המחזור ה-25 בסרייה A :: נאפולי ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏11/2/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מדבר על כשרות המעשים. אני מדבר על משפט צדק. עצם העובדה שנשפטנו במשפט-בזק של כחודש שלאחריו נענשנו בצורה חסרת תקדים כשחלק מהראיות נמצאות מתחת לפני השולחן (וזה נחשף היום. כמה חבל שמערכת המשפט באיטליה יותר מסריחה מהכדורגל), מראה על החוסר צדק שאפף את המשפט כולו. יובנטוס לא התנהלה בצורה כשרה, אבל לא הייתה צריכה לקבל עונש כפי שקיבלה. ולזה אני מתכוון כשאני אומר שהניצחון הכי גדול של אינטר הוא הדריסה של יובנטוס.

אפרופו מוג'י. הוא נוקה מכל ההאשמות נגדו מלבד אחת - הבלעדיות שמעשיו נתנו למיקום של יובנטוס בליגה, כלומר הניצחונות שהשגנו בעזרת "התרמית". תעשה אחד ועוד אחד ותגיד לי אם הוא עדיין אשם. ואגב, אני אשמח לקבל את המקור לידיעה שמוג'י הוא זה שסחב את כולם פנימה. לא ברור לי כל כך מאיפה הבאת את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/2/11
  2. Joel Gion Member

ניסיון העבר מלמד שאסור להגיע למסקנות מהר מדי, אבל אני מתחיל לחשוב שסוף-סוף יש לנו חלוץ. הנוכחות של מאטרי ברחבה מרשימה מאוד ואני משוכנע שבעתיד הוא יסיים משחקים כאלה גם עם יותר משער אחד. אני רק מקווה שהפציעה הזאת בצלע לא תעצור את המומנטום שלו.

בונוצ'י במשחק מושלם, גם קייליני וברצאלי היו מעולים. לוקה טוני עזר מאוד להחזיק בכדור וחבל שהתעייף כל-כך מוקדם. אני מרוצה גם מהתרומה של מארקיזיו (בעיקר בצד ההגנתי) וקראסיץ', ושמח שלמרות הניסיון של מוראטי לקנות את פפה (מי עושה שטויות כאלה בסיטואציה כזאת, ועוד כשמאיקון נמצא מולך?!) יצאנו עם כל 3 הנקודות.

כמו לא מעט משחקי דרבי ד'איטליה, נראה שלא משנה מי השחקנים והמאמנים או מה המצב של הקבוצות בליגה. כמעט תמיד יובנטוס עולה למשחקים האלה דרוכה ומוכנה מאי פעם, ולרוב זה גם מתבטא בתוצאה. הייתה תחושה של שינוי מומנטום בקבוצה ערב המשחק, והניצחון הזה ללא ספק יוסיף לאווירה החיובית סביב המועדון, בתקווה שנצליח להשיג את המטרה המאוד צנועה שנשארה שלנו מהעונה הזאת. פורצה יובה!

3. aloneli Member

איזה אירוני זה לשמוע את אוהדי אינטר מדברים על בונקר אתה לא חושב?

שמחתי לראות את יובה עושה לאינטר את מה שאינטר יודעת לעשות הכי טוב בליגת האלופות,ככה שירגישו קצת מה זה בונקרhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx,העיקר בשנה שעברה לא מעט אוהדי אינטר העריצו את הבונקר ואמרו כמה שהם אוהבים את הכדורגל הזה,מה פתאום בונקר זה כבר לא כזה יפה?

4. 亚历山大帕托 Member

מאז תחילת השנה:

מילאן - 16 מתוך 24
    אינטר - 21 מתוך 27

במח' 18-25, בתקופה הכי פצועה שלנו, אינטר השיגה שתי נקודות יותר מאיתנו. חזרה לפרופורציות...

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד למכת הפציעות שלכם, מילאן במקום הראשון רק בגלל איש אחד: רפא בניטז. כל מאמן אחר שהיה על הקווים, אינטר היתה במקום הראשון בפער על מילאן, אבל זה המחיר שמוראטי משלם על זה שהוא בחר בליצן הספרדי.

