המחזור ה 24 בליגת העל: מכבי חיפה מביסה את בית?ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/2/13.

1. אלי מתחן Member

18 שנה אני רואה כדורגל, הגול של הפועל בב"ש זה הכי "גול בחאווה" שראיתי.

2. LIVERPOOL87 Member

איזה משחק בעכו, פשוט תאווה לעיניים, המון הזדמנויות בשני הצדדים ושלישייה יפה שבוע שני ברציפות.
    עכו פשוט קבוצה עלובה, קבוצה עם שני אוהדים אין לה מקום בליגה.
    יציע אדום מלא ובטירוף מול יציע של זקנים שראו את עכו של שנות ה-60... שירדו כבר ליגה

3. תומס מולר Member

אלישע בית שאן לוי לא התכונן השבוע להפועל ת''א
    במחצית הראשונה שחקני ב''ש רק הגביהו לרחבה ושיחקו לידיים של ההגנה האיטית והחלשה של הפועל
    רק במחצית השניה המקובע הבין שנגד הגנה חלשה ואיטית צריך לשחק על הקרקע
    איזה מאמן גרוע אלוהים ישמור
    מרחם על אוהדי באר שבע שיצטרכו לסבול אותו גם בעונה הבאה

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/13
  4. yedidel Member

די די די..............
    כמה אפשר לסבול את הנצחונות הלא מציאותיים האלה של הפועל ת"א בוסרמיל.
    שער עצמי הכי הזוי בעולם והפנדל הכי מפוקפק שהיה השנה.

וזה מגיע חודש אחרי שהם הדיחו אותנו מהגביע עם כדור שפגע בגב של השוער.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1455967-5.Xxx

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/4.Xxx

מכבי חיפה מגיעה למשחק שהיא ממוקמת במקום השני עם 11 נקודות פחות מהמוליכה מכבי ת"א.
    לבנאדו ולחניכיו מחכה שבוע לא קל שיתחיל מחר עם משחק מול בית"ר בליגה וימשיך עם דרבי באמצע השבוע בגביע ועוד דרבי בשבוע הבא בליגה, וכדי לצמצם בחזרה את הפער ממכבי ת"א ולהתחיל את השבוע הקשה ברגל ימין הם יצטרכו להתחיל בניצחון מחר על בית"ר. מי שיחסרו לבנאדו הם ג'אבר עטאא המורחק ואדין צ'וצ'אליץ' ועידן ורד הפצועים, בניגוד לעידן ורד הבלם הבוסני הוא חלק משמעותי מאוד בריצה הנהדרת של מכבי חיפה מאז מונה אריק בנאדו למאמן וההיעדרות שלו עלולה להתגלות כקריטית בהמשך הדרך, מי שיחליף אותו הוא אקס בית"ר אנדריי פיליאבסקי, בנוסף, יערוך בנאדו עוד שני שינויים נוספים בהרכב כאשר אייל משומר וגוסטבו בוקולי יחזרו ל-11. תמיר כהן שבוע שני ברציפות יהיה מחוץ לסגל, דלה ימפולסקי ואוראל דגני שישבו ביציע בשבוע שעבר יחזרו ל-18 ויפתחו על הספסל.

הרכב משוער: בויאן שראנוב - אייל משומר, דקל קינן, אנדריי פיליאבסקי, טאלב טוואטחה - גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, יניב קטן, חן עזרא - דינו אנדלובו, וויאם עמאשה

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/383/533.Xxx
    הפעם במדים הירוקים. פיליאבסקי

