המחזור ה 26 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/3/06.

1. Marcelinho Member

תוצאות סיום:

נירנברג 3 - 1 ורדר ברמן
    פרנקפורט 5 - 2 דואיסבורג
    מונשנגלאדבך 1 - 1 שטוטגראט
    וולפסבורג 0 - 1 המבורג
    האנובר 1 - 0 פ.צ קלן
    דורטמונד 2 - 1 קייזרסלאוטרן
    לברקוזן 1 - 2 מיינץ

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה מצויינת של המבורג, עכשיו רק צריך לקוות שבאיירן יפסידו לשאלקה כדי שהליגה תיפתח שוב.

3. dani12 Member

מישהו יודע אם קוראני בסגל מחר?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קוראני מחוץ לסגל כמו גם לינקולן.

הקרב על המקום החמישי הופך להיות מעניין ביותר, ניצחון היום של הרטה והיא נצמדת לשטוטגארט עם מ"ס נ"ק זהה , לגלדבך ולדורטמונד רק 2 נ"ק פחות וגם הנובר בטווח יריקה מהמקום החמישי.

לגבי המשחק היום, שאלקה בהחלט יכולה להדהים את באיירן, אבל קל זה בטח לא הולך ללהיות בגוב האריות הבווארי, אבל היא בניגוד לבאיירן מגיעה בכושר טוב.
    מעניין יהיה לראות את התנהלותו של בסטייאן שווינשטייגר נגדו מתנהלת חקירה בנוגע למכירת משחק, פרשייה שהוכחשה נמרצות על ידי באיירן ואף באיירן אימה בתביעה על הוצאת דיבה.
    שאלקה תקווה למשחק טוב של אזוואג , הוא יכול להיות היתרון הגדול של המלכים הכחולים.
    שאלקה תקבל תמיכה גורפת של כ 5000 אוהדים, יהיה שמח בארינה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

האליאנץ ארינה הוא לא ביתי כמו שניסו לעשות אותו עם כל השיווק של האצטדיון עקב היותו חדש. למרות שבאיירן הייתה בתקופה טובה וגם הצליחה לנצח את יובה בהרבה מזל, האולימפי במינכן הביא קבלות לעצם היותו אצטדיון דומיננטי פי כמה וכמה ואני מרגיש שבאיירן קצת נראים אחרת בחדש... אני בכל מקרה חושב שהוא לא אצטדיון יחודי, הוא אצטדיון מודרני ויש הרבה שדומים לו... לאומת האולימפי היחודי במראהו שהרבה יותר לטעמי אחרי העבר המפואר שלו.

בכל מקרה לבאיירן חייבים להודות יש ספסל עמוק מאוד, וגם עם פציעות של קארימי ודייסלר יש עדיין 3 קשרים קיצוניים לשחק איתם ברוטציה כך שזה רוברטו שווישטייגר או סלימציץ' יספיקו כפי הנראה למגאת'. בקשר ללוסיו, שם יש בעיה. אם דמיכאליס יורד בלם, הארגריבס יובש כל העונה בלי לקבל דקות ואפילו כמעט ולא קיבל סגל! וזו מכה עבור באיירן.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי האיצטדיון. בכל מקרה הוא איצטדיון ביתי ובאיירן בכל מקום שתשחק את משחקי הבית שלה יהיה לה איצטדיון ביתי עם אחוזי הצלחה גבוהים. בנתיים המספרים מדברים לרעתך לגבי האליאנץ. אבל זה עוד מוקדם להשוות. באולימפי שיחקו 30 שנה (צריך לבדוק כמה משחקים) ובאליאנץ עוד לא שנה אז אי אפשר להשוות. בכל מקרה גם כאן זהו איצטדיון ביתי מובהק.

לגבי ההרכב - לפי האתר של באיירן שוויני בכלל לא בסגל (קראתי איפשהו שהוא חולה), אבל הרבה פעמים הסגל וההרכב באתר שלהם לא נכון לעומת מה שבפועל בסופו של דבר. נצטרך לחכות. אם כי, זו הזדדמנות אולי לראות את דוס סנטוס.

לגבי הארגריבס - זה לא סתם שהוא לא ראה דשא וסגל, אלא שהוא היה פצוע הרבה מאוד השנה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היום הארגריבס צריך הוא להחזיק את הקישור האחורי.. הרבה דברים לא צפויים, מעט מחליפים וחסן סלימיציץ' בהרכב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

המזג אוויר במינכן כרגע עומד על 6 מעלות ושמש, שזה אחלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx בנוסף לדשא חדש. הדבר היחיד שמעודד.

8. Alexander Hleb Member

מי זה השחקן של שאלקה שממש דומה לקוראני?

