המחזור ה-24 בפרמיירליג: Ohio

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/1/20.

1. k_700 Member

הסקאוטר שציינתי.
    הוא נלחם להביא את ססק אליכם(נכון גדל בלה מסיה, אבל בגיל 14 בערך שהתחלתם לעקוב אחריו הוא לא היה משהו יוצא דופן שם), ביירין, לאורן ואת מרטינלי .
    הספק לא רע.

2. k_700 Member

הפסד מצוין מבחינתנו, איום ונורא אם איכשהו בזכות לוח משחקים יותר נוח עכשיו נוכל להסוות את הפשעים שהמאמן הזה עושה בגיבוי הנהלה שלא סופרת אותו.

מאמן בליגה אשכרה חושב שהוא מסוגל לעלות עם 3 גלמים שלא מסוגלים לרוץ ועוד פרד הטיפש הזה(מישהו זוכר מתי הבן אדם הזה בעט בעיטה אחת נורמלית לשער, כלומר בעיטה שהיא לא דרדלה או לא הרגה ציפור? שווה לבדוק כמה מינים נכחדו באיזור מטרופולין מנצ'סטר).

מישהו כתב לפני המשחק אם קישור של פרד- מאטיץ'- מאטה-פריירה יותר גרוע מהקישור שלהם? ברור.
    קורק לא רע, מקלין לא רע, כל השאר לפחות נגרים שמסוגלים לרוץ, ללחוץ ולתקל.

אני כבר חצי עונה מנסה להבין מה לעזאזל הוא רואה בפריירה שסקאוטים של מ.ס. אשדוד לא רואים?
    נאדה.

כשזה רמת הקישור והקישור ההתקפי שלך בסוף אתה תספוג מאיזה מצב-2 שהיריבה תגיע אליהם ולא משנה כמה היא גרועה.

אם אני צריך לדפוק הימור אנחנו הולכים לקראת חודש של 0 שערי זכות.
    הוא ימשיך לעלות עם ההרכבים הדפוקים האלה כשיש גבול לכמות הפעמים שמארסיאל יכול ליצור לעצמו הזדמנויות טובות כדי לגנוב שער.
    הוא לא אמור לשרוד את החודש הזה מבחינת תוצאות, זה אמור להראות רע מאוד בטח כשהוא לא מפגין איזו נועזות יוצאת דופן או חדשנות שתפיח רוח חיים בקבוצה המתה הזאת.

זה לא כייף לראות מאמן שעושים לו כזה זובור פומבי גם כשיש לו חצי שחקן נורמלי בסגל שעוד לא עבר פרפור חדרים מהעומס אבל פשוט קשה לי לרחם עליו.
    גם בתקופה הזאת הוא לא מצליח להבחין מי מהשחקנים שלו עוד יכול לתת לו משהו ומי יתן לו עוד הפסד לטור. אני מנסה לחשוב רגע כמה עוד שחקנים צריכים לגסוס כדי שהוא יגיד לעצמו וואללה יש לי חלוץ בן 18 שכבש לי 9 שערים בכלום דקות שנתתי, וואללה אני אלך איתו ולא עם פריירה או איתו ולא עם מאטה(same shit).
    מאמן שלכל הפחות היה מראה לי שהוא משתדל לחלוב את המקסימום מהסיטואציה הזאת היה מקבל אצלי מידה מסוימת של הבנה.
    לראות מה הדפקט הזה אומר אחרי ולפני המשחקים בגיבוי עם הניהול סגל השערוריתי הזה, טקטיקה לא קיימת ומצבת פצועים שיש לו אחריות לא קטנה לחלקה, סורי זה כבר מזמן גדול עליי.

בתאריך הזה בחודש הבא אנחנו צריכים להיות בדו ספרתי ממקום 4, לא רואה מציאות אחרת.

3. Ori8 Member

מחר בבוקר יתחיל המבחן של המועדון הזה. אחרי ההפסד הערב הם יצטרכו להוכיח שהם לא הולכים להתמוטט ולא נלחצים מזה.

אם אנחנו מאבדים פה נקודות ואז אצל ווסטהאם אנחנו מתחילים בהתרסקות.

