המחזור ה-24 ב-SerieA - השנאה החד צדדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏9/2/18.

1. תומר1989 Member

תנו לנאפולי או רומא עוד 200 מיליון הכנסות ותראו איך יש להם "די אנ אי" לקחת אליפויות ולא להיות רק "כמעט"

בסופו של דבר זה הכל כסף

ASROMA, Alta Tensione ו-Un bombón אוהבים את זה.
  2. Dayatso #BlackAndWhite#

אם כבר All hell broke loose ומותר לאכול פה את הראש בכל נושא שלא בהכרח קשור לדיון, מישהו פה משחק שח?

3. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

כן, משתמש בchess.com?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבוסס על סיפור אמיתי:
    --
    זה אף פעם לא יתפס כלגיטימי במשוואה בין שתי קבוצות כשבינהן פערים כלכליים\איכותיים\טכניים\שלבי תהליך שונים.

אף אחד לא מנסה לגמד את הפן המנטלי בכדורגל. לאנשים פשוט נמאס לקרוא את השליפה האוטמטית הזו של "DNA" שמגיעה תמיד מאותו "ספר לימוד" של יובה, על חשבון התייחסות לשאר הפרמטרים במשוואה.

אין שום דבר שמונע מאנשים להתמקצע בתחביבים שלהם. המידע הטכני נגיש לכולם. דברים שדורשים הבנה מעמיקה יותר מגיעים עם ניסיון ומסקנות ממקרים דומים שקרו בעבר. ציינת התנהגות ארגונית (מניח שזה מגיע מהחיים הפרטיים). אני רואה בזה ערך מוסף לדיון אך בדומה לנושא שציינת, גם אירועים שונים בכדורגל מבוססים על למידה.

לדוגמא: הפנדל שנפסל לפיורנטינה. מישהו ראה מקרה דומה בעבר ויכל להסביר שלשום למה הפנדל נפסל? אני רואה כדורגל מגיל מאוד צעיר וזו הפעם הראשונה שראיתי שופט שפוסק החלטה על סמך כוונה של שחקן. לא היה לי הסבר לזה שלשום. יהיה לי בפעם הבאה שזה יקרה. ואני לא מאמן, וגם לא "מה אתה עובד בהנהלעע!!"

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/18
    אלעד, Alta Tensione ו-muller אוהבים את זה.
  5. itzik.miro Member

קודם כל, דרור לא אמר שבגלל הdna נגמר 4-1 אלא שללאציו כמו גם לקבוצות נוספות יש את הנטייה הדפוקה הזאת לחטוף את הגול הכי מטומטם שיש בדקה הכי קריטית, אם זו לא בעיה מנטלית של התעסקות בתפל אז איך אפשר להסביר את השער הזה? כי פערי איכות לא קשורים אליו בשום צורה.

רק שמלאציו אתה מצפה ליותר מחהתווכח על כדור באמצע המגרש ולספוג ממנו גול.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

המושג הזה לא שייך רק לכדורגל האיטלקי. זה מושג שאתה שומע הרבה גם בהקשר של קבוצות כמו ארסנל וליברפול שכסף זו הבעיה האחרונה שלהן. ואם אתה רוצה בכוח להיאחז בכדורגל האיטלקי - שתי המילאנזיות כבר הרבה שנים נראות הרבה יותר קטנות מהתקציב שלהן. לא חייבים לקחת את יובה כדוגמה לכל דיון על כדורגל.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארלה משתבח ממשחק למשחק, פרט לכך אין מה לכתוב על המשחק הזה שבסיומו שתי הקבוצות היו מרצות.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Alta Tensione - ההערה שלי לגבי העובדה שאין פה (כנראה) מאמנים או אנשי כדורגל בפועל הייתה בדיוק בשביל שלא על זה נפיל את הדיונים, לא על תעודות אימון ולא על ידע בגנטיקה.

לגבי מה שכתבת על יובה, השינוי הארגוני,החשוב והאמיתי לא קרה בהבאת קונטה, אלא בהחלפת ההנהלה הכושלת באחת אחרת. אניילי מארוטה ופאטריצי(ונדבד עם תרצה) הם הארכיטקטים של היובנטוס הזו, הם דאגו לשמר את הפרסונל הנכון(מרקיזיו,בופון,קייליני),להביא את הפרסונל הנכון(קונטה,פירלו,בונוצ׳י) ולהשריש תרבות ארגונית מסויימת,חוקים כתובים ולא כתובים שעזרו למפלצת לגדול. כמובן שכל זה גם גובה בתכנית עסקית המתקדמת בשנות אור מהמקבילות בסריה אה. DNA של ארגון יכול להשתנות, חברות ייעוץ עושות על זה מליארדים.(וכמובן שצריך כסף בשביל לעשות את זה)

לגבי לאציו, או רומא או נאפולי או כל קבוצה אחרת שקיבלה טענות לגבי המנטליות שלה - נכון שלפעמים זה נזרק סתם. אבל כשמשהו קורה יותר מ3 פעמים זה כבר לא צירוף מקרים, זו תופעה.

@zitto strunz , אני מניח שאם נחפש נמצא עוד תקדימים העונה, בכלל אני מאמין שהVAR , שנועד לטפל בסוגיות שהם ברות ויכוח, יצור תקדימים והחלטות שנרים עליהם גבה, עד שילמדו להשתמש במערכת כמו שצריך .

itzik.miro ו-VAR אוהבים את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלוטי כובש גול של בלוטי.

