המחזור ה 27 בסריה A :: מחזור בנאלי וחסר משחקי צמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏8/3/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית חלשה של מילאן אבל לשמור על היתרון. יובה בדרך לעוד תיקו ואני מקווה שלא תצליח להבקיע במחצית השנייה למרות הגנת המסננת של ג'נואה. נכון לעכשיו הפער בצמרת גדל לארבע נקודות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/12
  2. VAR Member

אני לא רואה מצב שקאחה קלאדזה לא ייתן איזה גול במתנה ליובה. בכלל המשחק שם מאוד מפוזר ונראה שזה עניין של מזל לאיזה כיוון השער הראשון ייפול. חייבים לשמור על היתרון הזה.

3. המבין Member

וואו איזה שער ענק של זלאטן

4. VAR Member

לא עברה אפילו חצי דקה מאז שאקווילאני נכנס ועד שראינו סוף סוף שחקן שיודע להכניס כדור לרחבה כמו בנאדם, ולא ההגבהות המפגרות האלה של מונטארי.

ההשפעה שלו על המשחק שלנו כל כך עצומה, אני לא יכול לחכות כבר שבואטנג יחזור והשניים האלה סוף סוף ישתפו פעולה.

ואיזה גול של איברה...

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פיספסתי ת'שער. יהיה נחמד אם תנדבו לינק למאורע אם תמצאו.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איזה רוצח, תודה.

8. 亚历山大帕托 Member

אמנם ראיתי רק את הדקות האחרונות בג'נובה, אבל נראה שיובנטוס גונבת עוד נקודה כי היה פנדל של פירלו על רוסי בתוספת הזמן.

9. VAR Member

ההרכב שסיים את המשחק מחוזק בבואטנג (במקום אורבי) ובמקסס (במקום בונרה) זה הרכב שיכול לזכות בכל התארים שאנחנו שואפים להשיג העונה. למעשה אפשר לחלק את המשחק הזה לפני ואחרי הכניסה של אקווילאני.

הלוואי שייצא לנו לראות את ההרכב הזה כמה שיותר.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה ניתן לראות שמילאן לא התאמצה יותר מדי, אך יחד עם זאת השיגה ניצחון מוצדק שמגדיל את הפער ל 4 נקודות מיובה. מוקדם מדי להצהיר הצהרות אבל לאור לוח המשחקים של הזברות והחזירה מפציעות של מספר מילאנזים, האליפות נראית קרובה מתמיד. בקצב בזה גם הסגנות לא בטוחה עבור יובה.

11. Jimmy Jazz Member

:aaagath:

אני כמעט בטוח שפירלו נגע קודם כל בכדור. חוץ מזה, כמה דקות לפני ריצולי פסל שער חוקי של פפה ובמחצית הראשונה הגיע לנו לפחות פנדל אחד (קרבאליו כמעט קרע למאטרי את החולצה וכעבור כמה דקות מורטי נגע ביד ברחבה). אבל היי, AGENT KNOWS BETTER!

ביום כזה אין אפילו על מי לכעוס. השחקנים התאמצו והגיעו למספיק מצבים, החילופים של אלסיו/קונטה נראו הגיוניים למדי ועם טיפה יותר מזל ויום פחות מושלם של פריי (עדיין אחד מחמשת השוערים הטובים בליגה) היינו אוספים את הנקודות שהגיעו לנו. אנחנו עדיין אימפוטנטים ליד הרחבה אבל בשורה התחתונה אני יוצא הרבה יותר מעודד מאשר אחרי המשחקים הקודמים.

12. 亚历山大帕托 Member

בכוונה הבהרתי בתחילת ההודעה שראיתי רק את הדקות האחרונות, לכן לא יצאתי בהצהרות אלא רק ציינתי את העבירה של פירלו שלא נשרקה. אבחן את הארועים האלה מאוחר יותר.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 1:58. ואני לא הבנתי למה הוא לא חוגג את זה.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה להגיב אם אתה יודע רק חצאי דברים?

לא צפיתי במשחק (כן בתקציר), אך עושה שרושם שזה היה חוסר מזל משווע לצד טעויות שיפוט חמורות. הבנתי שלשם שינוי אלייה שיחק. הגיעו ימות המשיח?

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני חושב שמאז הכניסה של אבאטה נגד ארה"ב הוא מספק הופעות יוצאות מן הכלל שספק אם הציג לפני כן? היום הוא היה מהטובים בקבוצה, איים על השער, נכח רבות בהתקפה, המון מסירות מוצלחות והתנועה שלו השתפרה פלאים. בחלק ההגנתי לא היתה לו עבודה קשה מידי.

לדעתי ואני מקווה שפראנדלי מבין עברית, מדובר במגן האיטלקי הטוב ביותר ויסלח אדון מאג'ו.