המחזור ה-24 בפרמיירליג: Ohio

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/1/20.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני טס מחר להחתים את טראורה וחימנז.

פשוט נהדרים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ניצחון מדהים.
    יישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

עוד 27.

3. oranfu Member

פשוט בנזונה. אגואיסט מסריח. ביזיון מה שהוא עשה, פשוט ביזיון.

קלופ צריך לתת לו סטירה לחוצפן הזה.

ניצחון גדול נגד קבוצה כל כך קשה.

חוץ מגומז, אליסון וואן דייק (פחות טוב מהרגיל) כולם היו חלשים מאוד וסלאח היה חוצפן מסריח.

4. Ori8 Member

הנדרסון מספר 1 על המגרש בפער גדול.
    לא טוב, לא בסדר, ענק היה היום וסיים עם בישול גדול אחרי השלשול הקבוע של סלאח שחושב שהוא משחק פיפא ומוביל כל המשחק 0-12 ולמישהו יש זין למשחקים שלו. טמבל.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. South Boy Member

אין לי מה להוסיף על המשחק יותר ממה שהחברים כאן ציינו, אני רק אגיד כוס אמ אמא של וולבס שהפכו להיות משחק החוץ הכי קשה בליגה לא פחות ויש שיגידו אף יותר מסיטי. סנטו בנה שם חתיכת קבוצה, פאזל שכל חתיכה בו מתאימה בול, אפשר להגיש שזה היה משחק חלש שלנו אבל זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה מול וולבס ולכן יש לי הרבה הערכה אליהם ואפשר להגיד שהם פשוט קבוצה מאוד חזקה.
    אדאמה טראורה התראיין פעם ואמר שהוא לא עושה אימוני משקולות וזאת "הגנטיקה שלו", אם הייתי אופ"א כבר הייתי מחכה לו מחוץ לדלת עם בדיקת סמים כי זה פשוט פאקינג לא הגיוני, הבנאדם נראה כמו שוורצנגר ורץ כמו יוסיין בולט. איזה חתיכת חייזר.

6. Rushie Member

בגדול היה חשוב אחרי ההפסד של יונייטד שננצח פה ונגדיל מהם את הפער בטבלה. ל33 נקודות.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר יש פה איזה משהו שכתוב בשמיים, לא יכול עוד להסביר איך ניצחנו את המשחק הזה. היו לנו כבר קאמבקים ושערים מאוחרים בשפע העונה אבל זה תמיד היה כשהקבוצה נשארה סבלנית, שלטה במשחק והייתה הרגשה שזה באוויר. היום היינו פשוט מזעזעים במחצית השניה, אני לא ראיתי אף קבוצה בפרמיירליג חוץ מסיטי נותנת לנו משחק כזה בשנה האחרונה.

סלאח חצה את הגבול מבחינתי היום, ואני תמיד מתחתי את הגבול הזה איתו רחוק מאוד ביחס לאנשים אחרים. אי אפשר לשחק ככה כשאתה ביתרון של שער אחד במשחק כ"כ קשה שברור לכל טמבל שיוכרע על שער אחד לפה או שם, ובטח לא ב1-1. מינאמינו כרגע לא קשור לכלום ועדיין לא ברור לי מה קלופ רוצה ממנו. רוברטסון בתקופה אולי הכי חלשה שלו מאז שנכנס להרכב לפני שנתיים. ועם כל זה הריצה ממשיכה... קטונתי.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Member

טראורה הזה פסיכופת. איזה מפלצת, בלתי עציר בעליל ולא משנה מי מולו.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

9. Big Virgil Member

@oranfu ו @Ori8 אשכרה הדבר הראשון שאתם עושים אחרי הניצחון הזה זה ללכת לטלפון שלכם ולקלל את סלאח? מצטער אבל הדעות שלכם שוות הרבה יותר מזה.

לא משחק גדול של אף אחד פרט להנדרסון. סלאח רשלן (מוכר) ועם זאת מעורב באופן משמעותי בשני הגולים.

פירמינו ש"מסריח את הדשא כבר תקופה" לפי ההודעות פה עם שער שישי תוך 30 יום אבל סבבה.

10. owen11111 Member

לקרוא פה את התגובות אחרי משחקים שלנו זו חוייה. אתה לא יודע מאיזה כיוון ההגזמה תגיע.

אליסון ענק, ענק ושוב פעם ענק. היכולת שלו להיות תמיד במקום הנכון, עם עבודת הרגליים הנכונה ולעשות כל פעם פעולה שגורמת לך לתפוס את הראש. טר שטגן שוער נפלא, אבל אני חושב שהיום אין ספק לגבי השוער הטוב בעולם.
    ואן דייק במשחק מפלצתי. כמו שרשמתם פה, היכולות שלו לנפק פה הופעות של 9-9.5 בלי מאמץ היא חסרת תקדים, בלם שהוא Club Changer, לא פחות. גומז בעוד משחק מצוין, עם מיקום טוב וחיפוי מצויין. התמודד היום עם יריבה קשה ועמד בצורה מאוד מרשימה.

