המחזור ה-26 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/3/08.

1. Lahmagik Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

משחק לא טוב שלנו היום, אבל סה"כ שאנחנו כבר עם הראש בחטאפה אחרי שבליגה כבר זכינו אפשר לקבל תיקו בנירנברג.
    אני לא מבין למה שוויני שהיה מעולה בנבחרת לא מקבל דקות ולל משחק על חשבונו בקישור. הרכב הגנתי וזהיר אני מבין, אבל שוויני לא אמור להיות מיובש עד כדי כך. אולי זאת הייתה רק מנוחה בשל משחק הנבחרת או מנוחה למשחק הבא. להיצפלד יש את השיטות שלו, בסך הכל מרוצה וסומך עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/08
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף ניצחון בית היום.

בוכום - דורטמונד 3:3
    דורטמונד כבר 5 משחקים רצוף ללא ניצחון בליגה ועם באלאגן נוראי בהגנה. גם ציגלר עשה טעות כפולה בשער הראשון - הראשונה שהוא נגע בכדור אם הוא היה עוזב וזה היה נכנס היה נשרק בעיטת 5 לקבוצה כי הפאול היה בלתי ישיר והטעות השניה שהוא הכין את הכדור לדברובסקי לנגוח מחצי מטר מהקו. דורטמונד הבקיעה את שני השערים הראשונים שלה מנגיחות מפאולים. בסה"כ משחק עם המון מצבים לשתי הקבוצות.

רוסטוק - וולפסבורג 1:0
    משחק חלש שהובקע בו הגול בשניה האחרונה למשחק. וולפסבורג מנצחת פעם שישית העונה בחוץ וזה שיא מועדון.

קרלסרוהה - שאלקה 0:0
    משחק חלש מאוד לשאלקה וזה היה המשחק עם הכי הרבה גרמנים על המגרש היום. לעיני יוגי לואב.

ברמן - דואיסבורג 2:1
    הקרקס בברמן נמשך גם היום. ברמן עד היום איפשרו מצבים מסוכנים ליד השער שלהם כמו באיירן והמבורג ביחד והיום הם המשיכו במסורת כולל גם שער שנפסל מנבדל קטנטן. בכלל ברמן היו צריכים להפסיד בהפרש הרבה יותר גבוה עם מחצית ראשונה נוראית. דואיסבורג הבקיעה פעם חמישית מבעיטת עונשין ישירה - הכי הרבה בליגה. דואיסבורג עם יותר נקודות מברמן בסיבוב השני.

לברקוזן - פרנקפורט 2:0
    ללברקוזן הגיעו שני פנדלים ולפרנקפורט 1. קיסלינג הבקיע עצמי ראשון בקריירה שלו. פרנקפורט היו טובים מאוד היום (שוב).

המבורג - בילפלד 1:1
    בילפלד עדיין ללא ניצחון מאז בואו של פרונצק. המבורג היו טובים עד שהגיעו לשער - משם הם כבר החמיצו.
    המבורג עם מורחק 3 בשני משחקים (כשבסה"כ בשני המשחקים האלה הורחקו 6 שחקנים משני הצדדים).
    בילפלד שהיא הקבוצה הכי פחות טובה בלנצל מצבים נייחים הבקיעה את השער שלה דווקא מקרן.

4. Mehmet Member

אנחנו לא מנצחים ובכל זאת משפרים עמדות בטבלה מול שאר הצמרת.
    מתאים לי...
    עוד כמה פעמים נגיד על ברמן שהיא פראיירית? דווקא במחזור כזה, להפסיד בבית לדואיסבורג?

ופתאום משום מקום, שאלקה כבר שלישית.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, משחק לא טוב שלנו, אבל שוב אנחנו לא סופגים.
    ה"כ הנובר בבית קבוצה טובה ככה שאפשר לקחת את התיקו כתוצאה טובה, על אחת כמה וכמה בגלל שהנובר היתה הקבוצה הדומיננטית במשחק והגיעה ליותר הזדמנויות.
    הפנים לשבת המבורג דופקת בדלת.