אלונלי, תמשיך להיתפס לבונקר בקאמפ נואו, רק אל תשכח את השלישייה שדפקנו גם לבארסה במשחק התקפי מרהיב שיכל גם להיגמר ב-5:1...בעצם תחשוב מה שאתה רוצה, זה לא ממש מעניין.

6. 亚历山大帕托 Member

הייתי רוצה לראות מה היו התוצאות של לאונרדו בלי פאציני, ראנוקיה וחארג?ה, ולחילופין התוצאות של בניטז אם היו מביאים לו את השחקנים האלה בקיץ כפי שהיה צריך לעשות. מדהים איך שאתה עדיין טוען שאינטר טובה יותר כאשר זה ברור לחלוטין שגם בעמדת המאמן, גם באיכות המחליפים, גם בהגנה ובהתקפה, מילאן היא זו שמתעלה ללא עוררין. אתה יודע איך אני יודע את זה? המציאות אומרת לי את זה. זה לא משהו שאתה רואה על הנייר וזה לא מה שקורה בשמירה שלך במנג?ר. אתם נתתם לנו לברוח? אנחנו נותנים לכם לחזור. תלוי בכם? לא, תלוי בנו. אם לא נזכה באליפות, נמצא את האחד שאחראי לאיבוד המספר הרב ביותר של נקודות ונאשים אותו תוך כדי שנדמיין מה היה קורה אם לא הוא... רואה כמה זה קל? ובעיקר טיפשי... 

7. SerieA Il Capitano

כמה דברים:

קודם כל זה קצת מעצבן הלינץ' שעושים פה באינטר 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, אבל אני מניח שזה מגיע עם ההצלחה. כבר שנים שיובנטוס מוצגת פה כפרה הקדושה של הכדורגל האיטלקי, שמעולם לא פשעה, ובכל ההיסטוריה שלה שלטו בה נשיאים טובי לב וגיבורי חיל, בעוד שמאסימו מוראטי הוא הדבר הרע ביותר שקרה לאנושות, מתקרב מינימום לג'ינגיס חאן המשמיד המונגולי או שהנרי השמיני שערף את ראשי נשותיו.

כל אוהדי יובה, אני אצהיר פה בריש גלי - אינטר היא הדבר הרע ביותר לקלאצ'יו איטאליאנו אי פעם. ההיסטוריה של הכדורגל האיטלקי היא של 25 השנים האחרונות בלבד. מה שקרה לפני שנות ה-90 מת. יובנטוס ומילאן הן שתי הקבוצות היחידות שגדולות באיטליה, כי הרי אינטר היא קבוצה עלובה, קטנה ולוזרית. הלניו הררה, אנג'לו מוראטי, מי אלה בכלל... שני כסילים.

לגבי המשחק אתמול. אינטר אדישה, אדישה מאד. ניכרת מאד חוסר המוטיבציה. לאחר שנים רצופות של זכייה באליפות כבר אין הרעב הזה בליגה. פשוט אין. יובנטוס הייתה אתמול רעבה מאד והתרשמתי מסורנסן הבלם השבדי הצעיר. בונוצ'י הנראזורו גם היה טוב מאד.

אני חושב שבליגת האלופות השחקנים של אינטר יהיו רעבים הרבה יותר. האמת שאני חושב שלאינטר יש יותר סיכוי לעבור את באיירן מאשר לקחת את האליפות באיטליה. מילאן רעבה יותר, אינטר פחות. זה המצב.

8. 亚历山大帕托 Member

:aa1: לאבצי ורוזי הורחקו ל-3 מחזורים בעקבות חילופי היריקות ביניהם.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מאותה נקודה ? מאפס ? טעות בידיך.
    לא רק ששחקנים [בוגדים] עזבו את הקבוצה, גם לאחר מכן כשחוזרים לסריה א', אפילו שיובה היא הקבוצה הכי גדולה באיטליה, לשחקן לבוא ליובה אחרי דבר כזה זה "קצת מציק" ומנע מאיתנו להביא "כמה תותחים", מה שגם הכסף העיקרי הלך.

