המחזור ה 24 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏14/3/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, למריקה יש כישרון עצום ואני אומר את זה כבר מזה כמה מחזורים, הבעיה שאני לא בטוח שהוא חלוץ, לדעתי הוא יכול לעלות במקום בשטורק החלש.

לדעתי ההפסד, כמה שהוא מרגיז מבחינת אוהדי באיירן, הוא איתות חיובי להמשך הדרך.
    רק תתארו לעצמכם שהאופוריה בה הייתה שרוייה באיירן משבת היתה נמשכת וגורמת לבאיירן הפסדים במשחקים חשובים יותר ( בגביע או חמור מזה באופ"א).
    באיירן חוץ מזה יכולה להרשות לעצמה פעם ב .. משחק רע.
    לא רואה מזה אפשקט שלילי כ"כ, מה עוד שהעניין נשמר בליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. דנידין Member

ההפסד הזה של באיירן יכול אולי גם להיות התקווה למאבק צמוד על האליפות. שבוע הבא מגיעה באייר לברקוזן לאליאנס ארינה, מי יודע מה יקרה אם שוב לא ילך לבווארים, ושוב יאבדו נ"ק.
    הליגה חייה ונושמת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמן מתחפשת לברצלונה , בכל פעם שבאיירן (ריאל) מאבדת נקודות , ברמן (ברצלונה) עושה זאת גם כן.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק של באיירן מינכן מול אנרגי קוטבוס והופתעתי לטובה מסוגרת הטבלה. היא ניצחה בדצק והיו לה הזדמנויות גם להגדיל את התוצאה. שני השערים נוצרו ממסירות נהדרות שלא הותירו ברירה לחלוץ שהבקיע צמד.

המבורג, לשמחתי הרבה, ניצחה. כרגע היא מדורגת במקום השני, במרחק של 5 נקודות מבאיירן מינכן, שבשבוע הבא מחכה לה משחק קשה מול לברקוזן. להמבורג מחכה וולפסבורג, שכרגע ראיתי אותה מנצחת את ורדר ברמן.

אני מקווה לחזור ולעקוב אחרי הליגה המרתקת הזאת כפי שעקבתי אחריה בעונה שעברה.

5. Mehmet Member

ברמן פשוט פראיירים.

וולפסבורג בעיקר הסתמכה על מתפרצות קטלניות של גראפיט ומרסליניו וזה גם מה שניצח להם את המשחק, אבל אין שום סיבה שברמן לא תבקיע מול קבוצה כזו. מה שכן, ויזה מנע תבוסה גדולה. ההגנה של ברמן מתגלה שוב כשערוריה אחת גדולה, ובמזל זה לא נגמר בשישיה כמו בשבוע שעבר.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוולפסבורג הגיע הניצחון. ברמן משחקת כבר יותר מידי זמן בלי שכל. שוב, מה היה להכניס את פריץ במקום אובומילה? מה הועיל סנוגו (לאו דווקא האיש, אלא התפקיד) שנכנס במקום קשר אחורי. אפשר לחשוב שהחלוצים קיבלו כל כך הרבה כדורים שהיה חסר חלוץ. הרי זה רק הקל על וולפסבורג עם עוד מישהו שמפריע לכדור לעבור (בדיוק כמו נגד ריינג'רס).
    מרסליניו היה נהדר היום. גרפיץ' הוכיח שוב שהוא קניה נהדרת. בכלל בחורף מאגאת הביא כמה שחקנים מצויינים מה שמעלה את שתי השאלות הבאות - א. למה הוא לא הביא שחקנים טובים בקיץ (וולפסבורג קנו הכי הרבה שחקנים העונה). למה הוא התפשר או הביא שחקנים שהוא לא רצה/צריך (ראדו והרומני השני, למשל)? ב. למה בשנה שעברה בבאיירן הוא לא הביא שחקנים בחורף כשהוא ראה שהמצב לא טוב?
    מה שכן, בכל זאת מגיעה גם מילה טובה למאגאת שבנה קבוצה מאוד קשה וגם יודע לשנות משחק וסגנון (בניגוד לשאף).
    בברמן המצטיין היה ויזה. וזה אומר הכל.