מסכים עם אורי, הנדרסון בהופעה ענקית. שער, בישול, בכל מקום במגרש. השחקן המצטיין שלנו היום ללא ספק.
    כל השאר, לא טובים, כשרוברטסון כבר במשך כמה שבועות נראה הרבה מתחת לרמה הרגילה. היום גם טרנט וסלאח היו רעים.

התגובות פה לגבי סלאח מוגזמות. נכון, היו 2 פעולות שהוא היה יכול למסור בהן, אבל תסתכלו על המצבים שהוא מייצר, כשמאנה על המגרש, אין לנו אף שחקן שמסוגל לייצר לעצמו מצב בזכות היכולת האישית.
    פירמינו עם שער ענק. איזה ווינר. מסריח את הדשא תקופה ארוכה? מה? מאז אליפות העולם לקבוצות הוא שחקן ההתקפה הכי יציב ופרודקטיבי שלנו. גם היום עם פעולה ענקית.

וולבס קבוצה מצויינת. אחת היריבות הכי קשות שפגשנו בשנה וחצי האחרונות. עם קצת יותר מזל, הם בהחלט יכולים לתת אחלה פייט על הטופ 4. משחקים כדורגל חכם, ישיר ומאוד פיזי. כיף לראות אותם.

67 נקודות מ-69 אפשריות, היסטוריה זה אנדרסטייטמנט.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

כן, כי סלאח היום חירבן על הקבוצה. ממש ככה.

גומז היה ענק ענק היום. רק שיישאר כשיר, שני רק לוירג'יל בליגה.

סלאח במצב של 1-0 מקבל מול שוער ומחמיץ.
    מקבל כדור מחטיפה של פירמינו 30 מטר מהשער שלהם כשאנחנו 2 על 2 עם מאנה - מנסה לבעוט מ25 מטר ישר על השחקן שלו.
    סלאח במתפרצת במקום להשאיר למינאמינו - מתעקש ללכת לבד אחרי שכבר עבר 2 שחקנים (נגיד).
    סלאח חוטף כדור לטראורה (יפה) - בועט מזוית קשה במקום ליישר לפירמינו שלבד מול השער.

סלאח במצב של 1-1 מנסה לעבור 3 שחקנים ולבעוט במקום למסור לאוקס שלבד לגמרי.

מה שהוא עשה היום זה ביזיון.
    יש משחקים שמסתובב לו הבורג והוא לא רואה אף אחד ממטר.

12. Ori8 Member

אני לא חושב שהתגובות על סלאח מוגזמות. באמת שלא.
    הוא לא נתן משחק רע, הוא חיבל בקבוצה.
    פעם, פעמיים, ניחא. אתה סתם אגואיסט מחורבן. אבל שוב ושוב ושוב ושוב זה כבר במתכוון. זה לשים זין על התוצאה ועל החברים שלך לקבוצה ומבחינתך שהקבוצה תפסיד. ככה הוא שיחק היום.

ההופעה שלו היום הייתה חרפה.
    לוקאס, לוברן, סקרטל ועוד רבים ששילשלו עשו את מה שעשו כי הם שחקנים לא מספיק טובים, מה שסלאח עשה היום חצה כל גבול.

13. owen11111 Member

אז בוא נמכור אותו.
    נעיף את הבן זונה הזה לאלף עזאזל.
    כמה כבר קשה למצוא שחקנים שהיו מעורבים באופן ישיר ב-88 שערים (65 שערים ו-23 בישולים) ב-94 הופעות בליגה?

למסור למיאמינו במתפרצת? אתה ראית את המיקום של מינאמינו ואת המיקום של סלאח?
    למסור לפירמינו אחרי החטיפה? ברצינות?

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/20
    Mellow29 ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

בהחלט. למינאמינו זה עוד מילא. אבל לפירמינו בוודאי.

לא אמרתי למכור. אבל לתת לו סטירה.

15. k_700 Member

אף אחד לא באמת רוצה את טראורה בקבוצה שלו.

על כל הופעה כמו היום הןא נתן 4 הופעות של כלום, כולל פעמיים נגדינו.
    שחקן מוגבל עם מהירות וכוח, מאוד לא יציב.

לחימנז יש אפסייד יותר גבוה, הוא מריח שערים מצוין ברחבה.
    יכול להיות איזה חלוץ מחליף בטופ 4.