המחזור ה-24 ב-SerieA - השנאה החד צדדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏9/2/18.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@Nigel de Jong

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  2. טל. Member

כל הזמן נטפלים לפרס (ובצדק) כי הוא שמן טמבל,

אבל תרשו לי לשים את הסנטימנטים בצד ולהודות בפה מלא: השנה הזו, פלורנצי גרוע בעמדת המגן הימני - גרוע בדיוק כמו פרס.
    אולי אפילו יותר.
    זה שהוא שחקן בית לא אומר שאפשר לתת לו חסינות נצחית. יש גבול לכל תעלול.
    פעולה אחת נורמלית לא רואים ממנו.

EsheD ו-Roma אוהבים את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כה הרגע הכי טוב של העונה.

uri ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד הדקה ה 59 היה באופן מפתיע מותח, אחר כך צפוי אך בכל זאת מעניין. אונדר עושה רושם טוב בשני המשחקים האחרונים, מסקרן לראות איך ימשיך מפה במשחקים היותר קשים שצפויים מעתה לרומא.

5. Roma מנהלים

חושך מוחלט פלורו.
    נותן חיזוק לדבריו של קובי בהקשר של הארכת חוזה שלו והסכומים שהוא דורש, לצערנו אנחנו מפסידים אותו בקישור ומעלה בגלל הפציעה המקוללת של ריק.

שער בכורה בליגה לאימת הרחבות דפרל.

6. טל. Member

לטעמי הפנדל של דפרל לא היה ולא נברא - והשריקה ממש לא היתה מוצלחת או מוצדקת.
    סתם התעללות במגן של בנוונטו (ובקבוצה כולה) לתת שריקה כזו.
    שופט ביתי.

מה שכן אני מרוצה מהגישה של דפרל, מהפעלתנות שלו (יש לי איזה קטע כזה מוזר. אני אוהב חלוצים שזזים על המגרש. אשכרה נותנים ספרינט מדי פעם), ומההיצמדות להוראות הטקטיות של edf גם כשהן לא טבעיות בשבילו.

אני גם הייתי מרוצה מז'רסון, מאונדר, ואפילו מדז'קו באופן מפתיע החל מדקה 60 (לפני זה הוא היה חושך כרגיל, אבל החל מהגול שהוא נתן ראו שהוא שינה גישה).
    הכל בערבון מוגבל כמובן כי ת'כלס נגד יריבה כזו חלשה, בבית, לא צריך להחמיא לאף אחד יותר מידי על ביצועיו.

7. DRORIKO Member

אם כך מדוע יש לך אנטי לדז׳קו. הוא אמנם לא נותן ספרינטים, אבל הוא כן חלוץ פעלתן שיודע לצאת החוצה ולבנות התקפות(כמו בשער השלישי והנהדר שלכם)

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אחרי השער הוא יתחיל לשחק יותר עד סיום העונה אבל עדיין אני חושב שהיה עדיף עבורו להעביר עוד עונה בקון או בקבוצת אמצע טבלה ומעלה בצרפת מאשר לקפוץ ישירות לסגל של אינטר.

9. cazzo Il Capocuoco

יש לי כבר בחילה מהמושג הזה DNA מכיוון שאדריאנו גליאני בכל ראיון שלישי עם התקשורת הזכיר אותו, בעיקר בהקשר של ליגת האלופות, ו"אנחנו המועדון הכי מעוטר בעולם" וכו' וכו'.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  10. טל. Member

התנועה לאחור שדז'קו מבצע היא חסרת תועלת כי אין לך ווינגרים סקוררים שבמקביל יכנסו פנימה ויקבלו את הכדור ויעשו גול.
    מה גם שלעיתים רחוקות הוא מבצע את התנועה הזו. רוב הזמן דז'קו סתם עומד ברחבה ומחכה שכדורים יפלו לו על הראש.
    למרבה הצער edf ושחקני הקישור הרומאי משתפים איתו פעולה וזה מה שבד''כ הם עושים: מעיפים לו כדורים על עיוור לתוך הרחבה... מתוך ציפייה שאולי משהו יפגע בו וייכנס.

שמע,
    אם רומא היו משתמשים בדז'קו כסופר סאב - דווקא הייתי מאוד שמח. אחלה נשק שיהיה לך אחד כזה בארסנל - להכניס אותו קבוע ל 20 דקות אחרונות כשההגנות של היריב עייפות (ונותנות מרווחים במרכז הרחבה) וגם השחקנים של רומא עצמה עייפים וממילא מחפשים כל הזמן את ההגבהות העיוורות והקלות לרחבת היריב.
    לדעתי אם תשתף את דז'קו x משחקים בשנה - החל מהדקה הראשונה, או לחילופין רק כמחליף ל 20 דקות אחרונות: בשני המקרים תקבל ממנו את אותה תפוקת שערים שנתית.

וזה גם התפקיד שקונטה בצ'לסי ייעד לו, דרך אגב: להיות כינור שני למוראטה... להיות סופר-סאב, לעלות מהספסל ולדפוק ווינרים כשכל השחקנים מסביב עייפים.

