המחזור ה-25 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏21/3/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בזה אני מחזק אותך, חבל שבישראל קול העם שווה גורנישט בגלל שלכמה אנשים יש חיי מותרות.
    חבל.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

...זיכרון קצר ו - 0 מודעות סביבתית.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

- רנה אדלר! לקח גול מדהים, אחד ההצלות הגדולת ביותר שראיתי בחיי, אין דברים כאלו!
    הנה זה:
    http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball_1/bundesliga/diashows_1/25spieltag_0708_~id2274026/fcb-lev-halbzeit_Aufmacher.Xxx

ממרחק אפס, כדור חזק, לא יודע איך הוא הספיק להגיב, מדהים מדהים מדהים!

- לגבי שאלת לאם בצד ימין, יש גם תשובה, הוא פשוט מצויין שם מעבר לבישול השער הנפלא. חייב גם לציין את וואן בומל שכמובן מעורב בשער וכל כדור שהוא מוסר זה סכנה.

- האליפות הקלילה מתקרבת ככל שמס' המחזורים מתדלל לו וכך גם מלכות השערים של לוקה "המלך" טוני.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/08
  4. joe Member

"Abseits position von Lucio " http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. T0XiN Member

אני יודע שזה לא בסדר ואני נגד זה. אבל בתור אחד שהדבר היחיד שהוא רואה ב - TV זה בונדסליגה אני מוכן לשלם את ה"מעט" שהם דורשים. אני באמת שלא רואה שום דבר ב-TV חוץ מכדורגל גרמני וליגת האלופות. אני ממזמן זעקתי לאמא שלי שכדאי לעבור לצלחת לוויין פרטית אבל אם היא לא מוכנה להקשיב ורוצה לשלם 200 ש"ח בסיס + עשרה שקלים לספורט 5+ ועוד 25 שקלים לספורט 5 לייב וגולד מה אני כבר יכול לעשות? ("כן אתה יכול לצפות באינטרנט") בסדר אז אני יכול, אבל אני גם יכול לקחת 35 שקלים מהמשכורת החודשית שלי ולשלם על הדבר היחיד שאני רואה בטלוויזיה. ובטח אתה תגיד,בשנה הבאה יהיו עוד ערוצים ואז תאלץ לשלם כבר 60 שקלים אבל אז באמת אני אגיד די ולא אשלם יותר. כל עוד זה מהכיס שלי וזה לא מוגזם מדי בשבילי אני מוכן לשלם את זה.

6. רפאל Member

להמבורג הגיע פנדל מנגיעת יד... מזל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

כל כך נהנתי מהמשחק של באיירן מינכן היום, תענוג.
    ריברי שחקן השנה לא רק בגרמניה, לדעתי שחקן השנה באירופה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למעט שטוטגארט ובאיירן כל המשחקים היום הסתיימו בתיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

איזה בומבה של פטריץ! יש לשחקן הזה הכל מה שצריך כדי להיות אחד השחקנים הטובים באירופה. כנ"ל גם למריו גומז שכובש בכל מקום על המגרש ( גם אם לפעמים לא לשער הנכון) וכל זה אחרי שכל השבוע הוא לא התאמן, WELTKLASSE http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נקווה שמריו יהיה גם :aaa8: השערים העונה, לפחות תואר אחד לשטוטגארט העונה ( 15 שערים לעומת 16 של טוני, אבל טוני שיחק הרבה יותר מאשר גומז חייבים להגיד).

8. Raulito Madridista

מדהים שבמקום לגמור משחק עם 4-0, באיירן מנצחת בשיניים 2-1. קבלת ההחלטות של שחקני ההתקפה לא תמיד נכונה. לוקה טוני כרגיל ממשיך לכבוש והוא יהיה מלך השערים של הבונדסליגה. השער הראשון של באיירן היה פנטסטי. מדהים לראות את התנועה של כל שחקני באיירן בחלק הקדמי. לברקוזן לא נראתה כקבוצת צמרת והייתה חלשה מאוד בכל הדקות, פרט לאיום אחד שלה שאוליבר קאן הדף בצורה מדהימה עם הרגל. פודולסקי היה מעורר רחמים, שני מצבים של 100% הוא החטיא. הוא סיים את הסיפור בבאיירן אני מניח, וחבל עליו, אני זוכר שהוא הצטיין במונדיאל ודובר עליו כאחד השמות העולים בכדורגל העולמי. אולי עוד ייצא ממנו משהו, הוא חייב לשחק. באיירן שוב מובילה ב7 נקודות על המקום השני(המבורג או ברמן שתשחק מחר) והסיפור גמור, שלא תטעו, באיירן רמה אחת מעל הליגה.

