המחזור ה-26 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: אינטר - אטלנטה במוקד, לאציו ויובה בחזרה לקראת הצ'מפיונס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏5/3/21.

1. DRORIKO Member

היי היי בלי להעליב! אין פה רק סיסמאות ושטויות, יש גם גיפים של קובי.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.giphy.com/media/xUPGcpQLEtPdtJIm4w/giphy.Xxx

SerieA ו-EO11 אוהבים את זה.
  3. GRANDE LAZIO Member

אלברטו ורונאלדו משחקים באותה עמדה... חלק מהרמה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

https://i.imgflip.com/2k1ukb.Xxx

5. DRORIKO Member

אגב, ואולי אוהד לאציו יתחבר לזה, הגול השני היה הפקרות מוחלטת של הביאנקוצ׳לסטי. זה בסדר שלאציו חיפשו את הגול השני אבל אתה לא יכול לעלות כל כך גבוה ולהשאיר שטחים כאלה ליובה שהיא קבוצת מתפרצות טובה. זה היה נראה כאילו חצי המגרש של לאציו היה להשכרה. זה גם על אינזגי.

6. itzik.miro Member

יובה לא קבוצת מתפרצות טובה ויותר מזה אני אגיד לך, אם במקום קייזה עומד כל אחד אחר שהוא לא דיבאלה, זה גם בחיים לא מסתיים בגול.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

למה לא אחי? יש לך את קייזה, קולוסבסקי, מוראטה, ראביו, רונאלדו, קוואדרדו. חסר שחקנים לעשות איתם מתפרצת?

8. itzik.miro Member

על הנייר - שחקני מתפרצות מצויינים.

בפועל עם כל אלו מההתרשמות שלי, 98% מהמתפרצות שלנו הולכות קיבינימאט בגלל קבלת החלטות לא נכונה/סיומת לא מספיק טובה.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro - אפילו עם דיבאלה לא בטוח שזה גול. מסכים עם כל מה שכתבת כמובן.

הטירוף בעיניים של מוראטה זה מה שצריך לחלחל לכל שחקן בקבוצה הזו.
    ובאותו עניין - קייזה מתפתח להיות סופרסטאר. המהירות,הפיזיות, הטירוף שלו - כמה זה חסר לנו בשאר האזורים.

קוודראדו פתח את המשחק רע, אבל ברגע שנכנס לעניינים, הזכיר שוב איזה גיים צ'יינג'ר הוא עבורנו.

עדיין מקווה שפירלו לא חושב שהניסוי של דנילו כקשר אחורי היה מוצלח. זה היה סיוט.

דבר נוסף ששווה לציין שוב - ברנרדסקי היה טוב מאוד.
    אם הוא יחזור להיות לפחות השחקן הממושמע טקטית שלא מפסיק ללחוץ ולרוץ - זה כרגע שווה מקום בהרכב.

10. itzik.miro Member

הציוות של דנילו היה מזעזע ואני מקווה לא לראות את זה יותר אבל מה שכן הרשים אותי זה שפירלו הצמיד לו במחצית השנייה את ראביו והם שיחקו כשניי קשרים אחוריים ואז זה היה נראה טוב יותר.

מאמין שארתור, ראביו ומק'קני יפתחו מול פורטו.

לגבי ברנרדסקי - בינתיים יש לו משחק וחצי מצויינים ברצף, אני מאוד מקווה שהוא ימשיך במגמה הזאת כי הוא מראה ניצוצות של השחקן שאהבתי לאהוב בשנה וחצי הראשונות אצלנו - לא כוכב גדול אבל עמוס גרינטה וזה מבחינתי חשוב מאוד להחזיק שחקנים שמשקיעים המון על המגרש.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתח גדול לקראת מחר. מצד אחד האיכויות של אטלנטה ברורות ובשנה שעברה משחק הבית מולם היה קשה במיוחד. מצד שני החולשות שלהם מותאמות לחוזקות שלנו ואנחנו ממשיכים עם ההרכב החזק. ברוזו חייב להציג את היכולת הרגילה ולא שום דבר שמזכיר את המשחק הזוועתי שלו בחמישי, שקריניאר וחאכימי עם יותר אחריות מהרגיל בגלל הכניסות של גוסנס.