קונטה גם יודע שכשמביאים רכש בעשרות מיליונים (מוראטה) אז נותנים לו לשחק... ומאמינים בו ומפתחים אותו! ולא מייבשים אותו על הספסל.

תבין, דז'קו זה עץ אשל. גם כשהוא פורח - הוא ממליח את סביבתו. שום דבר לא יכול לצמוח סביבו.
    כשרומא מעדיפים את דז'קו על פני שיק ודפרל (הרכש שהם בעצמם דרשו ורצו וקנו ב65 מיליון יורו) - הם למעשה מקריבים את העתיד לטובת ההווה... ומסכנים את היציבות הפיננסית של המועדון. רומא לא יכולה להרשות לעצמה לבצע רכש ב 65 מיליון יורו - ולתת לו להרקב על הספסל או בעמדות לא טבעיות כמו הנסיון המפגר לשים את שיק בכנף ימין.

כל עוד אתה שם את דז'קו בהרכב ראשון במרכז ההתקפה - אתה פשוט מחסל את שיק ודפרל. גומר אותם.

דרך אגב אני לא מאשים את edf בעניין ההעדפה של דז'קו.
    הבן אדם מאמן של קבוצה במשבר. הוא לא מסתכל על העתיד... ולא מעוניין בבניה. הכסא שלו מתנדנד וכל מה שמעניין אותו זה השגת 3 נקודות במשחק הקרוב. אחר כך מבחינתו שיתפוצץ העולם.

אבל מונצ'י מהריחוק והקור של היציע - הוא צריך לראות את הדברים האלה... הוא צריך לדעת שלא מקריבים את העתיד המקצועי והפיננסי של המועדון לטובת 3 נקודות במשחק הבא.
    מונצ'י היה חייב למכור את דז'קו בחלון האחרון. חייב.
    ראבאק, מישהו מתקשר אליך ומציע לך 30 מיליון יורו פלוס בונוסים על דז'קו - ואתה מסרב??!?!!?

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/18
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מסכים שהוא בהחלט לא הציג רמה של "שחקן אינטר", אבל הוא כן הציג המון פוטנציאל ויש יתרון לקבוצות שתופסות שחקן צעיר בשלב הזה גם אם הימור מסויים. זה מהצד של אינטר, מהצד שלו יכול להיות שדיברו אותו שיקדמו אותו לאט וגם תמיד יש אופציה להשאלה, בכל מקרה לא אומרים לא להצעה כזו. בהקשר של מה שאור רשם, יכול להיות שהוא היה צריך את החצי שנה הזו כדי לעשות את ההתאמות ולשפר לא מעט דברים כי אפילו ברמה של קון הוא לא תמיד נראה טוב.

יהיה מעניין להמשיך לעקוב, גם אני הופתעתי מהשדרוג הגדול והמהיר במעבר לאינטר

12. DRORIKO Member

מילאן לא תהפוך להיות beast כי אין לה פירלו, קאקא ואינזגי. ברור לכל ילד שמנטליות/DNA לא יחזיק לבדו וצריך גם יכולת מקצועית אבל זה כן משהו שיכול לתת לך את האקסטרה במקומות הנכונים/להפיל אותך במקומות הלא נכונים. תיקח למשל את ריאל, זאת קבוצה שגם בתקופות שהיא נראית רע ושום דבר לא מחובר אצלה כשמנגנים את המנון האלופות כמו שאתה אומר היא נכנסת ל-MODE אחר.
    בתקופת גראנדה מילאן לקחתם את 2 הגביעים שלכם בעונות שבהן גמגמתם בליגה. אז כן אין ספק שהמנון ליגת האלופות הכניס אתכם למצב beast

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/18
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה היה ה-״mode״ המדובר אצל ריאל מדריד בשנות ה-2000׳ שהיא לא עברה את שמינית הגמר (!!!) איזה 6-8 שנים ברציפות?

אולי ההמנון לא הושמע באותם שנים, צריך לבדוק.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסוכן שלו התראיין לאחר השער שכבש ואמר שספאלטי היה נשאר איתו אחריי האימונים ועובד איתו במשך שעה על השמאלית שלו, ואני מניח שגם על דברים אחרים. ההיגיון ישר אומר לנו ש-דקות משחק=שיפור ביכולת, אבל במקרה של קאראמו, גם לא בדיעבד הייתי חושב שתחת ספאלטי ועם שחקנים כמו מיראנדה, איקארדי ופריסיץ' לידו הוא יכול להשתפר לא פחות מאשר בקון.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי שרוב העבודה איתו צריכה להיות מנטלית. לא מתכוון רק באופי עם איזה בעל מקצוע/מנטור או משהו, שגם זה אולי לא יזיק, אלא בקבלת החלטות שלו. כמובן שגם הצדדים הטכניים שלו לא ברמה חריגה וכל דבר שיצליח לשפר יעזור לו, אבל זו הייתה הנקודה היותר בעייתית שלו לדעתי.