המחזור ה-24 של הסרייה A :: אינטר ורומא נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/2/11.

1. Muurad Member

במסגרת התודות משבוע שעבר, עכשיו הזמן להודות לג'נואה, עם ד"ש חם לפלורו פלורס! אומנם נאפולי ואל מאטאדור ממשיכים לדהור קדימה, אבל עדיין.

עם אבל הרננדס שחוזר אחרי כמה חודשים טובים של העדרות וכובש כמו גדול זה נראה כמו מחזור מושלם,רק לא לפשל היום מול רומא.. חייבים ניצחון היום ואנחנו בהחלט בחזרה על הסוס... FORZA INTER.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  2. Carlo Zampa Member

אני בדר"כ עם ראניירי כשהוא מחליט להכניס את מנז במחצית השנייה, אבל במשחק כזה גדול עם חשיבות זה יכול ללכת לפח מוקדם מדי, אני לא רואה את ההתקפה שלנו דוהרת בלי מנז בסן סירו, חייבים אלמנט של מהירות. אינטר יבואו באטרף וילחצו מהתחלה ועד שמנז כבר יכנס זה יכול להיגמר וזה הפחד שלי.
    תוצאות טובות עד כה, תיקו ואני מסופק מאוד.

נאפולי מתנהגת כמו קבוצה גדולה. יש לה את הנפילות שלה אבל במקום שהיא תמשיך להדרדר כמו קבוצה קטנה היא אוספת את עצמה וממשיכה להיות דומיננטית נגד הקטנות, זה אופי של קבוצה גדולה. הם ממשיכים ובינתיים רק 3 נקודות ממילאן.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו זוכר מתי בפעם האחרונה הפסדנו במיאצה לאינטר במשחק ליגה?

4. Muurad Member

מזמן.. לפי הזיכרון שלי נראה לי שהאחרון היה ב-05 שזכור לי בגלל הצמד של מיכאלוביץ', שניהם מבעיטות חופשיות... לא חושב שניצחנו אותכם במיאצה אחרי.. רק תוצאות תיקו והפסדים.

אתם בהחלט כבשה שחורה בשבילנו.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבוד נקודות מיותר של מילאן היום. לא יצא לי לראות את המחצית הראשונה אבל ממה שראיתי אלגרי אחראי לתיקו שבעיני הוא כמו הפסד. מה ההיגיון בלפתוח עם שלושה קשרים אחוריים? מרקל, שלו יכולות התקפיות טובות היה צריך לפתוח במקום ואן בומל. בדיוק בגלל זה התנגדתי לרכישתו של ההולנדי כי מרקל (ועוד מעט גם שטראסר) ידחקו לשולי הספסל במקום שיתפתחו. היה ראוי לעלות עם עמנולסון במקום בונרה. מול אחת ההתקפות החלשות בליגה לא היה מזיק לנסות את אורבי בהגנה שיכולתיו ההתקפיות לא היו בחיים לבונרה. מעבר לכך, בלתי נתפס שמילאן ששואפת לאליפות וזקוקה לניצחון לא מבצעת חילוף שלישי כאילו מה שלא קרה 90 דקות יקרה פתאום בתוספת הזמן. מרקל היה על הספסל ובמקרה כזה אפילו סיידורף עדיף על אחד הגרזנים. בקצב הזה אינטר תצמצם את הפער ואז הלחץ יגבר ולמאמן חסר ניסיון כמו אלגרי יהיה קשה יותר. האמת מרה והיא שמילאן תלויה בזלאטן באופן מובהק וכשהוא לא בשיאו אין סיכוי שהקבוצה תנצח.
    נותר לקוות שרומא תיקח הלילה את שלוש הנקודות מהסן סירו.

6. 亚历山大帕托 Member

יופי, גאון. הנאחס הכי גדול שיכולת לעשות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לא, זה לא היה בקטע מתנשא, באמת לא זכרתי.

צודק. הייתי בטוח שזה היה בגביע.

8. 亚历山大帕托 Member

הבנתי שלא מתנשא, אבל ברגע שמזכירים סטטיסטיקות כאלה... הכי מנחס!

9. עודד (אוהד הצלחות) Member

אלגרי חושב שהציפיות במילאן זה כמו בקליארי, אין לי הסבר אחר. איך לעזאזל הוא נשאר עם חילוף בסוף? איך הוא תמיד יכניס שחקן התקפי במקום שחקן התקפי אחר, במקום לחזק את ההתקפה? בסוף העונה, כשירצו לתלות אותו
    הוא לא יבין למה, כי באמת מקום 3 זה הישג מדהים לקליארי

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההסבר הזה כל כך חד, מעמיק ומעשיר את הדעת שאין שום צורך בהסבר אחר.

לפי רומאניוז, ראניירי יפתח עם מנז מאחורי ווצ'יניץ' ובוריילו. לא יודע אם זה הדבר הנכון לעשות מאחר והשחקן הכי התקפי על הספסל יהיה רודריגו טאדיי.
    באינטר - זאנטי יחליף את המתאגרף בצד שמאל של ההגנה וחארג'ה יפתח בקישור לצד מוטה וקמביאסו.

edit :
    הרכבים רשמיים :
    1 Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia, 2 Cordoba, 4 Zanetti; 15 Kharja, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 7 Pazzini, 9 Eto'o
    bench: 12 Castellazzi, 20 Obi, 22 Milito, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55
    Nagatomo

27 Julio Sergio; 77 Cassetti, 29 N Burdisso, 4 Juan, 17 Riise; 20 Perrotta, 16 De Rossi, 30 Simplicio, 94 Menez; 22 Borriello, 9 Vucinic
    bench: 32 Doni, 3 Castellini, 11 Taddei, 15 Loria, 23 Greco, 33 Brighi, 87 Rosi

למעט מקסס, פיזארו וטוטי זה ההרכב הכי חזק של רומא העונה. הספסל לעומת זאת נורא עצוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/2/11
  11. Muurad Member

הרכב מצויין שלנו... לא הייתי משנה בו שום דבר.

12. Muurad Member

HE'S BACK!

איזה שער של סניידר

13. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx למוטה! למד משהו מאותו המקרה...

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01626/motta_busquets_1626048c.Xxx

טפו בלאט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/2/11
  14. Muurad Member

משחק לא נורמלי.

לווין בן זונה! החמצנו את הגול!

אוי ג'וליו סרג'יו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx מצא את ההבדלים בינו לבין הג'וליו מהעבר השני, השוער הכי טוב בעולם אגב.

המחצית הכי טובה של כדורגל שראיתי השנה, הכל כולל הכל.. מדהים.

15. Muurad Member

כל מי שהחמיץ את המחצית הזאת ההפסד כולו שלו.. פשוט משחק ענק.

ליאו חייב במחצית לכתוב בענק על הלוח "SHOOT THE BALL" כי סרג'יו לא עושה סימנים של שוער שאשכרה יכול לתפוס כדור היום.. יש לי תחושה של שער מריבאונד של פאציני במחצית השנייה.

הנאה צרופה מהמשחק ומההתקפה שלנו, ההגנה מהצד השני על הפנים. בהנהגת קורדובה וראנוקיה.

כל השאר מצויינים, כולל חארג'ה אגב שכהוא לא צריך למסור יותר מידי ויש את ווסלי שלוקח את הנטל הזה ממנו משחק מצויין, לפחות במשחק היום.. העזרה שלו בהגנה מצויינת.