המחזור ה-25 בסרייה A :: נאפולי ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏11/2/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומוריניו הפסיד אצלנו. מה זה אומר על שני המאמנים?

2. Muurad Member

אני לא חושב שהוא התכוון לזה בצורה כזו.

עומר אמר שפעם שעברה שהוא פגש זברה זה נגמר רע מאוד - ואור ציין שהוא עם מאזן מושלם נגד יובנטוס אני חושב(תקן אותי אם אני טועה) כדי לתקן את האמירה.

עומר כמובן התכוון לאודינזה ולא יובנטוס, ומפה חוסר ההבנה - ככה לפחות אני רואה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/11
  3. Muurad Member

שער בכורה לקאמפורסה בליגה! כוכב בהתהוות הילד הזה.. 2-2 בין פיורה לפאלרמו משום מקום.. היה נראה כאילו פאלרמו הולכים לשייט פה לניצחון.

מיקולי בחוץ הרננדס בפנים, קדימה אבל make me proud

3-2 פיורה, עצמי של בובו... מדהים איך בשנייה הכל התהפך... משחק ענק... פאלרמו עלובים, המשחק היה לגמרי בידיים שלהם.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצוין (לפחות מאז שהתחלתי לצפות במחצית השניה). כל המשחק קיוויתי למעידה של פאלרמו ואני אישית מרוצה גם מהתוצאה. למה לייאיץ' לא פותח תמיד? הוא הרבה יותר מסוכן מסנטאנה הגרוע.

איך שקסאמי החליף את מוניוז זה היה ברור שזה ייגמר בשער נוסף לזכות פיורנטינה. דליו רוסי לא עשה שיעורים? לייאיץ' מסוגל להכין התקפות מתפרצות בקלות ולפיורנטינה יש קבוצה יחסית מהירה.
    4 שערים בבית לאחר תקופה ארוכה של נצחונות ושער נקי. מקווה שזה מעיד על התקופה הקרובה מבחינתם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/2/11
  5. Muurad Member

dagger.

מונטוליבו סוגר סיפור, אחרי בישול נהדר של ליאיץ'(שאני מסכים ב-1000% חייב לפתוח) 4-2 פיורה.

המשחק היה לגמרי בידיים של פאלרמו, חבל... האוהדים של פאלרמו פשוט אדירים.. עומדים על הרגליים ומריעים לקבוצה כאילו היא ניצחה אחרי המשחק, פשוט אין מילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

קאמפורסה איש המשחק שלי יחד עם לייאיץ'.. נוצ'רינו ממשיך את העונה המצויינת שלו מבחינה אישית, היה השחקן הטוב ביותר בפאלרמו היום... אם מיליאג'ו לא היה נפצע אני דיי משוכנע שפאלרמו מנצחים את המשחק הזה.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני התחלתי לצפות מהמחצית השנייה והיתה מחצית נהדרת. פאלרמו בקושי יכולה כמה משחקים טובים ברצף וזה מה שמרחיק אותה מהמקום הרביעי. מיקולי שיחק רע מאוד ולא סיכן את שערו של בורוץ'. ההגנה של פאלרמו על הפנים והיא דופקת לא מעט משחקים. בובו לא בלם רציני והשער העצמי שלו הרג אותי, מה הוא בועט לשער של סיריגו? את אנדלקוביץ' אני לא מכיר, ובשביל לפתוח עם מוניוס כבלם? אם כבלם הוא בדיחה אז כמגן השמנמן יצליח?
    מוטו וג'ילא חלשים. מונטוליבו חוזר לכושר של שנה שעברה. משחק נהדר לברהמי, כנראה שהוא מתאים לאיטליה יותר מאשר לאנגליה. מיקלה קמפורזה נראה שחקן מוכשר ביותר. זאת העונה הראשונה שלו בבוגרים וכמו כן הוא רק בן 18 וכבר מתחיל להיות שחקן הרכב. לא קל מול ההתקפה הסיצ'ךיאנית אך הוא עשה זאת בהצלחה רבה.

אני שמח עבור פיורנטיה על הניצחון שאולי יגרום להמשכיות, אך פחות שמח עבור מיכאילוביץ' שאני לא סובל אותו.

