המחזור ה-27 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/4/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לסלע אני בכלל לא אתייחס כי הוא נצמד לפרובגנדות שלו ומתרחק מהמציאות.

נדב הנה נתונים של ה"קיקר" עם תרצה אני אשלח לך בדואר, כי לצערי אין מקורות באון ליין.

אחוזי תכולת איצטדיון:

באיירן ( ליגה) 97,1%
    שטוטגארט 96.7%

שטוטגארט מכרה את כל הכרטיסים ב 9 מתוך 13 משחקים.
    וגם במשחקים הללו היה האיצטדיון כמעט מלא.

עכשיו בא תגיד לי מה לא נכון במה שרשמתי?

להבא כל מה שאני מבקש, או שתיצמדו לעובדות או שלא תתקפו, כי מה שמרגיז אותי בעיקר אצל סלע שהוא בא למכור לנו לוקש כאן עם הפרובגנדות שלו, ממך נדב אני מצפה ליותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/08
  2. riquelme1 Member

נדב לא הפנים שואן בומל היה כלום ושום דבר הוא היה שחקן ספסל ביכלל, והיה הבדיחה של האוהדים בברצלונה, הוא שחקן מלוכלך, יש הבדל בין שחקן רע לשחקן שמכער את המשחק ויותר מתאים לאיגרוף מאשר כדורגל.

עם בארסה כלום באירופה(בדרך לחצי גמר ליגת האלופות), אז מה באיירן שמתקשה ברבע גמר גביע אופ''א נגד חטאפה?

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני אחלק את הדברים שלי לשתיים עמי,אם אחד אני מסכים איתך, עם השני לא.

ואן בומל - לידר, פייטר, מוסיף פלפל, שחקן שכל קבוצה צריכה אם אתה שואל אותי, אני לא רואה מה ההבדל בינו לבין גטוזו של לפני שנתיים. אז אוקיי הוא ליצן ועושה שטויות, אבל הרוע שלו זה מה שכל קבוצה צריכה, שהרבה אנשים חושבים על באיירן, הם חושבים על ריברי ועל טוני אבל מפחדים מואן בומל.

לגבי ברצלונה, לא יודע מי רשם שהיא כלום באירופה, אבל זה בולשיט כמובן, היא גם לא צריכה את ואן בומל כי יש לה שחקנים טובים בעמדה שלו, אבל לאף אחד מהם אין את הרוע שלו ( שהוא מבחינתי חיובי, אבל כל אחד מסתכל על זה אחרת).

4. T0XiN Member

ואני אוסיף ואחזק את דבריך לירן. בשנה שעברה בתחילת הקדנציה השניה של היצפלד,היצפלד זעם על קהאן על כך שהוא לא מנהיג ולא זועם וכוחני כמו בעבר. זה מוכיח את העובדה קמה דרוש שחקן כוחני ומנהיג כמו ואן בומל שידע לבצע את הדברים שנאמרו לקהאן רק במרכז המגרש. המקום שקהאן לא יכול להשתתף בו.

5. רפאל Member

ואן בומל לא מנהיג, הוא פשוט שחקן מלוכלך.
    להשוות אותו לאפנברג זה כל כך לא נכון, אפנברג היה מנהיג, שחקן הרבה פחות אגרסיבי (למרות שהוא היה מאוד בעייתי אבל יש הבדל בין שחקן בעייתי לשחקן שרק מכסח כל הזמן) וקשר הרבה יותר טוב.

6. C-J Member

נחכה עד תחילת העונה הבאה, אז נראה מי יבחר קלינסמן בתפקיד הקפטן.
    זה מה שיכריע את הדיון לכאן או לכאן.

7. bayer04 Member

אוי לברקוזן, שוב פעם השמטת יתרון, שוב פעם בדקות אחרונות וקריטיות, שוב פעם מאבדים גובה לקראת סוף העונה.

עד מתי?!

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמי, אתה יודע טוב מאוד למה התכוונתי. בצלונה אף פעם לא תהיה כלום. אבל קבוצה שהייתה אלופת אירופה ולא רק זכתה בגביע, אלא גם הייתה בשתי דרגות יותר טובה מכל האחרות ואחת הקבוצות הכי מפחידות אי פעם הפכה לקבוצה שהודחה בשמינית הגמר שנה אחרי זה וכולנו יודעים שאם הייתה מוגרלת ברבע נגד כל אחת מן האחרות לא היה לה יותר מ - 35% סיכוי לעבור (רק מה לעשות לשאלקה יש את הבעיות שלה). אז יחסית זה כלום. זה כל מה שהתכוונתי. מי מפחד בשנתיים האחרונות מברצלונה באירופה (מהדרג הבכיר)?

לבאיירן יש את שלה וזה לא קשור. ואם באיירן לא תעבור את חטאפה, למרות התוצאה, אז זו בושה למועדון ובמיוחד לאדם אחד השם שלו מתחיל ב - פ.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מאיפה הבאת את הנתונים האלה. אבל לא מזמן פרסמתי כאן את הנתונים ובאיירן היא במקום השני בתפוסה יחסית עם למעלה מ - 99% במשחקי הבית ולפניה רק לברקוזן (שאצלה זה יותר קל עם איצטדיון של 22,500 מקומות). מי שיודע (או שיש לו יותר זמן) שיחפש את ההודעה ההיא שלי. אני לא הצלחתי למצוא.

מעבר לזה, הנה הדף הרלוונטי מהאתר של באיירן. כנס לכל אחד ממשחקי הבית בליגה ותראה. כולם היו אאוספרקאופט.http://www.fcbayern.t-home.de/de/saison/spielplan/index.php?fcb_sid=3c5e2dec84d23c9aeea7e0b8715bb11b

10. C-J Member

רפי,
    אני בכל זאת רוצה לחזור לדיון על ואן בומל לאור מה שביירן מפרסמת באתר הרשמי שלה:
    http://www.fcbayern.t-com.de/de/aktuell/ne...cd00b8c22c63b10

בתמצית הדברים נאמר שאמנם התדמית של ואן בומל אינה טובה, אבל בכל זאת הם רוצים שיישאר כמו שהוא.
    הקפטן קאן ובאיירן בכלל מחזקים את הגב של ואן בומל, ואומרים שהשריקות של השופט ויינר במשחק נגד בוכום היו "קטנוניות".

ואם באיירן מרוצים מואן בומל כמות שהוא, מי אנחנו שנדרוש ממנו לנהוג אחרת?!

11. bayer04 Member

לא צריך להגזים ולהשוות את ואן בומל לאפנברג. ברור שהאחרון היה שחקן טוב יותר ומנהיג טוב יותר. אבל אני חושב ששחקן כמו ואן בומל טוב לבווארים, הוא שחקן קשוח, חזק, מחזיק יפה את מרכז השדה ומעל לכל- עם האופי הגרמני שכולנו אוהבים. נכון שהוא לפעמים כסחן לא קטן, אבל בואו לא נשכח את ההיסטוריה רוויית הכסחנים בכדורגל האירופאי ונראה שזה לא משהו בלתי מתקבל על הדעת. לדעתי, באיירן צריכה להגיד תודה ענקית על זה שיש לה שחקן כמו ההולנדי.

12. T0XiN Member

חח זה מזכיר לי את שומכר ,שוער נבחרת גרמניה,ששבר לשחקן צרפתי את שתי הרגליים ואפילו לא קיבל אדום על זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. bayer04 Member

(מה שמצחיק הוא שבדיוק חשבתי על אותו שומאכר כשכתבתי את השורות האלה...)

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמצחיק זה שאתם עוד לא נולדתם כשזה קרה (לגבי אלעד בטוח) ואילו אני זוכר את האירוע בשידור חי (או שבעצם זה דווקא עצוב).
    אבל הוא לא שבר לו את הרגליים, אלא את השניים ושלח אותו מעולף (אשכרה מחוסר הכרה) לחדר ההלבשה. אבל שומאכר הזה לא היה מנהיג ולא נעליים. הוא גם לא היה השוער הכי גדול בעולם. סתם במקרה הוא כמעט הרג את בטיסטון ונכנס להיסטוריה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/08
  15. T0XiN Member

מתי זה היה? אני יליד 89
    לא ראיתי את המשחק אבל זכרתי שראיתי את זה פעם ב-TV הוא אשכרה התעופף עליו עם שתי הרגליים קדימה לתוך הראש.
    אה זה קרה ב-82 במונדיאל בספרד,עכשיו עשיתי את שעורי הבית שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/08