המחזור ה- 24 בליגת העל- ת"א צהובה, הליגה ירוקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/3/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היא חזרה היא חזרה היא חזרה!!!!!
    ליהי התגעגענו! העצבים על גוטמן מתגמדים ליד השמחה על חזרתך....

עומר, ההחזקה בכדור ממש לא מרשימה אותי. אבל מי הגיעה ליותר מצבי הבקעה? הפועל ת"א. ושוב, אין לך מה להתווכח איתי. אני מדבר בדיוק על סמך התקציר ואני מאמין שערוץ 1 לא גזלו שום החמצה של מכבי.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כאחד שהיה במשחק שואל אותך: לאילו הזדמנויות בדיוק הגיעו הפועל? שום כלום...הגבהות הרחקות כל הזמן, ואם כבר הם ניסו אז מהאמצע וגם זה לא עבד...שום סיכון מיוחד שום כלום...אפילו אוהדי הפועל בעצמם אמרו שהם לא בעטו אפילו פעם אחת למסגרת...ואני לא מתכוון להתווכח איתם...

זה תעודת עניות להפועל כי אם בדרבי כזה שבאמת מכבי לא היו גדולים, לא יותר טובים מהדרבי הקודם, לא מצליחים ולו לסכן בצורה רצינית פעם אחת אז המצב שלהם באמת קשה...טוב ההנהלה פירקה את הקבוצה הזאת, מה כבר קשטן יכול לעשות? זה הקבוצה שלו וזה מה יש...

אגב מישהו ראה את קראבליו היום? אני לא ראיתי אותו...גם אוגבונה, שהיה קיצוני?! לא היה חד כתער...

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/04
  3. ליהי Member

עומר,ואני כמישהי שהיתה במשחק היום אומרת לך - באופטיקנה יש מבצע, תשתמש בו.

אתה צריך להיות או עיוור גמור, או פרשן כדורגל ברמה של זוהר באלול בשביל להגיד שהפועל לא שכבה למכבי על השער היום. בייחוד במחצית הראשונה. צריך וחשוב להודות שהשער שלכם היה סתמי ומקרה, ובא מההתקפה הראשונה שעשיתם, אחרי 3 התקפות מסוכנות שלנו (+מיני מספרת לא פוטוגנית בעליל של שמעונמלי גרשון). הניצחון שלכם היה משכנע בערך כמו התירוצים של היו"ר שלכם למה העפתם את השחקן הטוב בליגה.

אבל זה בסדר,זה עבר, ניצחתם דרבי שלישי ברציפות,זה לא היה משכנע, זו לא היתה חגיגה של השפלה כמו הדרבי בר"ג, אבל זה היה. וזה העיקר.

נ.ב
    מי שנותן לאוגבונה פחות ממספר 8 במשחק הבינוני הזה, שיפול לו שלמה שרף על הראש. הוא שיחק מעולה,הניע כדור,עבר את כל ההגנה של מכבי, הוציא את הנשמה, ומי אתם שתדברו על החדות שלו? לו ספציפית לא היו פרטנרים כשהוא יצא להתקפות,כי רובן היו מתפרצות מאגף ימין ואף אחד לא עלה איתו.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה בדיוק היא שכבה? על זה שמכבי הלכה אחורה? עזבי שהחזקתם בכדור 70 אחוז מהזמן סבבה אני מסכים לכך, אבל לבוא מזה ולהגיד ששכבתם על השער של מכבי רצח, וכל התקפה היתה הזדמנות קורצת שהכדור הורחק מהקו או ששטרבאור היה מרהיב זה כבר להיות עיוורת בעצמך לא חושבת? בתאכלס כל ההגבהות לאיזה הזדמנויות בדיוק הם הובילו? למה?! איזה הזדמנות היתה להפועל שממש שטראובר היה צריך למתוח את האיברים שלו...אבוקסיס קיבל כדור על מגש של כסף רק תנשוף בו וזה נכנס...רק אלוהים יודע מה עבר לו בראש...

