - כמובן שלא. אני גם לא חושב שאינטר "התרסקה" בשנתיים האלה כמו שהיא קיבלה שני בתים מאוד מאוד קשים שנה אחרי שנה (מישהו יכל לדמיין ששחטאר תנצח את ריאל פעמיים?). ליגה אירופית - מגיעים כמה רחוק שהמחליפים מביאים אותך ואם הגעת לחצי הגמר אתה כבר יכול להעריך יותר טוב את הסיכויים שלך להעפיל לליגת האלופות דרך כל מפעל ולנהוג בהתאם.

אם הגעת למסקנה שהסיכויים שווים - לגמרי עדיף ללכת על האירופית. מעבר לזכייה בתואר זה גם שם אותך כראש בית בבתים של האלופות בעונה שאחרי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/21
    EO11 אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמולינג, יבאנייז, ורטו, דז'קו. גם מילאן וגם רומא עלו בהרכבים החזקים ביותר שלהם שבאותה נקודת זמן היו חסרים בגלל פציעות\שחקנים שרק בשבוע שעבר חזרו לשחק.

.
    הם עלו נגד גרנאדה בדיוק כמו מילאן ורומא (לא עם הנוער אלא עם ההרכב החזק ביותר שהיה לה באותו רגע). הם הפסידו כי הספרדים היו טובים יותר, בדיוק כמו רומא לפארמה היום.

כי בבתים יש מלא הזדמנויות לתקן וישנן לפחות 2 יריבות עם סגלים נחותים מהספסל של מילאן ורומא. אפשר לנצח 2 משחקים עם הרכב חזק יחסית ואת השאר עם ילדים או ריג'קטים מתוחזקים ב2-3 שחקני הרכב. אין גם כל כך הבדל בין המקום הראשון לשני.

לא יודע עד כמה זה שינה. בכל זאת היה שם זינוק של מאות אחוזים בהכנסה מ"ספונסרים", אבל זה בוודאי השפיע על כוח המשיכה של אינטר. מאמין ששחקנים הגיעו לשחק עם אינטר בצ'מפיונס ליג תחת קונטה אנטוניו. קצת סיימו מתחת לשחטיור וגלדבאך. לא נורא. לא קרה כלום. קבוצה אדירה. לוקאקו ענק. מרטינז כישרון על.

כמותית כן. בסוף העונה ננסה לבחון אם צמד המשחקים נגד הקבוצה של אמאד דיאלו יקבעו את מיקומה של מילאן בטבלה.

תודה. מקווה שנגריל את ברצלונה מתישהו.

לא מסכים. כאילו אם מורידים את רף הציפיה לחניון 2- אז כן.

מישהו דמיין ששני המשחקים מול אינטר יגמרו ב0-0?

תיקח שבוע אקראי עם 3 משחקים. אם משחקים נגד יריבות נוחות יחסית (על הנייר, כמו ג'נואה ופארמה בשבוע האחרון של רומא), לדעתי הbalance הנכון הוא לשחק עם 5(+-) שחקני הרכב במשחק הראשון, 7 שחקני הרכב בשני (אירופית) ושוב 5 שחקני הרכב (אם אפשר - ה5 האחרים) במשחק השלישי. פונסקה עשה קצת פחות שינוים אבל אני לגמרי נגד 11 - 0 - 11 ובחיים לא ראיתי מאמן שעלה ככה לסדרה שבועית של משחקים.

אף פעם לא התעסקתי בסיכוי לעלות דרך האירופית. לא הגיוני בעיניי לבנות על זה. צריך לנסות להתקדם כמה שיותר רחוק וזהו.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מן דבר זה שקבוצה ספורטיבית ׳תקריב׳ משחק ? כל הדיון הזה הזוי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

צודק, מזל שאף אחד לא טען את זה.

הטענה שלי שקיבלה תוקף היום היא שמילאן ורומא רוצות מאוד לשחק בימי חמישי גם בעונה הבאה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאו לא צריך לשחק חלוץ. קרוניץ׳ וקאסטאייחו צריכים לשחק בקבוצה אחרת עם שאיפות צנועות יותר. רביץ׳ אידיוט. ועדיין מילאן לא הייתה שווה הפסד היום.

