המחזור ה- 24 בליגת העל- ת"א צהובה, הליגה ירוקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/3/04.

1. אסי אדו Member

אני עומד מאחורי הדברים שלי...
    תראה בנתניה משחקים 3 שחקני נבחרת (ואחד מהם רביד גזל הובחן כבעל כושר גופני הטוב בנבחרת וכחוטף הטוב בליגה)
    חלוץ נבחרת גאנה ....(+לוקמן הקפטן של האולימפית אך הוא פצוע)
    החלוץ המהיר בליגה-לוברסקי
    3 שחקני הנבחרת האולימפית
    2 שחקני נבחרת הנוער
    ועוד שלל כשרונות ...

השלד של הקבוצה מצויין...
    אך לשלד האדיר של שנה שעברה במקום לשדרג בחיזוק הכי מינימלי ומתבקש של בלם ברמה גבוהה וקשר שמאלי בעל תכונות התקפיות ....במקום כל זה גמאן (בלם הרכב) נשאר בחוץ ובמקומו שבוע לפני פתיחת הליגה הובא ה"סופרסטאר" טוקלומטי...לוקמן שהוא אחד הזרים הכי טובים באי פעם נחתו בארץ נפצע למשך העונה כולה במשחק ה 6 6 המפורסם בגביע הטוטו נגד כ"ס...וקשר שמאלי לא נחת מעולם בקופסא...
    במצב כזה הקבוצה לא התחזקה בעוד יריבותיה התחזקו...בעצם נתניה נחלשה מאוד שכן תפקידים אלה מאוד קריטיים...אדו תפס עונה מחרידה וזה המצב אליו הגיע הקבוצה...אם היו נותנים לגילי לנדאו את החיזוק הזה הקבוצה היום מתמודדת לפחות על מקום לגביע אואפ"א...ואני לא חושב שיש פה מישהו שיכול להתווכח איתי בעיניין הזה...אבל לפחות דבר אחד נשאר בנתניה...דבר שאין בשום מקום אחר...נשמה...זה דבר שאנחנו רוצים לשמר ולא רוצים להפוך להיות איזה מועדון מגעיל כמו מכבי ת"א או כמו מכבי חיפה שם אדון שחר היקר החליט לאמץ את דרכי התנהלותה של מכבי ת"א בכדורסל שהטקטיקה היא מונופול...לקנות את השחקנים המובילים של הקבוצות שיכולות להפריע בדרך ולייבשם על הספסל ובכך לגרום נזק לשחקנים עצמם ובכלל לליגה...
    נתניה לא תרד!
    יוחזר קלימי סבן לאלתר!

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

פשוט יום נהדרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx מילאן מנצחת וגם חיפה, מילאן בדרך לאליפות וגם חיפה עכשיו בואו נקווה שגם ולנסיה תעשה משהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

משחק טוב של חיפה במחצית הראשונה (השנייה לא ראיתי), פנדל היה, היה מגע ברור של השחקן של בני יהודה על ברדה(?).

3. shmulikwe Member

מכבי חיפה לא היתה טובה במשחק, נקודה. זה שבאה מולה קבוצה כמו בני יהודה בכושר הנוכחי שלה לא אומר הרבה.. מול מכבי פ"ת (שהיא לדעתי הקבוצה עם הכי הרבה פוטנציאל לכדורגל יפה בליגה, ואם היא תצליח לממש אפילו שני שליש ממנו) זה לא יספיק... ואולי אפילו המירוץ לאליפות יפתח ונראה פה אליפות ראש בראש חיפה מול ת"א(מכבי כמובן)

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין מ.ס. אשדוד לבני סכנין שהיה אמור להיערך היום בערב נדחה בגלל הפיגוע אתמול בעיר, ומותם של תושבי העיר, חלקם חברים קרובים של שחקני הקבוצה (כמו דויד רביבו).
    מה נותר לומר? חבל שזו המציאות. טוב שדחו את המשחק כדי שגורמים חיצוניים לא יקשו על השחקנים.

5. burning soil Member

קשה לקיים משחק כדורגל בעיר שבה היה אירוע כזה,ביום של הלוויות ושמשפחות
    פורקו..

ממה שראיתי היה משחק די בינוני,אבל חיפה עשתה את שלה מול קבוצה פאתטית,
    אם בני יהודה היתה יותר חזקה,לא בטוח שהתוצאה היתה כך.

6. שגיא Guest

מכבי חיפה לא צריכה אפילו להתאמץ כדי לנצח, וחבל.