6. דנידין Member

קוטבוס!
    מה אפשר לומר יותר מכך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שטוטגארט והנובר הם עוד תיקו נוסף למחזור. אם אני אוהד הנובר או שטוטגארט אני לא הייתי מרוצה בכלל. למארחים זה משחק בית שהם צריכים לקחת בעונה כזאת שלהם ועונה כה חלשה של האורחים. לגבי שטוטגארט אז סדרת המשחקים הקשים מתחילה וזה אמור להיות המקום בו עוד אפשר היה להפתיע עם 3 נק', כי מעכשיו זה יהיה קשה אף יותר. לירן נראה כאילו בעונה כזאת גם תיקו פה ותיקו שם עושים לו איפשהו קצת נחת, פשוט לא עונה טובה לשטוטגארט.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/08
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שום דבר לא סגור, בואו לא נשכח שכיום אין משחקים קלים בבונדסליגה, עובדה דואיסבורג מנצחת בברמן, שאלקה עושה תיקו בקרלסרוהה, באיירן מפסידה בקוטובוס. המבורג סוחטת בבית תיקו מבילפלד.
    ככה שהעונה של שטוטגארט עוד יכולה להיראות אחרת ( מי יודע סה"כ 5 נ"ק מהמקום השני שאנחנו מארחים את המבורג במחזור הבא).

8. riquelme1 Member

אין משחקים קלים לא כי הקבוצות הקטנות התחזקו, כי המתמודדות לאליפות נראות פשוט רע(זה תקף גם בספרד אז אל תתחילו ישר לקתוף). באיירן לא מרשימה אותי ביכלל העונה, ברמן בעונה מזעזעת כולל הדחה מבישה מלגית האלופות, המבורג עם כול הכבוד לא קבוצה שיכולה להתמודד על האליפות, שאלקה למרות העפלה שלה לרבע גמר ליגת האלופות קבוצה בינונית למדי.

הצמרת בגרמניה פשוט חלשה העונה. גם הליגה פחות אטרקיטיבית מעונות קודמות.

9. דנידין Member

ריקלמה, זה נכון שיש פחות שערים וזה אולי פחות אטרקטיבי לקהל, אבל יש שיפור בהגנה וביציבות של הקבוצות בגרמניה לפחות עד אמצע הטבלה. הוכחה לכך היא הנציגות בגביע אופ"א שנתנו משחקים נהדרים מול מס' לא מבוטל של קבוצות. בזמן שהליגה קצת נחלשת בהבט מסויים היא מתחזקת באחר, ככה זה עובד בכל דבר בחיים. אני חושב שכל חברי הפורום כאן חיכו לרגע שהנציגות באירופה יתנו קצת כבוד אחרי שנים קשות והשנה זה די בדרך לכך (אומנם זה לא בשמיים, אבל שיפור יש).

לירן, זה נכון שהמרחקים בטבלה קטנים לכל כיוון וגם לפרנקפורט יש את אותו מספר הנקודות כמו לכם, זה גם נכון שכל המשחקים בליגה קשים, אך לכם בכל זאת יש את היותר קשים. אם תעברו את התקופה הזאת טוב אז אתם יותר מראויים למקום בצמרת מקבוצות אחרות בשל צימצום פער מול יריבות קשות.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן נראים מצויין. לא פחות. אז במשחק שהוא ממש לא חשוב (עם 7 נקודות הפרש בראשות הטבלה) ואחרי שכ - 80% מהשחקנים לא התאמנו השבוע ביחד הקבוצה קצת מרפה מהדוושה. ובוא נגיד ככה, אם טוני לא היה מחטיא בשניה ה - 20, כנראה שהמשחק היה נראה ונגמר לגמרי אחרת.
    כשהקבוצה צריכה היא מרוכזת ונראית מצויין (עד עכשיו) תראה מה עשינו לוולפסבורג, לברמן, ללברקוזן, לאנדרלכט שם וכו', בכל המשחקים החשובים.
    בסה"כ כל העונה היו לבאיירן שני משחקים חלשים (נגד קוטבוס ונגד שטוטגרט).

11. Lahmagik Member

True. I think it's because the players drink too much beer. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx