המחזור ה-24 לעונת 23/24 של ה-Serie A: רומא - אינטר ומילאן - נאפולי במוקד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏9/2/24.

1. Don Joan Roman Member

האולטראס תמך בו מאוד כשהייתה ההנהלה הקודמת, כעת זה שונה אבל ביובה לא באמת סופרים את דעת הקהל אלא את הנושא הכלכלי והתדמיתי, על כך עתידו של המאמן הגרוע והיקר בליגה יוכרע.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם הוא היה לוקח 70/72 אז זו כנראה הייתה האליפות הכי דומיננטית בהיסטוריה של הכדורגל האיטלקי. 74% הצלחה זה לא משהו שניתן לזלזל בו גם אם יש מספר פרמטרים אחרים שאפשר למדוד לרעתו של אלגרי. אני מסכים עם אסף שהסגל של יובה לא שווה יותר מזה ושוב, אפשר לטעון שאלגרי הוא זה שבנה את הסגל ואחראי על כך, אבל ליובה היו בעיות בסגל עוד לפני אלגרי ובשביל זה הביאו בקיץ את ג'ונטולי מנאפולי.

3. Don Joan Roman Member

נכון ורק דומיננטיות ברמה כזו יכולה להצדיק את הזוועות שיובה מציגה לאוהדים שלה בכל שבוע. 74% הצלחה זה נחמד, לא מצדיק את רמת הכדורגל וזה הבסיס להכל.

לגבי רמת הסגל אני חושב שהוא שווה כדורגל הרבה יותר איכותי ויותר יזמי שיכול להביא ליותר נקודות וליותר הנאה, על זה אנחנו מדברים, על זה אנחנו מתלוננים. אי אפשר שגם ההישגיות תהיה בינונית וגם האיכות תהיה מזוויעה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בשבילך לא. בשביל אוהדים שמבחינתם התוצאה חשובה ביותר והשאר משני, אז עד השבועיים האחרונים אלגרי היה בסדר גמור. זה ההבדל בינו לבין מוריניו, שעם סגל איכותי ועמוק גם הציג כדורגל מסריח וגם לא הביא תוצאות.

5. Don Joan Roman Member

מוריניו הלך הביתה, אלגרי עוד פה, יחי ההבדל הקטן.
    עכשיו, אני דווקא כן חושב שלשחק "יפה" ולא לנצח זה מחטיא את המטרה ובהחלט התוצאה היא הדבר הכי חשוב אבל יש בעיה אחת: אין ביובה של אלגרי שום תוצאה חוץ מדיכאון מתמשך.

התוצאה חשובה יותר מהכל כשהיא מביאה אליפויות ותארים, כשהיא מביאה מקום שני במרחק דו ספרתי גם בשביל אדם כמוני שהתוצאה חשובה לו יותר מהכל זה סבל עצום לראות את יובנטוס של אלגרי.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי אלגרי, בניגוד למוריניו, מביא תוצאות. התעלמות מזה לא תהפוך את המציאות לאחרת. עד לפני שבועיים הוא היה צמוד לאינטר בטבלה, זה משהו שאפשר להתווכח עליו? היית מפטר מאמן בסיטואציה כזו? יש מישהו שכן?

בדיוק על אותו משקל אי אפשר להגיד "פער דו ספרתי" כי שוב, זה משהו שקרה רק בשבועיים האחרונים (וההפרש עדיין חד ספרתי). אם זה היה המצב כל העונה, יכול להיות שההנהלה של יובה הייתה מגיבה אחרת (סביר מאוד שלא).

7. Don Joan Roman Member

איזה תוצאות אלגרי מביא? בוא תאמר לי בבקשה במה זכינו איתו מאז שחזר?

אגב אני לא מדבר על ההנהלה של יובה, אותה נשפוט בקיץ, אני מדבר על הטיעונים שלכם בעד אלגרי.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז מבחינתך אם הוא מביא את הקופה איטליה בסיום העונה הוא צריך להישאר?

9. Don Joan Roman Member

לא כי קופה איטליה 1 בשלוש שנים זה לא להביא תארים ולא להביא תוצאות. פירלו הביא כפול מזה בשנה אחת.

להביא תוצאות זה 2 או 3 גביעים, 2 או 3 סופר קאפ ושלוש עונות של מאבקים עד הרגע האחרון על האליפות, זה המינימום כדי שנוכל לטעון על כך שלמרות איכות הכדורגל יש הישגיות.

