המחזור ה-24 של הסרייה A :: אינטר ורומא נפגשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏5/2/11.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק היום אני לא אלך לצפות, ובמקום זה יתעדכן בסוף הדרבי על התוצאה במחצית וישתדל את הדקות האחרונות איפשהו.
    לא חושב שבניגוד להמון משחקים שלנו נגד אינטר, המשחק היום הוא נקודת תפנית. באליפות לא נזכה, למרות שלרומא יש סגל כישרוני ומגובש שתחת ראניירי מוציא מעצמו 100%. אני עם הפנים לצ'מפיונס וביום שאחרי עם הפנים לעונה הבאה, אני באמת מאמין שתחת בעלים חזק כלכלית כמו דיבאנטו אנחנו יכולים לעשות את הפוש הזה מ'כמעט' ו'מקום שני' לסקודטו, או לפחות לתחרות אמיתית עליו ולא כמו בשנים הקודמות, שבסופו של דבר כמעט אף אחד לא האמין שנזכה באליפות.

אנחנו באים בלי טוטי(שפעת) ובלי מקסס(מורחק), בורדיסו עוד יכול למלא את החלל של השני אבל במשחקים האלה טוטי תמיד יהיה חסר, אפילו אם זה יהיה לחצי השעה האחרונה. תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא רק אני מתייחס למשחק הזה באובר אדישות אלא גם התקשורת האיטלקית.

2. 亚历山大帕托 Member

GENOA: Eduardo; Mesto Dainelli Kaladze Criscito; Konko Kucka Milanetto Rossi; Floro Flores Destro

MILAN: Abbiati; Oddo Thiago Silva Yepes Bonera; Gattuso Van Bommel Flamini; Robinho; Ibrahimovic Pato

היום פאטו מתפוצץ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שמתיאה דסטרו לא ישכח איפה הוא גדל ושיתן איזה גול-שניים כמו שהיה רגיל לעשות בדרבים,שחקן מצוין.

4. עודד (אוהד הצלחות) Member

צריך לעשות משהו עם המאמנים האיטלקים המטומטמים האלה. מרקל הרשים, הוא קשר עם אופי התקפי, אבל לא! עדיף לתת לשלושה קשרים הגנתיים לשחק ולא חס וחלילה לשחקן צעיר, הוא עוד יפשל. אבל רגע, הוא כבר שיחק והרשים... בונרה ואודם, עוד תקלה. לאודו תכלס אין אפשרות אחרת, אבל עמנואלסון עם רגל שמאל ועם תרומה התקפית בטוח עדיף על בונרה, שלא תורם כלום בהתקפה, ובינינו- גם בהגנה.

איף פאטו יתפוצץ בדיוק? אין אף אחד שיניע למילאן את המשחק

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/11
  5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.sportinglife.com/10/04/330/Antonio-Di-Natale-for-Udinese-v-Bologna-2010_2443843.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ מטרה במובן של חלוץ 9 פיזי או חלוץ ציר. די-נטאלה לא ממש עונה על ההגדרה הזאת...

לרוביניו אסור להיכנס לרחבה. אסור. נזק!

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה גול אדיר של אמאורי.

ולאוהדי מילאן שבוכים פה על השופטים...לא הייתה נגיעת יד ברורה ברחבה שלכם נכון?סתם דמיינו את זה.

8. 亚历山大帕托 Member

http://img3.imageshack.us/img3/9947/eptsportssowexperts1396.Xxx

זלאטן הוציא לו את הכדור בתיקול נקי!!! איזו חארטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/2/11
  9. Muurad Member

קאבאני בלתי ניתן לעצירה.. שער מספר 18.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

3 שערים ב5 דקות זה סוג של שיא לא? זאת הפאלרמו הכי טובה בהיסטוריה.

רק לא הבנתי למה לפתוח עם קסאמי וכאשר שום דבר לא הולך להכניס את אילצ'יץ'? אם קיבל מנוחה אז היה מקום לפתוח עם הרננדז. בנתיים שני אלה באטרף על המגרש וזה לא יגמר "רק" ברביעיה.

11. Carlo Zampa Member

מחזור לא משהו עד עכשיו אבל משחק מדהים בין לצ'ה לפאלרמו. מ2-1 בדקה ה50 4-2 לפאלרמו...
    כל שנייה חצוצרות בערוץ raitalia http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בינתיים הולך טוב כשמילאן והאנטישמים מאבדים את עצמם, רומא יודעת לשחק מצוין בסן סירו אבל אינטר במומנטום פשוט שונה ואני ממש לא אופטימי. חבל שמנז לא פותח!!

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראניירי טוען שהטרידנטה לא יכול לעבוד בלי טוטי. לדעתי הוא סתם מפחד לפתוח עם שלישיה התקפית. ולמרות זאת, צריך מישהו שיעלה במחצית השניה וישנה את המשחק במידת הצורך. טוטי חולה ובוריילו פשוט לא יכול לעשות את זה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע למה אבל ראיתי בולוניה - קאטאניה, גם נרדמתי עוד לפני סיום המשחק (יותר עייפות מאשר אשמת המשחק עצמו) ובכלל לא שמתי לב שקאטאניה ב-10 שחקנים. אז כנראה שאני לא בדיוק האדם האידיאלי לתת הערות אבל אני אתיימר בכל זאת:

סקלוטו של קאטאניה זה הילד המבטיח ששיחק בצעירה? נראה מגושם לאללה ולא הבנתי בכלל מה הוא עושה על המגרש. בדיעבד, אני מבין שבעקבות האדום הוא שיחק בעמדה אחורית יותר על הקו והיה צריך לסגור יותר שטחים, אבל גם ככה הוא היה רחוק מאוד מלהרשים והיה בין החלשים במגרש.

אל רוסו פרס - כמה מעט כדורגל, לא להאמין שהוא היה מהבולטים בתפקידו במונדיאל, ככה הרבה נשמה. מתי שהוא לא מתקל הוא פשוט לא נראה כמו שחקן כדורגל, הוא לא מחזיק את עצמו ככזה, הגישה שלו לכדור הזויה וגם משהו בהבעות פנים משדר ליגה חובבנית. פשוט מת עליו.

סילבסטרה, בלם נהדר שלא ברור לי למה הוא כ"כ הרבה זמן בקבוצה הקטנה מלבד החשש צאת "לחו"ל" כמובן. השותף שלו, ספוז'י, בדיוק ההפך.

שופט נוראי, בדקות הערניות שלי הוא גרם לי תחושת מועקה קשה. גם ככה המשחק לא זרם יותר מדי אבל הוא התעקש לעצור אותו כל שנייה.

BERGEEEEEEESSSSSSSSIOOOOOOO BBBBEEEEEERRRRRRRGGGGGGEEEEEESSSIIIOOOO

תעירו אותי שהמלבין יכנס לפעולה ויציל את הקבוצה השבלונית הזאת...

14. המבין Member

אנחנו עוד נאבד את האליפות בסוף למרות הפער שהיה. חייבים להחזיק אצבעות לרומא היום.

15. AS R Member

טוב, נקווה שכשמנז ייכנס במחצית השנייה זה לא יהיה כשרומא כבר תהיה בפיגור...

נאפולי נראית כרגע הרבה יותר מרשימה ממילאן. בקצב הזה של יש לה סיכוי לעשות עונה גדולה. הבעיה אצל נאפולי היא שהכל תלוי בקבאני.