המחזור ה-25 בסריה A:: נאפולי צוללת בדרך למטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏19/2/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/31/Lega_Calcio.Xxx

הראש באירופה אבל בין גביע אופ"א לקרב הכל איטלקי-אנגלי בליגת האלופות באמצע השבוע הבא יש גם מחזור מעניין שלא מפגיש את הגדולות אחת מול השנייה אבל מספק לנו משחקים מעניינים לא פחות. אמאורי יחזור למה שהיה ביתו בשנים האחרונות הרנצו ברברה של פאלרמו שלהזכירכם ניצחה את יובנטוס בטורינו. במשחק המרכזי של המחזור ייפגשו ג'נואה שעדיין בהלם מביקורו של אדריאן מוטו בעיר עם נאפולי שמזייפת בטונים צורמים במיוחד בשבועות האחרונים, הפסד לנאפולי וכיסאו של רייה ירעד.

http://img410.imageshack.us/img410/4479/63593423sg9.Xxx

שבת::
    17:00- בולוניה- אינטר
    19:00- רומא- סיינה
    21:30- פאלרמו- יובנטוס (שידור ישיר! בספורט 5)

ראשון::
    16:00- טורינו- אודינזה
    16:00- פיורנטינה- קייבו
    16:00- מילאן- קליארי (שידור ישיר בצ'רלטון)
    16:00- נאפולי- ג'נואה
    16:00- סמפדוריה- אטאלנטה
    16:00- לצ'ה- לאציו
    16:00-קטאניה- רג'ינה

כותבים המעוניינים לתרום ולסקר משחקי המחזור יותר ממוזמנים לפנות לאחד המנהלים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/09
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המשחק של אינטר...
    מבחינתי העיקר זה לא לסכן את איברה, ומצידי שיתן לכל שחקני ההרכב החזק לשחק במשחק הזה, ובעיקר לויירה שלדעתי יהיה אחת הנקודות החזקות שלנו במאבק נגד היונייטד, מכיוון שהוא שיחק שנים רבות באנגליה והוא מכיר טוב טוב את היונייטד.

אסור לוותר לבולוניה, כדי שנבוא ליום שלישי עם ראש שקט בכל הקשור לליגה.

בהצלחה לאינטר!

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/09
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/speciali/2008/calcio/Assets/Images/emblems/29.Xxxמילאן - קליאריhttp://www.gazzetta.it/speciali/2008/calcio/Assets/Images/emblems/192.Xxx
    יום ראשון, 16:00 שעון ישראל
    סטאדיו ג'וזפה מאצה (סאן-סירו), מילאנו

תקופה קשה עוברת על מילאן. מה שהתחיל עם איבוד נקודות מול רג'ינה ופציעה של קאקה, המשיך עם הפסד מתסכל בדרבי והופעה בינונית בברמן, במסגרת סיבוב הנוקאאוט הראשון של גביע אופ"א. ההפסד מול אינטר גרם לפתיחה של הפרש בן 11 נקודות בין מילאן והמקום הראשון, וכשנותרו רק 14 מחזורים לסיום העונה, הקבוצה איבדה כל סיכוי מציאותי לזכות בסקודטו. היכולת מול ברמן העלתה ספק בנוגע ליכולת של הקבוצה לזכות בתואר היחיד שנותר לרשותה העונה ולפי השמועות, הנשיא ברלסוקוני לקח קשה מאוד את התיקו והמשך דרכו של אנצ'לוטי בעונה הבאה נמצא תחת סימן שאלה. סאגת בקהאם ממשיכה לצבור כותרות סותרות בתקשורת וככל הנראה העניין יפתר רק ברגעים האחרונים. בעיה נוספת של מילאן היא כשירותם של שחקניה. הצפי לאחר הפציעה של קאקה היה שרונאלדיניו יתפוס את מקומו בתקווה שיחזור לכושר, אך כעת גם הוא נפצע, מה שיכפה על אנצ'לוטי להשתמש בסיידורף כפליימייקר מאחורי פאטו ואינזאגי, שכבש ביום רביעי את שערו ה-66 במסגרות האירופיות.
    הרכב משוער - אביאטי; זמברוטה, מאלדיני, פאבאלי, יאנקולובסקי; בקהאם, פירלו, פלאמיני, סיידורף; אינזאגי, פאטו

http://img24.imageshack.us/img24/9484/610xi.Xxx
    קלארנס סיידורף, ינהל את משחקה של מילאן

