המחזור ה 25 בסריה A :: משחק עונה באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/2/12.

1. aloneli Member

דווקא זה היה נראה שוידאל הולך בכוונה על הרגליים של ואן בומל כדי לעצור את ההתקפה בכל מחיר.הכניסה עצמה לא הייתה כזאת קשה אבל אולי בגלל שזה עבירה מכוונת במטרה להיכנס ברגליים של השחקן השופט החליט להוציא אדום.

2. JohnTerry26 Member

אם זה היה מכוון אז קל וחומר שזה אדום.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

טליאבנטו קיפח את מילאן במשחק ולא חשוב איך תסתכלו על זה. יחד עם זאת צריך להמשיך הלאה גם אם הגיע לנו ניצחון. השער של מאטרי הגיע משום מקום ומנע ממילאן לפתוח פער משמעותי בפסגה. נהנתי לצפות בשחקני ההגנה היום. אביאטי עם שתי הצלות מדהימות וסילבה ומקסס היו חפים מטעויות ונראו מתואמים. אבאטה ואנטוניני לא נתקלו בקשיים והתמקדו יותר בעבודה ההגנתית, אותה ביצעו כראוי. ואן בומל באחד המשחקים הטובים ביותר שלו בקבוצה, נוצ'רינו אדיר, מונטארי סביר ועמנואלסון היה טוב ויעיל. פאטו לא היה קיים ורוביניו ניסה והתאמץ אך לא מספיק. אל שארעווי נכנס במחצית והתקשה לבלוט.

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

העבירה שוידאל עשתה אומנם כניסה חזקה, אך ממש לא אדום.
    אם זה אדום אז כל משחק צריך להיגמר לפחות 2-3 אדומים, וגם למילאן.

איפה הייתם כמה דק' לפני זה בכניסה של מקסס? (שגם הביא מכה בלי כדור לבוריילו במחצית ה1 אבל ניחא..).

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל, יובה קונים משחקים, התירוץ הקבוע כשהעניינים לא הולכים. התרגלנו.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברו כאן על טיאגו סילבה-ברצאלי. היום, מקסס היה טוב משניהם יחד.
    דיברו כאן על מרקיזיו-בואטנג. היום, פירלו ונוצ'רינו המשיכו את העונה הנהדרת שלהם והיו המצטיינים במשחק.

כיף ראות ששלושת הקשרים הטובים באיטליה הם גם אלה שיצעידו את הנבחרת ביורו הקרוב.

7. Rossolevy Member

לדעתי העבירה של וידאל הייתה ברוטאלית אבל לא הייתי נותן עליה כרטיס אדום. צהוב בטוח עם אזהרה אבל כנראה בדקות האחרונות טאליבנטו רצה לפצות על הטעות אז זה מה שהוא עשה. אם כבר עשית טעות אחת גדולה במשחק אז למה עוד אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שופט שודד קבוצה = "עניינים לא הולכים"

קלאסה יובנטינית מהלכת.

מספיק עם זה כבר. רוב מוחלט של האוהדים הנייטרלים שמבינים משהו בכדורגל, ובעיקר בפסיכולוגיה של הכדורגל, יודעים בודאות שאנחנו נשדדנו ושהטעות לטובתנו לא הייתה אמורה להיות רלוונטית בכלל. זה חרא מספיק מצידה של יובנטוס. במקום לשבת בשקט, או חס וחלילה להתנצל, יש לך את החוצפה לרמוז שאנחנו מחפשים תירוצים?

אין דברים כאלה. אחרי היום אוהדי יובנטוס צריכים לשתוק חודש רצוף ולהביע מבט מתנצל בפני כל מי שפונה אליהם. החוצפה...

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק כדי להבהיר- כמובן שמילאן הייתה צריכה להוביל 2-0. אבל אני לא מסכים שהשער שנפסל למאטרי לא מאזן את התקרית, יותם זרק פה הערה שקשה מאוד להוכיח. באותה מידה אני יכול להגיד שאם השער של מאטרי היה מאושר אז היינו בבליץ וזה היה נגמר 4-1, אף קבוצה לא מסוגלת להתמודד איתנו כשאנחנו עם הגל... עם זאת אני שמח שנפסל השער, ניצחון או תיקו לא מוצדק היה מרגיש רע מאוד.
    בכלל, לקרוא לנו גנבים רק בגלל טעות שיפוט אחת? מוגזם, מוגזם...

