המחזור ה-26: הדרבי של מדריד, של אתלטיקו!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏26/2/16.

1. Civil Anti Madridista

אם זה כ"כ משנה לך אז תצמיד את הביטוי "שבירת הגמוניה" לסיבה שלשמה הביאו את מוריניו (אלוף אירופה שהצליח לעבור את ברצלונה, ובכל זאת חטף מאניטה בקלאסיקו הראשון שלו על הקווים). ועדיין אם נחזור קצת לאחור, כבר בעונת 09\08 הפערים בין הקבוצות היו עצומים וזו בעיניי הסיבה העיקרית שפרז התעקש להחתים את רונאלדו וקאקה בכל מחיר.

בטוטאל זה כישלון עצום אין בזה ספק בכלל. אבל לנוכח המספרים של כריסטיאנו הוא האחרון שהייתי מפיל עליו את התיק, זה ממש לעשות לו עוול כי אם כל הכבוד יש מערכת שלמה שנעה מסביבו, וכדורגל כמו שטענתי קודם זה לא טניס. האשם שאתה מחפש נמצא בראש המערכת.

2. DRORIKO Member

קראת את ההודעה השניה שלי?

3. Civil Anti Madridista

אם נסתכל בראייה קדימה כסוג של "תכנית הבראה" למועדון, הגיל שלו זה נתון שיש לקחת בחשבון וממניעים כלכליים אולי זה הזמן לדפוק עליו קופה (בטח ובטח עם ראש של פרז). אבל מקצועית אני באמת לא רואה איך עזיבה של כריסטיאנו תוביל את ריאל מדריד להיות שוות כוחות לברצלונה.
    אני האחרון שירצה לגונן עליו ואפשר להגיד עליו הכל - שחצן, מתנשא, אופי חרא כל התשובות נכונות - על היכולת והמספרים שלו אי אפשר להתווכח.

4. DRORIKO Member

ברור שהוא יעשה מספרים,הוא בכל זאת אחד מ-2 השחקנים הטובים בעולם(וכנראה גם בהיסטוריה) השאלה אם הוא תורם לקבוצה או שהוא דווקא מעקב אותה על ידי סירוס אלה שמסביבו. אני יותר נוטה לאפשרות השניה.

ריאל כיום לא שוות כוחות לברצלונה בכל מקרה , פשוט כי את ברצלונה בנו כמו שבונים רובוטריק. מה שבריאל לא ידעו לעשות. עזוב עכשיו מסי שגדל בבארסה, מישהו מנע מריאל להביא את נאיימר? מישהו מנע מריאל להביא את סוארס? וגם אם היו מביאים את שניהם האם הם היו פורחים כמו בבארסה או שגם אותם רונאלדו היה מסרס? מספיק שתסתכל על התמונה שבהודעה שלך ותבין את כל הסיפור.

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. JohnTerry26 Member

זה שריאל וויתרה לברסה גם על ניימאר וגם על סוארז זה משהו שאף פעם לא היה לי ברור. בייל וחאמס הם המקבילים אליהם, מבחינת עלות ומבחינת הטיימינג של הרכש (בייל וניימאר; חאמס וסוארז), ובעיני ההבדלים ביכולת ובכישרון היו עצומים וברורים גם בזמן הרכש. ריאל היתה לפחות צריכה להביא את אגוארו בזמן הזה כדי לשפר עמדות.

לעניין רונאלדו, ברור שהוא מסרס את אלה שמסביבו. זה לא ידוע כבר איזה 4 שנים לפחות? אבל כמו שכבר נאמר פה אני לא רואה כמה טוב יצא ממכירה שלו בקיץ הקרוב, אין לו תחליף בשוק כרגע מבחינת ריאל אם היא רוצה להישאר בטופ של אירופה.

Civil ו-yonmu אוהבים את זה.
  6. Civil Anti Madridista

ואת הפסקה השנייה יש להפנות לפרז לא לכריסטיאנו, כי בעונה שניימאר הגיע לברצלונה - בייל הגיע למדריד.
    לא יודע אם בייל נמצא בלבל שמצדיק את הבנייה המחודשת סביבו, אבל כשנסכם את הקדנציה של רונאלדו במדריד לא הייתי קורא לזה כישלון.
    לגביי ניימאר - אף אחד לא האמין שזה יתחבר ככה, מודה שחששתי שסגנון שלו כ"כ אחר ועוד נתקע עם רוביניו משופר. היום אני אוכל את הכובע בהנאה

7. Roma מנהלים

Civil ,

אני באמת שואל את עצמי, אתה מגן על רונאלדו בגלל שאתה מקווה שפרז קורא פה ואתה מקווה שהוא ימשיך בריאל והתארים ימשיכו להגיע לברצלונה.

