המחזור ה-25 ב-SerieA - דרבי דלה מולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏16/2/18.

1. DRORIKO Member

אם קובי היה פה היית מקבל חתיכת שטיפה עכשיו

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש הבדל בין המקרה הזה למקרה ההוא. שם מדובר בדילפקשן מפס של שחקן אודינזה בתוך הרחבה, משמע דונארומה אמור להיות בשיא הדריכות. פה הנדנוביץ' ציפה שהכדור יתרחק משערו והוא ניתז לתוכו במקום.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  3. טל. Member

ראפיניה 2 דקות על המגרש, כבר אתה אומר 3 פעמים וואו.
    איזה שחקן. בינגו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם על קנדרבה אפשר להגיד, תלוי מה הקונוטציה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסקת מסקנות מהמשחק הזה יכולה להחזיר אותנו למסלול כמו שצריך, והעיקריות שבהן הן לגבי קנדרבה, ראפיניה והרוטציה בכללי.

6. DRORIKO Member

משחק הבא שלכם כאילו הגיע בהזמנה-בנוונטו(למרות שאם אתם לא מנצחים שם....) למשחק שאחרי בנוונטו אתם כבר תהיו חייבים להגיע מוכנים......

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/18
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם ראפיניה בהרכב, לצד החזרה של איקארדי, אין שום סיבה שלא ננצח, וגם את הדרבי וכל משחק אחר אפשר לנצח אם ישחקו עם ביטחון ורצון. הדבר החשוב ביותר הוא ששחקנים שמזיקים לקבוצה כבר לא ישחקו כמו ששיחקו בעבר, זה הכל, וששחקנים אחרים יקבלו את הצ'אנסים. אם במשחק נגד בנוונטו קנדרבה יפתח, וחו"ח גם ברוזוביץ', אז באמת שלא יהיה לי כבר מה להגיד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדלג על המחמאות לבלארדיני וקבוצתו (עשיתי זאת מספיק מאז שהגיע), אינטר במשחק חלש, אבל ממש. ספאלטי חייב לנער את הקבוצה ואת עצמו, ולהשקיע אך ורק בכך, ולא בהתנגחות עם ראשי רומא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. SerieA Il Capitano

הבעיה של אינטר, מעבר להיעדר כישרון כללי, היא שהשחקנים לא מסוגלים להרים את עצמם לאחר משברון קטן, כבר שנים.

למעשה אין מנהיגים בקבוצה, ואיקארדי בוודאי אינו כזה. לא היה לנו כזה מאז שזאנטי פרש, וגם הוא מעולם לא היה מנהיג דגול. בשנים הגדולות השחקנים עם הגרינטה היו קורדובה, סטאנקוביץ' ואחרים. אין היום שום שחקן באינטר שאני יכול להגיד שבאמת יכול לתת סטירה לכולם ולהמריץ אותם.

זה מאד מדכא.

אני לא רוצה להפריז בחשיבותה של אותו "גרינטה". כשהשחקנים גרועים שום גרינטה לא תעזור. אבל היה ברור שאינטר לא מסוגלת לחזור משער עצמי כזה, כי אין אף אחד שיכול להרים אותה משם. יש לנו חבורה של שחקנים משלימים חסרי עמוד שדרה בקבוצה. הייתי מצפה מהשוער שלנו, שנמצא כבר שנים רבות בקבוצה, להראות קצת מנהיגות, אבל זה לא קורה.

אם אנחנו לא מגיעים לליגת האלופות, לפחות יש לנו שני שחקנים שיכניסו 180 מיליון אירו שנוכל להתחיל מחדש עימם. איקארדי ושקריניאר יבנו לנו את הקבוצה הבאה.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זאנטי, וכל שאר הגווארדיה הותיקה, עברו את אותו דבר עם ראניירי וגם עם בניטז הייתה לנו תקופה נוראית. זה מעבר לגרינטה, זה סוג של מכבי חיפה האיטלקית.

ואגב, אני באמת מאמין שראפיניה כשחקן הרכב וחזרה של הפצועים, ואינטר תשתפר. המשחקים הקשים באים לנו בול בזמן, למעט נאפולי שאני מעדיף לוותר על המפגש.

11. SerieA Il Capitano

זה היה בשלהי הקריירה ורק זאנטי נשאר. וזאנטי בלי קורדובה וסטאנקו היה באמת כבר גמור. בעונה של לאונרדו בניטז עוד נלחמנו על האליפות והפסדנו אותה עם הפנדל של קסאנו.

גם אני חושב שאינטר תשתפר, השאלה מתי ראפיניה יוכל לשחק 70 דקות.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרינטה אמיתית הצטרפה לאינטר עם הגעתו של זלאטן. המשחק הנוקשה של קורדובה (ש76% ממנו זה bad-mouthing) היה רק ניסיון לחפות על היעדר כישרון. דבר שלא ממש השפיע על שאר הקבוצה. לפחות לא לפני שהוצבו בה שני שחקני טופ על כל משבצת.

13. SerieA Il Capitano

בעונת ה-5 במאי היינו כאלה מוכשרים? לא בטוח. לא יותר מהקבוצות האחרות.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל שלכם היה שווה מקום 3-4. סיימתם במקום ה3. הסיבה לכך שהעונה הזו זכורה כ"הפסד סקודטו" היא שיובנטוס ורומא התחילו את העונה שלהם רק בדצמבר. לליפי לקח המון זמן לחבר את יובה מחדש, כמו גם לקאפלו ששחקניו חגגו סקודטו עם כל העיר חודשים לתוך העונה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי זו תהיה אכזבה גדולה וסימן שאלה עוד יותר גדול על שאיפות המועדון. גם אם לוקחים בחשבון דו קרב של ריאל-פסז' עם הייפ פוטנציאלי מגביע עולם, וגם את מה שמונצ'י יכול לעשות עם הכסף הזה, וגם את העונה הגדולה של פרין.

--
    Torino: Sirigu; De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro; Rincon; Iago Falque, Baselli, Obi, Ansaldi; Belotti

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Asamoah; Khedira, Pjanic, Sturaro; Douglas Costa, Higuain, Alex Sandro