שלא נתחיל לדבר על האליפויות שנלקחו לנו בלי צדק, לקבוצה שפשעה כמונו אם לא יותר.
    אינטר היא הפועל של איטליה, לא יאמן שיש דברים כאלו גם שם.

10. Joel Gion Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני הייתי רוצה לראות את התוצאות של אלגרי בלי זלאטן, רוביניו, קאסאנו...מה זה השטויות האלה בלי זה ובלי זה ובלי זה? הם נמצאים! הוא הביא אותם, או היה חלק מהמנגנון שהביא אותם. והתוצאות של בניטז אם היו מביאים לו? יכול מאוד להיות שהיכולת של אינטר היתה יותר טובה אבל!!! גם בניטז שקיבל את קאוטיניו וביאביאני הילדים, לא שזה אומר משהו, אבל עדיין הוא כן קידם צעירים, השיטת משחק שלו לא היתה בדיוק טובה לאינטר, והתוצאות דיברו בעד עצמם, עם כל הכבוד, כן שחקנים פצועים לא שחקנים פצועים, אינטר נראתה רע, וזה לא שכל הסגל של אינטר לא שיחק, כי עדיין היו כאלה ששיחקו, נכון שהיו לא מעט פצועים, וחלקם השפיעו מאוד על המשחק של אינטר, אבל עם כל הכבוד, אתה המאמן, אתה צריך לדעת להסתדר עם מה שיש, ואם אתה בא לבכות על הסגל של אינטר בתור מאמן אז כנראה שמקומך לא בקבוצה גדולה, כמו אינטר, מילאן, ריאל, בארסה או מי שלא תבחר.

מילאן מתעלה? על סמך מה קבעת את זה? הרי אתה זה שאמר שאינטר שיחקה ללא חצי סגל לא? עם כל הכבוד, כששתי הקבוצות בריאות, אינטר עדיין קבוצה יותר חזקה ממילאן אם זה בשער, בהגנה, בקישור ובהתקפה וכן במשחק הקבוצתי, זכותי לחשוב ככה, בדיוק כמו שיש אחרים פה, שגם חושבים ככה, וזכותך לחשוב שמילאן קבוצה יותר חזקה...מקבל את זה, גם אם נכון לעכשיו, מילאן מובילה על אינטר ב-8 נקודות את הטבלה בדרך לסקודטו.

האליפות כרגע תלויה קודם כל במילאן ובתוצאות שהיא תשיג הרי אם היא לא תאבד נקודה עד לסיום זה לא באמת משנה מה אינטר תעשה, במיוחד כשאינטר נמצאת 8 נקודות כרגע מאחורי מילאן. אם אינטר תשתווה למילאן, עם כל הכבוד לעונה המצוינת של הרוסונרי, היוצרות יתהפכו, הרי זה לא שהליגה מסתיימת מחר, וגם אם אינטר תפסיד חלילה וחס לפיורנטינה ותהיה 8 הפרש מהמקום הראשון, עד כמה שזה לא נשמע הגיוני, יהיה לה עדיין סיכוי לזכות בתואר, שסביר להניח שאו שיילך סופית או יתחזק בהתאם לתוצאת הדרבי במחזור ה-31.

העונה תוכרע לדעתי במסגרת 7 המחזורים הקרובים (עד מחזור 32 כולל) שהם יהיו אלו שיקבעו אם יהיה מאבק מותח על האליפות עד השניה האחרונה או שמילאן תוכיח את היציבות שלה, את העליונות שלה ואת הזכיה בתואר האליפות בזכות מאחר ואלו 7 המחזורים שבחלקן מילאן תשחק מול יריבות שמסוגלות לעצור אותה, ולא לעמוד כאסקופה הנדרסת כמו פארמה, והשאלות שישאלו הן האם באמת מילאן כל כך חזקה ודורסנית או שהיא יכולה להיעצר פתאום והאם אינטר תהיה מסוגלת להגיב לעצירה כזו של מילאן, אם תהיה כזו, ובאיזו עוצמה. אין לי ספק שחמשת המשחקים הלא פשוטים שמחכים למילאן ב-7 המחזורים הבאים יכריעו את הכף, אם היא תצא מהן כשהיא ביתרון של 3+ על אינטר (עד אז נדע כבר אם נאפולי היא אכן יריבה אמיתית על הסקודטו או משב רוח שקרוב אבל לא מספיק), היא תיקח את האליפות.

