המחזור ה 25 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏8/3/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משחק ללא נצחון, שוב איבוד נקודות ועוד במחזור שברמן ובאיירן נפגשות, הינו חייבים לנצל את זה ולברוח. חבל.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כולם מנסים בכל דרך אפשרית לתת את האליפות לבאיירן.

אה כן, הגיע הזמן שויטק יתקדם עוד צעד אחד קדימה בקריירה. אני לא ממהר לומר באיירן, אבל ברמן או שאלקה עיוורים וטיפשים אם הם לא חושבים בכיוון שלו.

3. Trnado Member

שאלקה מאבדת גובה בקצב והיא עם 50 נקודות כרגע.
    ניצחון של הבווארים מחר ויש מירוץ מרובע לאליפות כשלברמן, שטוטגרט ובאיירן 46 נקודות כ"א.
    לא ברור לי איך באיירן חזרו לתמונה ככה.
    באמת נראה שהאחרות מתאמצות להחזיר אותם לעניינים.

4. Raulito Madridista

באיירן מינכן חייבת לנצח מחר ולשוב לתמונת האליפות, אם באיירן תיקח זה באמת יהיה משהו אדיר, היא כבר הייתה בפער של 12 נקודות. וורדר ברמן ניצחה את סלטה ויש לה תוצאה טובה בכל הקשור לגביע אופ"א. היא הייתה בתקופה רעה אבל היא עדיין קבוצה מסוכנת מאוד עם ההתקפה הטובה ביותר בגרמניה, אני חושב ששחקן המפתח בבאיירן הוא ואן בומל שהרבה מאוד תלוי בקשר המוכשר הזה, הארגריבס לא דומיננטי כמוהו במרכז המגרש. השחקן השני שהרוב תלוי בו זה מקאיי, אם ימשיך את העונה הטובה שלו ויינצל מצבים. באיירן בפורמה לא רעה, היא גם עברה לשלב הבא בליגת האלופות והיא ברבע הגמר, היצפלד כן עשה שינוי בקבוצה ומעניין אם באיירן תצליח לנצח בביתה את ברמן, ולצמק את הפער ל4 נקודות שזה באמת בדיחה לעומת ה-12 שהיו בעבר. בנוסף באיירן תתקרב מאוד למקום השלישי, כי כרגע איפה שהיא נמצאת בעונה הבאה היא בגביע אופ"א אלא אם כן באיירן תזכה בגביע האלופות ולא נראה לי. באיירן צריכה להפעיל לחץ על פרינגס שלא ייקבל יותר מדיי כדורים, וכמובן גם לשתק את דייגו הנפלא מברמן. קלוסה יכול לעשות שער מחצי מצב. ברמן כבר הביכה את באיירן במשחק הקודם בין השתיים וגם בגביע הליגה הגרמני. אני צופה משחק טוב. גם לברמן יש מטרות כמו להיצמד עד רק נקודה משאלקה! רק שלא ייצא תיקו!

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חושב שאתה יכול להוציא את שטוטגארט מהמירוץ היום בשקט.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מבחינתי שטוטגארט לעולם לא היתה מועמדת לאליפות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מחזור מעניין עם לא מעט "משחקי גמר" נגד הירידה.
    דורטמונד מפסידים בצדק (חוץ מקורה שום דבר כמעט) לבוכום בקרב על שש נקודות בתחתית. גקס עם עוד צמד. חלוץ נהדר. השחקנים של דורטמונד פשוט נראים כבויים. מעניין אם דורטמונד יחליפו עוד מאמן העונה. אני במקומם הייתי עושה זאת כמה שיותר מהר.
    שטוטגרט במשחק לא טוב כשהמצטיין שלה הוא... לנגר. השוער המחליף של טימו שפתח היום עקב מחלה של טימו. הוא פשוט הציל אותם לפחות מ - 3 שערים בטוחים. שטוטגרט ביום שחור, גם על המגרש וגם עם הפציעה של גומז שתשבית אותו ל - 6 שבועות. גם טסקי נפצע.
    גם שאלקה במשחק לא טוב. בדקה ה - 4 כבר היה 1:1 אבל אחרי זה המשחק נרגע. שאלקה הגיעו לעוד שני מצבים ממצבים נייחים עד המחצית אבל במחצית השניה כלום. קוראני בכלל לא היה נוכח ודווקא מנואל נוייר שוב מונע הפסד של שאלקה עם 3 הצלות גדולות בדקות האחרונות.
    פיפליצה המסכן. עד שסוף סוף הוא נותן משחק טוב עם הצלות גדולות, כולל פנדל הם מפסידים בבית לאאכן בקרב על שש נקודות. אאכן עם שני נצחונות רצופים. ואם כבר הזכרתם שחקנים שחייבים לעבור לקבוצה יותר גדולה. סרג'יו ראדו מקוטבוס. הלוואי ויבוא אלינו במקום פיזארו.
    מיינץ ממשיכה בדהרה שלה והיא ממשיכה להיות הקבוצה הכי טובה בסיבוב השני.
    גדלבאך בנצחון מאוד חשוב על הרטה האנמית והלוא יציבה. יש להם שחקן שיכול להיות ענק, אינסואה. אבל הוא נעלם ליותר מידי משחקים. אבל כשהוא נותן משחק הוא שחקן נהדר. והתחתית שוב צפופה מתמיד.