שנינו יודעים שזה לא המצב, לכן אין פה לא הישגיות ולא איכות כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/24
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

׳האם מאמן אחר היה משיג 53 נקודות׳ - זו פריזמה צרה מדי מדי לשאלה הזו.

מה יובנטוס הייתה עושה עם ה9(זכרתי 12 אבל מוצא עכשיו נתונים רק על 9) מליון אירו האלה לעונה(תקציב של 36 מליון אירו על ארבע שנים) במקום?

האם לא היינו מגיעים למצב שבו יש תשתית לקבוצה טובה יותר שיכולה גם לרדוף אחרי תארים באמת?

הרי ברור שגם שנה הבאה עם אלגרי לא נהיה מועמדים לאליפות, וגם השנה ׳רגועה׳ רק בזכות זה שהעיפו אותנו מהאלופות, אחרת שוב היינו מדברים על קטסטרופה.

ולהתייחס גם ספציפית לשאלה, אם טודור או מוטה היו מביאים אותנו למקום רביעי ולא שני, אבל אם כדורגל ורמת אימון שיאפשרו שנה הבאה אולי להתחרות על תארים ולא להיות שק אשפתות בצ׳מפיונס- זה לחלוטין שווה את זה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. SerieA Il Capitano

נקודה מצוינת, לא חשבתי עליה.

אני לא בטוח שזה כ״כ ברור. עם קיץ איכותי שבו תביאו מספר שחקנים, פלוס שיפור של יילדיז, קמביאזו, קייזה, פאג׳ולו שיחזור ומירטי, לא בטוח שלא תתמודדו על אליפות.

אני גם לא משוכנע שתהיו שק אשפתות בצ׳מפיונס.

12. Don Joan Roman Member

נוסיף שאלגרי לא קידם אף שחקן מלבד ראביו במשך 3 שנים (ההפך שחקנים רק חוו רגרסיה), הוביל את המועדון להארכת חוזה אוטומטית לשחקן הכי גרוע בקבוצה (סנדרו) בגלל הבחירות המקצועיות המפוקפקות שלו ובכך גם פגע ביכולות הכלכליות של המועדון.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Bianconeri פה אתה כבר מתייחס לשאלה האם היה כדאי להחתים את אלגרי מלכתחילה. ברגע שהוחתם, צריך להבין שפיטורים שלו + הצוות מול הבאת מאמן חדש + צוות משלו, זו התקלה רצינית לתקציב של יובה. זה לא +9 מיליון אירו שמתפנים, אלא +9 מיליון שאתה משלם לאוויר. שנה שעברה היה ברור שהוא נשאר רק בגלל הקושי הפיננסי של הקבוצה לפטר אותו.

מסכים עם אסף שעם חיזוק ראוי לסגל אפשר להתמודד על אליפות גם עם אלגרי. אני חושב שיש פה יותר מדי דיבור על אלגרי ופחות על מה ההנהלה עשתה כדי להציב לו את הסגל הטוב ביותר לרוץ קדימה. כל מה שאנחנו מדברים פה זה תוצר של ההתנהלות של אניילי החל מעסקת רונאלדו ואילך. השאלה כמה זמן יקח לתקן את זה.

14. Don Joan Roman Member

אנחנו שק אשפתות מבחינת יכולת בליגה, אז בצמפיונס לא נהיה? ונגעת פה בעוד נקודה: חוץ מראביו אלגרי לא קידם אף שחקן, יותר מכך הוא הוביל אותם לרגרסיה ולירידת ערך (בעוד מי שעזב עלה בערכו) כך שגם הטיעון הזה נןפל.

ההסבר היחיד שלי לכך שאתה כל כך מחזיק מאלגרי זה שפשוט כיף לך שאתה יכול לטייל לך לתארים בזמן שיובנטוס מטיילת לשום מקום.

15. Don Joan Roman Member

ההנהלה עבדה בצמוד איתו, הסגל בזה הוא גם עליו. ההתעלמות מכשרונות זה עליו, ההידבקות בסנדרו ובדה שיליו זה גם עליו, הרס המומנטום האחרון זה גם עליו, הוא אשם לא פחות מההנהלה הקודמת, ההבדל הוא שהם כבר לא פה, הוא כן פה.

הסגל שלו הוא טוב ועמוק יחסית עבור קבוצה שמשחקת רק במפעל אחד, לעומת זאת הסגנון שלו, לא.