נאפולי לא מציגה כדורגל נאה אבל חוזרת למאבק על המקום הרביעי. יהיה אש שבוע הבא מול רומא.

yonmu ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  6. Alta Tensione Member

שופט מטונף בערך כמו המחוייבות של לאאו ודאלוט.

7. itzik.miro Member

פסקוואה זה השופט השנוא עליי, כשרוי הפיל אותו זה היה כיף

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. VAR Member

לא יודע מה מילאן עשתה היום שיש כאן אנשים שחושבים שהגיע לה יותר מ0 נקודות או שהשופט הוא זה שמנע את זה ממנה.

מחצית ראשונה חושך, מחצית שנייה נאפולי שמה גול אחרי 5 דקות והתחילה להתגונן. מילאן לא סיכנה אותה מאז למעט איזה מצב נייח של טונאלי שמצא ראש של מישהו שנגח חזק למרכז השער.

מעניין מה גורם למאמן לחשוב שהוא בטוח עד כדי כך ב4 הראשונות שאפשר לעלות עם קיאר באירופית ועם גאביה נגד יריבה ישירה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@VAR צודק במאה אחוז לגביי ההשפעה העצומה של הצ'מפיונס על ההתקדמות של אינטר. אם לא ההעפלות לצ'מפיונס, למרות שהרגיש כאילו ספאלטי החלאה עשה הכל כדי שלא נהיה שם, ספק אם עוד כסף מספונסרים עלומי שם היה עושה את העבודה. מעבר לכסף זה כוח משיכה שאינו בר תחליף.

ובקשר להדחה מאירופה - אני חושב שלאף אחד אין ספק שאינטר הודחה מהצ'מפיונס העונה בגלל קונטה. סונינג הגיעו למועדון עם בייס חלש מקצועית וחזון לא ברור, הצליחו איכשהו לייצר עונה קטסטרופלית ב-2017, אבל היותר מדהים שהם הסיקו מסקנות בשיא המהירות ותוך שנים ספורות שדרגו את המועדון מבינוניות למקום שהוא ראוי לו. הביאו את האנשים הטובים ביותר שיכלנו להביא כמעט לכל עמדה בהנהלה.

הגידול של אינטר מספונסרים הוא פיקטיבי אבל הסיבה היחידה שהוא קרה זה הפייר פליי המפגר הזה. אם לא אז סונינג פשוט היו משקיעים ישירות כדי לגרום למועדון לצמוח. היום אינטר מספיק אטרקטיבית כדי למשוך ספונסרים ו/או רוכשים וזה בעיקר בזכות העבודה שסונינג עשו ובשורה התחתונה - יש מה ללמוד מהם, הן דברים לעשות והן דברים לא לעשות. ההדחות המוקדמות מהצמפיונס זו לא השאיפה של המועדון, קצת מעל לא לשחק בימי חמישי.

ובקשר למילאן - אני לא חושב שמילאן צריכה לוותר על אף משחק ואני גם חושב שאף אחד לא אמר את זה. אם צריך לשים את הביצים בסל כלשהו, גם אני הייתי שם אותם בסרייה א'. למילאן יש סגל טוב אבל בוסרי וגם ככה לא חסרות פציעות, השאיפה הריאלית בשבילם הוא מקום בצמפיונס שיתן בוסט אדיר למועדון.

VAR, itzik.miro ו-yonmu אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

ואיזה גבר קאסרס שהוא עזב לו את הכדור בגול השני. אחד השחקנים האהובים עלי בסריה א'.

אגב וטרנים, כמה ריברי אחרי שיאו? שאפילו בחגיגות של השערים הוא התקשה לרוץ חחחח

עריכה:עכשיו אני מגיע לגול השלישי. כמו שאומרים-את הטוב משאירים לסוף. הגולאסו של המחזור ללא ספק.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/21
  11. טל. Member

כשאינטר הודחו מאירופה כתבתי שזו תהיה ברכה בתחפושת.
    ועוד קונטה. מיסטר טורניר אחד בלבד = סקודטו.