רוברטו מוצי כבש את השער היחיד בניצחון האחרון של קליארי על מילאן בסאן-סירו, אי שם ביוני 1997. הרבה בצק נהפך לפיצה בזמן שחלף, אבל נדמה שאין תקופה טובה יותר לקבוצה מסרדיניה כדי לשחזר את ההישג. הקבוצה שניצחה 5 מששת משחקי הליגה האחרונים שלה, לא מפחדת ממשחקי חוץ ואין לה בעיה לתפקד גם מול הגדולות והמפחידות שבקבוצות הליגה. רומא ניצחה אותה באולימפיקו 3-2 רק לאחר מסכת יסורים קשה, אינטר סחטה ממנה נקודה בסאן-סירו במשחק שבו גם מוריניו הודה שלאינטר לא הגיעה נקודה ויובנטוס הגדילה לעשות והפסידה לקליארי בטורינו. תגלית העונה, המאמן מאסימו אלגרי דוגל בכדורגל התקפי ומהיר שמפתיע את היריבות, והשיטה הזאת אמורה להתבטא בתרגום למצבים רבים מול ההגנה האיטית והזקנה של מילאן. מארקטי, שבופון הצביע עליו כשוער הבא של האזורי, ינסה להמשיך ולבנות את המעמד שלו, כשאלסנדרו מאטרי יחבור לרוברט אקווספרקה בהתקפה.
    הרכב משוער - מארקטי; פיזאנו, לופז, ביאנקו, אגוסטיני; פיני, קונטי, ביונדיני, קוסו; מאטרי, אקוופרסקה

http://img26.imageshack.us/img26/3580/610x.Xxx
    מאטרי וקונטי בניצחון על יובה. יביכו גם את מילאן?

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/napoli_middle.Xxx

"לראות את נאפולי ולמות" אומר המשפט הידוע ובשבועות האחרונים לראות את נאפולי משחקת כדורגל גם עלול לגרום לך לנטיות אובדניות. הירידה ביכולת לא דרסטית כמו שהיה אצל אודינזה אבל היא נמצאת והיא מאוד מדאיגה את האוהדים שכבר חולמים על ההזדמנות להיפטר מרייה הקשיש וגם ההנהלה מאוכזבת למרות שלא דיברה בפומבי על הופעה בליגת האלופות אבל כעת גם הרצון להתקדם ולהופיע לפחות בגביע אופ"א המחודש בעונה הבאה הולך ונעלם. " האנשים לא מעריכים את הקבוצה כשהיא במצב כזה שהיא לא יכולה להביא הביתה נקודות, שמעתי גם מחיאות כפיים ולא רק שריקות בוז כאשר האוהדים עודדו את קבוצתם. השריקות היו בסיום בגלל שלא ניצחנו" אמרו רייה בסיום התיקו המאכזב מול בולוניה.
    המצב אמנם מעט סבוך אבל לנאפולי אשר נמצאת במקום העשירי עדיין יש סיכוי להופיע באירופה בעונה הבאה לנוכח הצפיפות הגואה במעלה הטבלה אבל בשביל לעשות את העבודה ולהגיע לשם היא תצטרך לחזור לנצח. נאפולי עדיין חסרה את צמד השוערים ייצו וג'יאנלו, גראבה וזאלייטה הפצועים, מאניני מושעה כאמור לשנה ורינאודו מאותה סיבה רק להרבה פחות זמן. בהרכב עצמו מצויים כל הקלפים החזקים שיש לקבוצה ואיבוד נקודות נוסף ובורסת השמות תפרח בעיר הדרומית.

