המחזור ה-24:: השואו של בארסה. הצגה גדולה נגד סלטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏13/2/16.

1. avicii Member

אם אני לא טועה,זה חוקי רק כאשר הכדור הולך קדימה או לצד באותו הקו,כלומר הוא לא יכול למסור אחורה.

2. doundoun Member

שער חוקי למהדרין לפי כללי החוקה.

"הבעיטה מבוצעת מנקודה במרכז הרחבה, הנמצאת במרחק אחד עשר מטרים מהשער, ובעת ביצועה רשאים להמצא בתוך רחבת ה-16 רק השחקן שנבחר לבצע את בעיטת העונשין ושוער הקבוצה שנענשה. בנוסף, כמו בכל בעיטה חופשית, על שאר השחקנים לעמוד במרחק של לפחות 9.15 מטרים מהכדור בזמן הבעיטה. לשם כך מסומן על הדשא מחוץ לרחבה קו מעגלי ברדיוס של 9.15 מטר מנקודת הפנדל. לשוער מותר לנוע על קו השער, אך אסור לו לצאת משערו לפני הבעיטה. מרגע שבוצעה הבעיטה, מותר לכל השחקנים להיכנס אל תוך רחבת ה-16 והמשחק ממשיך כרגיל, מה שמאפשר לשחקנים לבעוט בכדור שנהדף על ידי השוער או ניתז מקורות או משקוף השער. לשחקן שביצע את בעיטת העונשין אסור לגעת בו שוב לפני שנגע בו שחקן אחר. השחקן הבועט רשאי למסור את הכדור לאחד מחבריו לקבוצה, כל עוד המסירה קירבה את הכדור לשער ולא בוצעה לאחור. אפשרות זו פחות שכיחה בשל אי יעילותה, שכן עדיף לבצע בעיטה ישירה."

3. doundoun Member

4. avicii Member

אם יש תקשורת אירופאית שדומה לתקשורת הגרועה של ישראל,אז זו התקשורת הספרדית.
    מדברים על הפנדל של מסי כחוסר כבוד כלפי סלטה,בזמן שהשחקנים והמאמן של סלטה אמרו בעצמם שלא הרגישו חוסר כבוד.

5. Civil Anti Madridista

מילא זה, מדרידיסטה היו קצת יותר יצירתיים ומבחינתם יש כותרת למשחק שלשום - מסי פחד להחמיץ עוד פנדל.

doundoun אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/s720x720/12717917_10153810005723190_4783011195988798253_n.Xxx?oh=b58730055d9ac903c5cde4ea32a68985&oe=57259778

זו משנתי בנוגע לפנדל, לא מבין את האוננות על בארסה. גם ארסנל עשו את זה לפני למעלה מעשור אגב.
    מבחינת כדורגל נטו, במחצית עוד היה 1:1 והיו עצבים, אבל בארסה קבוצה נפלאה והיא בצדק תזכה באליפות. זו בכלל המטרה המשנית שלה.

ועוד קצת לגבי המחזור:
    - ניצחון בכורה לגארי נוויל בליגה כמאמן ולנסיה, בשעה טובה ומוצלחת. אבל ולנסיה עדיין ביזבזה המון זמן על חוסר הניסיון שלו ופחות ממקום שישי לדעתי יהיה כישלון ענק, הוא הגיע בזמן שבהחלט היה אפשר להציל משהו מהעונה הזו.
    - אוני אמארי וסביליה כבר במקום החמישי. סביליה השוותה או שברה את מס' הנצחונות הביתיים הרצופים הגבוה בתולדותיה, זה שהושג עם חואנדה ראמוס בעונת 2006/07 - 11. סביליה ניצחה בין היתר את ברצלונה וריאל מדריד העונה בפיחואן. ומצד שני, הזוי שהיא עדיין ללא ניצחון חוץ.

7. gilad16 Member

עשו ונכשלו אגב.
    ואם זה מהלך שרואים פעם בעשור, אז כנראה שיש פה עניין לא?

Franco אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

יודע שהם נכשלו. אין לי בעיה להחמיא על תרגיל מדהים כמו שניימאר עשה לשחקן סלטה, דברים כאלה רואים רק בפלייסטיישן או בכדורגל ילדים בשכונה כשהשחקן הכי טוב מגיע לאחד על אחד מול השחקן החלש שלא קשור לענף. ומסי בכלל גאון כדורגל, וסוארז. אבל למסור בפנדל? זה נראה לי מפגר. אם כריסטיאנו רונאלדו היה עושה את זה(ברור שלא) הוא לא היה מקבל כל-כך הרבה ליקוקים. קצת הגזימו עם הפסטיבל סביב זה, זו דעתי. וגם לבארסה השנה היו הופעות מחשמלות הרבה יותר. עוד מוקדם לוותר על העונה הזו ולהשאיר אצלה את גביע אירופה, בקיצור.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/16
    Roma אוהב/ת את זה.
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי המהלך הזה עצבן בעיקר את מי שמתעסקים בסטטיסטיקה של כדורגל, איך ירשמו את הפנדל הזה עכשיו? :) ועכשיו ברצינות, אני מבין לחלוטין למה אתה מתכוון דור, אבל תנתק רגע מהקטע של ריאל - בארסלונה ("אם רונאלדו היה עושה את זה...) ותגיד דוגרי, כמה פעמים ראו דבר כזה? לא מסובך טכנית וכנראה גם לא חכם, אולי אפילו מיותר, אבל כן יוצא דופן (פעם בעשור? לדעתי פעם בכמה עשורים), יצירתי ופשוט אחר.

גם הבעיטת עקרב של היגיטה הייתה סתמית תאכלס, אחרי השריקה ולא רלוונטית, במשחק לא רלוונטי, ועדיין דיברו עליה מפה ועד סוף העולם וימשיכו. פשוט כי זה אחר.

gilad16 ו-Civil אוהבים את זה.
  10. Ever Banega Member

דרך אגב השער לא חוקי, סוארז נכנס לקשת לפני שמסי נוגע בכדור.

11. Civil Anti Madridista

שמינית גמר האלופות ובזה הם מתעסקים, מביך משהו הייתי אומר.

12. yonmu Member

כמו שקורה ב99% מהפנדלים.

בכל מקרה, אחרי שהתוצאה סגורה לתת שואו לקהל זה אחלה, וזה בדיוק מה שמסי עשה.

13. Ever Banega Member

אני לא חושב שזה קורה ב99 אחוז מהפנדלים, אבל גם אם כן, יש מצבים שאפשר "להעלים עין" אבל כשזה עוזר לסוארז להגיע ראשון לכדור זה כבר סיפור אחר.

14. avicii Member

האמת שאני באמת לא מבין מה קורה לרונאלדו בראש.הוא אומר בראיון שמה שמשנה זה מה שקורה על המגרש ולא החיבוקים...אתה כאילו,מודע שהקבוצה שאתה משחק בה נמצאת במקום השלישי,אז מה זו התגובה הזו?