יתרה מכך, כבר שנים אני טוען שמי שרוצה לקחת מיובה אליפות באיטליה ולשבור לה את השרשרת: חייבת לוותר על אירופה. כולל ויתור על הצ'מפיונס ליג.
    ניהלתי על זה ויכוח לא פעם ולא פעמיים עם uri פה.

זה היתרון היחיד שיש לקבוצה איטלקית על יובה: היכולת להקריב את המסגרת המקבילה. דבר שיובה לא יכולה לעשות.

צריך לעשות מה שצריך להיעשות. מה שאינטר צריכה כרגע זה סקודטו. לא שום דבר אחר. אפילו לא זכיה בצ'מפיונס (לא שזה בכלל אפשרי. אבל לצורך הדיון) לא נחוצה למועדון הזה כמו זכיה בסקודטו.

לא צריך לנסות לבלוע את כל העולם. על הסולם מטפסים שלב שלב. ומתמקדים ביעדים ברי השגה שנחוצים כרגע. והסונינגים מבינים זאת היטב.
    לאורך כל התקופה שלהם באינטר רואים את זה. פעם אחר פעם.

לצערי ברומא זה לא המצב.
    את הליגה האירופאית היו צריכים להקריב כבר ממזמן.
    אנשים, ותאגידים, צריכים לדעת מה גבולות הכוח שלהם ולהתנהל בהתאם.

12. DRORIKO Member

מה שכן בעונה הבאה כבר לא יהיה להם את התירוץ הזה והם כן יצטרכו לעשות דברים יפים גם שם. יש להם את העומק לשחק טוב בשתי המסגרות. יותר עומק מליובה. נשארת רק שאלת הבעלים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/21
  13. טל. Member

סונינג ימשיכו להיות הבעלים. לפי מה שאני מבין הם מחפשים איש קש.

עונה הבאה תהה העתק של העונה הזו מבחינת אינטר.
    לקחת עוד סקודטו. בק טו בק. להתחיל שושלת. ליצור לעצמם סטטוס, שיוכר ויכובד על ידי כל הגורמים הרלוונטים.

מבלינת הבעלים זה הצעד החכם וזה מה ש הם יעשו ויש להם את האנשים המושלמים לשם כך.

שנה לאחר מכן אחרי קונטה אולי ינסו 2 חזיתות.

14. DRORIKO Member

תראה, כשאינטר השנה עפו בבושת פנים כתבתי פה שזה שטויות ואם אינטר לוקחת אליפות ראשונה אחרי 11 שנה אף אחד לא יזכור את זה. אבל אם גם שנה הבאה הם יפשלו כן יזכרו את זה. ממועדון גדול כמו אינטר אתה מצפה לתקוף בכל החזיתות וכאמור יש להם את הסגל לעשות את זה, או לפחות אמור להיות להם אם לא תצוץ בעיה לא צפויה בגזרת הבעלים.

15. yonmu Member

מישהו רואה יתרון משמעותי של טומורי על גאביה ממה שהספקנו לראות מהם העונה?
    לדעתי - קיאר בלם טוב, רומניולי טומורי וגאביה סבירים. גם דאלוט כגיבוי לצד ימין לא עדיף משמעותית על קאלולו.

מנדזוקיץ' (בן 35 עוד חודשיים) שיחק 158 דקות (0 שערים ו0 בישולים) והיה זמין ל5 משחקים מתוך 13.
    זלטאן (בן 40 עוד חצי שנה) שיחק 1512 דקות (16 שערים ו2 בישולים) והיה זמין ל22 משחקים מתוך 41.
    לאאו בחודש האחרון פותח כחלוץ ונראה רע מאוד. לדעתי רביץ' בחוד תפקד טוב הרבה יותר.
    בקיצור, בקיץ הקרוב צריך לקנות חלוץ באנקר להרכב של קבוצה שרצה לסקודטו.