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/2.Xxx

בית"ר ירושלים מגיעה למשחק מחר שהיא במקום השביעי עם 2 נקודות פחות מהמקום השישי שמוליך לפלייאוף העליון.
    בית"ר מגיעה למשחק מחר בכוננות ספיגה. לאחר 4 משחקים רצופים ללא ניצחון שהגיעו לשיא עם תבוסה 3-0 להפועל חיפה בשבוע שעבר נראה שהמקום בפלייאוף העליון כבר לא ריאלי ובמועדון יודעים שעל מנת לסיים את הליגה הסדירה בשישיה הראשונה הם יצטרכו להתעלות על עצמם ולנצח בקרית אליעזר. לעומת השבועות הקודמים לאלי כהן צפוי לעמוד כמעט סגל מלא למעט חן עזריאל שלא יכול לשחק נגד מכבי חיפה ממנה הוא מושאל. השמות הבולטים שיחזרו לסגל של בית"ר הם עמית בן-שושן, זאור סדאייב, אבי ריקן, דינו שקוורץ ואופיר קריאף שלא שיחקו בשבוע שעבר ויאפשרו לשריף מרחב תמרון גדול יותר. בהגנה שקוורץ יחליף את כחילה, בקישור קריאף יפתח במקומו של ברק משה ואבי ריקן יחליף את חן עזריאל. ההתלבטות היחידה שנותרה היא בהתקפה האם לפתוח עם בן-שושן או סטיבן כהן והאחרון זוכה כרגע לעדיפות.

הרכב משוער: אריאל הרוש - שי חדד, דינו שקוורץ, מתן בראשי, חיים מגרלשווילי - קובי מויאל, דאריו פרננדס, אופיר קריאף, אבי ריקן, סטיבן כהן - ערן לוי

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/423/576.Xxx
    ההוריקן חוזר להרכב. אבי ריקן

6. maor123 Member

שופז ביזיון, אין לי כל מילה אחרת לתאר תביזיון שהיה בוסרמיל, שופט כזה לא ראיתי הרבה מאוד זמן, הפועל תל אביב ניצחה לא בצדק, ואם היה קצת צדק שם למעלה, היא גם הייתה מפסידה.

7. תומס מולר Member

אם ברוכיאן וגבאי היו פותחים בהרכב הייתם מנצחים למרות השופט
    במחצית הראשונה שיחקתם עם חלוץ מוגבל שאין לו כלום חוץ ממשחק ראש ועם קישור אפרורי
    המאמן המקובע שלכם במחצית הראשונה שיחק על הגבהות לרחבה
    בתחילת המחצית השניה הוא הכניס את ברוכיאן וגבאי ונתן הוראה לשחק על הקרקע, ובגלל זה השתפרתם משמעותית והתחלתם לסכן את השער
    היה מביך לראות את ב''ש משחקת במשך מחצית שלמה לידיים של ההגנה החלשה והאיטית להחריד של הפועל

8. GentlePunter Member

לא צריך להתרגש. למי שעוקב, הפועל תל אביב שווה לאורך השנים 20-25 נקודות לעונה רק מהחלטות שיפוט שלא היו ולא נבראו.

ההתגרות המטומטמת של אבוקסיס בשופטים ובאיגוד גרמה לכך שהפועל נשפטה ללא משוא פנים בחודשים האחרונים והתוצאות היו בהתאם, שהרי זו בסך הכל עוד קבוצה בינונית ואפורה.

לי היה ברור שברגע שאבוקסיס יפוטר, עולם יחזור לנהוג כמנהגו.

משום מה היה לי גם ברור שהפועל באר שבע המסכנה שלי תעלה ראשונה על המזבח.

עוד שבת של כדורזבל.

9. ראיין אדלי Member

חג פורים שמח לשופט הנכבד, הסתנוור מהיחס שהביאו להפועל ת"א ופשוט החליט להשים עליהם סינגל...

חברים, ידוע שבאר שבע קבוצה חלשה (בדיוק כמו כל הליגה) אבל בלי טעויות השיפוט הקריטיות היינו לפחות מקום חמישי. אף קבוצה העונה לא נפגעה יותר מאיתנו מטעויות שיפוט אכזריות.
    ואיך אפשר לרשום הודעה בלי משפט על החלוץ המהולל? אקסברד תרד כבר לליגה א' שם המקום שלך!

