המחזור ה-27 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/4/08.

1. Lahmagik Member

Next year Van Bommel raus!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

2. T0XiN Member

אכן מהלך מטופש ביותר שלו אבל בחוץ הוא לא יהיה.

3. C-J Member

מחצית באליאנץ ארינה 1:1.
    לוסיו מבקיע לבאיירן לראשונה אחרי שנתיים וחצי, מאז אוקטובר 2005.
    10 שחקנים, שוויני טוב, פולדי אינו מורגש ועל תקן קשר שמאלי לאחר הרחקת ההולנדי, וריברי חלש (החטיא פעמיים ב- 1 על 1).

מעניין עם איזה חילוף יבוא היצפלד למחצית השניה.
    הימור שלי: פולדי וריברי ייצאו, וייכנסו קלוזה וסוסה (למרות שבמקומו הייתי מעדיף את שלאודרף).

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מאיפה צצה לה המקהלה נגד וואן בומל? הוא היה וישאר מלך :aaa8:

9 נק' פער בצמרת, ממשיכים בגארבג' טיים האליפות.

5. רפאל Member

אני כבר משנה שעברה צועק עליו בלי הפסקה, איך לא שמעתם אותי.

יש אליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    :aaa025:

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/08
  6. רפאל Member

לא יאומן דורטמונד כובשת שניים בתוספת הזמן!

7. רפאל Member

אני אומר בונקר רק בגלל שזה מה שצפוי מקבוצה קטנה במצב שקיים.

8. Lahmagik Member

The third goal was just perfect. I hope Miro is back in shape.

Klose.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פשוט גדול ! אלכס פריי בדקה ה87 ולאונרדו דדה בדקה ה93 הופכים את המשחק ומנצחים את לברקוזן החזקה אך המוכה כמו גם. תענוג, אני אישית מאוד שמח מהיכולת של הקבוצה, וכמובן מאופי השחקנים שבשבועים האחרונים מפגינים אופי יוצא מן הכלל גם במשחק נגד בוכום וגם היום נגד לברקוזן.

10. T0XiN Member

איזה יום גדול!
    דורטמונד עושה את הבלתי יאומן ומשלימה מהפך אדיר על לברקוזן בדקות הסיום כל הכבוד!

משחק חלש של רוב הבחורים היום באלייאנץ ארינה למעט להאם\שויינשטייגר (שלא הבנתי את החילוף שלו)\מיקו ולוסיו עם הטעות התורנית במסירה חלשה לקהאן שכמעט עלתה בשער והפקרות חסרת תקדים בהגנה כאשר אנחנו בעשרה שחקנים.
    אך הכל תוקן מאז ההפסקת חשמל שהיתה לי בבית@%@
    אני במחצית צעקתי שיכניסו את קלוזה וקרוס אבל כנראה שלהיצפלד תוכניות אחרות וזה הצליח. בעשרה שחקנים השלמנו 3:1 נהדר על בוכום.
    האליפות עושה את הדרך הבטוחה לבוואריה!

11. דנידין Member

אני כאן עם הרוב. 2 החבר'ה כאן שנגד וואן בומל קצת חסרה להם הבנה בסיסית בכדורגל.

באיירן לא עשו היום שום צעד גדול לקראת האליפות, היא משעממת בגיזרה הזאת ומוכרעת ממזמן. כל שקורה בזמן הזה הוא שהם מגדילים עוד את הפער וממשיכים לצחוק על הליגה.

12. Lahmagik Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx Excuse me....

I have the right to like and dislike players just like you or anybody else here.
    Van Bommel is decent player...But I can't stand his provocations and lack od seriousness.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אלו הוראות שתמיד מחולקות בקבוצות של היצפלד לקשר שעומד במרכז. זה כל כך ברור ושקוף וזה כל כך מוסיף לקבוצה ב 90% מהמקרים. ראה דוגמת אפבנרג בזמנו, אף היה יותר כעוס ויותר מורחק ולכן גם היה יותר אהוד בקרב האוהדים :aaa8:

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה קרה לברצלונה מאז שהוא "נזרק" ממנה?
    נכון, הפכה מאלופת אירופה למקום שני בליגה ומשם כבר לשלישי (דבר שלא היה המון שנים) ולכלום באירופה (למרות שתעבור את שאלקה). כל קבוצה חייבת שחקן "רע" במרכז השדה. בלי זה אין לה שום עתיד. ראה ארסנל, ראה ברצלונה מאז שואן בומל עזב וראה עוד קבוצות כאלה.

לגבי היום. ממש לא חושב שהיה מקום להרחיק אותו. באותו מקרה בו הוא הורחק אני בכלל בספק אם הייתה עבירה. וגם אם הייתה זו בטח לא עבירה של צהוב. אז גם ממילא לא צהוב שני. הלוואי שישאר אצלנו לתמיד ולא יזדקן. ספק אם איתו היינו חוטפים את השוויון מחטאפה.

קצת קשה להתווכח עם המאמן שהשחקנים שהכניס הביאו את הניצחון גם אוטל היה מצויין ובמיוחד קלוזה. אבל בכל זאת. חילופים תמוהים ומרגיזים. הייתי מוציא את ריברי וטוני שוויני היה מנהל את המשחק ועם קלוזה גם פולדי היה יותר טוב. בכלל משחק חלש מאוד של ריברי (אתייחס אליו שוב בהמשך) וחלש של טוני ולא בושה להושיב אותם. מה הם צריכים לעשות כדי שיורידו אותם לספסל שלא ב - 5 דקות האחרונות?

אני מצטער אבל אני חייב לצטט את עצמי ממשהו שאמרתי רק ביום חמישי:
    אוי ואבוי אם קולזה היה מחמיץ ככה או שוויני או ששוויני היה משחק ביכולת כזו. איזה ביקורות הוא היה מקבל.

מיקו, כרגיל במשחק מצויין. היום גם לוסיו היה טוב מאוד (כולל תיקולים שהוא בדר"כ נמנע מהם). והאמת שעם כל הביקורת דבר אחד חייבים להגיד וזה שהוא נותן את כל הנשמה (רואים את זה במיוחד כשאתה באיצטדיון ויכול לראות גם מה שלא מצולם). שוויני היה ענק היום. איך הוא עבר לשחק קשר אחורי (וזה רוברטו עבר שמאלה) אחרי ההרחקה ופשוט נכנס לתפקיד בצורה נהדרת כולל תיקולים וניהול המשחק. תענוג. לטעמי, חסרה לו קצת חוצפה וקצת גאוותנות. נראה לי שלפעמים הוא מבטל את עצמו אל מול ה"כוכבים" של הקבוצה ובמקום לעשות עוד כניסה או לבעוט הוא מחפש את ריברי או טוני. נקווה שיוציאו את זה ממנו.

15. Football God Member

אתה משווה בין פבריגאס לואן בומל מי יותר רע?הבאת פה דוגמה רעה.
    אני כתבתי פה כבר פעם את דעתי על השחקן המגעיל הזה,אסור לו להיות על מגרש כדורגל.