רונאלדו ענק, אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה של המשחק, השאלה אם הוא תורם יותר ממזיק לריאל. שאלה קשה. לא כל יום יש לך שחקן כזה בקבוצה ואין ספק שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לוותר עליו.

---

אני חושב שפתרון מצוי בכך שברצלונה זאת פשוט מערכת משומנת שפשוט השחקנים שמגיעים משתלבים במערכת בניגוד לריאל מדריד שקשה לראות דרך וחשיבה לטווח הרחוק ולכן אפשר בקלות לקרוס. ריאל פני הכל צריכה להתוות דרך וחשיבה קדימה לפני כל שחקן או מאמן שיגיע. איך אפשר להתנהל לפי השיגעונות של פרז\רונאלדו או כל מקבל החלטות שקיים במועדון.

8. BayernMunchen Member

רונאלדו חייב לעזוב את הקבוצה, זה יעשה טוב גם לריאל וגם לעצמו. זה המצב של winwin

9. Civil Anti Madridista

עלית עליי, לשם בדיוק אני מכוון

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/16
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צריך להגיד את האמת שלמרות ההצלחה של בארסה, גם היא וויתרה על לא מעט שחקנים שבהחלט היה תמוה השחרור שלהם.
    שחקנים כמו טיאגו לבאיירן, אלכסיס, יא יא טורה, איברהימוביץ, ססק. לא נכנס כרגע למי מביניהם היה טעות לשחרר או לא ומה הסיבה, אבל צריך להגיד את האמת. המועדון הזה גם כן לא ממש מצטיין בתחום הזה. ואני עוד לא מדבר על ההזנחה של ההגנה והשוער במשך שנים.

Die Werkself ו-Civil אוהבים את זה.
  11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הניהול אומנם לא מושלם, אבל לפחות ברסלונה מסוגלת להיפרד משחקנים. רונאלדו צריך היה לפנות את המקום לדי מריה.
    אבל על הפסד הספציפי הזה אחראי קודם כל זידאן. היה לו שבוע להכין את ריאל למשחק, לצ'ולו היה יום אחד.

12. DRORIKO Member

אפשר לשחרר שחקנים טובים, כל עוד אתה מביא שחקנים אחרים שמשדרגים את הקבוצה שלך. והרשה לי להתעלם מזה שציינת את פברגאס. השחקן הכי לא יציב עלי אדמות.

13. JohnTerry26 Member

הפדיחה היחידה בכל הרשימה הזאת זה בעיני טיאגו, שהיה צריך להיות היורש לצ׳אבי והלך תמורת כלום בערך בלי לקבל צ׳אנס אמיתי. עבור כל השאר הגיעו שחקנים טובים יותר/מתאימים יותר לקבוצה. ההזנחה בהגנה (ביחס להשקעה באזורים אחרים) זה גם נכון. הם גם מוכרים בזול מדי לפעמים (ססק, אלכסיס), אבל בגדול הם עושים עבודה טובה יותר מ98 אחוז משאר מועדוני הטופ ולכן הם נמצאים איפה שנמצאים.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  14. avicii Member

מה זאת אומרת לא יציב?הוא תמיד מדהים עד ינואר ואחרי הפגרה הוא נעלם עד סוף השנה.אם זו לו יציבות...
    אם כבר השנה הוא גרוע מתחילת העונה,זה היוצא דופן.

15. yonmu Member

אין לזה שום שם מלבד כשלון. אפשר להתווכח האם רונאלדו אשם בכשלון או שבלעדיו הכשלון היה חריף יותר, אבל הוא הובא כדי להביא תארים למדריד והוא לא הביא תארים למדריד. אין כשלון יותר חד משמעי מזה.
    אגב, אף אחד לא האמין שניימאר יתחבר ככה? תתפלא.

אני כבר ויתרתי על הניסיון להבין איך הראש של פרז עובד. אולי באמת יש איזה מליוני אנשים בעולם שיקנו חולצות של בייל ובנזמה ולא חולצות של סוארז וניימאר. אין לי מושג איפה לחפש את התשובה לזה אפילו. הפער בכשרון ברור עכשיו והיה ברור גם בזמן הרכישות.

idans10, optimus ו-DRORIKO אוהבים את זה.