המחזור ה-26 של הסרייה A :: אינטר תתקרב עוד לפסגה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/2/11.

1. Muurad Member

צריך לחכות לריפליי, אבל ממש נראה כאילו רוביניו השתלט על הכדור הזה עם היד.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא בטוח אם רוביניו נעזר ביד או שהכדור נגע לו בחזה, למרות שאני חושב שישנה נגיעה ביד. בוא נגיד שלאחר השער של אינטר אתמול הכל מתקזז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

כואב לי לראות את פאטו מתבשל על הספסל, אך בצדק כי רוביניו נמצא כרגע בכושר שיא. אין לי מושג איך הוא יכול להשתלב כרגע בהרכב, אבל בשום מצב אסור לוותר עליו.

3. Muurad Member

100% עם היד.

עוד אחד לאוסף.. איזה מסכנים נאפולי כולם מקבלים שערים שלא בצדק ורק הם לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/11
  4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן הייתה נגיעת יד, בכל מקרה היה מהלך נהדר שהוביל לשער. שלושת שחקני ההתקפה היו מעורבים בו ובמיוחד זלאטן שקינח בנגיחה הרואית מהקו. בלי קשר לנגיעת היד, רוביניו ביצע מהלך מרהיב.

5. 亚历山大帕托 Member

מסתכל שוב ושוב ולא מצליח לקבוע. צריך תמונה ברזולציה גבוהה. מה שבטוח הוא שהוא לא מושיט את הזרוע אלא את הכתף כדי לעצור את הכדור עם החזה. בכל מקרה, אם ננצח בזכות השער הזה ויתגלה כלא חוקי, אז אני מאוד אשמח לצחוק על הצביעות האינטריסטית.

6. Muurad Member

או על הרמאות המילאנזית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לא צריך שום רזולוציה ושום נעליים אנדריי, יד ברורה כשמש.. תגיד שגם אתם רמאים ונסגור סיפור... אם כבר הגול שלנו היה בתחום אפור יותר שמצריך שיקול דעת של השופט ולא משהו ברור כמו היד של רוביניו, just sayin http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

סתם בשביל הקטע

http://www.corrieredellosport.it/images/35/C_3_Media_1216035_immagine_obig.Xxx

7. zakuta Member

אוי רומא רומא... פשוט בושה הקבוצה הזאת....

להוביל שלוש אפס בחוץ להוציא חלוץ ולהכניס בלום
    לקבל רבייעיה במחצית.... מדהים העניין...

8. 亚历山大帕托 Member

ולהנאת כולם:

9. AS R Member

נמאס לי כבר להתאכזב כל פעם מהקבוצה הזאת מחדש..
    ראיתי עד המחצית ואז הייתי צריך ללכת, פתאום בפלאפון אני רואה 4-3 לגנואה ואני לא מאמין..
    העונה ההגנה גרועה אפילו מבדרך כלל. חואן וריסה נותנים את העונה הכי גרועה בתולדותיהם.
    הייתי מחליף את כל ההגנה. נמאס פשוט.
    נקודת האור היחידה היא טוטי, שאולי סוף סוף חוזר לעצמו העונה. בישל שני שערים והבקיע אחד.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל שלא ראיתי את המשחק היום.

אם נשארו יותר מ30 נקודות עד סוף העונה והחבר'ה האלה ויתרו כבר מעכשיו, כנראה שהבעיה היא המאמן.

הלכתי לשים את לוריה בחתימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/2/11
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה,אז אתם מביאים לנו את מקסס?
    ------------------------

המשחק של מילאן לא התעלה לרמה גבוהה אך העיקר התוצאה. לאביאטי הייתה עבודה קלה יחסית בין הקורות ולא אכזב. נסטה וטיאגו סילבה מדהימים, שניהם נתנו משחק מושלם. אבאטה גם הוא לא איכזב, ממשחק למשחק הוא גדל למפלצת, לא ויתר ויחלץ כדורים וטס באגף לתמוך בהתקפה. לאנטוניני הייתה מחצית טובה לשם שינוי ואפילו הציל שער בטוח, חבל שאודו עשה בדיוק ההפך במחצית השנייה. ואן בומל היה די טוב, אך לא ברמה של גאטוזו. רינו לא ויתר על אף כדור וקינח בבישול שני בשני משחקים לפאטו. מרקל היה חלש, הוא מאוד פעיל אבל הסיומת לא משהו, הוא בכיף היה יכול לסיים היום בשער. הוא סך הכל ילד ואני מאמין שמהמחזור הקרוב הוא יפנה את מקומו לבואטנג. כמחליף הוא יכול להיות נהדר, כי כנראה שמוקדם מדי להכניס אותו להרכב. ביניו הבקיע שער מוקדם שהיה אמור להיפסל אך מעבר לכך לא תרם יותר מדי. קסאנו סיפק כמה מסירות נהדרות אך ירד ביכולתו מהמחזור האחרון. זלאטן בישל ועשה אתשלו, אך יחד עם זאת אנחנו (ובטח שגם הוא) מצפים ליותר, כרגע הוא נמצא בבצורת של חמישה משחקים, כנראה שהעומס משפיע עליו. פאטו מלך, השער המכריע שלו כל כך ריגש אותי שאפילו הזלתי דמעה, דבר שלא קרה לי מאז הצמד של פיפו נגד מוריניו. רואים שהוא השתפר ולא ויתר עד שהבקיע. עם כל הכבוד לרוביניו שנותן עונה נהדרת שאף אחד לא ציפה ממנו, אני מעדיף לראות כרגע את פאטו בהרכב.
    כל הכבוד לאלגרי שלמד לבצע חילופים בזמן המתאים ולא לחכות ל 10 דקות האחרונות או להישאר עם עודף.