עד כה 12 שערים בשלושה משחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מיליאצ'ו.
    אני לא חושב שיחד איתו פאלרמו הייתה מנצחת אך היא הייתה נראת הרבה יותר טוב. בלי קשר, עוברת עליו עונה נהדרת ולדעתי הוא מהקשרים האחוריים הטובים בליגה.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פספסתי את ה-10 דקות הראשונות, איך סאמפ כבר עלו ל3?
    עושה רושם שהספדנו אותם מוקדם מדי.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לי נראה שאתה מספיד מהר מדי את בולוניה. המשחק רק התחיל ולאור המהפכים בחודשים האחרונים בכדורגל העולמי למדתי שעד לסיום המשחק אי אפשר להיות בטוחים בתוצאה. אני לא אומר שבולוניה תנצח, אך קשה לי לראות את סמפ מגדילה את הפער. אני מהמר על 3-1 או 3-2.

9. 亚历山大帕托 Member

Juventus: 1 Buffon; 43 Sorensen, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini; 27 Krasic, 4 Melo, 14 Aquilani, 8 Marchisio; 20 Toni, 32 Matri
    A disposizione: 30 Storari, 5 Sissoko, 9 Iaquinta, 10 Del Piero, 21 Grygera, 23 Pepe, 25 Martinez
    Allenatore: Luigi Delneri

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 15 Ranocchia, 4 Zanetti; 15 Kharja, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Snejider; 7 Pazzini, 9 Eto'o
    A disposizione: 12 Castellazzi, 20 Obi, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55 Nagatomo, 57 Natalino
    Allenatore: Leonardo

10. 亚历山大帕托 Member

קורדובה...

http://i52.tinypic.com/29nh2lk.Xxx

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא אהבתי את השחצנות המילאנזית, על כל צבעיה. אני מתקשה למצוא את הפייבוריטיות המדוברת במשחק, עזור לי אם תוכל.

לגבי המשחק-
    קייליני ומרקיזיו זה אגף שמאל אטום בכמה שכבות פלדה, וקייליני בכלל משחק מצוין היום. בונוצ'י מחזיק את ההגנה בצורה מושלמת, וזה מפתיע יחסית לילד. סורנסן גם הוא סולידי ביותר, אבל לולא העזרה של קראסיץ' הוא היה מסתבך עם הקמרוני הלוהט. בסך הכל משחק הגנה טוב, מנע מאינטר כל הזדמנות ממשית לאיים על בופון.
    בגזרת הקישור קראסיץ' עושה עבודה טובה והוא נייד מאוד וזה הדבר הכי חשוב. מלו בתצוגה הגנתית מצוינת וגם אקווילאני. גם הם ניידים וזה עוזר בעבודה על סניידר, שמתקשה לבצע את הטריקים שלו. מרקיזיו גם הוא הגנתי, אבל הייתי שוקל להכניס את מארטינז כדי להוסיף קצת להתקפה. אני בטוח שזה לא הולך להיגמר ב1-0, ואני גם בטוח שאינטר תבקיע היום, לכן צריך להבקיע עוד.
    מאטרי וטוני עושים רושם של צמד חמד מצוין. מאטרי בגול מספר 14 שלו העונה, טוני עושה עבודה מצוינת בארגון ההתקפה ובחילוץ הכדורים, הייתי רוצה להכניס את אלכס אבל זה יפגום במשחק שלנו. התקפה טובה.

מנגד, קורדובה... אויש קורדובה. טעות שלוסיו/סמואל לא היו עושים, והאמת שגם סזאר היה יכול לעצור את הנגיחה הזו. טעות לא אופיינית.

12. 亚历山大帕托 Member

כדור מפתיע, נגיחה חזקה לפינה מ-6 מטרים, כנגד התנועה של השוער... לא, אין סיכוי.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא זז ימינה? זכרתי שהוא פשוט עמד והסתכל.

14. 亚历山大帕托 Member

15. 亚历山大帕托 Member

מלו עלה לשחק חולה? כל הזמן ראיתי אותו משתעל במהלך המשחק.