המחזור ה-26 בפרמיירליג: לחץ, אני מתמוטט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/2/19.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם מה שנכתב מעלי, סיטי לדעתי לא תיקח 36/36, הימור קל הרי סיכויים גבוהים מאוד שזה מה שיקרה. האם אנחנו נעמוד בקצב שלנו עד עכשיו גם לסיום העונה? זה יהיה המבחן. 32 מ36 כנראה יספיקו, זה אומר תיקו מול מנ יו וספרס ונצחונות על אברטון ספרס ועוד 8 משחקים, זה ריאלי אם אנחנו בכושר שיא.

מסכים גם לגבי סטרלינג. אני גם אחזור על משהו שכתבתי בזמן העזיבה שלו, כועסים עליו שיצא ילד קקה, אבל קשה לי להאשים מי שעזב ליברפול מפורקת לחלוטין בשביל לשחק ולהתאמן עם טורה אגוורו סילבה וכו'. זה חלק ממה שהפך אותו למה שהוא היום.
    כששחקנים עוזבים אותנו אצלי זה לא אוטומטית שאני נגדם, לסטרלינג מאסצ'ראנו אואן טורס היה ברור שכדאי לברוח כי היינו במצב נוראי. סוארז קוטיניו אלונסו אני פחות יכול להבין, הם עזבו קבוצות ליברפול חזקות.

2. oranfu Member

בניטז הראה לאלונסו את הדרך החוצה. סירסר אותו לכל אירופה.

יש גם שאלה איך עוזבים. סטרלינג וקוטיניו עשו שביתה, זה לחלוטין לא מקובל. אולי גם מסצ'ראנו סירב לשחק, זה לא לגמרי ברור.

3. alexshw Member

אלונסו לא עזב בדיוק בתקופה הבעיות הכלכליות של היקס וג'ילט?

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלונסו רצה לעבור לריאל מדריד שהביאה את קאקה ורונאלדו, אין קשה לזה שרצו להיפטר ממנו שנה לפני, זה סתם תירוץ.

עזב לפני הבעיות הכלכליות, בהתחלה לא היה ברור שהיקס וג'ילט יהיה אסון.
    08-09 הייתה קבוצה נהדרת שאם הייתה שומרת על אלונסו ומביאה חיזוק יכלה לרוץ לאליפות ב09-10. זה נכון שבדיעבד עם הבעלים האלה לא היה עוזר מי נשאר כי היינו בדרך למצב רע מאוד.

5. oranfu Member

היחסים בינו לבין בניטז היו רעים. לא יכול להאשים אותו כשהוא יודע שהמאמן שלו לא רוצה אותו.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

שימו את הבית על 7:0 לצ'לסי נגד מאלמו בחמישי

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/19
  7. Sir Alex Las' Killa

רונאלדו בשיאו רצה לעזוב אותנו (בסוף העונה הפסיכית של 43 שערים ודאבל), אבל הסכים לבקשת פרגי להישאר לעונה נוספת ולא נתן לזה להשפיע על המשחק שלו (כמעט הביא עוד דאבל). זה רק גרם לאוהדים שלנו להעריך אותו יותר, בניגוד לכל מיני שחקנים שעושים בלאגן ושביתות איטלקיות בשביל לעוף.

8. k_700 Member

בסדר מצד שני מאוד קל לתת את הג'סטה הזאת כשאתה משחק במועדון כמו מנצ'סטר יונייטד(שכמעט לכל אורך הקריירה של רונאלדו היה מועדון ומותג טופ 3-4 עולמי, מה שעזר לקידום המותג CR7 בעולם) ותחת המנג'ר הגדול בהיסטוריה שתמיד הייתה את ההרגשה שכל עוד הוא פה אתה תשאר תחרותי.

אני שונא להגן על האזרד כי גם לי נשבר ממנו, אבל עם כל הכבוד השחקן הזה מעביר יותר מחצי קריירה במועדון שמחליף מאמנים כמו גרביים(כמובן שברוב המוחלט הפעמים ההחלפות היו הכרחיות) וכשהוא משחק נטו עם נגרים מסביבו ברוב הזמן הזה.
    זה לא סגל שתפור למידות שלו והוא לא השחקן הזה שבאמת יקח סגל של כלומניקים ויעשה מהם אגדות או לכל הפחות קבוצה מנצחת, כלומר הוא לא רונאלדו כזה...(וגם בריאל מדריד לדעתי יבינו את זה באיחור אופנתי כמובן).