רומא רציניים, להוביל 3-0 על אחת ההגנות הטובות באיטליה זה חתיכת הישג, אך לחטוף רביעייה במחצית מאחת ההתקפות החלשות בליגה זה חתיכת ביזיון. אני לא רואה את ראניירי שורד עד סוף העונה. ההופעות האלו לא מתאימות לקבוצה שמגיעה לשמינית גמר ליגת האלופות.
    אני גאה בפאלוסקי, עונה הבאה אני רוצה לראות אותו מילאנזי ולתמיד.

אני רוצה לראות היום את נאפולי מנצחת שיהיה מעניין בצמרת.

12. cazzo Il Capocuoco

אם הנושא יגלוש לפסים אישים, הודעות ימחקו

13. ASROMA Member

אין מילה אחרת מאשר מ-ב-י-ך מה שקרה היום בגנואה.
    אין אופי , חוסר אכפתיות לא יודע מה הולך שם. לך תסביר שבמרכז ההגנה יש לך את בלם נבחרת ארגנטינה , בלם נבחרת צרפת ובלם נבחרת ברזיל שנראים כמו פח אשפה.
    אני פרשתי לכדורגל מהעונה , נתראה בעונה הבאה עם מאמן חדש ובעלים חדשים ובעיקר ניקוי אורוות כי מסגל כזה אפשר וצריך להוציא הרבה יותר.

14. AS R Member

אף פעם לא התלהבתי ממנו ממש. העונה אבל הוא שחקן ההגנה הכי טוב של רומא, לא שזאת חכמה גדולה כשכולם גרועים.
    הבעלים החדשים חייבים לשפוך כסף בקיץ אם הם רוצים להגיע להישגים, כרגע המקום בליגת האלופות נראה רחוק.

אני מתחיל לשנוא את מילאן לא פחות משאת אינטר.
    לא יודע איך אפשר לא לראות את היד של רוביניו, רואים בבירור שהוא מכין את היד שתפגע בכדור עוד לפני שהיא נוגעת בו. וזה ממש לא כתף. בסדר, אז במקום שאינטר תיקח אליפות מגעילה ומשעממת אז מילאן תעשה את זה.
    פאטו השחקן הכי טוב של מילאן.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית הראשונה, ובכל מקרה האחריות היא של ראניירי בלבד. רואים שלהגנה אין ביטחון תחתיו, ואפילו פחות ביטחון יש לקישור האחורי שגורם לנו להיות כל כך פריצים. ראניירי יגמור את השנה כי אין לנו כבר לאן לשאוף וקשה לי להאמין שאנצ'לוטי לא יגמור את השנה בצ'לסי, ודיבאנדטו רוצה אותו כמחליף. אין מה לעשות עכשיו מהפכות בהגנה, צריך מאמן שיותר מביטחון שהוא ייתן להגנה יעבוד איתם על תיאום, יסדר רביעיית בלמים+שוער שיפתחו באופן קבוע כי הגנה זה בטח לא מקום לרוטציות. ברור לכולם שזאת לא היכולת לא של ריסה(למרות שתמיד אמרתי שאפשר לחזק את העמדה הזאת), לא של בורדיסו ובמיוחד לא של חואן, כן? חואן בשנים הקודמות היה שחקן הגנה מדהים, שאם לא היה נפצע כל הזמן היה בטופ 3 של העולם לדעתי.
    גם העונה שעברה שהייתה מעולה מבחינתנו הייתה ההגנה הייתה בינונית, אמנם לא איומה כמו השנה אבל בטח לא בשיאה, בעיקר כי מקסס עבר עונה לא טובה.

אם אנחנו לא מוציאים 6 נקודות מבולוניה ופארמה העונה הזאת גמורה 100% מבחינתנו.