המחזור ה-25 בסריה A:: נאפולי צוללת בדרך למטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏19/2/09.

1. 亚历山大帕托 Member

אוח... אוהדים מפגרים! בשביל מה להשאיר את אינזאגי על המגרש אם יש גומלין נגד ורדר ואנחנו צריכים אותו בכושר שם? את מי אפשר להכניס אם אין חלוץ אחד על הספסל? כל כך טיפשי...

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית - יורדים בפיגור 1:0. פראנדלי מוציא את יובטיץ' ווארגס. עולים למחצית השניה ומנצחים 1:2. אני את שלי אמרתי כבר מזמן. אגב, בינתיים שיובטיץ' עדיין מחפש את השער (והבישול) הראשון שלו העונה, פאציני כובש את שערו הרביעי! ברציפות במדי סמפדוריה.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סליחה אדון אנדריי. וידוז חלוץ נדמה לי לא? הגיע הזמן שהמפונקים שיושבים ביציעים יתחילו לעשות משהו, נמאס לי לראות את הקבוצה שלי משחקת מול קבוצה קטנה בבית שהיא מובילה בלי חלוץ בכלל! המצב הזה אבסורדי לחלוטין.
    הפעם היה לנו מזל, זו לא הייתה אותה קליארי שפגשה את אינטר ויובנטוס אלא קבוצה בינונית מאוד שלא סיכנה יותר מידי את השער של אביאטי(השחקן המצטיין העונה) ובכל זאת אנצ'לוטי בוחר להשאיר אותנו ללא חלוץ ולהתבסס במרכז המגרש כאילו אנחנו הקבוצה הקטנה שבאה לנסות להפתיע ולגנוב את הנקודות.

כמה טוב שלא היה את רונאלדיניו שיעשה טובה שהוא רץ היום וזכינו לראות קשר שיודע לנהל משחק, סיידורף היה נקודת אור היום ונתן מאוד יפה ורק חבל שלא היה לזה המשכיות. אני מאוד מקווה שבונרה לא נפגע קשה מידי, יש לו שנה נוראית מבחינת פציעות וכולי תקווה שנראה אותו מול ברמן ולא את קאלדזה או סנדרוס.

שני המאמנים הכי לחוצים שיש מצארי ודליו רוסי קיבלו קצת חמצן עם הנצחונות היום, מדהים לראות את הריצה המטורפת של פאציני שמפציץ כמעט בכל משחק שהוא משחק בו מאז שעבר מפיורנטינה ואולי אם הוא היה יכול לשחק באירופה סמפ לא הייתה על סף הדחה.

נאפולי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/09
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל קליארי העונה היא לא קבוצה קטנה, ואם לא למדת מה הם מסוגלים לעשות אחרי הביקורים שלהם ברומא, טורינו ובמילאנו נגד השכנה המגעילה שלנו, אתה זה שמפספס פה משהו. מה שאתה קורה לו מזל, יכול להיות משהו שאנצ'לוטי עשה כדי שיראה בתור מזל.

ולמילאנזי22 שתהה מתי בדיוק קרה שאחד החילופים ההגנתיים של אנצ'לוטי עזרו לנו - הנה התשובה שלך.

5. GRANDE LAZIO... Member

איפה רונאלדיניו? אני זוכר שראיתי משחקים של מילאן איתו ונהנתי... עד כדי כך אנצ'לוטי אוהב לסגור משחקים כשהוא גומר על רוני? בטוח שהוא לא יישאר בקבוצה הזו אם המצב הנוכחי יימשך.

במקום להכניס את אמברוסיני, היה שם את רונאלדיניו והיה מקבל ת'שני. אני שונא ת'מאמן הזה. מזכיר לי את גוטמן.

הגיע הזמן ניצחון.
    סוף סוף רוסי נתן לפוג'ה דקות והוא החזיר לו עם שער ומשחק ענק. נקווה להמשכיות.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לדעת שהסרייה A משוחקת לפי השיטה הקוריאנית שבה מקבלים נקודות על כל שער זכות.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נו כמו שאני לא מבקר אוטומאטית(למרות מה שאתם חושבים) אז אל תגן אוטומאטית, ראית שהם לא היו במיטבם במיוחד לקראת הסיום ומדובר בחלוץ תמורת חלוץ, לא היה מדובר בהפקרת ההגנה מכיוון שהייתה שם עבודת הגנה מאומצת ושיחקנו סך הכל הגנתית.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אינזאגי גם ככה היה צריך לרדת. יש לך להכניס או את אמברוסיני שיעזור לשמור על התוצאה (משחק בינוני או לא שלהם, קליארי יודעת לעקוץ), או להכניס את ויודז.

עכשיו - בשביל מה זה טוב להכניס את ויודז? נסיון? הרי אתה יודע טוב מאוד שבמקרה הטוב הוא יגע בדיוק פעם אחת בכדור. בשביל מה לסכן 2 נקודות סתם?

9. 亚历山大帕托 Member

ומה אנחנו, הפצצנו כדורים לקורות לפני שאינזאגי ירד? קאקא, פאטו, רונאלדיניו, בוריילו, הבוגד - כל מי שמזכיר איכשהו שחקן התקפה פצוע או לא כשיר. ויודז? אתה לא חושב שיש סיבה שהוא עדיין לא ערך הופעת בכורה? כן, הרבה יותר עדיף מאמברוזיני בדקות סיום ביתרון מינימלי.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנחנו נלחמים על ליגת האלופות לא מעבר לזה ותסלחו לי עם יריבות כמו פיורנטינה של העונה או ג'נואה ורומא הלא יציבות מקומינו כמעט מובטח. אני כמובן לא אזלזל בהן או בנו אבל אתם מציירים תמונת מצב ממש קודרת שלא ממש התאימה למה שהלך במשחק. קבוצה כמו מילאן לא יכולה כל פעם לשחק בלי חלוץ, זה מצב מגוחך ואבסורדי ועוד מדובר במשחק בית! אין מה להמשיך בויכוח הזה אם אתם לא מבינים שצריכים לנסות להגדיל את היתרון במקום להתגונן ללא הרף בבית..

מתאים או לא זה הוא יכול להחליט ואם הוא לא מתאים אז נותר לי רק לתהות על סיבת הגעתו לקבוצה. עידכון על בונרה יש?

11. THE STRETFORD END Member

נסטה,
    אני חושב שזה אתה הוא זה ששאלת בפורום האנגלי האם מראים באנגליה משחקים מאיטליה,
    עכשיו כשאני פה(אנגליה)אז התשובה היא לא,
    ליגה ספרדית כן,איטלקית לא
    ולכן,איך בקהאם היה היום?

12. 亚历山大帕托 Member

מה לעזאזל אתה רוצה?!?!?!?!?!?! אין חלוצים שיכולים לשחק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כן, הוא התקשר אליי מהאוטובוס - עשו לו סריקת פלא לבדיקת פציעות ויהיה בסדר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx .

13. 亚历山大帕托 Member

לא משהו לכתוב עליו הביתה. כמו שאר השחקנים, עשה את העבודה וזהו.

14. פירנצה Member

כל הכבוד לשחקנים שלנו רק חבל שזה מגיע פעם שנייה ברציפות בשיניים.
    ג'ילא צריך לחדד את הסיומת שלו ולא להסתמך רק על משחק ראש משובח.

מזל טוב לבונאצולי עם שני בישולים ושלוש נקודות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.acmilan.com/lm_team_roster.aspx

וידוז= חלוץ. אז כן הייתה אופציה. אתה יכול להתווכח עד מחר אם היה צריך להכניסו או לא אבל היה.

דביל.