נאפולי משוער:: נבארו, סנטקרוצ'ה, קנאברו, קונטיני, מאג'יו, בלאסי, גראגנו, האמשיק, דאטולו, דניס, לבאצי.

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/genoa_middle.Xxx

גם בצד השני של המפגש הזמן לא מטיב עם הקבוצה אך עדיין יש סיכוי גדול יותר לעשות סנסציה ולהגיע בפעם הראשונה לליגת האלופות או במקרה הגרוע יותר להתנחם רק בגביע אופ"א. מאז הניצחון הקשה על פאלרמו במחזור ה-22 הקבוצה לא ניצחה, לפני שבועיים היא הובסה על ידי רומא 3-0 ובשבוע שעבר הם עוד הובילו במשחק מצויין על הויולה 1-3 אבל אז בהבזק של אסרטיביות הויולה בעזרתו של מוטו השוותה ל3-3 וכפתה תיקו והותירה את אוהדי ג'נואה המומים וכואבים מאיבוד נקודות נוסף שהוריד אותם למקום החמישי פגועים מתמיד. גאספריני דיבר לקראת המשחק באומרו " המשחק הזה מאוד חשוב לנו, אני לא רוצה לומר שהוא קריטי אבל הוא בהחלט מאוד חשוב. התוצאות האחרונות גרמו לנו להאמין ולשבח את הופעותינו למרות שיצאנו רק עם נקודה מהמפגשים עם רומא ופיורנטינה. ליגת האלופות היא מטרה מאוד קשה להשגה אבל הקבוצה הזו תילחם כדי להשיג את התוצאה המקסימלית כך אנחנו לא צריכים לשנות את הגישה שלנו"
    הלחץ על הנשיא אנריקו פראסיוזי למכור את מיליטו ממשיך לגבור, אינטר אורבת לג'נואה בכל הזדמנות אפשרית והנשיא מודה בכך, "מיליטו עובר עונה נהדרת ואני בעצמי לא חשבתי שהוא יבקיע כל כך הרבה שערים. דחיתי מספר הצעות מאינטר בינואר. לא רציתי לאכזב את האוהדים שלנו שנתנו לו קבלת פנים פנטסטית בקיץ אבל המצב עלול להשתנות ביוני מאחר וייתכן שנוכרח לתת לו ללכת אבל עוד נראה".
    ג'וריץ' וביאבה מושעים ולא יוכלו לשחק כאשר הפצוע היחידה הוא פארו ומלבדם כל הסגל כשיר ויעמוד לרשות גאספריני.

ג'נואה משוער:: רוביניו, פאפא, פרארי, בוקטי, רוסי (מסטו), מילאנטו, טיאגו מוטה, קרישיטו, סקולי, מיליטו, פאלדינו (יאנקוביץ').

http://images.gazzetta.it/Media/Foto/2009/02/17/1772131--346x212.Xxx
    הנשיא מודאג מאינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/09
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של רומא מול סיינה :
    דוני, סיסיניו, מקסס, חואן, ריסה, מוטה, בריגי, טאדיי, פיזארו, באפטיסטה, טוטי.
    ספסל : ארטור, דיאמוטנה, לוריה, פליפה, ברטולאצ'י, סטויאן.

סיסיניו וריסה חוזרים מפציעה וספאלטי מעלה אותם בהרכב ביחד עם חואן ומקסס כדי להחזיר את התיאום בינהם לקראת ארסנל. מוטה וטאדיי יחליפו את דה רוסי ופרוטה המושעים, באפטיסטה יתפוס את מקומו של ווצ'יניץ'. תשימו לב לספסל של רומא, ב10 שנותי כאוהד רומא, לא ראיתי ספסל כל כך גרוע שלא יכול להשלים אפילו 7 שחקנים. ברטולאצ'י צפוי לקבל היום דקות משחק ראשונות ואני מאוד מקווה שהפדופילים מלונדון לא יציאו לו סוכריה לאחר המשחק.
    סיינה תשחק היום עם 4 שחקני רומא לשעבר (5 אם מחשיבים את השוער היווני).

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגר? שמישהו ינסה לבדוק כמה כסף צריך לשים על השולחן (כנראה שהרבה מאוד) כדי להשיג את קייאר. אני לא מכיר הרבה בלמים שמשחקים ברמה הזאת כבר בגיל 19. הוא מהיר, הוא חזק, הוא מתקל טוב - כל מה שהוא צריך זה עוד קצת ניסיון ויש לכם בלם ברמה עולמית.

7. milanezi22 Member

רונאלדיניו בסוף נכלל בסגל, נקווה שגם ישחק, אולי בסן סירו עם הקהל ונגד קאליארי הבינונית נראה איזה משהו. רומא מתקרב בצעדי ענק לעבר המקום השלישי

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיימתי לראות עכשיו את המשחק של רומא מול סיינה (לאחר שאחד הלקוחות בפאב שאני עובד בו גילה לי את התוצאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ).
    נקודות חיוביות :
    3 נקודות.
    מנוחה של כמה שחקנים בכירים לקראת ארסנל.
    מקסס - השחקן הכי טוב על המגרש. ממשיך לשחק בכושר נהדר והפעם, בהעדרו של דה רוסי, הפגין מנהיגות וכמעט לבדו דחף את הקבוצה לניצחון תוך כדי שהוא סוחב פציעה בכתף. סיקרן אותי לראות האם הוא יקבל את סרט הקפטן בחילוף של טוטי אך היה זה מונטלה שהחליף אותו ונשאר עם הסרט.

נקודות שליליות :
    משחק שני לא טוב של טוטי ברציפות, דבר שלא נראה כבר שנים.
    דיאמוטנה - מזכיר מאוד את פרארי לטוב ולרע. אתלטי מאוד אך לוקה בקבלת החלטות. לא הרשים אותי במשחק הבכורה.
    פציעות - לאורך המשחק, כל שחקני ההגנה נפצעו אחד אחריי השני וכבר התחלתי לחשוד שונגר הבטיח הרכב לילדיהם של שחקני סיינה. כמו שכבר ציינתי, מקסס נפגע בכתף אך המשיך לשחק. סיסיניו נפגע בברך והוא בספק ליום שלישי. חואן, לפי ההכרות שלי איתו, יחמיץ את ארסנל כמעט בוודאות. ריסה גם הוא בילה בצד המגרש אך צפוי להיות כשיר. ווצ'יניץ', אקווילני ומנז לא זומנו למשחק אך כנראה גם הם יהיו מוכנים לקרב בליגת האלופות.

נ.ב. קורצ'י נראה מצויין במדי סיינה. גאלופה, חביב האוהדים הג'יאלורוסים נתן משחק חסר ברק ויצירתיות.

נ.ב 2
    ברכות לאינטר על האליפות.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק אחרי משחק של אינטר, אני מתחיל להצמיח רצון שמנצ'סטר תבעט אותם החוצה מליגת האלופות. זה יהיה עונש עבורם, על מה שהם עושים לי. כל משחק אני מגיע, מתוך האהבה לליגה, בתקווה שהנראצורי יאבדו נקודות. ברם, כל משחק לא רק שאני מתוסכל שזה לא קורה, אלא הם גם סוחטים אותי ומתעללים בי, בכך שנותנים לי הרגשה, שהנה זה קורה. אך איכשהו, בסופו של יום, הם אלה שיוצאים מחוייכים ואני עם הראש באדמה.

אתמול, באופן בכלל לא מפתיע, הם נראו רע, וכבשו את שני השערים שלהם ממצבים נייחים. לא רק זה, ז'וליו סזאר היה צריך להיות אתמול בשיאו, לא רק כדי לתת לקבוצתו שלו נצחון, אלא כדי למנוע מהם הפסד!

לפחות כאשר ראיתי את פאלרמו - יובנטוס, כבר לא היה לי משנה מה יקרה ומי ינצח. יכלתי פשוט להנות מאחד המשחקים היותר מהנים שהיו העונה באירופה. חבל רק מבחינת פאלרמו על כך שאחרי שספגו את השער הם איבדו את הסבלנות והמחשבה הצלולה. חבל גם שלא היה להם שום יכולת לשנות את המשחק מהספסל. אבל לפחות יובטוס חזרה לעצמה, בעיקר בזכות מרכז הגנה מושלם וקישור שעמל ללא הפסקה. מקווה עבורם שלנדבד נשאר כוח לעבוד כל כך טוב ויעיל גם ביום רביעי.

10. Jose Mourinho Member

עם קיבו ובורדיסו מושעים, עם מטראצי פצוע ועם סמואל שנפצע בחימום, נוצר מצב שקורדובה וריבאס שיחקו במרכז ההגנה, וזה היה ברור שההגנה לא תהיה להיט במשחק הזה. בשביל זה יש את ז'וליו סזאר, שמוכיח משחק אחרי משחק שהוא אחד מ2-3 השוערים הטובים בעולם, גם במשחקים שהוא יכול לעשות צחוקים עם מביאי הכדורים בלי שיהיה איום על השער במשך 90 דק', ואז בשנייה אחת להיות עירני ולתת הצלה שמביאה את הנקודות.

ותשמע אורי, שאתה בא מראש עם רצון שאינטר תפסיד כדי שיהיה מתח בליגה, ברור שאתה תתעצבן ותהיה מתוסכל מתי שהיא כובשת. זה שאינטר חזקה במצבים נייחים זה יתרון, ולא נקודה שלילית(למרות שלדעתי היא לא כזאת חזקה בתחום הזה כיום, לעומת עונת 06/07 למשל עם ההרמות של פיגו ומשחק הראש של מטראצי). שזלאטן נותן מהלך גאוני אתה לא תגיד "איזה שחקן" אלא "נו כבר שבולוניה יבקיעו". קשה לא לצאת מתוסכל ממשחקים של אינטר בליגה אם אתה מגיע מראש עם רצון שהם יפסידו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/09
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבת הרבה, אבל לא אמרת דבר.

לא הבנתי מה בדיוק אתה מצפה ממני עכשיו... כאחד שאוהב את הליגה והכדורגל האיטלקי (ואינו אוהד אינטר) אני אהיה מאושר אם לא תהיה לנו אלופה כבר בפברואר, אלא גם אם זו תהיה אינטר, שיהיה מאבק עד לסיום המרתק של העונה. כיוון שכך, טבעי שאגיע לצפות במשחקים של אינטר בגישה אופזיציונית לכחולים-שחורים, ברצון שזו תאבד נקודות והפער יצטמק.

בסופו של יום, אני עדיין אאהוד את אינטר מול מנצ'סטר ואהיה המאושר באדם אם זו תדיח את הקבוצה מהפרמייר ליג.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן, אני תוהה לעצמי היכן ואיך היתה נראית היום אינטר, אם סטאנקוביץ' לא היה מתעקש בכל תוקף להישאר במועדון, כאשר מוריניו ביקש ממנו לארוז את המזוודות וללכת. נכון, שזלאטאן ומאייקון הם המרכיבים החשובים והבולטים בקבוצה, אבל סטאנקוביץ' הפך העונה לדבק שמחזיק ומחבר את הכל יחד. אתמול הסרבי חשב שהנה הוא מקבל מנוחה לקראת המפגש באלופות, אבל כבר במחצית הוא ומוריניו הבינו שזה לא יתממש גם הפעם.

13. GRANDE LAZIO... Member

יש למישהו לינק למשחק של לאציו אולי?
    סעמק לא מצאתי

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליארי לא מפחדים והם עושים כמעט מה שבא להם. מדהים לראות אותם, אבל לא טוב שזה מולנו.
    חבל, כי אם ונגר היה מאמן אותנו היינו מובילים 3-0. אם קלאדזה היה מרוויח רק 2 מיליון בעונה, היינו יכולים להוביל אפילו 5-0.

15. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx :aaarofl: