המחזור ה-25 בפרמיירליג: Shine On

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/17.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו, קיבלתי.

אגב: פירמינו ממשיך להיות חלש מאוד לטעמי.

אולי די להגזים? ג׳יזס.

2. Mellow29 Kopite

אני חושב שזה המשחק הכי טוב של פירמינו מאז... אולי ההפסד נגד סוונזי. הוא אשכרה מעורב בו, עוצר המון כדורים ומרוויח באוויר. קוטיניו די שקט אבל כרגע זה מספיק.

אגב סתם בהשוואה שקפצה עכשיו בשידור של NBC.
    קיין VS פירמינו
    מרחק שעברו: קיין 5.6 ק''מ, פירמינו 6 ק"מ.
    ספרינטים: 25 מול 48.
    זה שווה בדיוק את ה-6-7 כדורים שהרווחנו במרכז השדה ויצאנו מהן למתפרצות.

הפאול על שפת הרחבה היה של מילנר.

מחכה בקוצר רוח ללחיצה התורנית שלנו על כפתור ה-self-destruct.

3. alexshw Member

הפאול של מילנר אבל נולד מזה שלוקאס הפסיד במאבק לקיין

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, מחכים שלוקאס יפעיל קצת מהקסמים שלו.

5. k_700 Member

הגזמה זה דווקא לחשוב שבגלל חודש אחד רע שוכחים מה קרה לשתי הקבוצות בכל חמשת החודשים האחרים העונה.

זה דווקא היה נדרש ובעיקר לאותם אוהדים מסכנים שלנו(שאנחנו צריכים לטפל בהם בעדינות הם עדיין בהכחשה והנפילה למטה צפויה גם ככה להיות ממוטטת עבורם).

המציאות-
    לשתי הקבוצות אין באמת סגלים שווים.
    ליונייטד סגל לאליפות, לליברפול 5-4.

אבל לפי עבודות המאמנים והכדורגל שהקבוצות מציגות בפועל, ליברפול ראויה לטופ 4.
    יונייטד שבסוף מחזור מוצלח מבחינתה ממוצבת על 16 שערי בית בפריימרליג עם פוגבה, זלאטאן, מיקי, מאטה, מארסיאל, ראשפורד,הררה ובמקום השישי ראויה בדיוק למקום הזה, מן מיקום שמביא לך תואר שלא נספר ושווה משהו על הכי הרבה תיקויים וחוסר מיצוי.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איפה ההגזמה? מתחילת העונה, למעט חודש המשבר, הם משחקים ככה-חזק, נלהב, יושבים על היריבה כל המשחק. נכון, אין להם שוער והגנה, בגלל זה הם לא במאבק האליפות, אבל מתי יונייטד שיחקה ברמה הזאת? לא מאז 2007/8 (אני לא מדבר על משחק בודד פה ושם). גם באליפויות האחרונות של פרגוסון, אלה שכל שבוע גררו תגובות כמו "האלופה הכי גרועה בתולדות הליגה", "תעודת עניות לליגה שככה נראית המובילה", משחק ההתקפה שלנו לא היה כל כך שוטף.

וכן, אוהדים של קבוצה במצבנו שלועגים להם צריכים לעבור שיעור בצניעות.

Raulito ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

מתחיל להזכיר את הגועל של טוטנהאם מולנו בעונה שעברה. קבוצה מאוד מאוד מלוכלכת.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  8. Mellow29 Kopite

boring boring Liverpool.

חזרנו.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה לטוטנהאם, הופעה מעוררת רחמים שלהם ואחת הגרועות שראיתי מ"קבוצה גדולה" באנפילד.

מקווה שיצאנו לדרך חדשה, אני עדיין בהלם שלוקאס נתן משחק סביר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

ההחלטה לא להביא שחקן התקפה מהיר בינואר היא פשוט רשלנות פושעת.

עם המהירות של מאנה, העבודה המטורפת של פירמינו על המגרש וכששחקני הקישור משחקים טוב לשם שינוי (ווינאלדום היה גדול, הנדרסון טוב) זה נראה הרבה יותר טוב.