משחק לא גכדול במיוחד, ובכל זאת אף אחד לא היה מתפלא אם התוצאה הייתה אפילו כפולה. אז אומרים שחיפה מסוגלת ליותר, מסוגלת ליותר ובכל זאת מנצחת 2-0, בדיוק כמו מול הפועל פ"ת. עידן טל מבסס את מעמדו ביחד עם רוסו כשני השחקנים הטובים העונה בחיפה. ברדה קונה מקום בהרכב, קטן נתן מחצית שניה מצויינת, ההגנה לא הייתה צריכה לעבוד יותר מידי, דוידוביץ' כרגיל טוב.

לגבי פנדל, גם אני ספקן לגבי הכשלה או לא, אבל על כל פנים, עוד לפני זה הייתה נגיעת יד בתוך הרחבה של מרוסלבץ', ככה שפנדל לחיפה היה צריך להיפסק בכל מקרה, ואחת ההתמחויות של עידן טל זה בעיטות עונשין, ואתמול הוא הכניס אותה. המחצית השניה הייתה טובה יותר של חיפה, קטן כבש שער קליל באין מפריע, זאקיץ' אפילו היה קרוב מאוד וגם בירוק כמעט ונתן שוב שער כשעלה מהספסל.

6 נקודות, זה הפער. 9 משחקים נותרו לסיום, ובמחזור הסיום מכבי ת"א תשחק מול חיפה, בקריית אליעזר, למשחק שבסיטואציה מסויימת, בהחלט עשוי לקבוע את זהות האלופה השנה, השאלה האם חיפה תחכה עד למחזור האחרון? כי היא כמובן תוכל להבטיח את האליפות, אם רק תתמיד, עוד לפני.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה תסביר לי אם אתה יכול הסבר הגיוני למה העונה כבר באו בערך 3 פעמים אם לא יותר כמות עלובה של 2,500 אוהדים כאשר עד העונה לא זכור לי (כולל בעונה שעברה) משחק של פחו מ-3,000 אוהדים. ואל תגיד PPV זה לא הסיבה. אם הקבוצה הייתה מצדיקה את זה הקהל היה רץ למגרשים.

ואני בספק לפנדל של חיפה, גפני בלי ויכוח שם יד על ברדה. זה נכון אבל ברדה נפל סתם כדי לקבל פנדל ולא כי גפני ממש הפיל אותו. אני אישית לא הייתי שורק. (כמובן שתוך כדי משחק יכול להיות שכן הייתי שורק אבל אחרי שרואים את ההילוכים החוזרים אני נוטה לחשוב שלא היה פנדל) בכל מקרה אי אפשר לבוא בטענות לדני קורן.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, השנה לא היה פעם אחת שבאו פחות מ3500 צופים, עלי.
    זינו עובד על כולם בעינים.
    ואם אני אומר לך שיש לי הוכחה שזינו שיקר כשהוא אמר שנמכרו 600 כרטיסים בשבת.
    חבר שלי קנה לי ולו כרטיסים למשחק, ואחרי המשחק כששמעתי שזינו אמר שנמכרו רק 600 כרטיסים התפלאתי, כי הייתי בטוח שראיתי בכרטיס שלי מס' גבוהה מ600.
    התקשרתי לחבר שלי, הוא שמר את הכרטיס, הכרטיס שלו היה ה1202 במספר, אז או שזינו יורד מ2000(וגם אז זה לא 600), או שזינו משקר לאנשים בעינים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בעיתון היה כתוב היה 2,500. קצת מוזר שההערכה של העיתונים וההערכה שלך שונה בהפרש של 1,000.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אומר כלום, אני רק יודע שהכרטיס שברשותו של חבר שלי היה כתוב 1202.
    מה שאתם מסיקים ממה שאני אומר זה דעתכם האישית.

נ.ב
    העיתונים נעזרים הרבה פעמים בטלויזיה כדי לקבוע מס' צופים וציונים.
    וחוץ מזה, בדרך כלל בין העיתונאים יש הבדלים של 500 ו1000 צופים.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה אם כתוב על הכרטיס שלך 2010 (סתם דוגמא) זה אומר שאתה הכרטיס ה2010 ?
    יכול להיות שהכרטיס שהודפס ה2010 ונתנו לך אותו.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראל, מנסיון(לא פעם ולא פעמיים קניתי כרטיס) הכרטיסים מתחילים מ1.
    עם כתוב על הכרטיס שלך 600, זה אומר שאתה האיש ה600 שברשותו יש כרטיס.
    נושא הכרטיסים חייב להיות מאוד מדויק, אין מצב שיתנו לי 2000 ולאיש אחרי 1000 או 3000, אין מצב, אחרת לא ידעו מהי כמות הכרטיסים המדויקת שנמכרה.
    וחוץ מזה, יש הבדל בין 600 ל1200, לא?