האזרד צריך כבר לעוף כי הקשר הזה בינו למועדון מוצא.
    כשרונאלדו רצה לעזוב הוא היה אלוף אירופה, אלוף אנגליה ושיחק בקבוצת כדורגל עם שחקנים היסטוריים בשיא והמאמן הכי טוב בהיסטוריה, כלומר זו חוכמה קטנה מאוד להשוות בין הסיטואציות.

רונאלדו שחקן הרבה יותר טוב מכל אותם שחקנים שמשחקים היום בליגה גם בלי שננסה לעקוץ אותם כאילו הוא פרח שעשה לנו טובות והם רק נבלות שמחפשות לברוח מכל הטוב הזה שיש להם פה.

9. DRORIKO Member

הזארד שחקן גדול אבל גם פרימדונה לא קטן. זה כבר מוטיב חוזר-כל פעם שהמאמן לא בא לו טוב הוא מתחיל עם המשחקים, ראינו את זה עם מוריניו, אחרי זה עם קונטה ועכשיו סארי. עם האחרון זה פשוט קרה מוקדם יותר.

אני לא בא לנקות סארי מהכשלון, יכול להיות שמועדון כמו צ׳לסי גדול עליו, ועדיין הוא קיבל סגל שלא רק שלא מתאים לסאריבול שלו הוא גם נחות ביחס לשאר הגדולות(היגואין אמור לקזז את זה אבל הוא רק הגיע) לא יודע אם סארי ישאר או לא, מה שבטוח זה שצ׳לסי חייבת לעשות חריש עמוק בקיץ.

10. alexshw Member

נו אז בשביל מה מינו אותו?

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אני רושם מה שרשמתי גם כשצ'לסי היו במצב הרבה יותר טוב מהיום, מה זה הסארי בול הזה? למה זה חובה לשחק את זה?
    המאמן צריך לקבל סגל ולדעת להטמיע יותר משיטה אחת.
    התפקוד של קאנטה העונה זה חתיכת טמטום, רק על זה מגיעה בעיטה. זה או למכור את השחקן או לפטר את המאמן, אין טעם להמשיך עם קאנטה בתפקיד הזה.
    המאמן הגיע וכפה שיטה על סגל וככה זה נראה.

קאנטה והזאר 2 השחקנים הכי טובים, צריך לשחק איתם איפה שהם הכי טובים ואיפה שבא להם. יתר ה9 להרכיב במה שנשאר.
    ז'ורז'יניו אם דורך על הרגליים של קאנטה אז לא היה צריך להגיע, מה גם שכרגע באנגליה הוא נראה אובר רייטד. קשר רך שמשלים 40 אלף מסירות אבל מתקשה בנצחונות של מאבקי 50-50 ואין לו דריבל מחונן או קילר פס לעיתים קרובות.

12. k_700 Member

הסארי בול זה אחד הבלופים הגדולים בדיון הזה.

כאילו משהו שנכשלים להטמיע וגם אם ממש מגיעים עם אג'נדה לדיון אז בקלות אפשר להשחיל תירוץ יפה(אין לו את השחקנים המתאימים לסגל...אהה אוקי*).
    איזה סארי בול צ'לסי ניסתה לשחק? לא רואה שם כלום.
    כדורגל של מוריניו וקונטה בלי חשק, רצון ואמונה.

מה להיגוואין מודל 2019 ולסארי בול? מה זה בכלל סארי בול?
    צ'לסי לא מנסה להניע כדור עוד לפני שהיא נכשלת בסארי בול.
    הירידה להגנה שלה עלובה, זה כמעט תמיד להסתמך על אתלטיות של שחקנים שימנעו את התאונה.

אבל לא, הוא פשוט נכשל בסארי בול כי גם אין לו את השחקנים המתאימים.
    זו הנחה קלה מדי להניח שהוא בא לפה רק כדי ליישם סוג מסויים של כדורגל וכשצ'לסי שלו לא מצליחה לעשות דברים בסיסיים.

איפה אודוי אגב? שמר אותו למשחק הגורלי של האנדר 21?
    אולי לספסל מול מאלמו.

קצת מזכיר לי את הדיון הלעוס שהיה לנו פעם עם דיוויד מוייס.
    היו אוהדים שהיו בטוחים שהוא נכשל מלהטמיע דברים כי לא נתנו לו זמן להרכיב את השחקנים שלו ולבנות.
    אני טוען מה שטענתי אז,
    אתה רוצה אשראי, תביא משהו לשולחן.
    אם אין קבלות מינימליות אתה לא צריך לקבל את ההנחה שאם יבנו לך מציאות מושלמת אז יהיה לך קל יותר.

אם סארי נשאר זה תסריט כתוב מראש, בדיוק כמו שהיה ברור בקיץ לאן נגיע עם מוריניו ואיך תראה העונה שלנו(אהה היה ברור לנו, לא לאוהדי היריבות פה*),
    דאבל פיגרס מאחורינו בטבלה אם זה עוד לא ברור.

