המחזור ה 24 בסריה A :: חגיגת כדורגל בשבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏9/2/13.

1. golding מנהלים

מסכים עם הניתוח הזה, קמפניארו בפרט היה מצויין בלי שום קשר לשער שלו.

לגבי אינסינייה, הוא מוכשר מאוד אבל קבלת ההחלטות שלו לוקה בחסר לטעמי. וזו גם לא פעם ראשונה שאני מסיק שהוא מאוד אנוכי; היו לו שתי ריצות בהן במקום לשחרר את הכדור לקבאני, שהיה חופשי לגמרי, הוא החליט להמשיך לכדרר ובסוף איבד את הכדור.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

SAMPDORIA (3-5-1-1): Romero; Gastaldello, Rossini, Costa, De Silvestri, Poli, Krsticic, Obiang, Estigarribia, Soriano, Icardi.

ROMA (3-5-2): Stekelenburg; Marquinhos, Burdisso, Castan; Lamela, De Rossi, Pjanic, Bradley, Marquinho; Osvaldo, Totti

נראה לי שזה ההרכב הכי התקפי של רומא שראיתי אי פעם.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי שזוהי המחצית החלשה ביותר של מילאן העונה, פשוט אכזבה.

4. AS R Member

למה טוטי לא בעט את הפנדל?!

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מאמן נבחרת ארגנטינה היה במשחק של סאמפ' בשביל לעקוב אחרי איקארדי, ככל הנראה הרשמים היו חיוביים למדי ואני מאמין שבקרוב מאוד יופעלו על הילד לחצים לקבל את ההחלטה "הנכונה". האמת, גם אם לא היה מציג יכולת טובה, שאני משער שהוא הציג כי כך כתוב, אני מאמין שסאבלה היה מזמן אותו בשביל "לשרוף" אותו ליתר ביטחון.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שמדובר בשחקן מבטיח ושמציג עונת בכורה נהדרת בסריה A, אני מקווה שיצטרף לנבחרת הארגנטינאית. לא אוהב את תופעת המתאזרחים, שלאחרונה מתעצמת אף יותר בנבחרת האיטלקית (ולא רק בה), ומעבר לכך דווקא בחלק הקדמי האזורי צריכים להיות נטולי דאגות לאור הדור המבטיח שצומח בעמדה הזאת.

במשחק שנעל את המחזור, ניצלה אינטר 3-1 את קייבו, ובכך היא מקטינה את הפער מלאציו שבמקום השלישי לנקודה אחת בלבד.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני מבין הוא כבר קיבל את ההחלטה ובחר בארגנטינה וזאת כביכול הסיבה שסאבלה הגיע למשחק. הוא לא היה נוסע לאיטליה כדי לעקוב אחריו אם לא היה משוכנע שהוא 100% בר זימון. משהו כזה.

נאור, מה אכפת לך? אם אוסבלדו מרגיש איטלקי והוא עד כדי כך גאה ב"איטלקיות" שלו שהוא שואג את ההמנון כמו אחרון האיטלקים, מי אנחנו שנפקפק בו? מה גם ששחקנים כמו אוסבלדו וסקלוטו הופיעו לא מעט בנבחרת הצעירה, עוד לפני שהיה ברור שיהיה להם מקום בבוגרת - כלומר לא מדובר באופורטוניזם (מה שאולי אפשר לטעון לגבי קאמורנזי ואמאורי).

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הערכתי מספיק את אנטוניו קסאנו עד העונה. הוא מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/13