13. shmulikwe Member

אבל תזכור שהמספרםי מתחילים ממספר המנויים כלומר אם יש שבע מאות מנויים אז אוטומאטית הכרטיסים יתחילו משבע מאות ו1

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום, הכרטיסים לא קשורים למנוים.
    מס' המנוים הוא קבוע, בניגוד לכרטיסים.
    כשאומרים שמפיצים עשרת אלפים כרטיסים למשחק, מתכוונים בנוסף למנוים עשרת אלפים כרטיסים, ולא ביחד איתם.

15. ברקוביץ' המלך Member

לא מצאתי אשכול על המשחק ובגלל שזה משחק השלמה אני פותח אשכול חדש...תהנו.

מ.ס. אשדוד- בני סכנין (שלישי 17:20):

המשחק הדחוי מלפני שבוע עקב הפיגוע הנורא באשדוד יפגיש היום את מ.ס אשדוד מול בני סכנין. אשדוד מגיעה למשחק הזה
    לאחר הניצחון הגדול בשבת על ירושלים 3-0(שני שערים של שי הולצמן ואחד של משה אוחיון),ניצחון של אשדוד היום והיא עוקפת את בני סכנין וגם את ירושלים כשתי נקודות בלבד מירושלים ומבני סכנין (מקום 10 עם 10 נקודות).
    לעומתה מגיעה בני סכנין,הקבוצה המפתיעה של הליגה לפי דעתי שבתחילת העונה הכריזו עליה כיורדת בטוחה,היא הראתה שהיא לא נחותה מהרבה קבוצות בליגה הזו ורוצה להישאר עונה נוספת בליגת העל.
    במשחקה האחרון ביום שבת היא הפסידה למכבי נתניה המשתפרת 1-0 היא נמצאת במקום ה-8 וכפי שאמרתי היא 2 נקודות בלבד נעל אשדוד, לרשות אייל לחמן יעמדו כל ההכרב הראשון (מלבד רפי כהן שרק יותר מאוחר יתברר אם הוא משחק או לא),גבריאל לימה שזילזל בתקופה האחרונה באימונים,ירד ביכולתו מה שהביא להוצאתו מההרכב הראשון כנראה ויחזור להרכב הפותח היום,תומר אליהו יחזור להרכב ויחד איתו עבאס סואן שהיה בספק יפתח לכל הנראה.

הרכב משוער של בני סכנין:שגיא שטראוס,אבי דנן,ארנסט אצ'יטי,נידאל שלאעטה,באסם גנאים,עבאס סואן,תומר אליהו, דריוס יצ'קביץ',חוסאם אבו-סאלח,ליאור אסולין,גבריאל לימה(רפי כהן).

הרכב משוער של אשדוד:יאני ויאנדר,אסי דומב,עמנואל פאפו,אילן בכר,אדיר טובול,דוד רביבו,משה אוחיון,יוסי אופיר, בלסינג קאקו,אורן נסים,שי הולצמן.

שתי הקבוצות חייבות ניצחון כדי לנסות ולברוח לתחתית,בני סכנין בתקופה גרועה לאחר שלא ניצחה ארבעה משחקים ברציפות מה שהחזיר אותה להיאבקות על ההישארת בליגה,אשדוד אחרי הניצחון על בית"ר מגיעה במומנטום מצויין ויודעת שניצחון היום ירחיק אותה ממכבי נתניה עד כ-7 נקודות ויקפיץ אותה מעל ירושלים ובני סכנין.בפגישות הקודמות ביניהם,כל קבוצה ניצחה פעם אחת, בסיבוב הראשון בני סכנין ניצחה 1-0 ובסיבוב השני אשדוד ניצחה באותה תוצאה.
    המשחק הזה כל כך חשוב לאשדוד ותראו מה אמר המאמן יוסי מזרחי:"תגזרו את הטבלה מהעיתון,שימו אותה מתחת לכרית ותלכו לישון.ככה תבינו עד כמה המשחק הזה חשוב".
    בני סכנין ידועה הקבוצה האגרסיבית ביותר בליגה שלנו,שתי הקבוצות יודעות שהולך להיות משחק קשה מאוד וקשוח ביותר, לא נראה לי שבני סכנין יכולה לנצח את אשדוד בחוץ בגלל המומנטום שנמצאת בו אשדוד והרצינות של אשדוד לקראת למשחק,צפוי לנו משחק טוב עם הרבה הזדמנויות אבל אני מאמין שאשדוד תעלה על בני סכנין בשער אחד או שתיים מה שיביא לה ניצחון 2 ברציפות וירחיק אותה עוד יותר מהתחתית.

פרויו יפה ברקו. העברתי את הנושא לכאן כי הוא שייך למחזור ה- 24. המשך כתיבה מהנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/3/04