בסופו של דבר, במבחן התוצאה של מי קבוצה יותר טובה, על הנייר ועל הדשא, נקבל אחרי המחזור ה-38 כשנראה מי לוקחת אליפות.

מילאן: קייבו (ח), נאפולי (ב), יובנטוס (ח), בארי (ב), פאלרמו (ח), אינטר (ב), פיורנטינה (ח)
    אינטר: פיורנטינה (ח), קליארי (ב), סאמפדוריה (ח), גנואה (ב), ברשיה (ח), לצ'ה (ב), מילאן (ח) וקייבו (ב)

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11
  12. 亚历山大帕托 Member

http://i52.tinypic.com/2rwtg1t.Xxx

למה הבאתי אותם כדוגמא? כי אתה מקלל את בניטס ומהלל את לאונרדו, בעוד שהאחד לא קיבל שום חיזוק שביקש (כן, קוטיניו וביאביאני, בסדר) והשני קיבל בדיוק מה שצריך.
    ההפרש בטבלה, מאזן השערים, המשחק והתוצאה בדרבי. אתה יכול להמשיך לחשוב שיש לכם הגנה טובה יותר עם 28 שערי חובה ושאתם טובים יותר אחרי שלא הצלחתם להיכנס לרחבה במשך 90 דקות (מתוכן 30 נגד עשרה שחקנים).

מילאן טובה יותר וכל מה שראינו עד כה העונה מחזק את זה. תראה לי משהו שרומז על עליונותה של אינטר, בבקשה. הכל רק בראש שלך. הפנטזיות שלך יכולות להתממש בהמשך, אבל כרגע אתה מתווכח עם עובדות.

13. Jose Mourinho Member

שפירקנו את נאפולי ובולוניה וניצחנו את קטאניה וצ'זנה זה היה בלי ראנוקיה, פאציני וחארג'ה. ואי אפשר לדעת מה היה קורה בשאר המשחקים ששיחקו אם הם לא היו באינטר, אז אינטר כן הייתה יכולה להמשיך להסתדר בלעדיהם אבל אין ספק שהם תורמים המון.

בניטז לא רצה את השחקנים האלה אלא את מסצ'ראנו, לוקאס וקאוט. איתם ואיתו, היינו נשארים מתחת למקום שמוביל לליגה האירופית בעונה הבאה.

על הנייר אינטר יותר טובה ממילאן בשער, בהגנה ובקישור. בהתקפה, אינדיבידואלית, למילאן אולי יש יותר פוטנציאל אבל כיחידה אחת? אני בספק. אתה רואה כמה איטר כובשת תחת לאונרדו(רמז: יותר ממילאן).

זה מתחילת העונה תלוי יותר באינטר מאשר בכם - אינטר איבדה נקודות בצורה בזיונית תחת בניטז, מילאן הבקיעה שערים מכריעים בדקות הסיום(בקליארי מנבדל ומול אודינזה) - אז יש לכם 5 נק' יותר. רק תזכור שמילאן צריכה עוד לשחק נגד יובנטוס, פאלרמו ורומא בחוץ(גם הביקור אצל אודינזה לא הכי סימפטי, בתקווה שגם לכם), וכמובן יש עוד דרבי בקנה(ושם כבר לא יהיה לכם בניטז לסמוך עליו שיחרבן את המשחק של אינטר) וזכור לי שבעונה שעברה אינטר מאוד נהנתה לשחק מול הקהל של מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/11