תירוצים את יכולה לספר עד מחר, על "ההחמצות" של הפועל כנ"ל...מה שמשנה זה התוצאה בסיום...מצדי לנצח כל דרבי 1:0 מגעיל כמו שהיה היום, 1:0 שאתם האדומים כל כך אוהבים...

אני מודה שהשער שלנו היה מקרי, תודות להגנה שלכם, הגנה איטית ביותר...

אגב אני חושב שהדרבי של ה-2:0 בתחילת העונה היה הבה יותר משפיל עבור הפועל מאשר ברמת גן...

לגבי הפרטנרים של אוגבונה...לא זכור לי שואן ניסטלרוי משחק עם פרטנרים במנצ'סטר אבל זה עדיין לא מונע ממנו לחורר רשתות...עזבי שטויות, אוגבונה טוב במשחקים בודדים, כשבאמת היו צריכים אותו בשלושת הדרבים העונה הוא לא היה שם...וגם את יודעת את זה...מה זה משנה אם שחקן מניע כדור? אני יכול אותו דבר לומר על קוביקה...אבל בתאכלס הוא לא עשה כלום העונה

מי אמר שהפועל לא הגנתית...4-5-1 בדרבי שכל מה שקשטן היה צריך כדי לדרוס את מכבי היה לשחק עם חלוץ נוסף...והוא לא היה צריך הרבה בשביל להוסיף חדות להתקפה, שנראתה ריקנית במשך כל המשחק...יאיר כהן צדק יציל אתכם מול נצרת לא לדאוג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

שיהיה לך לילה טוב, וגם לכולכם אני זזתי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/04
  5. ליהי Member

ואן ניסטלרוי משחק עם גיגס,סקולס,רונלדו ושות'. אלוהים,אני לא מאמינה שכרגע אמרת דבר כזה.

חחחח,"1-0 מגעיל כמו שאתם אוהבים"?

טוב, לא רמה. פייר לא רמה.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. אסי אדו Member

גילי לנדאו המלך

חבל שאנשים קטנים ומושחתים כמו אשר אלון ומאיר אוזן דאגו להרוס כזה מועדון מפואר עם כזה קהל גדול ומדהים...מקבוצה אטרקטיבית שסיימה שנה שעברה במקום הרביעי קיבלנו השנה קבוצה של מסכנים...בסך הכל היה צריך חיזוק מינימלי וליגיטימי (בלם+קשר שמאלי) ונתניה היום הייתה בצמרת בליגה הכה חלשה שלנו... פייר- מגיע לנתניה לרדת...הסיבה היחידה שהיא צריכה להישאר זה רק בגלל הקהל המדהים...ואם יקרה נס (ואני תמיד אופטימי) והקבוצה תישאר זה רק בזכות הקהל...
    יש לי כל כך הרבה מה לכתוב בנושא...אבל הלב פשוט כואב...

נתניה לא תרד!
    =[

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני במקומך לא הייתי אומר "נתניה לא תירד" עם סימן קריאה.

כנראה מה שראינו מנתניה נגד חיפה היה סתם חד פעמי ובהתלהבות של הרגע שבא ראובן עטר. אבל מאז הפסד לבני יהודה 1-0 שפה עוד אני מוכן לקבל כי נתניה שיחקה טוב יותר והפסדים כאלו קורים. אבל להפסיד 3-0 בבית למכבי פ"ת?? גרוע מדי.

כנראה שמיקומה של נתניה הוא למטה למטה.

ד"א, ההודעה ה-5000 ניסים כהן קטן. נתראה ב-10,000.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/3/04
  8. MaDot Member

היום מכבי חיפה מול בני יהודה בקרית אליעזר
    לדעתי אם מכבי חיפה מנצחת היא עם רגל אחת בדרך לאליפות
    הולך להיות משחק קשה ... הקהל הירוק מתכנן הצגה יפה שווה לשבת לראות היום

9. burning soil Member

כבר לא נישארו לי ציפורניים בידיים בגלל המתח בדרבי,לדעתי היה משחק ברמה גבוהה
    יחסית לליגה שלנו,ביחוד במחצית הראשונה,בה שלטה הפועל והגיעה למצבים יותר מסוכנים,
    אבל מכבי שיחקה הגנה נכון,לא בונקר,אבל הגנה בצורה יעילה,וכבשה שער,בנוסף באותה
    מחצית הגיעה מכבי למס' מצבים מועטים שיכלו להיגמר ברשת.
    העמידה הנכונה של השחקנים במגרש,הנחישות,ההקרבה,והמלחמה על כל כדור היו גורמים
    חשובים בניצחון,ושוב הוכח,כי לנחישות ומוטיבציה אין תחליף.

