המחזור ה 26 בסריה A :: והעיר מילאנו צהלה ושמחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏22/2/13.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא באמת צריך להתייחס למומנטום של הקבוצות, זה דרבי.

והמאזן שלנו יותר טוב בכל המסגרות, 74 ניצחונות מול 72 הפסדים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/13
  2. Milanista Member

לא נכון. 81-77 לטובת מילאן.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כמובן שתחשיבו כל מיני משחקי ידידות כאלה ואחרים. זה המאזן מהמשחקים הרשמיים והוא מהארכיון של אינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Atalanta-Roma
    Roma (3-4-2-1): Stekelenburg; Piris, Burdisso, Marquinhos; Torosidis, Bradley, Pjanic, Balzaretti; Lamela, Marquinho; Osvaldo

מארקיניו - השחקן הכי גרוע בחודשים האחרונים שלא מסוגל אפילו לעצור כדור, מועדף על פלורנצי - השחקן הכי טובה שלנו העונה אחרי טוטי והעתיד של הקבוצה הזאת.

חוץ מזה אחלה הרכב.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Buffon; Barzagli, Bonucci, Peluso; Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Giovinco, Vucinic

ההזדמנות של ג'ובינקו לחזור לעצמו, אבל איפה ההזדמנות של איסלה?
    מריח לי כמו עוד מקרה אליה, וחבל מאוד אם כן.

6. VAR Member

איך פלוזו מתרגל לעמדה החדשה שלו?

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

8. kadm Member

מוגזם השלג הזה בברגאמו! תעצרו את המשחק כבר!

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שרוב הזמן הוא שיחק בתפקיד של אסמואה, היום בגלל החיסרון של קאסרס הוא עבר למרכז (שם עשה את הבכורה המזעזעת שלו מול סמפדוריה). היום הוא סולידי, הייתה טעות אחת או שתיים אבל עושה רושם שהוא מסתגל לעמדה ולשיטת המשחק. כמובן שיצטרך להראות המשכיות מול קבוצות טיפה יותר מתוחכמות מסיינה. סה"כ נראה כמו גיבוי מצוין (ועדיין, לא גורם לי להתגעגע פחות לקייליני).

סיינה מתגוננת מעולה, מצופפת מאוד את המרכז ורק במזל הדיפה על הרגל של ליכטשטיינר הפכה לשער. ג'ובינקו הולך לאיבוד במשחקים צפופים כאלה, אני הייתי שוקל לשים שם את אנלקה או קוואליירלה שהפיזיות שלהם תהיה משמעותית יותר. ווצ'יניץ' למשל, מאבד הרבה אבל גם עושה הרבה דברים חיובים.

10. aloneli Member

אלייה לא קיבל בכלל הזדמנויות,איסלה קיבל פה ושם ולא הרשים.במצב של הליגה כרגע יובה חייבת נקודות ולייכשטנייר הוא באנקר במשחק כזה.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איסלה קיבל בערך 10 דקות במצטבר ב-2013. נכון שהוא (איכותית וגם בכושר הנוכחי) פחות טוב מליכטשטיינר, אבל הוא בא לפחות כדי לשחק בהרכב מול קבוצות כמו סיינה. יהיה חבל לאבד שחקן כזה. למרות שהוא נראה רע, צריך לזכור שהוא חוזר מפציעה ארוכה וקשה ואמור לחזור לעצמו ב-100% רק בעונה הבאה.

12. ASROMA Member

מה עובר על השופט שם בברגמאו? איך אפשר לשחק ככה? ולמה תמיד משחקי הסקי האלה נופלים על רומא?

13. AS R Member

מישהו בברגאמו כנראה החליט לחגוג גם הוא את פורים והתחפש לשופט כדורגל.

אני עדיין לא בטוח שאכן היה כדור במשחק הזה או שבמשך 90 דקות השחקנים התפלשו בפתיתי שלג. מה שכן, טורוסידיס מלך.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני מצטייני המשחק הם שני הניגודים הכי גדולים בסגל: השחקן שעלה הכי הרבה (ועדיין נחשב השוער היקר בהיסטוריה), ג'יג'י בופון שמאז שבוע הנבחרות נראה כאילו חזר ל-2006, עם שתי הצלות ענקיות. ופוגבה שעלה אפס ש"ח ועשה מה שבא לו היום על המגרש. הטיפול שלו בכדור הוא בין המרשימים באירופה ולא רק בקרב בני העשרה. הבעיטה שלו מטווח הרחוק, כפי שניתן להסיק ממנו, היא בין הטובות שקיימות - כבר בגיל הזה. ניהול המשחק שלו הופך להיות רגוע ואחראי כפי שמצפים מקשר כמוהו. יש עוד מקום לשיפור, הגיל מעיד על כך שיש עוד הרבה מקום לשיפור, אבל כבר ביכולת הנוכחית הוא פשוט ענק. תרתי משמע.

וג'יג'י... נו, אמרו עליו כבר הכל. אני רק אשב בצד ואודה על כך שאני צופה בשוער הכי גדול בדור הנוכחי.

http://i51.fastpic.ru/big/2013/0224/55/d051d9bdf64a547ba1124c8dd4ad5c55.Xxx

15. aloneli Member

למרות הנצחון היפה יובה עדיין לא נראית מספיק טוב.מירקו כרגיל על הפנים,פירלו זה לא אותו שחקן של העונה שעברה.בכלל המערך הדה נראה לי מאוד תקוע,בלי משחק אגפים,בלי מספיק יצירתיות התקפית ודי מוגבל התקפית.אני עדיין חושב שמירקו וג'יובניקו זה לא הולך ביחד ואני מעדיף את מאטרי ליד ג'יובינקו.יובה גם נראית פחות טוב בלי וידאל שלדעתי הוא השחקן הכי טוב שלה העונה ומוסיף לה המון.

הגנתית יובה נראית נהדר וגם שסיינה ניסתה להגיע לרחבה היא לא הצליחה.עכשיו שקלייני חזר אז היא עוד יותר מפחידה בהגנה.גם פוגבה ומארקיסיו טובים והשקיעו המון.