המחזור ה-26 בסרייה A:: אינטר ורומא עם 3-3 מרתק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/2/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו נגיע היום לרג'יו קלאבריה ללא אלברטו "21 שערים עד כה העונה" ג'ילארדינו, עקב צבירת כרטיסים צהובים. מקווה שבונאצולי יכנס היטב לנעליו. בכל מקרה ההרכבים המשוערים:

REGGINA: (3-4-2-1): Puggioni, Cirillo, Valdez, Lanzaro; Krajcik, Carmona, Barilla;, Costa; Cozza, Di Gennaro; Corradi.

FIORENTINA (4-3-3): Frey; Zauri, Gamberini, Dainelli, Pasqual; Gobbi, Felipe Melo, Montolivo; Mutu, Bonazzoli, Semioli.

אני לגמרי מאמץ את דברי הנשיא שלהם אשר טען שבכל זאת מדובר בקבוצה צעירה, עם שחקנים לא מנוסים במאבקי צמרת (כמו גם המאמן) שפשוט עדיין צריכים ללמוד (מהנסיון) איך מתמודדים עם תקופות קשות, ואיך מצליחים לנצח בתקופות אלו ולא להפוך אותן למשברים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/09
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

milanezi22 - אני חושב שאחת הבעיות שלהם זה זה שהחוד שלהם דווקא לא קטלני. לאבצי הוא לא סקורר ובעוד שדניס הוא כן כזה, הוא עוד לא הראה שהוא יכול להיות סקורר בסרייה A.
    האמסיק לא יציב ובכלל הוא נראה כמו טיפוס די רגיש. הוא מוכשר מאוד, אבל יש לו נטייה להעלם לא מעט בזמן המשחקים ולפעמים הוא פשוט נעלם ממפגשים שלמים.
    נאפולי גם צריכה בלם טוב עם רגל שמאלית חזקה שיוכל להיכנס להרכב הראשון במקומו של קונטיני. כל הרכש העונה של נאפולי היה קצת מוזר. מאג'ו היה הרכש היחיד שבאמת היווה שידרוג. כל השאר או שאיכזבו (דניס, רינאודו) או שמראש יועדו להיות שחקני רוטציה (פאציינצה, רוסוטו). לדעתי מארינו צריך להתחיל לכוון מעט גבוה יותר עם הרכישות. לדוג מציאות מדרום-אמריקה כבר לא יהיה אפקטיבי, כי קשה למצוא שחקנים זולים שמתאימים לרמה שנדרשת כדי להאבק עם קבוצות כמו רומא, פיורנטינה וג'נואה. במקום לנסות ולהעבות את הסגל, עדיף לנאפולי להתמקד ברכישות קצת יותר יקרות, אבל נקודתיות, שיהפכו כמה משחקני ההרכב הראשון היותר בינוניים לשחקני רוטציה.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי יכולה מלבד רכש שיעלה כסף גם לנסות לקנות חצי שחקנים,ג'נואה נהנית ככה מקרישיטו ופאלדינו העונה.זה נותן קצת אויר ועוזר לעבות את הסגל..

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונרה שמועדף על פני קלאדזה אוכל הטעיה מפאציני שמובילה לשער לחובתנו ופאבאלי ייצב את המשחק שלנו לאחר שלא עברנו את החצי במשך רבע שעה בנוסף לבישול נהדר.

אנצ'לוטי תתפטר!

אני היחיד שמחכה בקוצר רוח לתגובה של זאמפריני?
    שימו לב שלקייבו שהחליטה להבעיר את התחתית...

נשארו לנו חודשיים וחצי מטורפים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/09
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לפני המשחק מול סמפדוריה הספינה של מילאן החלה לשקוע, אז הצמד פאצאנו! הטביע אותה - כמעט - סופית (נראה לי את כל השערים של פאציני קסאנו בישל לו). האמת שהגעתי מעבודה רק במחצית וגם אז הלינק בקושי זז לי, אבל תנו לי לנחש, בקהאם ופלאמיני נראו כמו הצרות שלי...