במחצית השניה,המשחק נחלש,וגם הפועל שלא הגיעה ליותר מידי מצבים,ומנגד מכבי לא הרבתה
    לסכן את השער,אבל זה הספיק כדי להפוך את המשחק לכ"כ מותח.

כל הכבוד לקלינגר שלא נכנע ברגעים הקשים של המועדון,המשיך להאמין בשחקנים,ונתן
    צ'אנס לאלה שהוספדו.
    בשבוע הבא מגיעה נצרת לבלומפילד,ללא ציפיות(הם עדיין מאמינים שאפשר להישאר?),
    זה משחק מסוכן,זיכרו מה קרה לאחר הדרבי הראשון,אם מכבי תשחק באותו אופן שבו
    היא שיחקה אתמול,אין סיבה שמכבי לא תנצח,צריכה להיות המשכיות,אחרת כל מה שנכתב
    ונעשה לא ממש שווה,נקווה שבני יהודה תצליח להוציא לפחות נקודה ממכבי חיפה היום.

10. אסי אדו Member

מיקומה של נתניה לא למטה...מיקומה של נתניה הוא למעלה...עם כזה קהל מיקומה של נתניה למעלה...עם כזה עבר מפואר ומסורת מקומה של נתניה למעלה...עם בעלים(!!!) אחרים מיקומה של נתניה למעלה...

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אסי אתה זוכר מה אמרת לי בתחילת העונה? את כל הסיפורים האלו על נתניה? רציתי לדעת אם אתה עדיין עומד מאחוריהם כי איך שזה נראה כרגע לחצי מזה לא תגיעו.

12. אלי מתחן Member

האמתי אני חזיתי את הנפילה של נתניה, הקיץ שלהם הזכיר לי את הקיץ של אשדוד והעונה שלהם מזכירה לי גם את אשדוד.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, כניראה דיברת מעצבנות, או שהספקת לשכול מתי פעם אחרונה הייתה מקום שלישי, מרחק נגיעה מהמקום השני(ליגת האלופות) ומקום ראשון.
    שאלת מה גוטמן הביא עימו, אז ככה:
    זכור לך ה9 הפסדים מ11 משחקים בשנה שעברה?
    זכור לך איך נראנו באותם משחקים?
    עזוב שפתחנו רגלים(ואפילו היו דיבורים על שמכרנו משחקים, מה שאומר מבחינתי הכל), לא נלחמנו, לא ניסנו, וכל קבוצה שהייתה צריכה נקודות קיבלה(כולל חיפה שמשום מה הפסקנו לתקוף אותה איך שכבשנו מולה את ה2 והתוצאה הייתה 3-2).
    היום אתה רואה ניסיון לנצח, אתה רואה שלמרות שמשחקים רע לא מפסידים, ועם היית מנצל את ההזדמנויות, היית גם מנצח.

נ.ב
    מקום 3 שווה גביע אופ"א, אז אני לא יודע מה זה אומר בשבילך, אבל בשבילי זאת תהיה התקדמות עצומה מלהיות הקבוצה שהפסידה בגמר הגביע לקבוצה מליגה שנייה, לנציגה של ישראל באירופה.

14. Diego Member

1-0 למכבי חיפה! שער מפנדל! אחרי שאליניב ברדה הוכשל ברחבה ע"י רוני גפני! עידן טל עם בעיטה קלה שנכנסת לרשתה של בני יהודה! כל זה קרה 23 קדות לאחר שלא היו מצבים מעניינים במיוחד.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספק גדול אם מוכשל יש לציין.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/gg31899.Xxx