המחזור ה-26: הדרבי של מדריד, של אתלטיקו!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏26/2/16.

1. DRORIKO Member

ואתלטיקו עצמם לא בשיאם, אני ראיתי תקופות יותר טובות אצל סימאונה. הם עשו טעות שויתרו על מנדז'וקיץ', אבל מי אני שאתלונן :)

YYY אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

בדיעבד הכל בדיעבד. שג'קסון הגיע אף אחד לא חשב שהוא יהיה כישלון עצום כזה בנוסף לוייטו שעד כה מאכזב. מצחיק שדווקא טורס שהגיע אולי אחרון בהיררכיה עקף את שניהם.

3. Civil Anti Madridista

חסה עם רגליים קשורות עדיף על לוקאס.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טורס לא הגיע איתם. לגבי ההיררכיה, מי שקבע שטורס אחרון זה אתה, חובבי כדורגל אחרים, ולא זה שבאמת קובע :)

5. Roma מנהלים

אני מניח שחלוץ שהגיע ב45 מיליון יורו בערך ווייטו שנרכש בסכום לא מבוטל היו קודמים לחלוץ שכבר 3 שנים הסריח את הדשא והיה נמצא בכושר הבקעה של שוער?

אני מודע לכך שהוא לא הגיע איתם, התכוונתי לכך שכולם בקאדר החלוצים.

* כמובן שיש את גריזמן שמקומו מובטח.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התייחסתי לכך מספיק בתחילת העונה אז הפעם ממש בקצרה - כן, אתה מניח. להנחה שלך יש ביסוס כלשהו, הדברים הנ"ל, אבל היא עדיין הנחה. אני לא כותב את זה בקטע הפילוסופי של "הכל אפשרי" וכו'... בפועל, כמו שראינו לא בפעם הראשונה אצל צ'ולו, גם אם תביא לו שחקן בעשרות מיליונים מי שיקבל עדיפות הוא מי שיתאים לדרישות שלו. תגי מחיר ושמות לא שיחקו תפקיד אצל סימאונה כמאמן מאז שאני זוכר אותו, ואני זוכר אותו מהיום הראשון שאימן משחק אחרי שפרש בשביל להציל אותנו בתחתית.

אז ג'קסון הגיע ב-X מ' ולוסיאנו וייטו היה הבייבי של התקשורת וחלק מחובבי הכדורגל, את צ'ולו זה פחות מעניין וראו את זה מהרגע הראשון.

7. DRORIKO Member

רביבו מסתיר היטב את זה שהוא אוהד ריאל....

8. Civil Anti Madridista

בראבו אתלטיקו.

9. VAR Member

1. ישששששששששששש
    2. לסימאונה פשוט אסור לעזוב את אתלטיקו. עוד לא. אין סיכוי שהוא יצליח באנגליה או בכל מקום אחר כמו שהוא מצליח עם הקבוצה הזאת. בשביל מה לו עכשיו להרוס את כל מה שבנה בשביל איזה אדן הזאר מפונק שיעשה לו טובה שיירד לגליץ' או כריסטיאנו שיהפוך אותו לצעצוע אישי שלו. גם כסף לא יהיה שווה את זה, בטח לא בטווח הארוך. אתלטיקו וסימאונה נועדו אחד לשני. אגב, גם בצד של אתלטיקו צריכים לעשות הכל כדי לגרום לו לרצות להישאר. אם יש מישהו שצריך לשבור את הארנק בשבילו זה צ'ולו. האלטרנטיבה היא לחזור להיות קבוצה שבמקרה הכי טוב הפער שלה מהמקום הרביעי יהיה הרבה יותר קטן מהפער מהמקום השני.
    3. ימיה של ריאל מדריד כמועדון עלית ספורים. רונאלדו כבר חצה את ה30 ולא יהיה יותר טוב, אין דור המשך ראוי והכוכבים הבאמת גדולים שיצמחו בשנים הבאות יעדיפו את הכסף האנגלי.
    4. בלתי נתפס איך שאתלטיקו מצליחה לשמור עדיין את גריזמן.
    5. ישששששששששש!!!!

שי אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

עם הגעתו המסתמנת של קונטה לצ'לסי אוהדי אתלטיקו יכולים להרגע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אגב בריאל יש דיבורים על מאמן לעונה הבאה? אני מניח שזידאן הוא על תקן ראיין גיגס

12. VAR Member

גם אם יש, רק כסיל ילך לאמן במקום שבו יש לו 0 מילה בנושאי רכש, 0 סמכות בחדר ההלבשה, 0 קרדיט על הצלחה ו100% אשמה בכישלונות.

13. alexshw Member

זיזו לא מונה כמאמן זמני.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא מסכים לגבי ההשוואה, גם כי לכל אחד תכונות טובות יותר מהשני. מה שכן, אני גם מסכים איתך בנושא חאמס. הוא לא נמצא בכושר טוב, אין על כך ויכוח, אבל לא ברורות לי שריקות הבוז אליו ספציפית כשכל הקבוצה הזו נראית כבר כמעט שנתיים כמו חרא אחד גדול. יכולים לנופף לי במספרים של רונאלדו מפה ועד הודעה חדשה ואין ויכוח שהוא פנומן, אבל אם ריאל רוצה לחזור ולהיות כוח עולה בספרד ובאירופה היא חייבת מהפיכה רצינית ולהתחיל בכך שהיא מוכרת את הפורטוגזי. לפני שמצביעים על אשם כלשהו בסגל, הוא הראשון שצריך לקבל ביקורת כמו שהוא קיבל את המחמאות כשהקבוצה הצליחה.

15. Raulito Madridista

תבדוק יותר טוב את הספירה שלך כי לפני 13 חודשים ריאל מדריד דרסה כל מה שזז כולל קבוצות כמו ברצלונה וליברפול(3-0 באנפילד זה יפה גם אם ליברפול בעונה לא טובה) ורשמה טריליון נצחונות רצופים.

עוד פעם הדיבורים על כריסטיאנו רונאלדו? נו באמת.

לגבי היום - אין חדש תחת השמש, לא כל-כך מתחשק לי להגיב על המשחק. חאמס מאוד איטי ומסורבל והיה יותר גרוע מיתר חבריו לדעתי. הברנבאו קהל כפוי טובה. די-סטפאנו, רונאלדו, זידאן, כריסטיאנו וקסיאס ספגו בוז - אז גם חאמס רודריגס. לא יקרה כלום אם הוא ישחרר כדור דקה לפני ומבחינתי אם הוא לא מאיים על השער אז כל הנוכחות שלו די מיותרת. מברוק לאתלטיקו שידעה לצאת קדימה להתקפה אחת מסודרת ולכבוש שער, פיליפה לואיס בנה את הגול מבחינתי עם ההטעייה כאילו הוא בועט.