המחזור ה-24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/2/11.

1. AS R Member

קצב מדהים בפתיחת המשחק.
    דורטמונד משחקת נהדר וחכם. הגולים שלה הגיעו ממבצעים קבוצתיים נפלאים כמו שאנחנו רגילים לראות ממנה השנה.
    הגול השני בפרט היה יפהפייה. מה שבאריוס עשה בתחילת המהלך להגנה של באירן היה מדהים. הוא עבר על פני שחקן של באירן בקלילות ורץ קדימה, ולא איבד את הכדור גם כשארבעה שחקני הגנה של באירן הקיפו אותו. המהלך המשיך במסירות חכמות של שחקני ההתקפה של דורטמונד שלא מיהרו לבעוט לשער ולבסוף נורי שאהין משגר בעיטה נפלאה לרשת.
    לעומת ההתקפה שלה, ההגנה של דורטמונד נראית חדירה. רובן, ריברי, מולר וגומז בהחלט יכולים לנצל את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/11
  2. johnnie walker Member

שאהין..

מקבל כדור 25 מטר מהרחבה, רוב השחקנים בעולם היו מוסרים או בועטים פצצה מעל השער,
    שאהין מרים תראש ורואה את קראפט מחוץ לשער ופשוט מקשית מעליו בסיבוב,
    לקראפט לא היה שום סיכוי. פשוט שחקן נדיר, חבל שבעונה הבאה הוא בריאל או בסיטי.

3. Muurad Member

משחק מדהים בנתיים.. עונה על כל הציפיות ואפילו מכפיל אותן.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

אני יודע שאני קצת באיחור אבל פעם ראשונה שאני רואה את מריו גוטזה ואני פשוט בהלם. לא להאמין שהילד רק בן 18 וחצי (אגב הוא נולד יום לפני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ).
    ממש מזכיר לי את סמיר נאסרי של ארסנל, איזו שליטה בכדור וכמה שכל, איזה דיוק ויעילות. וואו.
    והמשחק באליאנץ ארנה בכלל... אי אפשר להוריד את העיניים (עכשיו כמעט החמצתי שער כשבאריוס מחטיא).

5. AS R Member

מחצית נהדרת מגיעה לסיומה באליאנץ ארנה. אחת מהמחציות הטובות ביותר שראיתי העונה. הזכירה לי מאוד את המשחק של אינטר נגד רומא לפני כמה שבועות שנגמר ב-3-5.

6. דנידין Member

לגמרי. מסכים עם כל מה שאמרו כאן, קצב מסחרר, אווירה מדהימה. בנתיים עונה לציפיות של משחק עונה.

7. AFCA Member

למה לואיז גוסטבו ופראניץ משחקים בתפקידים הפוכים מהמשחק מול אינטר? גוסטבו היה נהדר כקשר מרכזי, לא מבין מה ואן חאל מנסה להשיג פה.

מחצית פנטסטית בכל מקרה, למרות ההחמצה השלומיאלית שלו באריוס מרשים מאוד עם הפיזיות שלו, כמו כל החלק ההתקפי של דורטמונד.

8. דנידין Member

איפה נדב? באדשטובר שלו כזה אפס והוחלף במחצית. לואן חאל הגיעו מים עד נפש.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעטות הפעמים שאני חודל מצפייה במשחק ועובר לכתוב בפורום. אבל היום המשחק של באיירן עובר כל גבול. האליפות נוסעת לווסטפאלן שטדיון ובדצק רב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. johnnie walker Member

אולי הונס לפני המשחק: לדורטמונד אין סיכוי לנצח אותנו..

הונס אחרי המשחק: השופטים קיפחו אותנו/ היינו יותר טובים/ שקר כלשהו..

יאללה שהבמאי יתן כבר איזה קלוז אפ שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. AS R Member

דווקא במחצית הראשונה באירן היה לא רעים ולא נפלו מדורטמונד. במחצית השנייה באירן פשוט חושך. והשופטים קיפחו קצת את באירן. היה נבדל של גומז במחצית הראשונה שהיה גבולי מאוד, וגם פנדל גבולי שלא נשרק.

12. riquelme1 Member

לא יודע אם כזה אפס, אבל בלם בינוני ביותר. ההגנה של באיירן היא מסננת, טימשסצ'וק ובאטשטובר זה לא הגנה לרמות הגבוהות, ממש עלוב.

אפשר להכתיר את דורטמונד כבר?

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ואן חאל סירס את ברנו, לפחות נקווה שהמאמן למד משהו היום ונראה יותר את ברזילאי על המגרש.

ברכות לדורטמונד על אליפות ענקית.

14. yocki land Member

מזל"ט לדורטמונד...
    במחצית השנייה באיירן זה רק חושך חושך חושך... קראפט כרגע מונע השפלה מוחלטת.
    לא לשכוח שירדנו למקום הרביעי ויש עוד מאבק ארוך העונה על כניסה לליגת האלופות.

15. werder bremen Member

אחרי הניצחון של דורטמונד אני חושב שאף אחד לא יגיד "העניין עוד לא סגור לבאיירן יש סיכוי "
    כי חד וחלק זאת ה-עונה של דורטמונד ולשם שינוי זה משמח אותי שהיא זכתה כי היא קבוצה גדולה בכדורגל הגרמני והיא די דעכה בשנים האחרונות ככה הפאר יחזור אל הקבוצה אני מקווה והיו מאבקים מעניינים בשנים האחרונות על האליפות.
    הצלחת מגיעה לדורטמונד ובצדק!