9. דנידין Member

רמה אחת מעל הליגה שזה נוגע לכסף, ומה לעשות הכסף תמיד יעשה את ההבדל תראה מה קרה לכדורגל האנגלי אפילו עם צ'לסי.
    חבל לי שהכסף של באיירן הורס את הליגה שלנו, אבל זה מה יש.
    בכל אופן הקרב על המקום השני מתהדק שגם שטוטגארט פתאום נכנסה לתמונה.
    אנחנו מבחינתנו עם ניצחון מחר יכולים לנגוע כבר במקום השני.

10. Mehmet Member

ניצחון חשוב שמקרב את הבווארים שוב לאליפות, אחרי המעידה בשבוע שעבר. עכשיו אפשר לומר שרוב המשחקים הקשים מאחורינו, בניגוד ליריבות שלנו לצמרת שעוד אמורות לפגוש זו את זו.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בכושר הנוכחי רבותיי גומז יהיה מלך השערים, מכלום הוא עושה שערים, פשוט מדהים.
    אתמול המאזן שלו אגב שער ושני בישולים ( סה"כ העונה בליגה 18 משחקים - 15 שערים, 4 בישולים).

דני, כבר מזמן אמרתי שכל המערכת בבונדסליגה חייבת להשתנות כדי להרגיע את ההונסים למינהם, אבל כל עוד לא תהיה תקרת שכר כלל אירופאית אי אפשר לבוא אליהם בטענות, כי עד כמה שידוע את כל ההון שלהם הם הרוויחו ביושר ( למרות שעם החזיר אי אפשר לדעת..).

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אנחנו לא נביאים וקשה לדעת מי מבניהם יהיה מלך השערים, אבל מה שכן גומז הוא ללא ספק תותח. אם תאבדו אותו אז בכלל אין לכם מה למכור, הוא פשוט מחזיק אתכם בחיים.
    עניין המשחקים הקלים שהיו לכם (יחסית) עד כה משחק תפקיד די גדול בציפיות שלכם לירן. אתם יוצאים עכשיו למסע משחקים מול קבוצות הצמרת ורובם בחוץ, לכן הגשמת המטרה היא אתגר עצום וקשה פי כמה. אתם צריכים רצף ניצחונות על אריות הליגה וזה משימה שקרובה לבלתי אפשרית אפילו לקבוצה כמו באיירן. סביר שגם כמות הכיבושים של גומז תפחת גם היא. על באיירן, המבורג ואחרות לא נותנים יותר רביעיות.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://mediadb.kicker.de/2008/fussball/vereine/l/29.Xxxהרטה ברלין - שאלקה 04

הרטה ושאלקה נפגשות היום בברלין ששתיהן צמודות אחת לשניה בטבלה, בכל אופן בטבלת הסיבוב השני, שתי הקבוצות צברו עד כה 12 נ"ק וכל זאת למרות ששאלקה נוצחה פעמיים יותר מאשר הרטה מה שמן הסתם מעיד על הרבה משחקים ללא הכרעה בה מעורבת הרטה ברלין. מפגשי העבר בין שתי הקבוצות מעידות אבל שתוצאה תיקו נדירה עד בלתי אפשרית, ב 25 המפגשים האחרונים נפרדו הרטה ושאלקה בתיקו רק פעם אחת וזה היה לפני 30 שנה ( 1978) אז 1-1 .