ולמשחק - בונוצ'י, אלוהים ישמור אותך מאיתנו, איזה טעות אומללה ואופיינית שהובילה לשער הראשון. ולא די בכך, הוא גם הוסיף חטא על פשע כשהסיט את הבעיטה שבופון היה לוקח בקלות. כמו שנאמר? חמור. שלום (שמעתי שיש אורוגוואי סבבה על הספסל) ולא להתראות, ועדיפה שעה אחת קודם. הדקות הראשונות היו שוות ואלמלא המסירה ישירות לרוביניו מילאן לא הייתה מכתיבה את הקצב.
    פירלו במשחק אופייני, מנתב את המשחק שלנו, מחלק את המסירות שצריך, לצידו וידאל היה גם מעולה (אולי למעט הדקות האחרונות, שהבנתי שהוא שיחק בהן פצוע) כשלחץ את מילאן כל הזמן וגם חטף כמה כדורים. אם רק מאטרי ו-ווצ'יניץ' היו מתחילים את המשחק היה לנו הרבה יותר סיכויים לצאת מפה עם ניצחון. לא שיש לי טענות לקוואליירלה, אבל בוריילו? במשחק דינמי שכזה? טיפשות מצד קונטה.

קשה לתאר במילים את מה שאני מרגיש כלפי בונוצ'י עכשיו. פשלה במעמד הזה שורפת אותו לנצח.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

השופט טעה פעמיים נגדינו, גם בגול של מאטרי שנפסל בעבור נבדל שלא היה.

רק שמשום מה את זה הפרשנים של המשחק "שכחו" באורך פלא להזכיר.

ככה זה יותר סקסי מסתבר, לקשר את יובה לשיפוט... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

אני לא מאשים ושורף אותו.
    צריך להאשים את קונטה.
    למה פעם אחר פעם הוא נותן לאפס הזה צ'אנסים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת אם השער של מאטרי?! אתה לא קולט שהטיעונים שלך אנכרוניסטיים?! כל מה שקרה מפסילת השער של מונטארי ואילך לא רלוונטי לכלום. זה לא קיים בכלל בעולם שבו הקוונים לא מקבלים משכורת מאניילי. ישבנו עליכם, לא הייתם במשחק, עלינו ל2-0 ובמצב כזה הייתם צריכים שילוב בין נס והמשחק הכי הירואי בהיסטוריה כדי לחזור מולנו. כל מי שטוען אחרת או שמשקר לעצמו או שלא מכיר את הנפשות הפועלות (ואז בכל מקרה אין לו זכות תגובה).

אתה קורא לזה טעות שיפוט אחת, אני קורא לזה טעות שיפוט שהכריעה את את תוצאה במשחק עונה כשבין שתי הראשונות מפרידה נקודה אחת בלבד. זאת טעות שיכולה להכריע את הסקודטו. תמשיך להתמם, להקטין ראש ולשקר לעצמך ולכל העולם. אין לך בושה.

12. Rossolevy Member

מצטער אבל גם כף רגל אחרי קו הנבדל נחשב... נבדל. חוץ מזה בוא נסכים שהשיפוט כלפי מילאן היה יותר קיצוני היום כי לפחות אצלנו הכדור עבר את הרשת.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעויות שיפוט קורות, אבל בחיים לא ראיתי אותך מגיב כשאתם הייתם בצד השני של המתרס (וקרה הרבה העונה). אין לי ספק שהייתה טעות אומללה של הכוון, אבל הויתור על המשחק החל מהדקה ה-60 הוא גם אשמתנו?

ללכת מושפל? לא יקרה. מה שכן, לא תמצא פה אוהד יובנטוס אחד שבלב שלכם יכול להגיד לך שלא נגרם פה עוול (למילאן, אבל גם ליובה) אבל גם לנו זה קרה לא מעט פעמים העונה ופשוט ממשיכים הלאה.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

---------------------

זוכרים שעד לפני כמה שנים היינו בטוחים שראנוקיה ובונוצ'י יהיו בלמי העתיד של הנבחרת? :aaa031:

15. Rossolevy Member

לצערנו הרב זה היה רק לפני שנה עד שנה וחצי. עכשיו רק צריך לצפות לנס כדי לראות בשנים הקרובות הגנה מספיק חזקה כמו שהגנה איטלקית באמת צריכה להראות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/12