המחזור ה-27 בסריה א' :: דרבי ד'איטליה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/2/16.

1. Alta Tensione Member

מה זה שייך "מצבי רוח" לעזאזל? רומאניולי היה חולה למשך שבוע\שבועיים. סאפטה החליף אותו ועשה עבודה גדולה. רק מאמן עם אתיקה מקצועית קלוקלת יוריד אחד כזה לספסל בגלל הסברים צולעים של "היררכיה". מי שטוב משחק וכל זה בכלל לא בא בסתירה עם הדעה המקצועית על רומאניולי ואפילו לא עם הדעה המקצועית שלי על סאפטה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/16
  2. Alta Tensione Member

צר לי לבשר לך, לא הבנת כלום. אני יודע שזה מאוד נוח להדביק סטיגמות שטחיות על כותבים כאן בפורום, אבל לא, אני מחזיק מאוד מרומאניולי, בעיני זה הרכש הכי חשוב שעשינו בשנים האחרונות והתלהבתי כמו ילדה כשהוא חתם, אבל אי אפשר להוריד את סאפטה לספסל אחרי צמד המשחקים שנתן. וגם לא את אלכס שמגלה יציבות טובה בכל הרצף נטול ההפסדים שאנחנו נתונים בו (יותר מרואמניולי לדעתי). מהלך כזה מעביר מסר רע לשחקנים שלא משנה כמה טוב ישחקו הם לא יזכו להמשכיות. זה דבר מפגר ומקולקל.

3. עודד (אוהד הצלחות) Member

אי אפשר לספסל את זאפאטה אחרי 2 (!) משחקים טובים, אבל אפשר לספסל את רומאניולי אחרי 20 משחקים טובים. Makes sense.

4. Alta Tensione Member

נו, עברנו לדמגוגיה. כמה לא מפתיע.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הנתונים היבשים אתה מכיר:
    1. גיל צעיר מאוד = פוטנציאל לשיפור = הייפ.
    2. שילוב נדיר בין יכולת פיזית ליכולת טכנית = הייפ.
    3. יש לו בעיטות אדירות מרחוק = סרטונים ביוטיוב = הייפ.
    4. חלק משמעותי באחת הקבוצות המצליחות באירופה בשנים האחרונות לצד פרסונות היסטוריות = הייפ.
    5. הוא יצור (ראה ערך: באלוטלי) = הייפ.
    מה קורה בפועל במגרש? יכול להיות שההייפ מוגזם. כלומר, מה זה יכול להיות? בטוח. בכל זאת, אנחנו מדברים כאן על סכומים אסטרונומים. ועדיין, יש כאן קשר ייחודי עם יכולת פיזית וטכנית באמת גבוהה שיכול לסגור עמדה למשך עשור. הוא יכול להרוג אותך במשחק צפוף כמו שהוא יכול להרוג אותך במשחק פתוח (מושלם לשלישייה ההתקפית בברצלונה). כמו כן, בפועל אני רואה אותו לא מעט במהלך המשחק מבצע שלושה תפקידים במגרש שקצת מזכירים לי את אינייסטה במובן מסויים: קשר שנמצא במרכז השדה, קשר שיוצא קדימה וקשר שנע שמאלה כקיצוני.

שני דברים נוספים:
    1. בהזדמנות, תבדוק להבא איך הוא (פוגבה) בפרט ויובנטוס בכלל נראים עם מארקיזיו ובלעדיו.

2. אומנם מדובר בעמדות שונות, אבל לדעתי צריך לחשוב על ניימאר שחושבים על פוגבה: לשניהם כישרון על ברור בעיניי. השאלה אם זה יעלה שלב קדימה כמו במקרה של ניימאר משחקן צעיר מבטיח וחשוב בהיררכיה לשחקן שמשחק כמו השחקן הטוב בעולם ועושה מהלכים מדהימים במהלך העונה הזו שהספיקו לקריירה שלמה. כך או כך, לקבוצות כמו ריאל וברצלונה שווה לפחות להמר על זה. על-פי המירוץ ״למי יש ז*ן יותר גדול״ משתיהן הן אפילו חייבות להמר עליו. רוצה להוסיף שמהצד שלו הייתי מעדיף להישאר לפחות עוד עונה במערכת של יובנטוס.

נ.ב: חכה שהמונדיאל בצרפת יסתיים. אז תראה כמה הייפ יכול לגדול ברגע.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/16
  6. Don Joan Roman Member

הצעד הכי טוב שפוגבה יכול לעשות זה להישאר ביובה לפחות עוד עונה, הוא עדיין לא ברמה של בארסה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

7. DRORIKO Member

לא יודע עד כמה ליגה אירופית זה דבר טוב לאינטר, זה סתם יכביד עליכם במידה ותשאפו למשהו רציני שנה הבאה(אליפות/העפלה לצ'מפיונס) אלא אם אתם מתייחסים לשנה הבאה כחלק מבנית הקבוצה ולא לשנה שבה אתם אמורים להגיע לפיק שלכם.

8. SerieA Il Capitano

אינני מאמין בשנות בנייה בקבוצה כמו אינטר שלא תחתים עכשיו חמישה שחקנים צעירים עם פוטנציאל כמו שמילאן עשתה כעת. מילאן עצמה לא עשתה את זה אף פעם בתקופת ברלוסקוני, אבל כעת עם איכות הצעירים שלהם זה שווה. אצלנו זה לא המצב.

אצלנו יש את מורייו הלא כל כך צעיר, קונדוגביה שכבר בן 22 ועוד כמה שחקנים שאמורים להיות בשיא הקריירה כבר.

הסגל הזה לא גרוע, אבל אני חושב שמאנצ'יני אינו מאמן טוב. תחילת העונה הייתה כולה הנדאנוביץ.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זכייה בליגה האירופאית מביאה כרטיס לצ'מפיונס, מה גם שתמיד כיף לזכות בתואר ואפשר גם להכניס כמה מיליונים. מוכן לקחת את הצ'אנס הזה, כי בליגה זה יהיה קשה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לספאטה, הוא צריך לחזור לספסל. הדבר היחיד שזה ילמד שחקנים זה שאם תסריח במשך חודשים ותפגין יציבות של פיראט אכול טרמיטים תהיה נמוך יותר בהיררכיה לעומת שחקנים אחרים. ככה זה עובד. הרכב בוחרים על סמך היררכיה מקצועית, לא לפי מי הם השניים האחרונים שעבר הכי הרבה זמן מאז שהתעטשו והיו קצת מנוזלים.

פוגבה יהלום לא מלוטש. רגעי השיא שלו לא רואים ממטר אף שחקן פרט לאולי 3-4 בעולם. מכיוון שאנחנו חיים בעידן של היילייטס ויוטיוב וטוויטר ו-VINE ושאר הסטרימבלס, כל מה שרואים ממנו זה רגעי השיא. עד שצופים במשחקים ומגלים שיש לו לפעמים גם רגעים פחות מרשימים. אם הוא ידע להפחית או אפילו להפטר לחלוטין מהרגעים האלה ולהיות עקבי יותר במהלך המשחקים עצמם הוא שחקן טופ 5-10 בעולם. שיווקית הוא כבר שם ובגלל זה המחיר שלו הוא ככל הנראה מאוד צפונה מ-100 מיליון (120? 130?).

11. yonmu Member

השאלה היא אם זפאטה שווה מקום בסגל כבלם שלישי או שעדיף להיפטר ממנו ולחפש בלם אחר.

אני לא עוקב אחרי יובנטוס מספיק אבל נראה לי שפוגבה נראה בינוני בעיקר בגלל התפקוד שלו כמעט כשחקן אגף. כשהוא מנסה לפרוץ מהמרכז זה נראה הרבה יותר מסוכן. השאלה היא גם מי יהיו הפרטנרים שלו בקישור. עם כל הכבוד לחדירה - הוא לא וידאל.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. Don Joan Roman Member

לא מכיר אף קשר באירופה היום שנמצא ברמה של וידאל וזה כולל את הקשרים של ברסלונה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שאומר שבוסקטס הוא לא הקשר הטוב בעולם משקר לעצמו.

14. Roma מנהלים

לקחת בעלות על התואר ולא סיפרו לי?

בשבילי מרקיזיו לא פחות טוב. בטח שוידאל של יובנטוס שהיה פשוט עצום.

אל תשכח שהוא משחק בקבוצה שהיא מכונה, גם ראקיטיץ' שהוא שחקן נהדר הופך פתאום לשחקן מאוד שלם אבל להגיד שהוא יותר טוב ממקבילו הקרואטי מודריץ' וקשרים נוספים אני בספק אם תחשוב ככה.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוסקטס הוא המכונה בדיוק כמו מארקיזיו ביובנטוס.

לא לקחתי ״בעלות על התואר״ (מה?), בסה״כ צריך זוג עיניים וביסוס עם נתונים שאפשר להשיג בקלות באינטרנט.

לגבי מודריץ׳ וראקיטיץ׳ - (עוד) מה? אייסוקר הפך ל-FXP מתקדם.

Alta Tensione ו-Drama2 אוהבים את זה.