לברקוזן עם 4:1 גדול על נירנברג. הצמרת לא פשוטה.
    וממש לא איכפת לי שברמן לא יהיו באלופות שנה הבאה. אולי זה יעשה אצלם חושבים סוף סוף.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב מבחינה כלכלית ומבחינת חשיבה לעתיד, ברמן חייבת להיות באלופות. גם אם הם יכשלו השנה אני לא בטוח ששאף יפוטר.

לגבי לברקוזן, אני לא מתרשם מהם, בבית הם מאז ומתמיד היו קבוצה טובה, בחוץ לעומת זאת נמושה.
    שבוע הבא ההזדמנות שלהם להראות שהם יותר מזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי מנקודת מבט שלהם. דיברתי מנקודת מבט שלי ושל כל אוהד כדורגל גרמני. ברמן עשו לנו המון נזקים בשנים האחרונות. לכן, לא איכפת לי שהם יפסיקו לעשות את זה ואם על הדרך גם ילמדו משהו (לא חייבים לפטר את שאף, רק להסביר לו שהוא צריך לחשוב על שיטה אחרת קצת יותר הישגית) אז מה טוב.

9. T0XiN Member

תם ונשלם המחזור ה-24,כל התקצירים נוספו לדיון המולטימדיה.

נ.ב
    מצד אחד הנפילה של ברמן טובה מכוון שעדיין יש פער קטן בטבלה
    מצד שני ההפסד של ברמן יכול לתת מוטיבציה גדולה לוולפסבורג שתתמודד נגדנו מחרתיים.
    ומצד שלישי טוב שהמשחק נערך היום דבר שנותן לבאיירן יום מנוחה יותר מאשר לוולפסבורג.

10. bayer04 Member

ואיזו החמצה של קיסלינג. פשוט לא ייאמן, אני ממליץ בחום לכולם לצפות בזה, משהו שדומה להחמצה של רוזנטל בליגה האנגלית.
    לא נורא, הוא תיקן לאחר כמה דקות בשער (שגם אותו הוא הכניס ממטר וחצי עם בעיטה למשקוף ופנימה).
    איך אומר לירן? יום טופ יום פלופ...

11. T0XiN Member

צפיתי גם אני עכשיו בתקציר ובאמת היו לקיסלינג כמה החמצות מטורפות פשוט.
    אחת באחד על אחד מול השוער כאשר הוא בועט מעל השער והשניה הגדולה כאשר העבירו לו כדור רוחב ובמקום לגלגל הוא נתן טיל למשקוף.
    ובגול שלו גם נראה שכמעט ואין לו מזל באותו יום,הכדור שלו הלך למשקוף ובמזל נכנס במשקוף פנימי לשער.

12. bayer04 Member

מזל שיש גקאס.
    ועכשיו ברצינות- באופן כללי ההתקפה נראית טוב, השאלה אם זה יספיק נגד באיירן בשבוע הבא.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

למה לא ? ההגנה של באיירן לא מרשימה לאחרונה, ההתקפה של באייר לברקוזן מנגד מסוכנת מאוד וכן מרשימה לאחרונה ואני מאמין כי קייסלינג וגקאס יכולים לעשות הרבה בלאגן בהגנת באיירן. השאלה הגדולה שלי לגבי המשחק הזה מול באיירן, האם הקישור של לברקוזן יוכל להיכנס טוב למשחק מכיוון שהקישור של באיירן יכול לנטרל מהר מאוד את החלק המרכזי של לברקוזן. יהיה מעניין מאוד מה גם שהמשחק הזה יכול לפתוח את כל הסיפור מחדש.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת? 5 גולים ב - 7 משחקים אחרונים שספגנו (כולל הגומלין נגד אנדרלכט שם שיחקה באיירן ב') וההגנה לא טובה. אז מה ההגנות האחרות?

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב זה לא משנה באיירן ב' או באיירן א', ההגנה של באיירן בתחילת העונה עבדה יותר טוב, אם החוד של קוטבוס עשה לכם צרות, אני לא רואה סיבה שהחוד של לברקוזן שעולה על זה של קוטבוס בכמה רמות לא יגרום לכם צרות בהגנה.