טל. אוהב/ת את זה.
  10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לאקסלט עם שער ניצחון שני ברציפות בתוספת הזמן. אפשר להגיד שבלארדיני ייצב סופית את ג'נואה. הן מבחינת התוצאות והן מבחינת משחק ההגנה, שהשתפר פלאים. מתלבט אם בלארדיני השתפר או שפשוט יוריץ' היה מביך.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזרנו לנצח וזה חשוב, קראמו היה מצויין וראפיניה הראה שיש למה לצפות. מעבר לזה, המשחק הזה לא שונה במאומה מהמשחקים האחרונים. יש דפוס חוזר של התבטלות לאחר שאנחנו עולים ליתרון וזה תמיד עולה לנו בשער שוויון. היום, בולוניה השתלטה על המשחק לאחר 10 דק' ראשונות טובות של אינטר והצליחה להשוות. גם אחרי השער השני של קראמו אינטר התבטלה ובולוניה בעשרה שחקנים אילצה את אינטר להגן כאילו אנחנו שקיבלנו את האדום ולא בולוניה, בנוסף, יש סיכוי גדול שהשופט עזר לנו כשלא שרק לפנדל בנגיעת יד של ד'אמברוזיו.
    מצפים לנו חודשים לא פשוטים עד סיום העונה, לא רואה אותנו חוזרים לפורמה הטובה של תחילת העונה ואני מצפה שאת הנקודות שנאסוף נאסוף בשיניים, יש לנו מזל גדול שרומא ולאציו מזייפות לאחרונה, כי לפי היכולת והתוצאות של החודשיים האחרונים, לא מגיע לנו להיות במקום השלישי.

12. טל. Member

אני תמיד טוען שמקרים כאלו הם לא פנדל.
    מה השחקן המסכן יכול לעשות? להעלים את היד שלו?

הבעיה היא - שבמרבית המקרים שיוצא לי לראות - רוב השופטים דווקא לא מסכימים עם העמדה הזו שלי, ומבחן העזר היחיד מבחינתם זה: האם היתה "יד צמודה" או לא...
    אם לא מדובר ביד צמודה - לצערי כמעט תמיד אני רואה את השופט שורק לפנדל.

אבל מה, פה מדובר באינטר, בבית, נגד בולוניה הקטנטנה, אז השופט קל לו לפסוק כפי שפסק...

אם היה בדיוק אותו מקרה - רק מה, השחקן התוקף היה של יובה כשהיא בפיגור - נראה לך שהשופט היה חוזר מה var ולא שורק לבעיטת עונשין?

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל.
    לא יודע להגיד אם היה או לא היה פנדל, אני יודע שיש שופטים שהיו נותנים פנדל על זה.

14. Dayatso #BlackAndWhite#

Lichess.org

אבל מתלבט אם לעבור לchess.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Dayatso מקנא בך, בחיים לא הסתדרתי עם המשחק הזה.

קודם כל, הדבר החשוב ביותר היום הוא כמובן הניצחון שהיינו זקוקים לו כאוויר לנשימה. דווקא היום מבינים שספאלטי, גם אם לא היה גורם עיקרי, כן תרם לא מעט לסיטואציה שנוצרה בחודשיים האחרונים.

נתחיל עם הדבר הנכון ש @Mamadu כתב, וזוהי הגישה אחריי שאינטר מובילה. גם במשחקים נגד ספאל וקרוטונה, בדומה להיום, אינטר הובילה ביכולת לא מרשימה בכלל, ומיד לאחר השער החלה לסגת לכיוון שערה ובעצם להזמין את היריבה להבקיע את השיוויון, שבסופו של דבר אכן הגיע. גם היום זה בלט מאוד בין השער שלנו לשיוויון של בולוניה, ומה שבלט עוד יותר זו הדומיננטיות ההתקפית שהייתה מהשיוויון של בולוניה ועד השער הנהדר של קאראמו. רק כדי לחזק את הטענה, בדקות שבין השערים בעטנו 11 בעיטות מתוך ה-15 שבעטנו בסה"כ במשחק.

נמשיך מכך שהיכולת של אדר וקאראמו פשוט תיסכלה אותי. הם לא כוכבי על, אבל בחיאת, קאראמו נתן היום משחק שקנדרבה לא נתן כל העונה. לא מפסיק לרוץ, דריבלים מצוינים ולקינוח גול פשוט פנטסטי במהלך נהדר. אדר הבקיע גם הוא גול נהדר, היה מעורב לא מעט במשחק ובשבועיים האחרונים הוא בהחלט הוכיח שהוא ראוי להיספר יותר מאשר עד כה העונה. אני מאוד מקווה שבמחזור הבא, במשחק קשה נגד ג'נואה בחוץ, נזכה לקבל את איקארדי בחזרה ועדיין לפחות אחד מבין קאראמו ואדר יפתח.

לסיום, אני רוצה לציין באמת לטובה את קאנסלו, שחייב להירכש בקיץ ולהישאר במועדון, ראפיניה שמשתלב נהדר וגם דאמברוסיו היה בסדר בסה"כ והיה מאוד פעיל במשחק ההתקפה. ואלרו חרא, גם פריסיץ' ממשיך את היכולת הנוראית שלו, ומעל כולם הילד חרא מקרואטיה שאם זה תלוי בי יושב ביציע עד סיום העונה, מפסיד את המקום בסגל במונדיאל ורואה ילד בלגי בן 18 (אמרס מהפרימברה) משחק לפניו.