גם את המשחק שלנו לא ממש ראיתי, אבל מהדקות שהלינק כן עבד לי, ראיתי בעיקר את פריי בפעולה. וארגס שוב פותח, ובפעם השניה ברציפות מוחלף במחצית...

אם יש אדם שאני לא רוצה להתחלף עימו זה מאמן פאלרמו. אוי אוי אוי.

אתה לא חייב להוכיח "להם" שום דבר. כאילו זה יעזור.

6. 亚历山大帕托 Member

פבאלי בסה"כ עשה את מה שהוא רגיל לעשות. רק עיוורים מתעקשים לא לתת לו קרדיט.

כשאני מסתכל על ההרכב הפותח, השחקנים שיושבים על הספסל, השקנים שעולים כמחליפים, רשימת הפצועים... לא יודע, אני אפילו מתקשה להאשים את גליאני. הוא עשה את המקסימום העונה - חיזק את כל העמדות שהיה צריך לחזק, הביא כוכבי על שהזרימו הרבה מאוד כסף לקופה בתקופה כה קשה מבחינה כלכלית, וגם, לטוב ולרע, שמר אמונים לשחקנים ותיקים. אין מה לעשות, אי אפשר היה לצפות פציעות של כל כך הרבה שחקנים מרכזיים. נקווה שיהיה יותר מזל בעונה הבאה, במיוחד כאשר הרבה שחקנים ישוחררו סוף סוף.

7. Milanista3 Member

עשה את המקסימום?
    להביא את שבצ'נקו לעמדת החלוץ זה המקסימום?
    אם זה המקסימום של מילאן אנחנו בבעיה גדולה מאוד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית כל, אתם אכן כרגע בבעיה גדולה. אולם, אי אפשר לדידי לבוא בטענות על כך לגאליאני . אל תשכח שהוא רכש את בוריילו (7 מיליון אירו), שבשלב מוקדם מאוד נפצע וגמר את העונה. לגבי שבצ'נקו. בדיעבד, הוא כשלון ללא ספק, אבל בקיץ - ברגע האמת, אני לא חושב שמישהו היה יכול למצוא בחינם שחקן (עם פוטנציאל) יותר טוב (שבצ'נקו הגיע בהשאלה).

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/09
  9. Lupo Member

http://www.whoateallthepies.tv/77979972.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול של מאסקארה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

11. AS R Member

למה ATDHE.NET תמיד קורס ברגעים החשובים ?!
    למישהו יש שידור למשחק ?

12. AVISEY Member

מה שהולך בסאן סירו זה בצפר לכדורגל , גול ענק של ריסה ועוד על שחקן כמו מאיקון ! פשוט נפלא.

:aaatv:

אה ומי זה סיסיניו ?

13. Milanista3 Member

נכון רונאלדו אופצייה טובה יותר אבל לך תסמוך על שחקן שנפצע כל שני וחמישי.
    מה שהדגשת הוא בדיוק הבעיה של מילאן. החשיבה על הכסף הקל ,שחקנים בזול או במקרה השני להביא שחקנים נוצצים (בקהאם). במצב של מילאן היא לא יכולה להשתדרג בשחקנים בחינם. זה לא מה שיעשה את השינוי וזאת הטעות.

אגב: חבל שמילאן לא מנצלת את ההפסד של אינטר ,לא שהיה סיכוי לאליפות אבל קצת להקטין את הבושה .
    זה יכל להיות 14 היום.
    ואני עדיין בדעה שיובה לא יכולה לסכן את האליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/09
  14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, תנו עוד 2 ונסגור איתם תחוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    ועכשיו ברצינות, משחק נהדר של רומא עד עכשיו, ההגנה של אינטר עלובה. ואיזה הפתעה, זלאטן לא משחק ואינטר לא מתפקדת, מי היה מאמין?
    אני יסכם בסוף המשחק.

15. kadm Member

איזה משחק של רומא.
    מוטה במשחק מצויין, חייבים לקנות אותו בסוף העונה ב-7 מיליון האלה שיש באופצייה לרכישה בהסכם ההשאלה.
    2-0 מוצדק, וכמעט שווציניץ' עשה את זה 3, עד ששחקן אינטר הוציא לו את הכדור מהרגל.