המחזור ה-26 בסרייה A:: אינטר ורומא עם 3-3 מרתק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/2/09.

1. Lupo Member

ברור שאתה מנסה לשכנע את עצמך שהיה מגע. למה? זה אני כבר לא יודע.
    אתה אומר שלשופט הייתה החלטה קשה, אך אני חושב שבהחלטות קשות לא צריכים להיות כל כך פזיזים ולתת עוד מתנה לאינטר.
    זה כבר ביזיון.

2. Raulito Madridista

ראיתי את תקציר המשחק ואת חצי השעה האחרונה, ובהחלט יש רושם שהיה אמש משחק מצויין. בחצי השעה האחרונה לא היו הגנות בכלל והמשחק התקרב למה שאנחנו רואים בליגה הספרדית. המחצית הראשונה הייתה של רומא שכבשה שני שערים יפים מאוד(נגיחה מעולה של דה רוסי), והיה נראה שאין לאינטר מה למכור. אבל החילופים של מוריניו עשו את ההבדל, עם קצת עזרה אולי מהשופט, כדי לדעתי לא היה שום פנדל על באלוטלי. אם כבר דיברתי על החלוץ האיטלקי, השער הראשון שלו אתמול היה יפה מאוד(אהבתי גם את המסירה של אדריאנו שמוסיף למשחק של אינטר כאשר הוא משתמש בשמירה הטובה שלו על הכדור בעזרת הגוף) ובכללי היה לו משחק טוב. מוריניו צריך לקחת אותו בחשבון בקשר למשחק נגד יונייטד בליגת האלופות. אני שמח עבור קרספו, הגיע לו לכבוש אחרי הסיטואצייה המאכזבת שנוצרה לו באינטר. שמעתי שהוא בכה מרוב אושר אחרי המשחק, בהחלט מרגש. פיגו הרים לו כדור גדול. הפורטוגלי איבד פעמיים כדורים לקראת הסיום וחבל כי אינטר הייתה יכולה לצאת למתפרצות. אני חייב לציין שאתמול מאייקון הציג יכולת רעה בהגנה, הרבה זמן לא ראיתי אותו ככה. ריסה ברח לו בגול הראשון וגם מנדז מרומא שנכנס כמחליף, פשוט שיגע אותו. זו הפעם הראשונה שאני רואה את מנדז ואני מחבב מאוד את סגנון המשחק שלו. נקודה אחרונה - פטריק ווירה. לקראת הסיום הוא עבר שני שחקנים וניסה כדור עומק לאדריאנו, שמחא לו כפיים על הניסיון. אתמול הוא הציג יכולת טובה ואני מקווה שהצרפתי ימשיך באותו קו. הפער מיובנטוס אומנם צומצם, אבל עדיין האליפות בידיים של אינטר. ואתמול ראינו אותה משחקת כדורגל(במחצית השנייה) גם בלי זלאטן שנשאר על הספסל.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם הוא מנז, ובינתיים כל מגן בליגה שנתקל נגדו היה על סף בכי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אם הוא ישפר את הטאץ' האחרון שלו בהגבהות בעיקר, הוא יהפוך לאחד הווינגרים הטובים בעולם, לא סתם הוא נחשב לכישרון אולי הגדול של צרפת.

4. Jose Mourinho Member

בדיוק כמו השער שלו בסן-סירו נגד אינטר ב06/07:

http://www.youtube.com/watch?v=UHHNvOwFHzs

5. AS R Member

לא לפני בן ארפה, ריברי, בנזמה ונאסרי, זה בטוח.

אבל אם הוא יפסיק להיפצע כל הזמן ויתחיל להשתלב ברוטציה ולשחק קצת יותר מ-20 דקות במשחק וגם יתחיל לכבוש הוא יוכל להיות מצויין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/09
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יותר מוכשר לדעתי מנאסרי ואת בן ארפה לא ראיתי, ריברי לא בן גילו ובנזמה לא באותה עמדה ויותר מבוגר גם כן.

7. avdz7 Member

טעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    בנזמה צעיר ממנז בחצי שנה.

8. 亚历山大帕托 Member

איך ריברי עדיין נחשב "כשרון"?

9. Lupo Member

בן ארפה לדעתי הוא הכישרון הגדול ביותר בצרפת בתקופה זו, זה עניין של זמן עד שהוא ייצא ממארסיי לקבוצה גדולה יותר. אבל זה כבר לדיון אחר.

10. AVISEY Member

אני תמיד אמרתי שאם הוא ישפר את המסירה האחרונה נהנה ממנו כמו שצריך, אבל העניין שהוא לא פיזי, כל עימות פיזי שלו עם אחד משחקני אינטר נגמר לרעתו .

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומסי פיזי? וקאקא פיזי? ורונאלדיניו פיזי? רוב השחקנים בסגנון שלו לא פיזיים, זה לא משנה.

ד"א, לאן נעלמת בזמן האחרון? לא רואים אותך כבר.

12. AVISEY Member

אל תשווה את מסי למנז , בכל זאת יש משהו בדבריך , אבל הפיזיות חשובה מאוד, אפשר וצריך לשפר אותה ..

כן די נעלמתי , אבל עכשיו אני פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הייתה הפעם האחרונה שאני נאלץ לערוך חצי עמוד של הודעות. כל עוד לא מדובר בתגובה ארוכה שאתם רוצים להגיב רק לחלק קטן ממנה - לא מצטטים את ההודעה שמעליכם.

כשרוצים לצטט תגובות קודמות, יש לצטט אך ורק את ההודעה הספציפית שעליה אתם מעוניינים להגיב, לא את כל השרשרת.