ומחר, הקרב הגדול.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לגבי המשחק של דורטמונד נדב,אני לא חושב שאתה טועה,בורוסיה דורטמונד שיחקו לא פחות טוב מבוכום
    והגיעו ללא מעט הזדמנויות כמו הקורה של ואלדז,שתי הבעיטות ליד השער של טינגה ועוד כמה מצבים שנעצרו
    ע''י השוער של בוכום.אני חושב שבוכום זכו היום למשחק קל אפשר להגיד כי דורטמונד פשוט נראים זוועה.

אני לא חושב שהבעיה היא אצל המאמן,הבעיה היא אצל השחקנים שפשוט לא מצליחים ולא רוצים ורובר לא
    נמצא על הדשא בשביל לעשות את מה שהשחקנים לא ממלאים אחרי ההוראות שלו.

9. אפנברג Member

http://thumbs.ebaystatic.com/pict/2301020911796464_1.Xxxhttp://thumbs.ebaystatic.com/pict/2200890493506464_3.Xxx

Bayern Munchen gegen Werder Bremen

Allianz Arena, Munchen

רקע:

איך שגלגל מתהפך לו: 2 הקבוצות היו במצב לא טוב בשבועות האחרונים ולפתע שתיהן במצב רוח מצוין: באיירן אחרי 2 נצחונות בליגה וההעפלה לרבע גמר ליגת האלופות, וברמן אחרי נצחון ביתי על בוכום, שקטע שרשרת של תוצאות לא טובות בליגה, ונצחון חוץ על סלטה ויגו בשמינית גמר גביע אופ"א. לאור 2 תוצאות התיקו של שטוטגרט ושאלקה בסוף השבוע הרי שבאיירן וברמן יכולות לשפר עמדות בצמרת בצורה משמעותית. למרות שברמן הנה הקבוצה שניצחה את באיירן הכי הרבה פעמים בתולדות הבונדסליגה, כאשר המשחק נערך בבירת באוואריה באיירן בדר"כ עושה את העבודה: 27 נצחונות מול 6 הפסדים בלבד לדאבליסטית מול היריבים מצפון גרמניה ו7 תוצאות תיקו.

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinsleiste/bayern_muenchen_28x28.Xxx

מצב רוח מעולה בבירת באוואריה לקראת המשחק הערב: באיירן מגיעה בפורמה מצויינת, כאשר במועדון מהללים את העבודה שהיצפלד עשה מאז חזרתו לקבוצה. היצפלד מאמין שהאוהדים יעודדו כפי שעודדו מול ריאל ויתנו דחיפה לשחקנים. ואן בויטן אומר שלקבוצה יש חשבון לסגור עם ברמן לאחר ההפסד בסיבוב הראשון בווסר שטדיון 3:1. נצחון הערב ובאיירן משתווה בנק' לשטוטגרט שבמקום השלישי ומתקרבת כדי 4 נק' בלבד משאלקה שבפסגה.לרשות אוטמר סגל מלא הערב וייתכן ש"פיזה" יועדף על פני "פולדי" בהרכב הפותח.

http://www.bundesliga.de/media/images/vereinsleiste/bremen_28x28.Xxx

המאמן, תומאס שאף, צופה לחץ כבד של באיירן על קבוצתו וזה יהווה אתגר עבור שחקניו. השוער, טים ויזה, רוצה נצחון שלישי על באיירן העונה, אחרי הנצחון 1:3 בסיבוב הקודם וה0:2 בגמר גביע הליגה לפני פתיחת העונה. הקבוצה במומנטום טוב ולגבי השאלה האם שחקניו לא יהיו עייפים לאחר המשחק מול סלטה ביום חמישי (מה שנתן להם יום מנוחה פחות מאשר לבאיירן, ששיחקה מול ריאל ברביעי) אומר המאמן שהשחקנים קיבלו יום מיוחד רק כדי לנוח ולמשחק כמו שצפוי היום מצפים כל העונה כך שלא תהיה בעיה.

שיהיה לנו Topspiel :aaa031:

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/spieler_06_07/kahn/137/oloei_200.Xxx

קלוזה ללא שער ליגה 525 דקות!! האם דווקא מול קאן הוא ישבור הבצורת?