הרטה התייצבה בסיבוב השני, מה שיותר מהכל מעיד על כך המאזן בשש המשחקים האחרונים, הקבוצה מעיר הבירה עם 3 ניצחונות ו 3 תיקו, קרי 6 משחקים ללא הפסד לקבוצתו של לוסייאן פברה המאמן השווצרי שמרגיש עם הזמן טוב מאד בבונדסליגה : " היו לי ולקבוצה שלי הרבה קשיים בהתחלה, היה גם ביקורת גדולה וכבר הספידו אותנו כיורדת בטוחה לליגה השניה, אני משער שזה כבר לא המצב."
    מכה נוראית נחתה על הרטה ברלין שמלך השערים של הקבוצה ואולי השחקן המשמעותי ביותר בקבוצה הצעירה של הרטה מרקו פנטאליץ' נפצע ויעדר מ"ס שבועות.
    פברה יודע שההיעדרות של פנטאליץ כואבת לקבוצה שלו אבל בטוח שגם בלי מרקו הרטה יכולה להמשיך להצליחה :" פציעות זה חלק מהמשחק, יש לנו מ"ס שחקנים שיקבלו הזדמנות ויהיו נחושים לקחת אותה, בזה אני בטוח."
    מי ישחק במקום הסרבי זה עדיין תעלומה, אנדרה לימה הבריזלאי ואוקרונקוו הניגרי נאבקים על המקום של פנטאליץ', פברה יחליט לפני המשחק על מי הוא יסמוך.

גם שאלקה מגיעה למשחק עם כמה פציעות משמעותיות, רקטיץ, קריסטאיץ' ושוב איך לא ווארלה שהיה נראה כבר על דרך המלך אחרי השער בשבוע שעבר אבל שוב בעיית שרירים תמנע ממנו לשחק היום.
    גם בורדון עדיין בספק, כך שהרבה בעיות מדירות שינה מהמאמן מירקו סלומקה. החלטה אחת קיבל כבר סלומקה, אלברט שטרייט שמדוכדך מהמעבר שלו לשאלקה עד כה, יפתח בהרכב.
    שטרייט כבר הצהיר במהלך השבוע שהכל הלך הפוך עד כה אבל הוא משוכנע שהוא יכול להצליח בקבוצתו החדשה.
    סלומקה יודע על הפוטנצייאל של שטרייט :" זה הסיבה שרכשנו אותו, אבל הוא צריך קודם כל אחרי פציעה ארוכה לחזור לפורמה, התאקלמות בקבוצה חדשה אחרי פציעה זה משימה לא קלה".
    מירקו סלומקה ניצח עם שאלקה 3 פעמים מתוך 4 מפגשים את הרטה, המשחק היחידי שלו כמאמן שאלקה בברלין אבל מהווה גם את ההפסד היחידי שלו מול הרטה(ספטמבר 2006 אז 0-2 ).

הרכבים משוערים:
    הרטה ברלין: דרובני - פרידריך, סימוניץ', ואן ברגן - צ'אהד, לוסטנברגר, קאצר, סקצל - רפאל, אברט - אנדרה לימה ...
    שאלקה 04: נוייר - רפיניה, בורדון, ווסטרמן, פנדר - ג'ונס, ארנסט - גרוסמולר, שטרייט - אליטנטופ, קוראני ...

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אהה הליצן התעורר, בוקר טוב סלע.
    אני לא נביא ולא מתיימר להיות, אבל לצאת בהצהרה מטומטמת ועיוורת שוב כאחד שהידע שלו בכדורגל מתרכז בפ.צ הוליווד ולקבוע שלשטוטגרט אין מה למכור בלי גומז אז תרשה לי להחזיר אותך לעונת האליפות,
    שטוטגארט חודשיים בלי גומז עם מאז של 9 משחקים, 6 ניצחונות ו 3 תיקו.
    מה עוד שגומז גם עונה הבאה יהיה בשטוטגארט, אלא אם תגיע הצעה אסטרונמית של מעל ל 30 מיליון יורו וגם אז אני לא יודע, כי לפחות כרגע יש הסכמה בין גומז לשטוטגארט שהוא ישאר עוד עונה אחת לפחות.

קיצר תתעסק בכסף של הונס ותעזוב את הקבוצה שלי שמכלום הצליחו להקים קבוצה מצויינת ששנתיים רצה בצמרת הגרמנית.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הייתי כל כך טוב בהתעסקות בכסף של הונס שתרגלתי על הדרך גם מטמטיקה פשוטה לגבי התחזיות שלך:
    אחרי שתאבדו נקודות במשחקי החוץ במינכן, בהאנובר ובלברקוזן ואולי גם במשחק הבית מול המבורג, נראה איך אתם "שנתיים" קבוצת צמרת, הולך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx