המחזור ה-26 בפרמיירליג חלק ב': שבועיים בעיר זרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/2/20.

1. alexshw Member

חיזוק בעיקר לליגה אירופית ויש לו את הסוכן הנכון.

2. VAR Member

:sm_puke:

3. Footballover Member

זה היה משחק כל כך גרוע, שתי קבוצות עלובות בכל פרמטר אפשרי. אין רמה, אין איכות, אין אווירה, שיפוט מבחיל ו-VAR אחד שמרחף מעל כל זה. עוד חותמת לעונה מביכה ועגומה של הפרמיירליג.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הצלחת להתרשם ממנו? שיחק מעט דקות ואפילו הגיע למצב טוב מול השוער, לא חושב שבאמת אפשר לנפק דעה כל כך ביקורתית אחרי כל כך מעט דקות כשהוא עדין בהתרגשות של ההופעה הראשונה אצלנו.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הגיע לאחד על אחד שחייבים להבקיע ובעט דרדל'ה לידיים של קבאז'רו. אני מצפה משחקן שקיבל צ'אנס כזה משום מקום לטרוף את הדשא ולהיות חד.

6. alexshw Member

למרסיאל ורשפורד יש מלא החמצות כאלה. איגהלו באמת לא נגע בכדור מאז דצמבר.
    החלוץ החד האחרון שלנו באמת היה ואן פרסי. אפילו על רגל אחת עם כל הפציעות שלו.

גרינווד בעניין הזה מראה דברים חיוביים. יש לו כמה גולים של חדות נפלאה, אבל הוא רק בתחילת דרכו.

7. k_700 Member

הופעה נוספת לא רעה של הבלם הכי גרוע בליגה(או סליחה... בוא נדייק, "אחד מהחלשים בליגה בלי ספק"), צחוקים, זה גם שנייה או שלישית ברציפות.
    בעונה כזאת עלובה של הליגה כמה בלמים בכלל נותנים רצף של שלוש הופעות טובות? LOL, ואן דייק וגומז(רק בחודשיים האחרונים).

הבלם הטורקי של לסטר אגב, זה שביי פאר הם זכו בלוטו בזכות המכירה של מגוויר, בעוד הופעה רעה לרזומה בסופש, אבל מי ידבר על זה? אלכס? צרצרים.

באיי גם כן עם הופעה טובה, לשם שינוי זה נראה לא רע כשיש בלם אתלטי ליד מגוויר ואת שואו שמסוגל לצאת כמו ליברו קדימה(הייתי שוקל לשים את שואו דווקא באמצע ולא בשמאל).

ברונו? מתנה.
    הכדורים החופשיים שלו זה רמת דיוק של דה בריינה.
    אתה יודע שזה הולך למצוא את השערה בפדחת של הראש או את הסנטימטר המת מאחורי החומה במילימטר וחצי שיש.
    לא זוכר כבר מזה שחקן נורמלי שלוקח כדורים חופשיים מכל צד, מכל פינה ועוד מפנק אותנו בקרנות כאלה.
    בחיי שלפני ברונו אנחנו הקבוצה הכי עלובה בליגה בלקיחת קרנות ב-3 שנים האחרונות בלי תחרות בכלל.
    נראה לי שלא כבשנו שער אחד מקרן עד היום, חלום.

ניצחנו בעיקר בזכות העליבות של צ'לסי.
    לא יודע, כל הסגל שלהם זועק הצילו מה אני בכלל שייך לליגה הזאת.
    קובאצ'ביץ' במשחק הכי חלש שלו בתקופה האחרונה, חזר לימים של אני יודע לעשות הרבה דברים בצורה בינונית וסבירה.
    אשכרה פרד הסמרק"ש הזה העלים אותו.

ביסאקה- היום בישול נהדר בהגבהה תוך כדי תנועה. משחק קודם אותה הגבהה נתנה מצב של 200 אחוז לדאלוט בסיום. הוא משתפר מאוד בהגבהות שלו על הקו וכל זה בלי עזרה נוספת של קיצוני כי היום שיחקנו בלי כזה. הילד הזה ישתפר בהמשך במה שהוא כן מסוגל לתת בהתקפה ועם האול אראונד ההגנתי שלו, אי אפשר להמר שלא יהיה פה מגן ברמה גבוהה מאוד בהמשך.