זה נחמד להגיד שטוטנהאם היא קבוצה שתפורה עלינו, מצד שני היא קבוצת ההגנה הכי חזקה בליגה, היא מאוד פיזית, מהירה ומתורגלת לשחק בלחץ גבוה. אנחנו פשוט עלינו בהילוך חמישי היום בניגוד להאל לדוגמה וכשהשלישיה הקדמית משחקת ביחד והיא כשירה זה בעיה לכל קבוצה בליגה.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  11. golding מנהלים

טוטנהאם בעיקר קבוצת חוץ בינונית. אם אני לא טועה יש לה ארבעה נצחונות בלבד מחוץ לווייט הארט ליין.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה פנטסטית שלנו ומחצית שנייה סולידית מאוד. נכון שטוטנהאם נראו גרוע מאוד, אבל אין ספק שהיה לנו חלק גדול מאוד באיך שהם נראו. מצד אחד באתי עם 0 ציפיות למשחק בהתחשב במומנטום הגרוע שלנו, מצד שני אין מה להגיד - חזרנו לחלק ההתקפי שהביא את חצי העונה הנהדרת וזה לא מאוד מפתיע שנראינו ככה. מאנה הוא גיים צ'יינג'ר נקודה, גם אם הוא לא טוב (והיום הוא היה כמובן נפלא), הוא היחיד בסגל שעושה תנועה לעומק ומייצר רווחים ושטחים בחלק השלישי של המגרש. כל כך קריטי שכמו שנאמר פה לא פעם ולא פעמיים - נשאר רק לדפוק את הראש בקיר כשתוהים איך לא הבאנו שחקן נוסף בסגנון הזה בינואר.

עוד שחקן שהיה אקס פקטור מבחינתנו היום זה וויינאלדום. אמנם זאת לא הפעם הראשונה שהוא נראה טוב נגד קבוצות גדולות, אבל היום הוא היה מצוין בכל אספקט במשחק. יש לציין שזה גם המשך של יכולת טובה שלו ואנחנו מתחילים לראות יותר את הדברים שאפיינו אותו בניוקאסל - הצטרפות טובה לרחבה, טכניקה ברמה גבוהה, יצירתיות. רק אפשר לקוות שהשיפור הזה יימשך.

סוף סוף קצת נחת אחרי חודש וקצת של דיכאון רציני מהקבוצה הזאת...

אה וכמעט שכחתי, אחד הדברים הכי חשובים שקרו במשחק הזה זאת הפציעה של לוקאס בדקה 80. אלוהים יודע איך זה היה נגמר אם הוא היה על המגרש בדקות האלה שהוא כל כך אוהב.

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

אומרים שטוטנהאם השטיח של יונייטד בפרמייר ליג, אז לא פחות מכך היא גם השטיח של ליברפול

14. Ori8 Member

משחק כיפי בסך הכל, אבל כמו שכתבתם כבר, אנחנו פשוט נראים טוב נגד קבוצות טובות מאיתנו שנותנות לשלישייה מקדימה לרוץ.
    אני אוהב את ויינאלדום. נתן משחקים איומים בהם הוא פשוט לא היה קיים, אבל לעומת צ'אן לא רועדות יו הביצים כשהוא מקבל את הכדור וזה כבר בונוס. מעבר לזה רואים שיש לו כדורגל, רואים שיש עם מה לעבוד. אני כן חושב שהוא לא מצליח להתרגל לגמרי לעמדה הזו, אבל זה יבוא. הוא יהיה בורג מרכזי חשוב במלחמה שלנו על המקום השישי :)

אני חושב שטוטנהאם ביום טיפה יותר טוב מקדימה (או כמעט כל קבוצה אחרת) גם מוצאת את הפרצה וחוזרת למשחק במחצית השנייה רק בגלל ששפכנו מנוע בראשונה.
    זה מדהים לעלות בכזה הילוך למשחק כזה ולצאת למתפרצות כאילו השחקנים על ספידים, אבל זה גם מסוכן. הייתי רוצה לראות אותנו "מחלקים כוחות" קצת יותר טוב כדי שלא ניחנק בדקות ארוכות כלכך במחצית השנייה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Rushie Member

זו הייתה מחצית ראשונה מהטובות שלנו העונה. היינו הרבה יותר מדויקים בהכל. נגיעה ראשונה, מסירות, תנועה לעומק.
    אומרים שקלופ נתן עוד יום מנוחה לשחקנים השבוע אז אולי זה עזר קצת לכשירות שלנו לקראת המשחק הזה. ברור לי שלגודל המעמד יש גם חלק בזה, אבל זו הייתה ממש אופרה אחרת מצידנו היום. מול האל פירמינו ולאלאנה איבדו בלי סוף והיום הכדור נדבק לשניהם לרגל.
    במחצית השנייה כבר לא היה לנו כוח להמשיך והאינטנסיביות ירדה משמעותית.

גם אני כל המשחק רק חשבתי כמה אנחנו צריכים עוד שחקן כמו מאנה בסגל.