המחזור ה-25 בסריה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/2/10.

1. 亚历山大帕托 Member

אם היא מוציאה תיקו מהמשחק הזה, לא יהיה מה להגיד - גדולה על הליגה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם הכדורגל הטיפשי של סמפדוריה במחצית השניה, והאדום הטיפשי עוד יותר של פאציני, אני קונה תיקו.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלנו סקורר פח!

שיחזירו לברסה בחינם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/10
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איכס. סמפדוריה וגי'יג'י דל נרי הגעילו אותי. כל האהבה הזו בין דל נרי למוריניו כנראה השפיעה על מאמנה של סמפ כי אני לא מבין כי איך שהיריבה שלך בתשעה שחקנים אתה מרשה לעצמך להיות כל כך אפור ומשעמם ולשחק פשוט על תיקו.

אינטר גדולה בשתי מידות על הסריה A אבל קבוצות שרוצות מנסות ובד"כ מקבלות את מבוקשן, אני בטוח שבארי למשל הייתה משחקת ומנצחת הערב אבל התוצאה הזו רק מבאסת כמו כל השבוע האחרון.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זיגלר זה לא שחקן לרמה שסמפדוריה שואפת אליה. הקבוצה כולה לא זכאית למחמאות הערב. בעיקר לא דל נרי שהראה יכולת חיוורת, שום רעיון מעניין לפתור את העמידה החכמה של אינטר.
    דייגו מיליטו שחקן מושלם. אבל לכל שחקני אינטר שנשארו על המגרש היום, פרט לאטו, מגיעות מחמאות על הלחימה. אני רק מקווה שהם לא יהיו עייפים נגד צ'לסי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/10
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לשחקנים של אינטר, כל הכבוד לכולם מלבד אטו, שלפי התרומה שלו לאינטר מתחילת העונה, הוא לא שווה משכורת של 3 מליון יורו אפילו. אני מקווה שמוריניו ייתן לפאנדב לפתוח מול צ'לסי, המקדוני הרבה יותר יעיל מאטו, וחוץ מזה השילוב בינו לבין מיליטו (למה לא הבאנו אותו מג'נואה לפני 5 שנים? למה?) מצויין.

7. Jose Mourinho Member

אתה מצחיק אם אתה לוקח את המשחק הזה כמדד ליכולת המקצועית של סמואל. סמואל לא בלם טוב כי הוא נתן גליץ' חזק לרגליים והעיף מרפק לפני של פוצי, ברור. כן, הוא התנהג בטיפשות היום, אבל לא מעבר לזה. ד"א, קייליני שלך ש"לא טעה באף משחק מעולם" דווקא שווה ציחקוק על היכולת שלו לפי מה שהבנתי מאוהדי אייאקס לאחר המשחק באמסטרדם.
    אני לא צריך ולא מעוניין בלשכנע אותך אם זאת הגישה שלך אז עדיף שאתה תישאר בדעתך ואני בדעתי.

אורי, זה מה שאמרת לאחר המחזור ה23:
    אני כמובן לא הסכמתי איתך(וגם עם עומר שטען כך), והיום אני יכול להגיד - אמרתי לכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. JR-Riquelme Member

לא לוקחים יכולת של בלם במשחק אחד, וסמואל כן בלם ענק, לפחות העונה, וקייליני לא טעה באף משחק? איזה עיוורון...

9. cazzo Il Capocuoco

אחרי צמד האדומים של אינטר, והפאנואלדה {נו, מה שהספרדים עושים בדרך כלל עם המטפחות הלבנות} של האוהדים, הייתי בטוח שסמפדוריה לפחות תשתלט על מרכז המגרש שהיה ריק משחקנים שחורים כחולים, אפילו שקמביאסו נהיה בלם ומונטארי היה בחוץ, אינטר השקיעה המון בהגנה ועדיין הגיעה ליותר מצבים מוחשיים של שער כמעט בטוח. מאכזב מאוד מצידה של סמפדוריה שתיקו זה היה המקסימום מבחינתה, אולי קסאנו היה עושה משהו ומנצל את המשחק המוזר הזה...

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמואל היה ונשאר בלם ענק בכל שנותיו באיטליה, משחק כמו זה לא יפחית מערכו, זה יכול לקרות לכל שחקן אחר.