10. Raulito Madridista

כבר שכחתי מה זה לנצח. כדורגל נורמלי היה ברור שלא נראה מצד הפועל, לפחות לא התדרדרנו לפלייאוף התחתון עדיין. הפנדל לא היה ואני מבין את סערת הרגשות של אלישע לוי, אבל הפועל גם סבלה העונה מספיק פעמים משיפוט, אז הלאה. השחקנים נלחמו היום בשביל פרדי דוד גם אם נוציא לרגע מהמשוואה את גונב הדעת טוטו תמוז שעשה שביתה כבר חודש ואני רחוק מלהיות מרוצה ממנו. חבל שטועמה לא בעל כושר משחק טוב יותר כדי לפתוח בהרכב, אני לא רואה מישהו שעדיף עליו. בראבו לאלמוג כהן על משחק מעולה במרכז השדה וזהו.

הזוי משהו התיעוד של כל הסמול-טוקים של השופט עם השחקנים, כל קרן שמואלביץ' צועק להם 'תיזהרו - בלי ידיים', 'אלמוג - בוא אני אסביר לך - היה לכדור אבל מסוכן', וכל מיני כאלה. אני בטוח שתבריזי עכשיו ישקול מילים במידה ויהיה חלק מ'הפרוייקט', מישהו יכול להרחיב על הנושא?

ואגב, הרגע הגדול של המשחק:

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1457424-18.Xxx

וכן, זה מדהים שגם בעונה פח כזו אנחנו עושים דאבל על באר-שבע, שבכלל ניצחה אותנו פעמיים ב-20 משחקי הליגה האחרונים. יחד עם סכנין, זו הקבוצה היחידה שניצחנו העונה פעמיים, בתקווה שנעשה את זה בשבוע הבא נגד אשדוד שהיא פח אשפה לא פחות.

11. Love Is Red Member

שיפוט נוראי של איתן שמואלביץ' פנדל שלא היה ולא נברא ועוד כל מיני טעויות...
    הדבר המצחיק בליגה ג' היו קובעים משחק חוזר או משהו על דבר כזה רק פה משאירים את טעויות השופטים בעינם...

טעות שיפוט אכזרית שעלתה לבאר שבע כנראה בפלייאוף עליון, כי אם התנופה משער השווין היה אפשר לשים גם את השער השני ולנצח את המשחק..

אגב היה מצחיק לשמוע את השופט במהלך המשחק זה נראה קצת לא רציני העניין הזה, מי צריך לשמוע את השופט עוד מעט גם ישימו את זה על השחקנים ובכלל יהיה מצחיק והזוי "טוטו תמסור לי אני פנוי..." "למה לא מסרת לי קיבינימאט?" (טל בן חיים מדבר עם טוטו תמוז בעתיד הרחוק חחח)....

12. Love Is Red Member

גול בחוואה? זה גול כל כך הזוי, והפנדל בכלל, נראה לי שהפועל תל אביב ניצחה באופן כללי בחוואה...

13. yedidel Member

גם בגול הראשון דרך אגב היתה עבירה ברורה של מס' 4 (מור שושן?) על דוידזאדה בתיבת החמש.
    בכלל הפנדל היה רק השיא של מופע שיפוט חד צדדי לחלוטין, שלפני זה היה רגע הזוי שאדל הדף לקרן והשופט שרק עבירה בגלל שגביש עמד מטר (!) ממנו בתיבת החמש בלי לגעת בו בכלל.

בכל מקרה, לנו האוהדים מותר להתמרמר על שיפוט (כרגיל מול הפועל ת"א), אני מציע לראשי המועדון ולאלישע ממש לא להתעסק בזה בעונה שכזאת. יש דברים אחרים שגמרו לנו את העונה (רמז... ינואר?)

14. תומס מולר Member

אגב אתמול אג'ידה הליצן ספג עוד גול באשמתו
    היה צפוי שהבלוף שלו(וגם של המאמן שלו) התגלה העונה
    אף פעם לא הבנתי איך נהיה לו שם של שוער טוב
    פשוט ליצן

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אלישע מאמן הרבה שנים, אני לא זוכר אותו מתלונן על השיפוט אחרי המשחק. כנראה ששמואלביץ' הוציא אותו משלוותו.