אני חושב שאין אוהד אינטר שחושב שהאליפות בכיס או משהו קרוב לזה, אנחנו מכירים את הקבוצה טוב מדי כדי לדעת שאפשר להיקלע לרצף של איבודי נקודות שיצמצמו את הפער מיובה ומילאן, אבל אם ננצח מחר זה יהיה ציון דרך. משחק קריטי בקיצור.

SerieA אוהב/ת את זה.
  12. itzik.miro Member

אתה אומר זה יותר מדאיג מבית"ר נגד מכבי.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA - לא מסכים איתך שהמשחק מחר קריטי. מה יקרה באיבוד נק'? תיהיו רק ב+7?

מתוך ה-39 נק' שנשארו בקופה, גם אם אינטר מפסידה את כל מפגשי הצמרת שלה(אטלאנטה,נאפולי,רומא ויובה) ומנצחת את האחרות, היא אוספת 27 נק'. בתרחיש הזה יובנטוס עדיין צריכה לנצח את כל המשחקים, כש'מותר' לה לאבד 4 נק' בלבד עד סוף העונה.

במילים אחרות, אינטר גם צריכה להפסיד 4 פעמים וגם יובנטוס צריכה לאסוף 35 מתוך 39 עד סוף העונה.

אם זה לא אליפות ביד, לא יודע מה כן.

14. itzik.miro Member

אני מבין את החששות שלהם וזה בהחלט משחק חשוב מאוד עבורם כי אם הם מפסידים הם עם פער 7 מיובה כשליובה יש משחק חסר. לכן יש חשיבות גם למשחק שלהם מחר וגם למשחק ההשלמה של יובה ב- 17/3 כדי לדעת האם הסיפור באמת סגור או שיש ליובה פתח מינימלי למרות שאני לא מאמין שיובה הזו מסוגלת לסגור את הפער, לא לשכוח שיש לנו עוד אטלאנטה ומילאן לפגוש.

15. itzik.miro Member

עכשיו שמתי לב לתגובה אז כמה דברים:

1. זה יפה להפיל על אחרים את המשפט "מדברים בסיסמאות" כשאתה כותב " עם פיולי במקום אינזאגי לאציו נאבקת על הסקודטו". זה הכי "לדבר בסיסמאות" בטח אחרי העונה שעברה שבה לאציו עד הקורונה נאבקה על האליפות עם אינזאגי.

2. אף אחד לא טען שאינזאגי מאמן מושלם שלא טועה אבל בפעם האחרונה שבדקתי מי שהיו על הספסל כאופציה למארוסיץ' כבלם הם: מוסאקיו שלא הוכיח בשום שלב בקריירה שלו שהוא עילוי, פטריק שאתה אומר שהוא לא בלם ופארולו שבפעם האחרונה שתופקד כבלם לוקאקו עשה ממנו קציצות (ובאת בטענות על זה) ככה שכל החלטה של אינזאגי הייתה לגיטימית.

לגבי אסקאלנטה/קטאלדי כאן אני באמת מסכים איתך שתמוהה לי למה קטאלדי לא משחק יותר אבל שוב, זה לא פערי רמות כאלה גדולים.

3. מסכים איתך בנושא העייפות ושלפחות בחוד ההתקפה אינזאגי יכל לחלק דקות טוב יותר בין רביעיית החלוצים.

בשורה התחתונה יכול להיות שאינזאגי מיצה את עצמו בלאציו, אני לא יודע אבל בוא לא נהפוך אותו לחסר מושג כי הוא הוכיח שיש לו הרבה מושג כמאמן.