טבעי שהמערך הזה יראה יותר טוב במשחק חוץ שאנחנו אנדרדוג בו והקבוצה ממול מנסה לתקוף ברוב דקות המשחק.
    במשחק הבא נחזור להתקשות כי נעלה באותו מערך מול ווטפורד העלובה מוחלשים בפריירה העלוב.

מדהים שמכל שחקני הספסל זה האופציה האוטומטית של המאמן העלוב הזה שבכלל הזמין את צ'לסי לחזור לשחק כדורגל במחצית שהיא בקושי הייתה קיימת בה.

בקשר לאיגהלו, לא יודע מה אפשר להסיק מה-6 דקות האלה ששיחק.
    בן אדם שיחק 6 דקות, עשה תנועה טובה והגיע למצב טוב שהחטיא.
    ביג דיל, אני מאמין שאם היה מבקיע לא היינו מאוננים פה על איזו מציאה יוצאת דופן.
    הוא צריך לתת פה דופק ואוויר בריאות למארסיאל עד סוף העונה בעיקר במשחקים הקלים שיש לנו, כי מנסים למסמס פה את העובדה הזאת שאנחנו פחות או יותר נחיה או נמות עם הכושר של מארסיאל כי ראשפורד סיים את העונה(וכדי לא להצית פה עוד יותר את המחאה מסרבים לציין את זה...).

יצא לי קצת לחשוב בפגרה הזאת על אופציות אחרות בזמן שפמפמנו על אינגס, קינג ובסוף שלפנו את איגהלו מאיזה חור תחת בסין שאשכרה פספסנו את צ'יצ'ריטו בכלום כסף.
    הבן אדם עזב בכלום כסף לגלקאסי שבוע לפני סוף החלון.
    בערך מתחילת ינואר ידעו על חומרת הפציעה של ראשפורד ונתנו למאמן הליצן הזה לנהל דרך הסוכן שלו את החלטורה עם איגהלו במקום לפחות לנסות להשיג חלוץ בקליבר של צ'צ'ריטו בכלום כסף.
    מחדל נוסף, של ההנהלה בצוותא עם המאמן המעפן הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/20
  8. alexshw Member

שמח שאתה שמח שאנחנו רק 12 נקודות מתחת ללסטר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sturridge אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

מה הקשר?
    ההגנה שלהם נראית רע מאוד כבר כמה חודשים טובים.
    זו קבוצה שמשחקת התקפה נהדר וזה תנאי מספיק לעונה שבה כל קונטנדרית אחרת לאלופות היא בערך ברמה של שפילד...

אלוהים יודע איך זה מתקשר לזה שהבלם הטורקי שעשית ממנו איזה נסטה נראה כמו פח אשפה פחות או יותר כל שבוע שני והעולם שותק.
    למה אני בעולם הזה אם לא למטרות תיעוד?

10. alexshw Member

גם ההגנה יונייטד נראתה רע בהרבה משחקים.
    הם יהנו מבלם זול, אתה תהנה מבלם במקרה הטוב באותה רמה אך עם מחיר שנופח בצורה מצחיקה ממשחקים מול פנמה ותוניסיה.

מגוויר אחלה סביבון, אם בוולבס עסקינן אז גם נגדם הוכיח זאת לפני הפגרה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. k_700 Member

ההגנה של יונייטד כמו ההתקפה שלה נראית הרבה פעמים רע בגלל מאמן גרוע.
    אתה לא צריך להתווכח איתי שלסטר מאומנת יותר ולכן לקחה את התחרות על האלופות בהליכה קלה.
    בלסטר ההגנה נראתה טוב בתחילת העונה ועם הזמן התייצבה על מה שהיא- בינונית מינוס במקרה הטוב ונשענת על קישור טוב והתקפה טובה שזה תנאי מספיק כדי להיות מקום 3 באחת העונות הכי עלובות של הליגה הזאת מבחינת הרמה הכללית.