9. Raulito Madridista

אז כן באיירן מינכן חזרה למוטב וניצחה 3-0 את שאלקה. כל הכבוד לבאיירן על הניצחון הזה, כמובן שהאליפות לא סגורה עדיין ויש מצב להפתעה רצינית, אבל אני בטוח שהשחקנים קיבלו את הביטחון הדרוש. באיירן פתחה בהיסוס קל בטח מאגאת דיבר עם השחקנים שלו שהם כאילו מפחדים ללא סיבה, ולא מספיק מנסים במחצית הראשונה. שלישייה של באיירן במחצית השנייה שמה סוף לנאחס המתמשך עם שאלקה, באיירן ספגה שם שיוויון בדקה ה-90 במשחק בחוץ. מיכאל באלאק היה טוב, בבאיירן ייצטרכו להשקיע כסף בחיזוק הקבוצה ובעיקר בעמדת הקשר האחורי או 50\50. מקאיי הבקיע שער יפה אחרי שהסתנן לעבר ההגנה של שאלקה והלחיץ שם את אחד השחקנים. מקאיי כמעט לא כובש אני לא יודע אם באיירן יכולה לבנות עליו. 6 שערים ב30 משחקים האחרונים לפי מה ששמעתי.

לבאיירן ומאגאת יש שקט מהמבורג לבינתיים. שאלקה מחוץ למירוץ וגם ורדר ברמן.

10. Mourinho Member

איזה נאיביות של שאלקה, אכזבה עצובה מהקבוצה הנהדרת הזאת. אחרי ה3-0 הקל על פאלרמו, בלי לינקולן היתי בטוח שהם הולכים להפתיע את באיירן.

באיירן אלופה בפעם השנייה ברציפות, מעוס!

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתכן שזה קוראני עצמו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

איזה אכזבה הולכת כאן מי ישמע, אתם באמת מלאיי אופטימיות יתר על המידה, גם ניצחון של שאלקה היה כולה מצמק את הפער שבאיירן בטח הייתה מגדילה לאחר מכן. המפתח לגניבת אליפות בגרמניה הוא יציבות, ואת זה יש רק לבווארים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/06
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הנה עוד סיבה לשנוא את שאלקה במשחק היחידי אולי שאני מרזיק להם את האצבעות הם משחקים כ"כ גרועת תסלחו לי אורי ומישה, אבל ככה אפילו את המקום השלישי לא תשיגו(ברגע שברמן תחזור לעצמה, והיא תחזור).
    לטעמי היה משחק חלש, באיירן ניצלה את החולשה של שאלקה, בעיקר במחצית השניה, ופירקה אותה.
    באיירן מבחינתה סימה את הקרויזה, אבל אני לא היתי ממהר להכנס לאופוריה, גם משחקים נגד קלן ודואיסבורג יכולים להסתיים במפח נפש.

לגבי ברמן, כבר אני לא יודע מה להגיד, בתקופה הכי גרועה הם נכנסים למשבר, כנראה שההפסד ליובה הוציא את העוקץ מברמן שנראת כקבוצה כבוייה.
    אפילו קלאוס אלופס המנג'ר מודה :" ככה לא נראה קבוצת צמרת".

לגבי המבורג, יש לה מ"ס משחקים קשים, אם היא תדע לשמור על יציבות אני חוזה לה מאבק צמוד על התואר, כי באיירן לדעתי עוד תאבד נ"ק ( משחקים נגד ברמן ושטוטגארט זה בטח לא קל).

נסיים בנימה אופטימית, בעוד דואיסבורג וקלן נראות בדרך הבטוחה לליגה השניה נראה שמיינץ הסימפטית תישאר איתנו עוד עונה, ונותר לומר רק hurra http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. Mourinho Member

אם כל האופטימיות לירן, ואני חושב שגם אתה יודא אתזה, אין סיכוי שהאליפות תחמוק מבאיירן. אין יריבה ראוייה לבאיירן מינכן, אם כל הכבוד להמבורג, מדובר בקבוצה טובה ותו לא. ראיתי אותה בכמה משחקים העונה, ולא התרשמתי ממנה רבות, לדעתי שתיים שבדיעבד כן יכלו להתמודד עם באיירן על התואר הם: ברמן ושאקלה. אז ברמן היא קבוצה מוזרה, יום אחד מנצחת את יובה בצורה מרשימה 3-2, יום אחד מוכרת משחקים ונראת על הפרצוף, שוב, כמו רוב הקבוצות, חסרת יציבות. שאלקה היא קבוצה חזקה מאוד, עם שחקנים מבריקים כמו לינקולן\אסמואה\פאולסן\קובישווילי, הם השחילו בקלות רבה שליישיה לקבוצת אמצע טבלה איטלקית, אבל גם בהם פוגע החוסר יציבות פה ושם.

איפה הימיים שדורמטונד ובאייר לברקזון מתמודדים על התואר, נוטטלגיה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/06