המחזור ה-26 של הסרייה A :: אינטר תתקרב עוד לפסגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/2/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שגם להנהלה של רומא עומדת להסתיים הסבלנות כלפי ראניירי. מנכ"ל הקבוצה, ג'אן פאולו מונטאלי אמר לסקיי שהלילה או מחר יוחלט עתידו של קלאודיו ראניירי במועדון מהבירה.אין לי זמן לצטט את כל דבריו של מונטאלי, אך הוא שלח רמזים עבים לקח שהוא אינו שבע רצון מהמאמן.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראניירי הציע את התפטרותו והכל בידיים של ההנהלה עכשיו. שיקבל את הגיבוי שהוא צריך ויתחיל להתכונן לבולוניה.
    הקבוצה דורשת זעזוע אבל אני לא רואה אף מאמן שיכול להחליף את ראניירי ובן רגע להוציא את הקבוצה לדרך חדשה. שישבו על איזה יין טוב וינסו לצאת מהמשבר הזה ביחד.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עד עכשיו היה די משעמם עם המערך הסגור שהציב סימאונה, עם החילוף של מקסי לופס במקום סקלוטו המאכזב אולי משהו ישתנה קצת. עד עכשיו קאטאניה שיחקו רע מאוד והתמקדו בלשבש את המשחק ליריבה.

ברחסיו בבכורה בינונית מאוד, הוא לא בנוי לשחק חלוץ בודד. אולי עכשיו עם מקסי.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

65 דקות של בונקר מצד קאטאניה ומשחק בינוני מצד נאפולי - החילוף של מקסי לופס במקומו של סקלוטו - חצי שעה אחרונה הרבה יותר מעניינת עם התקפות מצד לצד. קאטאניה יכלו להשוות בסיום, ברגע שהם החלו לתקוף עם יותר משחקן שניים ההגנה של נאפולי כבר לא נראתה כל כך חזקה (מתי פעם אחרונה שהם ספגו בבית?), אבל האמת שאם זה היה קורה היה פה גם סוג של אי "צדק".

סילבסטרה התמודד נהדר עם קאבאני, גם ספולי הפתיע אותי במשחק לא רע בהגנת האורחים, זכרתי אותו בתור שחקן לא מרשים בכלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/2/11
  5. AS R Member

ראניירי התפטר.
    קובי, מיהו עוזר המאמן של רומא ? אני מניח שהוא יאמן את הקבוצה עד שיימצאו מאמן קבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/11
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטיאן דמיאנו, עוזרו של ראניירי, מלווה אותו לאורך שנים רבות וככל הנראה יעזוב יחד איתו.

המאמן הקבוע עד סוף העונה ימצא מחר בבוקר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/11
  7. cazzo Il Capocuoco

מול בולוניה. גם בגביע (פנדל של ריקארדו מג'וריני בינואר), וגם בסריה אה (שער של אותו חלוץ בסוף נובמבר). אל תשכח שפביאנו סאנטאקרוצ'ה שיחק אתמול במקום הוגו קמפאניארו שהושעה.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://img841.imageshack.us/img841/9919/capturenw.Xxx

אחרי המחזורים הראשונים שבהם לאציו פתחה טוב, התעקשתי שהם משחקים כדורגל טוב במובן האיטלקי של המילה, שהם לא יפלו חזק ושהם יאבקו על מקום בליגת האלופות. חלק פה התעקשו בחזרה שהם אפילו לא יסיימו באירופה ו-12 מחזורים לסיום אני רוצה לדעת אם עדיין יש פה כאלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/11
  9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאציו קבוצה טובה אך לא אחת כזאת שמתאימה לליגת האלופות. הייתי אומר שהיא (ואודינזה) מנצלת את העונה הגרועה שעוברת על רומא ויובנטוס. עדיין אי אפשר לדעת היכן היא תסיים אבל אני בטוח שבשש המקומות הראשונים.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב העניינים כרגע לאציו תהיה בליגת האלופות, אלא אם היא פתאום תתחיל למעוד ודווקא רומא ויובה יצליחו להיות שם. קשה לי לראות את אודינזה נוכח השבועות האחרונים עושה זו, נראה שהיא לא יציבה קצת. בהתחשב בעובדה שרומא רק רוצה להרגיע את הרוחות, ולא תגיע לליגת האלופות, היריבה היחידה של לאציו על המקום הרביעי (היא יותר קרובה לאינטר ונאפולי מאשר למי שמתחתיה) היא יובנטוס שצפויים לה שני משחקי בית מול בולוניה ומילאן, סביר להניח שאחריהם נהיה יותר חכמים, כי כיום 12 מחזורים לסיום, הפער ביניהן הוא 7 נקודות, אם זה יעלה ל-9+ אז הסיפור גמור, אם זה יירד לאיזור ה-4/5 אז הכרטיס פתוח לגמרי.