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

זלאטן, זה פשוט מוכיח את מה שאמרתי לך כבר בהודעתי הראשונה לפני מספר שבועות. סמואל הוא בלם טוב, באמת, אך באמת שלא מעבר לכך. הוא מרבה לעשות שטויות, אם זה עבירות מטופשות ואם זה קבלת החלטות לא טובה (לא רק היום, אלא במשך כל הקריירה). המדד שלי כלפיו הוא לא מהמשחק היום, חס וחלילה, ולא מהעונה הזאת, אלא מאז ומתמיד.

קיילני היה סביר מינוס מול אייאקס זה נכון, אך ההבדל הוא שהוא לא היה קטסטרופלי מול ההולנדים או מול שום קבוצה אחרת. גם כאשר ג'יורג'יו תופס ימים גרועים (ואין הרבה כאלו), הוא לא עושה את אותם השטויות שסמואל עושה בימים הפחות טובים שלו (ויש לו הרבה יותר כאלה מאשר לקייליני). ובכלל, אל תשכח עם מי מצוות קיילני ועם מי מצוות סמואל. קבלת ההחלטות של סמואל היא הרבה פחות טובה מאשר זו של קייליני. קיילני אף פעם לא יעשה תיקול אידיוטי באמצע המגרש, כמו שסמואל עושה במשך כל הקריירה שלו, לא משנה באיזה מצב הוא ימצא.

דבר אחרון, אל תשכח שזה היה בסה''כ משחק ליגה, אחד מיני רבים. תדמיין שהיית רואה כזאת קטסטרופה מול צ'לסי ביום רביעי? אני בטוח שהיית לוקח זאת קצת אחרת והיית מתלונן על כך שהם לא אחראים. מה שהצמד חמד הזה עשה היום זה פשוט חוסר אחריות. בכל צורה שתסתכל על כך.

עזוב, הוויכוח הזה יותר מדי ארוך ובכל מקרה לא נגיע להסכמה.

ריקלמה: כתבתי שקייליני לא מבצע טעויות? אך בכלל, רוב הטעויות שמבצע קייליני (שקורות לעיתים רחוקות) הן פחות "קשות" מהטעויות שמבצע סמואל, אם אפשר בכלל להגדיר זאת כך.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לו כמה שנים פחות במקצוע לבצע את הטעויות "הקשות" הללו...

אני באמת לא מבין את הויכוח שלכם, כאילו מעכשיו עד סוף העונה כל טעות של סמואל תוזכר בהקשר הזה וכל אחת של קילייני תוזכר על ידי השני? מזל שטולדו כבר לא משחק ככה שלפחות פטרנו מההשוואה הזו.

13. 亚历山大帕托 Member

מה קורה עם באלוטלי? האם גם אוהדי אינטר מפנים לו גב? ביום שלישי הוא נצפה בסאן סירו במשחק של מילאן נגד יונייטד, ונשמע מביע סרקזם לגבי סיכוייה של אינטר לזכות בליגת האלופות. הערב לפני המשחק בקורבה נורד נתלה שלט "באלוטלי נהנית ביום שלישי? גם אנחנו".

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאות האחרונות של אינטר יכולות לתת תקווה לרומא ומילאן. במידה ורומא תנצח היום את קטאניה היא תצמצם את הפער מאינטר ל- 5 נקודות. במידה ומילאן תנצח היום את בארי היא תצמצם את הפער מאינטר ל-7 נקודות לא כולל משחק ההשלמה נגד פיורנטינה ביום רביעי.
    אני מקווה שאחת הקבוצות האלו תיקח את הסקודטו בתקווה שלא נצטרך לראות יותר את מוריניו.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_Bari_medium.Xxxבארי- מילאןhttp://www.lega-calcio.it/res/img/shield_Milan_medium.Xxx