13. Coutinho10 Member

כתבת הודעה יפה אבל למה אתה חייב את ההצהרות האלה בסוף ?

לא יודע אם דאבל פיגרס או לא אבל לי ברור שהבעיה היא גם בסגל ולא רק במאמן בעייתי. מה זה סף השבירה הנמוך הזה ? הם לא מאמינים בעצמם ? במאמן ? במה ?

גול ראשון על מרקוס אלונסו החתיכת דביל הזה לפני הכל. הוא זה שבכלל גרם למצב הזה להיות מסוכן כשהוא עומד קילומטר מברנרדו סילבה ופותח את כל האגף לרווחה.
    הגול השני כל קבוצה בעולם יכולה לחטוף.
    אבל מפה זה היה ארסנל קלאסי, אתם לא רוצים להילחם על הכבוד שלכם אז תילחמו בשביל הקהל - סארי לא אשם בזה שהם כבר לא ניסו לשחק כדורגל.

אפשר להגיד עד מחר שהוא פירק חדר הלבשה, שהוא לא משתלט עליהם, אבל זה מוטיב חוזר עם כל מאמן. סארי עושה את הפאשלות שלו אבל זה שקאנטה משחק 50-50 ולא קשר אחורי זה רחוק מלהיות הבעיה הכוללת ויותר מזה, בקבוצה מתפקדת זה יכול גם לעבוד.

14. k_700 Member

למה לא? מי אתה שתגיד לי מה לכתוב? לא בא לך לקרוא, אתה לא ממש חייב.
    ביקרו אותי לפני איזה חודשיים פה שאיך אני בכלל מעז להגיד שהסגל שלהם הרבה הרבה הרבה יותר חלש משלנו? אמרתי להם כבר אז שעם מאמן שיעשה דברים פשוטים אצלנו זה דאבל פיגרס הפרש בטבלה.
    מכיוון שאין עוד הרבה משחקים ליצירת המובלעת לקחתי מקדם השמדה עצמית שהם הרוויחו ביושר במצב שנוצר שם בין מאמן מטורלל, לחדר הלבשה מפורק וכוכב מדורדס.
    אני אתן לך עוד אחת יפה לפני השינה- אם סארי ממשיך שם עד סוף העונה הם גם לא מחברים שלושה נצחונות ברציפות.
    אף אחת מההצהרות האלו לא מופרכת, זה אפילו די צפוי.
    אני די עקבי איתם כשהפער עוד התחיל לרדת מ10 ל-8 ואז ל-5 ול-3 וכו.. בכל זאת מגמה.

הגול הראשון על אדן האזרד.
    הוא זה שאיבד את ברננדו סילבה בקילומטר וחצי בערך, ניתן פה הנחה שהוא ממורמר כי הוא מת לעוף אבל זה עדיין גול עליו.

מה זה אפשר להגיד עד מחר שהוא פירק חדר הלבשה? מה יש פה ספק בכלל? יפה מאוד, המןו מאמנים גרועים או ממוצים נכשלו בצ'לסי, זה עדיין לא נותן לו הנחה להכשל ככה ושנחפף לו את זה כדי שיבנה קבוצה בעשרות/מאות מליונים בקיץ.

בכמה הצהרות מפגרות הוא בבת אחת גרם לחדר הלבשה שלם לא לרצות לראות את הפרצוף שלו, איך אפשר להסיק משהו אחר משתי תצוגות נפל כאלה גדולות תוך שבועיים וחצי ובצירוף של עוד המון משחקים של כלום?

15. DRORIKO Member

לא אמרתי שצ׳לסי צריכה לשחק סאריבול(למרות שבגלל זה הביאו את את סארי) מה שמבדיל בין מאמנים גדולים למאמנים טובים זה שהם יודעים לשנות סגנונות בהתאם לשחקנים, סארי כשל בזה.

הביקורת שלי על הזארד היא לא כי הוא לא יכול לשחק בסאריבול(כי הוא לא וכתבתי את זה בתחילת העונה ואנשים פה עיקמו את האף) אלא על האופי המחורבן שלו. הוא כמו ילד קטן שאם אבא לא קונה לו שוקולד הוא יושב על הרצפה וממרר בבכי. מילא אם זה היה רק עם סארי אז היית אומר שהבעיה באיטלקי, אבל אתה רואה את זה עם כל המאמנים בצ׳לסי. סארי כנראה לא רגיל להתמודד עם פרימדונות כאלה, בנאפולי כולם היו חיילים נאמנים.