המחזור ה-24 לעונת 23/24 של ה-Serie A: רומא - אינטר ומילאן - נאפולי במוקד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏9/2/24.

1. SerieA Il Capitano

להיפך, אני חושב שעם אלגרי יש לכם סיכוי טוב יותר לזכות בליגה מאשר עם מאמן שאף פעם לא זכה בה.

תביאו את מוטה, דה זרבי או איטליאנו ואני משוכנע שהאלופה תהיה אינטר או מילאן בשנה הבאה.

דה זרבי בכלל יהיה טוב ליריבות, תקבלו רביעייה בבית אבל העיקר שתשחקו התקפי. אני משוכנע שאותו גם אתה לא רוצה.

2. Don Joan Roman Member

כן כי אף פעם, מעולם, בשום שלב בהיסטוריה לא קרה שמאמן זכה באליפות ראשונה בקריירה שלו, אלגרי נולד עם 6 אליפויות.

שלוש שנים לא זכינו איתו בכלום, שיחקנו כדורגל מזוויע אבל בעונה הבאה, שם נזכה באליפות, נשחק כדורגל טוב, כן אח שלי, העולם גם שטוח כנראה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/24
  3. SerieA Il Capitano

בוודאי שיכול להיות שמוטה יגיעו ותזכו באליפות.

אבל רק אם תשפרו את הסגל. מוטה לא ישיג תוצאות טובות מאלגרי עם הסגל הנוכחי.

4. Don Joan Roman Member

הסגל יצטרך להשתפר זה ברור אבל יותר חשוב שהסגנון ישתפר כי הוא אוטומטית ישדרג את הקבוצה

5. DRORIKO Member

אני רוצה לראות איך היית מגיב אם המאמן שלך נגד אודינזה בבית היה שם את ילדיז על הספסל כי הוא וקייזה ביחד זה הרפתקני מדי בשבילו(אבל לפתוח עם אלכס סנדרו זה לא הרפתקני) שהחליט שלא צריך אגף ימין כי אגף שמאל לבד זה מספיק. את אינזגי פירקת בזמנו על הרבה פחות מזה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה הרבה פחות מזה?

7. DRORIKO Member

בעונה שעברה ביקרת אותו המון, ולא שהוא היה מושלם אבל הוא הוביל אותך לגמר אלופות, ואני לא צריך להזכיר לך מה יובה עשתה באותו מפעל.

8. Don Joan Roman Member

מול אמפולי בבית זה היה יותר בזיוני עם מיליק מבחירה, זה גם אגב המשחק ששינה את המומנטום של הקבוצה, הבחירות המוטרפות של אלגרי הובילו למשברון הזה, מאמן מפגר וגרוע. אינזאגי והוא לא באותו מקצוע בכלל כיום.

9. DRORIKO Member

את המשחק נגד אמפולי לא ראיתי, התייחסתי רק למשחק שראיתי אתמול. אבל אתה צודק כמובן.

10. Don Joan Roman Member

הוא מטורף משגעון גדלות, אין לי שום הסבר אחר להחלטות שלו. אתמול בדקה 82 קמביאסו נתן כדור אדיר ליאלדיז שפספס במילימטר, מה עשה הגאון בתגובה? נתן לו עוד דקה והחליף אותו בעוד סנדרו השלים 90 דקות, בזמן פיגור! גם לא מבין בשביל מה הבאנו את אלקראז, כדי שייובש על הספסל בזמן שמקני, ראביו ולוקאטלי מסריחים את הדשא? "מאמן" זבל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@DRORIKO

כשאינזאגי העפיל לגמר ליגת האלופות לא ביקרתי אותו. לעומת זאת, כשהקבוצה הייתה במרחק דו ספרתי מהמקום הראשון למרות סגל ששווה יותר מזה, אכן ביקרתי. לגיטימי. אני אמרתי שלדעתי הוא לא מתאים לאמן את אינטר, בדיעבד טעיתי וגם לא טעיתי. טעיתי כי העובדות מוכיחות שהוא ראוי, אבל לא טעיתי כי גם במועדון עצמו אומרים שההעפלה לגמר האלופות הייתה משמעותית מאוד לכולם. אבל בגדול טעיתי ואין לי בעיה להגיד זאת.

ואני לא חושב שיש פה אחד שאומר שהביקורת על אלגרי לא מוצדקת. לא חושב גם שיש פה אחד שיגיד "וואלה אין סיבה שילך בקיץ". אני כן חושב שה*תוצאות העונה ביחס לרמת הסגל הן טובות ואף יותר מזה*. לא מתווכח על איכות הכדורגל.

יכול להיות שיש לנו פערים בתפיסה לגבי רמת הסגל של יובה, אבל לדעתי היא נחותה משמעותית מאינטר ולא רק ממנה. זה שהיא במפעל אחד אכן מצמצם את ההשפעה של מחסור בעומק איכותי, אבל זה לא סותר שקיים כזה.

ואגב, עם הרזומה של אלגרי אי אפשר להתווכח. המאמן הכי מצליח באיטליה בטווח של עשור אחורה. להגיד שהוא יכול לקחת קבוצה לאליפות זה לא הזיה.

12. DRORIKO Member

@EO11
    אני אתן לך את דעתי האישית על הסגל. אני חושב שהמקום היחיד שצריך חיזוק זה הקישור. ולא שזה קישור גרוע אבל הוא צריך שדרוג, וגם ההשעיה של פג׳ולי לא עוזרת. יש לנו הגנה והתקפה נהדרות, ואין לי תלונות עליהם. וגם לגבי הקישור, הבאת שחקן שאמור להוסיף יצירתיות שחסרה שם, תנו לו לשחק! בשביל מה הבאת אותו?

13. Don Joan Roman Member

הפסקה האחרונה מספרת הכל. בדיוק כמו אלגרי, גם אתה נותן לעבר יותר מדי משמעות. אלגרי של הקדנציה השנייה ביובה לא יכול לקחת אותה לאליפות, איך אני יודע? שלוש עונות הוא רחוק מאוד ממאבק מינימלי ואנחנו כן מדברים על איכות הכדורגל, זה חלק בלתי נפרד מעבודתו של מאמן, בטח זה שמרוויח יותר מכולם בפער משמעותי.

אי אפשר גם לא לזכות בכלום, גם לשחק זוועה, גם להוריד את הערך של השחקנים וגם לומר שהוא עושה עבודה טובה. מי שעושה עבודה טובה משיג לפחות 2 מתוך 3 הדברים שרשמתי.

14. Don Joan Roman Member

מדברים הרבה על הקישור של יובה וזה נכון שהוא נחות משל אינטר (ומלבד בארלה גם זה יותר בגלל אינזאגי מאשר בגלל השחקנים) אבל איך זה מצדיק מה שאנחנו רואים כל שבוע מול קבוצות שהן לא אינטר ולא מילאן זה אני לא מבין. או של-19 קבוצות הליגה יש קישור יותר איכותי משל יובה

15. Don Joan Roman Member

אגב פירלו צבר בשלב הזה של העונה 4 נקודות פחות מאלגרי ועלה לשמינית האלופות עם סגל שאגרי קבע כפחות איכותי (אחרת למה דחף למכירת קולוסבסקי ולא התעקש על דיבאלה?) מזה של אלגרי השנה, הרוויח בערך 2/7 מאלגרי וזה בעונה הראשונה שלו כמאמן ומבלי להיות בקבוצה 3 שנים, עד כדי כך אלגרי "המדהים" מוצלח.