המחזור ה-26 בסרייה A:: אינטר ורומא עם 3-3 מרתק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/2/09.

1. AVISEY Member

היו לנו לא פחות מ3 הזדמנויות לגמור את המשחק הזה בתוספת הזמן , אבל חוסר ריכוז מנע מאיתנו את הניצחון הזה , חבל מאוד כי הניצחון היה בידיים שלנו , אבל מה שניקח מהמשחק הזה , זה את התצוגה הנפלאה של כל הקבוצה , גרמנו לאינטר לבלבול ולחץ במיוחד במחצית הראשונה , משחק שהיה אמור להסתיים בתוצאה חד צדדית , אבל טעות אחת לקחה לנו 3 נקודות מלאות .

2. AS R Member

משחק הירואי של רומא. כמעט כולם נתנו משחק ענק ועבדו כל כך קשה, ובסוף יצא רק תיקו.
    מוטה היה פשוט ענק היום. הוא ודה רוסי פשוט היו רמה אחת מעל כולם.

אינטר הצליחה לחזור, כי זו אינטר. יעילה ומגעילה. צמד של באלוטלי, אחד מפנדל שאני עדיין בספק אם היה ועוד אחד של קרספו.

סעמק, רומא יכלה היום להוריד את הפער של אינטר ל-6 וגם לעלות בעצמה למקום הרביעי לפני פיורנטינה וג'נואה שעשו גם הן תיקו.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם הצלילות של קאריק ורונאלדו, זה יהיה יותר מלגיטימי.

סמפדוריה ואודינזה מתרחקות מעט מהתחתית הלוהטת, רג'ינה תקועה לבדה עמוק במקום האחרון, אבל מעליה הכל צמוד. יובנטוס תסיים את העונה במקום השני, היא רחוקה מדי מאינטר וממילאן. מילאן, פיורנטינה, ג'נואה ורומא - מאבק על 2 כרטיסים לליגת האלופות. כמו שאמרתי קודם לכן, נשארו לנו חודשיים וחצי לוהטים.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הקרב על המקומות לליגת האלופות, כפי שזה נראה היום, אני לא נותן סיכוי לג'נואה. הסגל שלה לא חזק מספיק וכבר עכשיו ניתן לראות את הירידה שתוך שבועיים תוציא אותה מהמרוץ. לדעתי הקרב הגדול יהיה שוב בין מילאן לפיורנטינה על המקום הרביעי.

5. JR-Riquelme Member

ועם הגנה כזאת ומאייקון כל כך חלש שעוברים בקלילות יש לה סיכוי לחטוף 5. מנצ'סטר זאת לא רומא והיא תעניש על כל טעות קטנה של ההגנה של אינטר.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי:
    הלו, אל תתנשא עלינו. לא תתפוס אותנו יותר מדי במקרים כמו היום שנסענו לג'נובה עם חצי סגל.
    לא יודע אם זה ישנה עד אז, אבל אם אני זוכר נכון - מחזור לפני אחרון אנחנו מארחים אתכם, מחזור אחרון פיורנטינה מארחת אותנו. מתי אתם נגד הויולה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/09
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מייקון באמת היה נוראי היום אבל אל תשכח שצמד הבלמים שיעמוד מול יונייטד יורכב מקיבו וסמואל ולא מקורדובה ובורדיסו.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי המסורת האינטריסטית, אינטר תעלה לאולד-טרפורד עם קמביאסו וריבאס בתור בלמים. אין אצלהם דבר כזה "הגנה ללא פצועים".

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שישה מחזורים לסיום. כשלפניהם נפגוש את יובה,לאציו,אודינזה וסמפ. אך אל תשכח שרומא עדיין מטפסת מהמפלה שלה מתחילת העונה ונראת טוב מאוד גם על המגרש וגם על הטבלה ביחס לתחילת העונה.
    ולגבי החצי סגל, אני לא יכול לקבל תירוץ כזה מקבוצה עם תקציב כמו של מילאן או אינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/09
  10. Lupo Member

אי אפשר להגיד שלא ציפינו לזה וכמובן שכבר התרגלנו לשחקן ה12 של אינטר. הוא היחיד שתמיד מונע מאיתנו נקודות בסאן סירו.
    באלוטלי עדיין ילד קטן, לאינטר עדיין יש את השחקן ה12, עוד שנה עברה ושום דבר לא השתנה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיפה שגם הקבוצה שתקוע במקום האחרון היתה ראויה לתיקו שהוציאה ממילאן ורומא, ראויה ליותר מתיקו מולינו (פיורננטינה) אתמול ובטח שליותר מהפסד בדקה ה-94 מול אינטר. למעשה יש לרג'ינה רק הפסד 1 מתוך 6 המשחקים האחרונים שלה, לצערה כולם הסתימו בתיקו.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שלא נשחק נגד 12 שחקנים גם לא נשחק עם דה רוסי, וככה גם השחקן ה12 שלנו לא ישחק. יהיה לנו קשה לעבור.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.corrieredellosport.it/images/48/C_3_Media_727848_immagine_npp.Xxx

גם אני חושב שמודבר במיומנות של באלוטלי יותר מאשר פנדל, אבל אולי בכל זאת היה זה מגע...
    בכל מקרה, השופט הוא לא השחקן ה-12 של אף קבוצה, סה"כ היה צריך לקבל החלטה קשה.

אני מזכיר שוב, מי שעוד לא ראה את הגול של מסקארה, זה שער ששחקן כובש פעם בחיים.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אותו כבר אתמול, אין ספק לדעתי שזה שער העונה עד עכשיו ואני בספק ענק אם משהו יעשה עוד שער כזה.

15. 亚历山大帕托 Member