הרכבים משוערים:

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Lucio, Van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Van Bommel, Demichelis (Hargreaves), Schweinsteiger - Makaay, Pizarro

Werder Bremen: Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Womé - Vranjes - Frings, Jensen - Diego - Klose, Hunt

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובשבת הבאה שאלקה מארחת את שטוטגרט.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המבורג - באייר 04 לברקוזן

המבורג אחרי 4 ניצחונות רצופים, באייר אחרי 2 ניצחונות גדולים על שטוטגארט ושאלקה והפסד שמשאיר סיכוי לגומלין במסגרת גביע אופ"א נגד לאנס נפגשות היום ב AOL ארינה ששתיהן רוצות להמשיך את המומנטום הן מצויות.
    משחק מאד אמוציונאלי לסרגיי ברבארז שהיה לאליל האוהדים בהמבורג בשנים האחרונות לפני שעזב בתום העונה האחרונה ללברקוזן ויפגוש היום את האקסית המיתולוגית שלו.

http://mediadb.kicker.de/2007/fussball/vereine/l/12.Xxx
    המבורג כבר רגילה לזה העונה, שוב חצי מהקאדר הבכיר פצוע, שוב ואן דר ווארט פצוע, אבל איכשהו מאז שהגיע סטיבנס נראה שהמבורג עלתה על דרך המלך. האם סטיבנס והמבורג שלו גם ישארו על הדרך נצטרך לחכות ולראות, לכאן או לכאן המבורג תצטרך להתסדר ללא דמל, אבל, סורין, פילינגר הפצועים, ירולים לא יכול לשחק בשל צהובים וכעבור ואן דר ווארט בספק.
    סטיבנס אבל מסרב להתייחס למי שלא ישחק אלא לאלה שכן ישחקו :" למרות רצף הניצחונות האחרון כולם עדיין מבינים שאנחנו עדיין בתוך המאבק נגד הירידה, אסור לנו לאבד נ"ק בטח ובטח שלא בבית."
    לגבי ואן דר ווארט אמר הבוס של המבורג :" לא נסכן אותו, עדיף שישב משחק אחד בחוץ ויהיה איתנו עד סוף העונה, מאשר שהפציעה שלו תחמיר והוא יעדר עד תום העונה."
    רק סמוך לשעת המשחק אמורה להתקבל ההחלטה האם ואן דר ווארט, שהוא למעשה האחריות של המבורג להצלחה ישחק.

http://mediadb.kicker.de/2007/fussball/vereine/l/9.Xxx
    באייר מגיעה עייפה משהו מהמסע לצרפת, התוצאה לכשעצמה לא רעה, אבל סקיבה וחניכיו מרגישים שללא האדום של הגואי באייר היתה יכולה לצאת לפחות עם תיקו מלאנס. אבל כמו שסקיבה אומר עכשיו זה מאחוריהם :" יש לנו משחק מאד חשוב בהמבורג, אנחנו נמצאים במצב מצויין בטבלה, במיוחד על רקע איבוד הנ"ק של נירנברג והרטה. ניצחון בהמבורג יקרב אותנו צעד נוסף לגביע אופ"א, וזה למעשה המטרה הגדולה שלנו, על לאנס יהיה לנו זמן לחשוב החל היום בלילה."
    סקיבה עדיין לא יודע אם הוא יכול לבנות על הקשר האחורי הוותיק שלו קארסטן רמלאו שנפצע במשחק ביום חמישי מול לאנס, במקרה והוא יעדר יקבל השווצרי הצעיר פרימין שוויגלר את ההזדמנות שלו.

הרכבים משוערים -
    המבורג : רוסט - מהדביקיה, ריינהארדט, מתייסן, בניימין - וויקי, דה יונג, לאס, טרוכובסקי - ואן דר ווארט (ליוביה) - אוליץ ....
    באייר לברקוזן - אדלר - קאסטרו, הגואי, חואן, באביץ - רמלאו (שוויגלר), רולפס - פרייר, שניידר, ברנטה - וורונין..

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חושב שצהלות השמחה של פרינגס בסוף רק מלמדות אותנו על הלך המשחק.
    1-1 שהוא כולו ניצחון של ברמן. באיירן היתה לאורך כל המשחק הקבוצה הדומיננטית הקבוצה הטובה יותר, היא גם הובילה בצדק ואז משום מקום רוזנברג בחצי שער חצי פאוול מחזיר את ברמן למשחק.
    באיירן היתה חייבת לנצח במשחק.

ברמן מבחינתה יכולה להיות מרוצה מאד, בלי קלוזה במשחק חוץ אצל הדאבלסטית שמשאיר אותה בפער של 3 נ"ק מבאיירן ומשאיר את הסטטוס קוו בינה לבין שאלקה.

גם המבורג ולברקוזן מסיימות בתיקו אפס שלא ממש עוזר לאף אחת מהן.

13. נעם Member

גנבנו תיקו איזה אושר ולא הפסדנו לביירן (היום בפוקס) כבר 4 משחקים רצופים נראה לי אפילו 5.

בכל מקרה זה לא קצת תמוה שסניול מקבל צהוב שני ולא מורחק?!?!?!?!?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

האחד על הדבר המכוער שהוא עשה לשולץ ששווה אדום דרך אגב, והשני על בלימת המתפרצת...
    רק אני שמתי לב לזה?

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן,ואן דר וארט שיחק בסוף?

15. joe Member

הוא לא קיבל צהוב כשהוא בלם את המתפרצת...