המחזור ה-27 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏23/3/06.

1. Marcelinho Member

נראה לי שכוכב לכל 10 באירופה ובליגה הגרמנית כוכב לכל 20 (לבאיירן אין כוכב מעל הסמל הרי, שנה הבאה כבר יהיה)

2. Alexander Hleb Member

ברמן הזאת קבוצה מוזרה....היא לא יודעת לנצח בקטנה. או שהיא מפסידה, או שהיא קורעת.
    וכמובן ברבאטוב הבקיע גם היום.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעניין הכוכבים על החולצות - אפנברג צודק.

4. bayer04 Member

כמה כיף לראות את לברקוזן מנצחת. זה פשוט עושה לי את השבוע. אני לא יודע אם היינו ראויים לנצחון כי לא ראיתי את המשחק, אבל מה זה משנה, לברקוזן שוב חזק ברשימת המועמדות לאירופה בשנה הבאה. האמת? הייתי בטוח שאנחנו הולכים להפסיד לשטוטגארט בגוטליב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נ.ב. --> תגידו, שמתם לב לפער העצום ממקום 4 למקום 5? 15 נקודות. זה המון, אני לא זוכר הרבה זמן כזה פער בין המקומות האלה בבונדסליגה. וחוץ מזה, מקום 5 עם 37 נק' בסה"כ? זה כלום ל-27 מחזורים, ממש כלום...מישהו מוכן להסביר לי מה קורה פה?

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/06
  5. Mourinho Member

למרות הניצחון, באיירן נראתה היום זוועה נגד קבוצה סופר חלשה, בכלל באיירן מאכזבת מאוד, היא רחוקה מאוד מהיכולת של פתיחת העונה, אולי כבר הם יודעים שהאליפות שלהם, ומליגת האלופות הם הודחו בבושת פנים, כך שהעונה שלהם הסתיימה, התואר היחיד שנשאר להם הוא הגביע.

שאלקה מאכזבת גם היא, 2-2 בבית נגד וולסבורג, התחנחם מזה שלינקולן האוהבי כבש גול נפלא.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שחשדתי, המבורג היא בהחלט קבוצה טובה, אבל את הקילר אינסטינקט יש רק לקבוצה אחת חוץ מלבאיירן וזה ברמן, אלה במקום לנצל את התקופה הרעה של באיירן נפלו בתקופה הכי קריטית, עכשיו ניסיון ההתעוררות מרשים ככל שיהיה לא יביא אותם אפילו לדגדג את באיירן, חבל.

לגבי שטוטגארט, אולי ההפסד הזה יאיר את עינהם של כמה מהבוסים של שטוטגארט שהסתנוורו מהמאמן ארמין פה, וכבר חשבו להשאיר אותו גם בעונה הבאה, כאילו לא סבלנו מספיק גם העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    ועדי לשאלתך, לברקוזן היתה זכאית לניצחון מהסיבה הפשוטה, שלמבחן מתכוננים חכם וטיפש, והטויפש משקיע יותר אבל מה לעשות הוא טיפש, זה לא יפתיע אף אחד שהחכם הוציא 100 והטיפש נכשל, הכל תלוי בטקטיקה!

שימו לב למאבק על המקום החמישי המוביל לאופ"א לא פחות מ נקודה אחת עד שתיים מפרידים בין מקום 5 למקום 10 ...

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאתה קצת קשה עם פה. ראיתי את התקציר של ARD אתמול ושיחקתם טוב מאוד (בניגוד למה שהיה בעונה שעברה ובתקופת טרפטוני) ורק חוסר מזל משווע מנע מכם גולים. את השני לברקוזן הבקיעו בדקה 88 כשכבר כל הקבוצה ניסתה להציל את המולדת.

ללברקוזן לא הגיע לנצח אתמול. לשטוטגרט היו 4 מצבים של 100% גול עוד לפני השער של לברקוזן שהיה מהמצב הראשון שהיה לה.

8. Marcelinho Member

משחקי יום ראשון של הבונדסליגה נגמרו בתוצאות הבאות:

ארמניה בילפלד - נירנברג 0-0
    נירנברג של האנס מאייר גונבת נקודה חשובה, ומאז מינוי המאמן הקבוצה נמצאת בפורמה הרבה יותר טובה. נירנברג נראת בטוחה עם מרחק 7 נקודות מהקו האדום וככל הנראה תשאר בליגה במידה והפראנקים ימשיכו ככה.

קייזרסלאוטרן - בורוסיה מינשנגלאדבך 3-0
    קייזרסלאוטרן מפרקת כמו שהיא יודעת, וגלאדבך שתמיד הייתה ידועה כקבוצה ביתית מאוד מאבדת נקודות נוספת במשחק חוץ. אלטינטופ, אמנאטידיס וסקלה היו השחקנים שכבשו לקייזרסלאוטרן שהתקדמה במאבק להישארות בבולי הראשונה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אני אולי קשה עם פה, כי מה לעשות אני רוצה ששטוטגארט תחזור לצמרת הליגה כראוי לה בעונה הבאה.
    ארמין פה הוא מאמן נחמד, הוא נותן לקבוצה גם לשחק התקפי, אבל הוא לא המאמן שיחזיר את שטוטגארט לחלק העליון.
    תסתכל על סגל השחקנים שלנו ותגיד לי ששטוטגארט לא ראויה להיות בין 4 הראשונות, אני עדיין בדיעה ששטוטגארט יותר טובה מהמבורג, אבל בעוד המבורג התגברה על החולשות שלה העונה שטוטגארט עשתה בדיוק ההיפך. תצוגות תכלית של שטוטגארט כמו מול שאלקה לדוגמא רק מציגות קמצוץ מהפוטנצייאל שטמון בקבוצה, אז אוקיי אתמול הם החמיצו כמו טירונים, במה זה שונה מהמשחק מול דורטמונד לדוגמא? או במשחקים אחרים שלא ניצחנו בהם, הקטע הוא גם מנטלי, שזה חלק מעבודתו של המאמן.
    ואולי תומאסון הוא לא סקורר ענק, אבל עדיין חלוץ שהרשית בליגה האיטלקית הנוקשה בעונה שעברה, למה כאן הוא מחמיץ כאילו אין מחר?
    בקיצור משהו לא עובד במערכת, זה מעין עונה כזאת, כנראה.
    המצחיק הוא שאנחנו עוברים עונה גרועה בל תתואר, אבל בסופה אנחנו עדיין יכולים להעפיל לאופ"א.
    לטובת שטוטגארט אני מקווה לראות כאן שמות כמו דאום, היצפלד או אחד חלומי כמו הידניק, אחרת רבעיית הצמרת תגדיל את הפערים עם הקבוצות שמתחתיה.

ולמה , למה הוא מתעקש כל הזמן על מייסנר(מה עם גנטנר שפרח בתקופת טראפ והיצלסברגר?!) ? למה אחרי ההצלחה מול המבורג בשיטת ה 4-5-1 הוא חוזר פתאום ל 2 חלוצים? למה טיפרט לא משחק כמו מול המבורג כעושה משחק?

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן - אין לי ויכוח שארמין פה הוא לא המאמן שיוביל את שטוטגרט לצמרת הגרמנית והאירופית. אבל הוא יותר טוב (והקבוצה נראית יותר טוב) מאשר עם שני הגאונים הקודמים. מצד שני לדעתי הסגל שלכם לא יותר טוב משל המבורג וגם להם יש בעיה (לדעתי) בעמדת המאמן. דול מאמן נחמד אבל לא יותר מזה. לא יתכן שקבוצה (בטח קבוצת צמרת) תקבל פעמיים (ועוד בתוך 3 שבועות) שני גולים בדקת הסיום כי השוער עלה לקרן. שוער עולה לקרן רק במשחק גמר ולא בשום משחק אחר. זה מראה על חובבנות. גם משחק הבית של המבורג נגד הרומנים הראה על חובבנות בעמדת המאמן - למרות הנצחון. הדרך בה המבורג שיחקה לא מתאים לקבוצה חזקה ובטח לא לקבוצה גרמנית רצינית.

לא. תומסון לא חלוץ לא היה חלוץ וכבר לא יהיה חלוץ וחבל על כל דקה שהוא במגרש ולא גומז או איזה שחקן צעיר אחר שיש לכם בנוער/קבוצת החובבים. הוא לא הרשית באיטליה ולא נעליים (6 שערים בשנה שעברה). הוא בסה"כ היה חלוץ מחליף של החלוץ המחליף במילאן. זהו זה וזה מה שיש לצפות ממנו. לא יותר