4. cheddar Member

אם ליברפול יאבדו נקודות בעונה הזאת, וולבס מרגיש כמו מקום שזה צריך לקרות בו

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולבס שוב משחקת טוב יותר מול ליברפול מאשר כל אחת אחרת באנגליה העונה.

עומדים יפה במגרש בלי רגשי נחיתות. חסר קצת איכות ומזל.

Clichy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

דיכאון עם הפציעה הזאת.

יכול להרוס לנו את העונה.

Esomech אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פציעה מדאיגה מאוד מאוד....צריך לראות במה מדובר.
    הופך את המשחק הזה לחשוב יותר ממה שהיה.
    סלאח פשוט לא משחרר כדור וגם מבזבז מצב קל כי לא בא לו לבעוט עם ימין, יש משחקים שהוא מסוגל פשוט להוציא אותי מדעתי.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק פשוט above. יהיו שבועות שידברו על ארנולד, מאנה או כל אחד אחר. וואטאבר. הוא פשוט above.

שני סנט על מינאמינו: רק הגיע, אבל אני אני לא אופתע אם במתכונת הנוכחית הוא ימשיך להיראות כמו צל במגרש וייפול בין הכיסאות למעט הבלחות בודדות (הסגנון שלו מאוד דומה לקאגוואה בזמנו). אין לו עמדה ברורה בהרכב של ליברפול, ומספיק לראות את התיפקוד המוזר שלו במגרש - בטח עם פירמינו (כבר תקופה לא מבוטלת עם יותר מדי דקות מתות במקרה הטוב) שגם הוא זז לאחור ולא מצטיין בצד או בתנועה לעומק - מהרגע שהחליף את מאנה. אולי זה קשור להתאקלמות, אבל לטעמי זה יותר קשור לסט סקילס וחוסר התאמה למה שהקבוצה הזו צריכה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן דייק ענק...זה given. היום שאל אותי חבר מי שחקן העונה שלנו אמרתי שפאביניו עד שנפצע והיום זה ואן דייק. זה 9 קבוע ולפעמים 10.
    לצערי אחרי ואן דייק ופאביניו זה מאנה שעכשיו נפצע וזה פוגע בנו אנושות מבחינה התקפית.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

גם פירמינו וגם סלאח כבר תקופה דיי ארוכה מסריחים את הדשא (רוב הזמן).

סלאח מחמיץ ומחמיץ ומחמיץ ומחמיץ ולא מוסר. בלתי נסבל.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלאח ימשיך לתת מספרים מצוינים וגם כמה רגעים מטורפים שבאמת רק מעט שחקנים בודדים יכולים לספק ברגע נתון, אבל זה מרגיש שהעונה הראשונה אצלכם - בטח בשלב הזה - הייתה היוצאת דופן בקריירה שלו. הוא מבצע יותר מדי פעולות מפגרות, הוא מחמיץ יותר מדי ובאופן כללי הוא כבר לא חד כשהיה ב-1/3 האחרון במגרש. אין שם איזו ירידה פיזית או משהו שנראה קרוב לזה - כמו במקרה של טורס בזמנו - אבל זה פשוט לא זה. ככל שהזמן עובר הוא נראה יותר ויותר כמו השחקן של רומא שפשוט משחק בקבוצה התקפית הרבה יותר טובה שמשדרגת את כמות המצבים שלו.

מרגיש לי ילדותי ברמת FM לדבר על מכירה שלו שליברפול כל-כך מצליחה, אבל עם אופציה כמו סאנצ'ו בשוק הדיון הזה רק יילך ויתחזק.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

כן, בדיוק זה. בעונה הראשונה הוא היה אדיר, מאז הוא נראה כמו השחקן הרשלן בצורה קיצונית שהיה ברומא רק שהוא בקבוצה אדירה.

פציעה בהאמסטרינג למאנה :cry:

13. oranfu Member

סלאח הוא פשוט בנזונה. אגואיסט מסריח.

כמה הוא יכול ללכת לבד כמה? כל הקבוצה ברחבה שלהם והוא מנסה לבעוט לבד משום מקום ברגל ימין העלובה שלו.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  14. AS R Member

טראורה וחימנז מדהימים

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Ori8 Member

מסכן סלאח. ממש ניסה להרוס גם את זה.
    מאז לוקאס לא קיללתי ככה שחקן שלנו. חרפה מה שהוא עושה לנו הערב.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.