בחייאת זומזום היריבות של לסטר נראות נשכניות כמו ארסנל בימים היפים של ה20 התמסרויות מסביב לרחבה ואז 200 בעיטות לשער לפני שהמשחק נגמר בתיקו 1.
    או במילים אחרות, אין להם פה יריבות.
    תעיף את סיטי מהסיפור של האלופות והם פחות או יותר בים כמו שליברפול בים.

אתה בכלל רואה משחקים שלו שאתה קובע שהם נהנים ממנו?
    אני מסכים שהוא בלם זול, אבל איפה ההנאה פה? יצא לך לראות אותו בחודשיים האחרונים? רמת קור רוח של סקרטל.

12. Sturridge Member

אין ספק שלהיות מורחק דקה 20 זו הופעה לא רעה. בלסטר עדיין צוחקים.

13. alexshw Member

אני רואה לא כל שבוע, אבל רואה מספיק.
    אתה צריך לשפוט באופן יחסי, לדעתי ההגנה שלהם השתפרה מאוד יחסית לעונה שעברה. שוב הציוות במרכז ההגנה עם התורכי יותר טוב.
    בסדר חלק מזה כמובן גם אימון. מי מפריע ליונייטד עכשיו למנות מאמן מוביל? יש על המדף.
    רק שסביר שאותו מאמן ירצה בלם מהיר ולא ירצה להסתמך על האיטיות של מגוויר.

14. k_700 Member

הוא יצא אידיוט שהוא הניף שם את הרגל קדימה אחרי שכבר נפל, אולי החיוך הדבילי ולא פני השטן גרמו לזה שלקחו את זה בקלות בטח כשזה קרה מחוץ לתחומי המגרש.
    אבל חייבים לציין שבאטושיי הוסיף שם משחק כאילו מינימום נפל על רימון ולא קיבל פקק לשריר.
    כאילו בחייאת, לא הייתי רוצה לראות אדום כזה נגד שחקן יריב ולא משחק תיאטרלי של שחקן שלי כשדבר דבילי כזה קורה ועוד מחוץ לתחומי המגרש.

ולא, עוד שנייה יבוא לי פה המרצה התורן שיספר לי שהפקק הזה היה יכול לגמור קריירה או לקרוע רצועה.
    עשו לי טובה.

15. k_700 Member

עד מתי תמשיך עם האגדה הזאת כאילו מגוויר זה בלם איטי?
    אתה יודע, לא הכל שחור או לבן, יש בלמים שהם לא סילונים אבל הם בטח לא איטיים.
    אתה שוב מנסה לעקוף את הדיון במקום להתייחס לנושא.
    ההגנה שלהם השתפרה? וואללה לא בטוח בכלל שהיא השתפרה ביחס לחצי עונה של רודג'רס שם כשהיה שם מגוויר.
    הקבוצה השתפרה, אולי בזכות זה שהוסיפו כמה שחקנים מעניינים שלקח להם גם זמן להקלט?
    היום הקבוצה הזאת נתמכת על ההתקפה שלה, ממש לא על ההגנה.
    ההגנה עושה מספיק טעויות כדי להפסיד לה משחקים קלים מאוד.
    המזל הגדול שלה שהיא במרחק של איזה עשר נקודות כדי להבטיח סופית את ליגת האלופות בשנה הבאה שזה פחות או יותר הישג היסטורי לקבוצה הזאת ביחס לציפיות, את הזרי פרחים לא הייתי שולח לאף שחקן הגנה בלסטר אלא ליריבות העלובות שלה.
    בעונה נורמלית 75-76 נקודות לא תמיד מביאים לך ליגת אלופות.
    ה-60 ומשהו נקודות שלסטר ישיגו העונה בהנחה שהם כבר יוצאים לים בקרוב מאוד, זה סדר גודל המחמאות שאברטון היו מקבלים בעונה רגילה.

התורכי נראה רע, בקצב של שניים, שלושה משחקים רעים בחודש שלם כבר כמה? 3 חודשים.
    אולי זה בכלל אתה ניחסת לו את החיים כשהתחלת לספר לנו איך נולד פה איזה מינימום נסטה מהיום שמגוויר עזב, מי יודע, כל האופציות על השולחן.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/20