ערב ראשון, 21:45 שעון ישראל
    סטאדיו סן ניקולה, בארי (מחוז פולייה)

http://www.ilcalcio.net/immagini/sannicola-02.Xxx

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx

"אנחנו מקווים להראות את היכולת הנהדרת שלנו מלבד תוצאה טובה, זה הולך להיות אירוע גדול באחד האצטדיונים הבודדים באיטליה שממתמלא ב-65,000, לא הרבה קבוצות מקבלות כזו תמיכה". כך ונטורה מאמנה של בארי בבוקר המשחק החשוב לקבוצה הדרומית שעושה עונת חיל בעונת החזרה לסריה A. בארי ניהלה קמפיין מאוד יפה עד כה והיא נתנה פייט לכל הקבוצות וביניהן גם לאינטר, במשחק האחרון בין השתיים לא הייתה רחוקה בארי מכיבוש שער ניצחון וסנסציה איטלקית לכל הדעות. בינתיים יודעים בקבוצה שהם חייבים להשיג כמה שיותר נקודות כדי לא להגיע למחזורי הסיום מותשים ולהיכנס לצרות לא רצויות. בחמשת המשחקים האחרונים ניצחה הקבוצה רק פעם אחת ובשניים האחרונים הפסידה לקליארי ולפני כן לאטאלנטה. ונטורה אמר שהיה מעדיף אם מילאן תגיע למשחק הזה אחרי ניצחון בליגת האלופות על מנצ'סטר יונייטד אבל לצער אוהדי מילאן, איטליה וכנראה גם ונטורה מילאן ככל הנראה תגיע כדי להוכיח דבר או שניים וזה בדיוק מה שבארי צריכה לחשוש ממנו. בארי סובלת מפציעות רבות ובין היתר איבדה את המגן פאריסי, את פיזאנו ואת אנדראה ראנוקיה המצויין שכבר מקושר למעבר ביוני הקרוב לאלופה אינטר. ההתלבטות היחידה בהרכב על פי העיתונים באיטליה היא בין ריבאס לבין ססטו בהתקפה כשככל הנראה ריבאס יועדף.

http://cache.daylife.com/imageserve/08dk0yT3lrehk/610x.Xxx
    בונוצ'י. כנראה יזוב בקיץ. מה עם מילאן?

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx

לא שקט בכלל במילאן. מה שהתחיל כפיאסקו כולל נרגע ואף התשפר פלאים עם הריצה המרשימה לפני פגרת החורף ככל הנראה שוב מתדרדר. ההפסד בליגת האלופות בשלישי האחרון לאלופת אנגליה מנצ'סטר יונייטד חשף הרבה מהשבריריות הרוסונרית. זה התחיל עם שמועות על עזיבתו של אדריאנו גליאני מנהלה של מילאן מאז רכישת המועדון על ידי סילביו ברלוסקוני ב-1986 לריאל מדריד או ליובנטוס, זה נמשך עם נמשך עם דברים יוצאי דופן של סילביו על מצבה של הקבוצה בהמשך לדבריו מסוף ינואר על השאלתו של מנסיני מאינטר ועכשיו זה הגיע גם לראשו של לאונרדו. מי שנחזה על יד סילביו כ"פאביו קאפלו הבא" לא קולע לטעמו של רה"מ איטליה ואמר בסוף השבוע שאם מילאן תבקש הוא יתפטר ויזוז הצידה (אולי רמז על רצונו לחזור לעמדת הסקאוט ולאיש המיוחד לדרום אמריקה) כדי שמילאן לא תצטרך לשלם לשני מאמנים בו זמנית. בינתיים יש שקט השבוע מאירופה ולכן הקבוצה מרוכזת כדי לצמצם ולו במקצת את הפער מאינטר ועל כן הניצחון הערב הוא בגדר חובה. זמברוטה וסיידורף עדיין פצועים אבל כנראה יחזרו לשחק עוד שבועיים, גם מנסיני, קלאדזה ואנטוניני ייעדרו. איגנזיו אבאטה יחזור לעמדת המגן הימני ואילו פאבליי יפתח בצד השמאלי מה שמראה על חוסר אמון מוחלט של לאונרדו ביאנקלובסקי. בחוד מרקו בוריילו יחזור במקום הונטלאר שחזר לסורו השבוע.

http://cache.daylife.com/imageserve/0agseoo2DF0By/x610.Xxx
    מילאן צריכה שיחזור לכבוש. ומהר.

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx

בארי- ג'ילה, בלמונטה, א. מזיילו, בונוצ'י, ס. מזיילו, אלבארס, גאצי, דונאטי, ריבאס, בארטו, מג'וריני.

מילאן- דידה, אבאטה, נסטה, טיאגו סילבה, פאבליי, גאטוזו, פירלו, אמברוזיני, רונאלדיניו, בוריילו, פאטו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/10